Autor Wątek: Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara  (Przeczytany 2942 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« dnia: 29 Grudzień 2007, 17:56:47 »
W tym temacie postanowilem napisac krótki opis o Farmie Onara :)

1. Odczasu kiedy upadla magiczna bariera otaczjaca górnicza doline khorinis farmerzy zaczeli sie buntowac misatu i królowi i przestali placic danine na rzecz miasta, pierwszy byl farmer który mial najwiekszom farme w okolicy , Onar jednakze wiedzial ze wczesniej czy pużniej straż miejska zrobi z nim pożądek , jednak kiedy sie dowiedzial ze z koloni karnej uciekli najemnicy pomyslal sobie ze ich zatrudni a oni beda pilnowac jego CAÂŁEJ farmy , ponieważ kiedy upadla bariera najemnicy nie musieli juz pilnowac magów wody i kiedy przewudca najemników (kiedyś General)  Lee dowiedzial sie o propozycji onara pomyslal sobie : skoro niemamy sie gdzie podziac to musimy cos ze soba zrobic puki nie wymysle sposobu jak sie dostac na Estmeralde (statek w porcie w khorinis) wiec puki co dam chlopakom zajecie które zaproponowal nam onar , niech to bedzie przykrywka  dla Paladynów... i stalo sie paladyni przestali jzu odwiedzac farme onarai wiekszosc farm poniewaz onar czasami  wysylal najemników na inne farmy by  ich namawiac zeby inni farmerzy sie do niego przylaczyli.
Straż miejska coraz żadziej zaczela odwiedzac farmy ponieważ...bylo pewne ze paladyni by wygrali z farma onara ale wtedy tak malo by zostalo paladynów ze orkowie z latwosciom nawet bez posilków mogli by podbic khorinis dlatego Lord Hagen niemial wyboru...musial zaprzestac atakowania farm...

2.Farma onara sklada sie z 4 budynków:
A) domu mieszkalnego onara- jest to najwiekszy budynek , prawe skrzydlo (jak stojimy przed budynkiem w tmy samym miejscu gdzie stoji torlof) nalezy do najemników zato lewe skrzydlo nalezy do onara w prawym skrzydle przesiaduje Lee przewudca najemników siedzi z nim tam khaled-sprzedawca broni oraz 2 innych najemników na gurnym pietrze sa luzka oraz pokój  Lee gdzie znajduje sie wiele trohe wartych rzeczy, jeszcze jedno , na dole gdzie przesiaduje Lee znajduja sie tez różne kufry i lużka...to na tyle skrzydla prawego...
w lewym skrzydle znajdziemy onara kilku farmerów oraz wasil u którego mozemy zamieniac STARE MONETY NA NOWE czyli np. mam 30 starych monet i zamieniamy je na 30 szt. zlota (on kolekcionuje moonety) znejduje sie tez tam kilka kufrów , na gurnym pietrze jest slużka oraz maria żona onara której gdzies znikl je tależ (tależ znajduje sie w skrzyni w koszarach trzeba uwazac najemnicy jak tam wejda maja przechlapane) dalej jest pokuj w którym spi onar i maria jest tam tez pare kufrów
i to na tyle domu mieszkalnego.....

B) stodoly która raczej slużyla do noclegów nie znajduje sie tam nic wartosciowego w ciagu dnia przesiaduja tam farmerzy a w nocy spią , można tam sie przespać , budynek znajduje sie obok domu mieszkalnego ,naprzeciwko kuchni....
noi to tyle na temat tego budynku

C) wielkiej kuchni gdzie sie znajdowal tez magazyn oraz kuźnia , w kucni znajduje sie kilka farmerów najemników oraz tchelka która moze nam dac 3 razy specialny gulasz (po jego zjadzeniu wyskoczy nam napis SIÂŁA +1 ) obok znajduje sie magazyn , nic tam niema tylko skrzynie i beczki , noi jest jeszcze kuznia gdziejes Hodges i Benet , kuznia znajduje sie na zewnocz jest tylko okryta dachem...
i to tyle na temat tego budynku został jeszcze tylko ostatni...

D) malej kapliczki która znajduje sie za kuchnią , mozna tam dojsc scieżkom kolo kaplicy stoji najemnik Dar w kaplici znajduje sie wiele cennych rzeczy takich jak zlote swieczniki , warto tez pobiegac dokola kaplicy bo jest tam duzo rdestów polnych...

noi to tyle natemat zabudowania

3.Niedaleko farmy onara znajduje sie farma Sekoba jego farma wyglada jak kazda inna , 2 budynki dom i spichlesz oraz trohe pól , rużni sie tylko tym ze sa tam inne NPC a mianowicie:
-Sekob - jest że tak powiem przewudca farmy (wlaścicielem)
-till-jest synem onara , bardzo denerwujacy oraz przemondżały
-rega oraz babera-niewiem czy to rega jest zona sekoba czy to babera wiem tylko jedno obie sa jakies dziwne i bardzo bojaj sie sekoba bo muwia ze byl kiedys nadzorcom niewolników
-bronko-muwi ze jest ważniejszy od sekoba , jak go spotkamy powie nam ze jesli nie damy mu 5 zlotych monet to nas pobije i lepiej mu dac bo z poczatku gry jest dosc silny a 5 zlotych monet... pffff coto jest , jest on podobny do tilla
-balthazar-pasterz owiec , jest bardzo stary noi jest hyba najmilszym farmerem z farmy sekoba
noi to tyle na temat 3 punktu...

4 .Okolice farmy sekoba sa dość niebezpieczne jest tam nawiecej polnych best jednak teraz powiem cos o najpopularniejszym EXPowisku w okolicach farmy onara o obozie bandytów , obóz bandytów można rozpoznac po wysokiej latarni pod obozem jest maly obóż drwala imieniem Grom jest drwalem ale zna sie tez  na myslictwie i jesli zalatwimy mu Zarcie to na powie nieco co nieco o polowaiu..ale wracajac do obozu bandytów radze tam nieiść w 1 lub 2 rozdiale bandyci sa trohe silni najlepiej pujsc tam w 3 rozdiale wlasnie tam sie znajduje nasz stary przyjaciel z koloni Dexter zniszczenie obozu bandytów nie wchodzi w fabule gry mozna dostac trohe doswiadczenia , znajduje sie tez tam kopalnia w której sie znajduja pelzacze , kopalnia jest dobra i znajduje sie tam sporo bryłek rudy , wlasnie w 3 rozdziale bedziemy miec zadanie od beneta jak bedziemy najemnikami ze musimy mu przyniesc 5 brylek rudy wlasnie powinnismy pujść do tatej kopalni...

5.teraz przedstawie wam wszystkich NPC :
 -Lee-przewudca najemników i swietny wojownik (jest to muj najlepszy przyjaciel bezzimiennego w gothicu ) nieobchodzi go nic innego pozatym zeby wydostac sie z wyspy khorinis i zemiscic sie na królu za zdrade , Lee kiedys był najlepszy Generałem Myrthany.
-khaled-przybyl tu razem z sylviem i innymi najemnikami z południa z kontynentu , może ci sprzedac dużo broni zarówno dystansowych jak i broni bialych
-wasil-zwykly farme jak juz wspomnialem wczesniej mozna u niego zamieniac stare monety
-onar-jest wlascicielem farmy nieinteresuje go nic pozatym by najemnicy dobrze pilnowali jego farmy jest bardzo niecierpliwym czlowiekiem i jesli nie spodoba mu sie twoja gemba jestes juz spalony
-maria- jest żona onara przesiaduje ciagle na gurze obserwujac czy ich sluzka dobrze wypelnia prace domowe
-hodges-pomaga benetowi w kuźni
-benet-znakomity kowal najemników to on sie opiekuje calym arsenalem najemników
-wilk-twój stary znajomy z koloni karnej , jest wkurzony bo w koloni to on sie opiekowal calym arsenalem najemników
-cipher-handlarz bagiennego ziela , robil to samo w koloni karnej
-rod-przemondżały najemnik , jest dość silni i nawet dobrze wlada mieczem dwurecznym
-raoul-jest wkurzajacy i prawie kazdego zaczepia
-sentenza-jesli chcesz wejsc musisz mu zaplacic 50 szt zlota i lepiej to zrobic bo jak bedziemy sobie przechodzic raul zauwazy nas i krzyknie ze nie zaplacile sentezie i podbiegnie pobije cie i zabierze ci calom kase... czyli lepiej jest mu zaplacic
-fester-trenuje gdzies blisko farmy do walki z gniazdem polnych besti
-buster-wraz ze swoim kolegom pilnuja czyjejs haty(w G2 ta chata jest czyjajS ale w NK ma juz wlaściciela)
-dar-ciagle pali za kuchnia , to on zabral cipher'owi paczke z zielem
-sylvio-prubuje odciagnac Lee od wladzy , przybyl tu z poludnia razem z khaledem i innymi najemnkami
-Bulko-kolega , a raczej giermek sylvia
-tchelka- jak juz muwilem wczesniej kucharka na farmie onara
-jarvis-pilnowal bramy do nowego obozu w G1 , teraz śledzi sytuacje zwiazana z planem wyciagniecia najemników z wyspy Khorinis
-gunnar-farmer ktory nie lubi ani najemników ani ludzi z miasta anie ludzi z klasztoru
-elena-córka onara , sprzedaje towary wyprudokowane na farmie 9oprucz broni itd. tylko zarcie itp.)
-bobo-farmer który jest podejżany o kradziesz bagiennego ziela cipher'owi , ale to byl Dar
-cord-świetny wojowni ,szkoli tylko najemników albo bardzie doświadczonych wojowników
-pepe-pilnuje owiec niedaleko corda , mozemy kupic od niego owce za 100 szt zlota


NOI TO JUZ WSZYSTKO PAMIETAJCIE TO JEST TYLKO TAKI
SKROMNY PORADNIK JESLI COS POMINOLEM TO PRZEPRASZAM
za blendy ortograficzne przepraszam



PozDRo Russel




Offline Quart

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 18:32:20 »
"poradnik aka opowiadanie" jest nieczytelne, brak screenów. Myślę że powinieneś zakończyć ta dziecinadę. Tak na chłopski rozum to oceniam twój wiek na 11-13 lat. Ameryki nie odkryłeś Russel każdy przeciętne dziecko w twoim wieku chyba to wie. Nic nie zrobiłeś, chociaż za spamowaleś forum. Mam nadzieje ze już więcej nic nie napiszesz. Z całego mojego serca proszę cię. Kup se słownik.

Forum Tawerny Gothic

Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 18:32:20 »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2007, 18:57:16 »
Trochę brakuje screenów...Może się czepiam ,ale ortografia leży i kwiczy.Mało czytelne.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2007, 19:52:30 »
administratorzy już mnie upominali , nie bede już zakładać takich tematów
a co do ortografi ja juz tak mam ze na kompie poprostu tak szybko pisze że bardzo czesto robie błendy ortograficzne wiec nie poczajcie mnie tu bo to i tak nic nieda


PozDRo Russel


widzicie co wyżej napisalem

wiec nie poczajcie mnie

poczajcie , chcialem napisac pouczajcie , noi wlasnie oto mi chodzilo z ta ortografiom ;p

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień 2007, 09:55:56 »
Cytat: Quart
"poradnik aka opowiadanie" jest nieczytelne, brak screenów. Myślę że powinieneś zakończyć ta dziecinadę. Tak na chłopski rozum to oceniam twój wiek na 11-13 lat. Ameryki nie odkryłeś Russel każdy przeciętne dziecko w twoim wieku chyba to wie. Nic nie zrobiłeś, chociaż za spamowaleś forum. Mam nadzieje ze już więcej nic nie napiszesz. Z całego mojego serca proszę cię. Kup se słownik.
Wiesz... widziałem przytuliste opowiadanie napisane przez 13-sto latka, więc można uznać, że obrażasz cały ten przedział wiekowy.

Cytuj
a co do ortografi ja juz tak mam ze na kompie poprostu tak szybko pisze że bardzo czesto robie błendy ortograficzne wiec nie poczajcie mnie tu bo to i tak nic nieda
To po co piszesz? Robisz błędy=nikt nie czyta. Proste. I co ma komputer do ortografii? Pokazując tak zasyfiony tekst pokazujesz poziom swojego szacunku do czytelników.

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień 2007, 11:04:33 »
Niedość że pisać poprawnie niepotrafisz to jeszcze następne głupie tematy zakładasz, jak nieumiesz poprawnie pisać to niepisz wogule, pisz w Wordzie albo ze słownikiem na kolanach.

Pozdro: diego16

Forum Tawerny Gothic

Dookoła ÂŚwiata z Russel'em - Farma Onara
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień 2007, 11:04:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything