Autor Wątek: Nowe potwory  (Przeczytany 3580 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« dnia: 24 Grudzień 2007, 17:51:16 »
Idziesz w lesie i napotykasz dziwną bestię. Zaraz przecież jej tu nie było. Zaczynasz uciekać. Idziesz dalej i napotykasz kolejnego nowego potwora. Zabijasz go, a on wydobywa truciznę. Ty biegniesz, żeby nie zginąć. Czemu ciągle spotykasz inne potwory. Zaraz przecież to Gothic 2 Noc Kruka.







Tutaj piszcie wasze przygody z nowymi bestiami z Nocy Kruka.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe potwory
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2007, 18:40:02 »
Kurde fajny temat xD A miałem niezłe przygody z Trutniami, Polnymi Pełzaczami i Bagiennymi Golemami.
Truteń Ide na bagno, rozwalam jaszczura rach-ciach i leży. Ide dalej, napotykam stado krwiopijców! Rozwalam je z kuszy, ale zabrakło bełtów. Schodze z mieczykiem a tu Truteń! Mało z krzesła nie spadłem, bo nie wiedziałem co to jest   Ubiłem go, i się troche nawdychałem tego dymu, też się zdziwiłem.
Bagienny Golem Znalazłem ciało Lanc'a. Kiedy brałem jego rzeczy, postanowiłem wejść troche w bagno. Obok była jakaś samotna skałka, ale to zignorowałem. Nagle zaczęła się trząść ziemia, i słyszałem jakieś kroki. Hehe, miło zobaczyć bagno z lotu ptaka, nie używając kodów  
Polny Pełzacz Podniecony nowym światem, Jarkendarem zaczełem się rozglądać. Moją uwage zwróciły jakby biegające liście. Chwile potem już nie żyłem ;D


Wesołych świąt życzy,
Ciastek

Forum Tawerny Gothic

Nowe potwory
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2007, 18:40:02 »

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2007, 18:42:12 »
Moja pierwsza przygoda z potworami była taka:
Jestem w nowym świecie idę spokojnie, a tu nagle polny pełzacz, to uciekam do kanionu, patrze kąsacze, potem spotkałem krwawe ogary, uciekam do jaskini i wychodzę na bagnie, patrze, a tu bagienne trutnie i bagienne szczury. Potem uciekam dalej, a tu bagienny golem.

Taka była moja przygoda w nowym świecie.


Pozdrawiam

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe potwory
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2007, 21:06:41 »
Ide szukać wysłanych przez podajże Saturasa pomocników, a tu nagle Truten normalnie się tak wystraszyłem, takie dupne stworzenie staneło przedemną i jeszcze jego bzyczenie.

Na przyszłość udzielaj bardziej wyczerpujących wypowiedzi. Ostrzeżenie słowne
- Chabacik
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2007, 22:57:33 wysłana przez Chabacik »

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Nowe potwory
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2008, 18:05:21 »
ide sobie ide... jeste na farmie lobarta , wchodze na wzgurze a poatrze tam przy kamiennym kręgu jakiś przycisk , kiedy nacisnolem wszystkie zatrzesla sie ziemia..........potem gdy se poszłem na farme Sekoba znowu te przeciski , myśle se w glowie    czy to zbieg okoliczności  , hmmm nie sadze , wiec kiedy zostal mi juz tylko jeden przecisk do uruchomienia znalazlem go , naciskam patrze a tu zadrżała ziemia i kamienny posąg sie pojawil , ja tak uciekam...gdyby nie ziomki z farmy może by bylo juz pomnie....

PozDRo Russel

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe potwory
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2008, 22:04:59 »
Ciekawie było jak zmierzam sobie obok latarnii Jacka i odbijam w prawo wiem, że po lewej bedą wilki więc się szykuję do walki, a tu z tyłu wyskakuję dzik:) hehehe nieźle było, kolejna przygoda to z bagiennymi golemami, za daleko podbiegłem no i poźniej słynny tupot wielkich nóg i standardowy już lot upadłego bezia;)

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe potwory
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2008, 20:10:15 »
Wypiłem sobie Szybkiego ÂŚledzia i najarałem bagiennego ziela i zaczołem biegać na bagnie na Matrixa, a że nic nie widziałem wbiegłem na Bagiennego Golema i mną ze dwa razy kopnoł i zaczołem uciekać (cudem przeżyłem), ciągle patrzyłem się do tyłu aż wbiegłemprzed Obóz Bandytów, zdołałem dobiec do schodów, ktoś mnie kochajł, a chwilę potem dobiło mnie 5-ciu bandytów. A SAVE'a miałemgdy przeszedłem przez teleport do Jarkendaru :(

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Nowe potwory
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2008, 13:53:54 »
Ja pamiętam jak zabiłem bagiennego trutnia i w chwili gdy umierał dookoła zrobiło się zielono. Nie wiem czy miałem szczęście czy tak jest ale został mi tylko 1 punkt życia! Nawet krwiopijca by mnie pokonał!

Offline Hadriel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Luty 2008, 20:29:43 »
Dla mnie najlepsze są te modliszki. Tak zlewają się z otoczeniem tak jak te nowe ścierwojady.

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Luty 2008, 21:57:58 »
Mi się podobają lodowe ( czy tam śnieżne ) wilki. Można je spotkać np. obok lodowego smoka.

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Luty 2008, 11:30:09 »
najlepsze w Noc Kruka byly perłowe scierwojady i polne pełzacze. Tych pierwszych bylo mało, trochę szkoda, a na tych drugich fajnie się expiło :D   Najtrudniejsi dla mnie byli kamienni strażnicy i krwawe ogary, najłatwiejsze polne pełzacze

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Nowe potwory
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty 2008, 21:44:37 »
Idę dalej idę a tam wyskakuje mi polny pełzacz kiedy go zabiłem wyskoczyły mi 3 inne nie chciało mi się z nimi walczyć więc uciekłem na bagna kiedy sobie expiłem wybiegły mi 2 golemy próbowałem z nimi walczyć tak mnie zdzieliły że musiałem uciekać al potem przyciągałem ich pojedynczo i ich pokonałem      

Forum Tawerny Gothic

Nowe potwory
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty 2008, 21:44:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything