Autor Wątek: Orkowie  (Przeczytany 2530 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Orkowie
« dnia: 19 Grudzień 2007, 23:04:36 »
W G1 i w G2 orkowie pokazani są od strony - " O patrz idzie coś zabijmy to " . W G3 pokazani są ze strony nawet kulturowej ( ich tańce , zachowania i rozmowy ).
Jednak ja z tymi obydwoma się nie zgadzam .


Według mnie orkowie to potężni i gardzący ludźmi stwory . W walce zachowują się brutalnie ( taki wojak kończy z np. oderwaną ręką ) i to im daje przewagę .


Broń orków : orkowie nie lubią mieczy jakie mają ludzie . Wolą wielkie ostrza , które powalają przeciwnika od razu ( tak jak w średniowieczu litwini ) . Ich słabą stroną jest  to , że nie używają łuków co im daje mniejsze szanse .


Ogół : według mnie orkowie są 50/50 .  

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2007, 13:14:22 »
Jak się przyglądać to w sumie orkowie już w pierwszej części są określani jako równie starzy (kultura) jak ludzie i nie są bezmyślnymi istotami. Ich zwyczaje możemy obserwować w ich mieście przez, które przechodzimy do świątyni ÂŚniącego, szczerze mówiąc momentami mam wrażenie, że są bardziej honorowi jak ludzie?? Ale to już inna kwestia, generalnie nie klasyfikowałbym orków 50/50 czyli co ani tak ani tak w sumie wszystkich można tak określić?? Tak odpowiadając na używanie łuków to może i dobrze, że ich nie używają już nie byłoby miejsca dla ludzi;) Podsumowując orkowie są ludzie są i nadal będą się ścierać walcząc o dominację, no chyba że pojawi się ktoś trzeci...

Forum Tawerny Gothic

Orkowie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2007, 13:14:22 »

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2007, 14:07:07 »
To prawda, że w G1 i 2. Orki są pokazane jako bezmyślne stwory. W pierwszych częściach nie mieliśmy za duzego kontaktu z orkami. Chodzi mi o rozmowę. W 3 to co innego kultura itp. i takich nie lubię.
Ktoś w końcu musie walczyć no nie? Kultury może nabyli, honoru. Pamiętajcie dobry ork to martwy ork. Niemożna im zarzucić, że są nie honorowi. Sa waleczni i bez myślni. Honor ich zgubi. Bo w walce trzeba być lisem i zarazem lwem.
A poza tym nie chciałbym być ich sługom i usługiwać im. Ludzie jako niewolnicy nie widzi mi się ta opcja.

Takie jest moje zdanie.

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2007, 19:57:25 »
Dla mnie orkowie nie są wcale honorowi. To takie dzikusu nieokrzesane. Podoba mi się ich wygląd w G3 oraz to, że umieją mówić i nie atakują cię gdy tylko cię zobaczą. Według mnie orkowie powinni walczyć toporami oraz ogromnymi mieczami. Szamani mogą być tacy jak w G3. ÂŁuków i kusz raczej orkowie nie używają.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Orkowie
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2007, 21:31:44 »
Cytuj
Dla mnie orkowie nie są wcale honorowi. To takie dzikusu nieokrzesane. Podoba mi się ich wygląd w G3 oraz to, że umieją mówić i nie atakują cię gdy tylko cię zobaczą. Według mnie orkowie powinni walczyć toporami oraz ogromnymi mieczami. Szamani mogą być tacy jak w G3. ÂŁuków i kusz raczej orkowie nie używają. paladin8fl.gif


Ach... Nie mówimy tu o jednej części gry nawet mówimy ogólnie o orkach z gier i filmów .

Po primo : Czym niby orkowie walczą nie toporami ? Ach rozczarowanie myślałem , że mają pistolety  

Uno secundo : To nie są wybory  (  mogą , powinni )Miss na najfajniejszego orka .

Po III - każdy walczy w swojej sprawie , nie ?

Offline Nocny ÂŁowca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Styczeń 2008, 15:04:34 »
Orkowie w Gothic 1 i Gothic 2 to idioci normalnie neardeltańczycy.
W Gothic 3 twórcy użyczyli im mózgu (chyba nie mogli już na nich patrzeć )

Forum Tawerny Gothic

Orkowie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Styczeń 2008, 15:04:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top