Autor Wątek: Save do gothic 3  (Przeczytany 2340 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FATMAN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Save do gothic 3
« dnia: 30 Grudzień 2007, 15:17:20 »
Witam , mój problem polega na tym iż chciałbym ukończyć grę po stronie beliara i innosa. Przeszedłem już po stronie xardasa - miałem savy ,ale zostały one utracone ponieważ robiłem format, a nie chciało mi się ich wtedy szukać  , aby wrzucić je na płytkę. Nie chce mi się wszystkiego od nowa przełazić bo to kawał drogi, a pozatym szkoda kolejnych godzin życia spędzonych na dublowaniu niektórych questów - to zaczyna być nudne. Proszę o pomoc, może ktoś z was ma save od momentu zdobycia wszystkich artefaktów. Z góry dziękuję.


Offline Rob!n

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Save do gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2008, 19:55:37 »
Cytat: FATMAN
Witam , mój problem polega na tym iż chciałbym ukończyć grę po stronie beliara i innosa. Przeszedłem już po stronie xardasa - miałem savy ,ale zostały one utracone ponieważ robiłem format, a nie chciało mi się ich wtedy szukać  , aby wrzucić je na płytkę. Nie chce mi się wszystkiego od nowa przełazić bo to kawał drogi, a poza tym szkoda kolejnych godzin życia spędzonych na dublowaniu niektórych questów - to zaczyna być nudne. Proszę o pomoc, może ktoś z was ma save od momentu zdobycia wszystkich artefaktów. Z góry dziękuję.

nie mam wszystkich artefaktów - brakuje z Mora Sul (Al Shedim?) i z tego grobowca gdzie obok jest Lester i z Nordmaru. Ale to jest godzina grania.

Save jest bez kodow, bez wykorzystywania bugow itp. Wykonana niemal każda misja w Myrtanie.
Postac ma 450 siły i walczy używając kuszy i Krush Tarach :D
Gram po stronie Innosa.

save'a mogę wysłać na maila, podaj go tylko w PW

Forum Tawerny Gothic

Save do gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2008, 19:55:37 »

Offline marcos44

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Save do gothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2008, 14:49:05 »
jeśli możesz to mi też wyślij Rob!n mój e-mail to marcknap@poczta.onet.pl

Forum Tawerny Gothic

Save do gothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2008, 14:49:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything