Autor Wątek: RATUNKU GOTHIC 2 na viste  (Przeczytany 2099 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tik-tak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« dnia: 18 Styczeń 2008, 14:32:01 »
  Mam duży problem jestesm od neidana na tym forum wydaje mi się cool mam skila w gothic i winych grach rol mam slaby komp ale jakos leci przeszlem gothic 1 gram w gothic 3 ale niegralm w gothic 2 mam windows viste 32bity 512ram jakos leci ale NIEDZIALA MI GOTHIC 2 (JAK NACISNE DWA RAZY NA IKONKE GOTHIC 2 TO COS CZEKA I CZEKAM 30min I NIC NIEWLACZA się NACISKAM JESZCZE RAZ I WIDZE KLEPSYDRE ZNIKA PO 8 SEKUNDACH PROBOWALEM TAK Z 30 RAZY I NIC NACISKAM NACISKAM I NAWET W GRE NIEWHODZI WTF?) moze ktos z was mial kiedys taki problem i zna rozwiazanie mam nadzieje ze pomozecie z gory dzieki pozdrawim wszystkich.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 15:33:22 wysłana przez Tik-tak »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:44:52 »
Ja też tak mam jak włanczam grę Gothic 2 to po zniknięciu paska z takim czymś to czekam czekam po zniknięciu paska jakieś jeszcze 3-4 min. Weś sobie ściągnij Gothic starter 2.6a to ci od razu uruchomi nie będziesz czekał bo ja tak robię.... ale powiedz mi dlaczego napisałeś 2 takie tematy w dziale z Gothic 2 i w dziale forum ?

Jak to się pisze w dziale Gothic 2 ok !! ale na forum na pewno zanim zaczniesz poczytaj !!
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 14:47:36 wysłana przez mt17 »

Forum Tawerny Gothic

RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:44:52 »

Offline Tik-tak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:25:03 »
MAM GOTHIC 2 niemam dodatku noc kruka !

Offline Tik-tak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:29:31 »
sciagnelem gohic startera 2.6 lol i co teraz nie wiem gdzie to się wklaa gdzie to rozpakowac?

Respev

  • Gość
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:53:35 »
Cytuj
Jak to powiedział mój informatyk, vista to nieodgadniony i wielce niestabilny system
Jakby to powiedział NORMALNY informatyk, Vista to dobry system jeśli wgrywa się do niego regularnie aktualizacje, a bajki o niestabilności sieją trole, które nawet nie instalowały tego systemu, bądź instalowały ją na jednordzeniowych procesorach. Wytłumacz mi więc Panie-Wszystko-Wiedzący, czemu taki problemy gracze mają także pod XP? GothicStarter tu nic nie pomoże. Nie otrzymywaliśmy nawet informacji jaki DirectX zainstalowany (tj. czy wersja 9c zainstalowana, jeśli tak, to z którego miesiąca jest pakiet) i jakie sterowniki zainstalowane są dla karty graficznej. Prosimy oczekiwać na uruchomienie się gry. Proces ten potrwać może nawet około 10-15 minut. W tym czasie prosimy nie wykonywać żadnych czynności na komputerze, ponieważ spowodować to może przedłużenie się tego procesu. Przerwanie tego procesu spowoduje, że gra nie uruchomi się i konieczne bedzie jej przeinstalowanie.

Cytuj
Weś
A może wieś? "Weź" się pisze...
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 15:56:25 wysłana przez Respev »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2008, 16:47:45 »
Respev ma rację, musisz trochę poczekać. A ten Twój informatyk chyba nie patrzy nowinek technicznych od kilku lat i żyje dalej na Windows 98...  . TAKIE głupoty aby gadac, to po prostu słów szkoda...

PS Mógłbyś się jego nie czepiać, Respev? Przecież każdy ma prawo do wad wymowy... Nie każdy musi być dobry z j. polskiego.

pzdr.-Ankh

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Styczeń 2008, 16:48:43 »
Cytat: Tik-tak
sciagnelem gohic startera 2.6 lol i co teraz nie wiem gdzie to się wklaa gdzie to rozpakowac?


Jak ściągnołeś to brawo dla ciebie. A wklejć myśl masz folder _work i system wklej to do folderu z grą daj na folder system po wklejeniu i tam masz Gothic starter daj i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Tik-tak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 09:35:03 »
POST DO ZAMKNIECIA! problem rozwiazany gothic staterem 2.6  !!!

Forum Tawerny Gothic

RATUNKU GOTHIC 2 na viste
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 09:35:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top