Autor Wątek: Magiczne przedmioty  (Przeczytany 6301 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Magiczne przedmioty
« dnia: 30 Grudzień 2007, 12:42:29 »
pewnie niektórzy z was wiedza ze hyba niedaleko domu uzdrowicieli jest most , ale jest zniszczony , po drugiej stronie czekaja nanas 2 kamienni straznicy i pod sciana przy szkielecie lezy magiczny łuk , wiec chcialbym sie spytac czy ktos wie jak można tam sie dostać bez kodów


PozDRo Russel
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2008, 14:06:14 wysłana przez IsentoR »

Offline jarem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Magiczny łuk..czy moge sie tam dostac BEZ kodów
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 12:55:43 »
Obok mostu jest coś jak wzgórze. Rozpędź się i skocz. Jeśli odpowiednio dobrze to zrobisz wylądujesz na samym krańcu zrujnowanego mostu. Ale zapisz się przed tym bo ja próbowałem dobre parę razy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magiczny łuk..czy moge sie tam dostac BEZ kodów
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 12:55:43 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Magiczny łuk..czy moge sie tam dostac BEZ kodów
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2007, 13:18:50 »
Tak jak mówił poprzednik albo wpakuj w zręczność aż zdobędziesz akrobatykę. Wtedy powinno być bardzo łatwo.

Offline Shadown

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Magiczny łuk..czy moge sie tam dostac BEZ kodów
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:13:09 »
Myślę, że kilku graczy ma lub miało problem z dostaniem się na drugą stronę zburzonego mostu niedaleko domu uzdrowicieli, gdzie znajduje się Rubinowe ostrze, Magiczny ÂŁuk i jakieś rupiecie. Znalazłem parę i chyba jeden sam wymyśliłem, oto one:

1. Przemiana w cienostwora i proste przeskoczenie mostu tylko jest problem ze zbieraniem przedmiotów - sposób kosztuje 2 zwoje ale jest szybki i nie kosztuje nas nerwów

2. Wracamy za zakręt do tej ruiny domu gdzie były gobliny i idziemy za nią. Dochodząc do urwiska widzimy w dole drugą stronę mostu. Jednak nie możemy po prostu skoczyć, bo nas bohater gry nie ma gumowych kości ;) Sposób polega na wybiciu się w odpowiednim miejscu. Powinniście znaleźć taki mały cypelek w urwisku, taki kąt lini tekstury ;) ciężko to opisać ;P Znajduje się chyba ciut po prawej stronie mostu patrząc na niego. Biegniemy na to i wyskakujemy. Naszego bohatera powinno znieść na prawą stronę i powinien wylądować na takim ni to głazie ni to posągu, taka ucięta, pochylona kolumna i bohater gry nie traci nic życia, ponieważ ląduje na pochyłym. Udawało mi się to prawie za każdym razem więc nie powinno być problemu. Polecam zapalić bagienne ziele. Z powrotem jest gorzej.. udało mi się tylko raz wrócić a próbowałem z 30 min. więc polecam użyć zwoju cieniostwora. Ten sposób jest w miarę dobry ponieważ nie trwa długo a kosztuje jeden zwój.

3. Nauka akrobatyki (90. pkt. zręczności) skaczemy bez żadnych ceregieli xD

Ktoś coś pisał o jakimś wzgórzu ale nie wiem o co chodziło więc jeśli ktoś zna jeszcze inne sposoby bez użycia kodów niech pisze.
Jelśli ktoś czegoś nie rozumie to neich też pisze :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magiczny łuk..czy moge sie tam dostac BEZ kodów
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:13:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything