Autor Wątek: O co chodzi Y'Berionowi  (Przeczytany 19000 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Styczeń 2009, 07:28:16 »
Zmieniłem trochę zdanie, Y'berionowi nie może o nic chodzić BO ON NIE ÂŻYJE, jest tylko skryptem on nie ma wizji nie znał nas wcześniej Fabuła nic takiego nie mówi. Więc rozważanie co on miał na myśli odbiega od normy bo on nie myśli (Powtarzam się). Uważam że ten temat nie ma sensu i można by było go spokojnie zamknąć jak ten w g2 Jak Pedro dostał się na dwór Irdorath (nie pamiętam jak to się pisze)

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Maj 2009, 15:29:48 »
Ale macie problemy
Moim zdaniem ma to wprowadzić do gry następny wątek budzący wielkie emocje za uwarzcie że nie raz główny bohater chciał się przedstawić albo jego chciano przedstawić np na początku gry rozmowa z Diego "nazywam się..." "nie interesuje mnie jak masz na imię" albo w G2 rozmowa ze smokiem "nie masz imienia, tak jak i ja nie mam imienia..." moim zdaniem Y' Berion widział go w swoich wizjach jako człowieka który uwolni ich z tego więzienia na pewno a jeśli nie to to w jakieś innej "śnie" ale na pewno nie spotkali się wcześniej przed powstaniem bariery czy coś w tym stylu

Forum Tawerny Gothic

Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Maj 2009, 15:29:48 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Maj 2009, 16:09:44 »
Moim zdaniem Y'Berion widział Bezimiennego jednych ze swoich wizji.
 Brak uzasadnienia.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Wrzesień 2009, 20:22:38 »
Mogło by być też tak że ÂŚniący wiedział o tym że bezi go wygna np Beliar mu powiedział a objawił się Y'Berionowi by ten go powstrzymał lecz on z kolei zapamiętał postać ni zadanie zabicia beziego lub nie przekazał mu całej wiadomości tylko obraz i stąd zna beziego albo jak już tu inni mówili znali się z wcześniejszych lat

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Wrzesień 2009, 16:06:07 »
Wg. mnie Y'Berion był tak zjarany zielskiem, że mógł pomylić Bezimiennego z własną matką, po prostu się pomylił lub znał kiedyś kogoś kto był podobny do naszego bohatera. Można doszukiwać się jakiś dziwnych faktów, wizji itp. ale nie uda nam się tego udowodnić, to był tylko krótki dialog, poza tym Y'Berion powiedział by coś w stylu "Widziałem Cię w mojej wizji", albo "Sam Beliar mi o Tobie mówił", a on zachowywał się jakby go po prostu kiedyś już spotkał. Do tego otacza go masa osób, przez co moja teoria wydaje się być dość prawdopodobna.

Offline Atsui

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Październik 2009, 21:15:37 »
Ten tekst intrygował mnie od dawna... Możliwe, że Y`berion widział Bezimiennego w swoich wizjach... Dowodem jest to, że np. jak mieliśmy pokazaną wizję jego i innych podczas przyzywania ÂŚniącego widać było, że są one bardzo mgliste i niepewne, trudno je zinterpretować, władca Obozu Sekty mógł więc nie zobaczyć, że ten człowiek zabije ÂŚniącego, zniszczy Barierę i że w ogóle jest ważny... Po prostu, jedna z twarzy przelatujących przez wir wizji i tyle... Takie jest moje zdanie.

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Listopad 2009, 20:23:49 »
Tak ja mysle tak samo jak wszyscy I,Berion musiał widzieć Beziego w swoich wizjach.
Możliwe że I,Berion wiedział już o ÂŚniącym wczesniej (że był demonem) i wiedział że Bezi go zabije wiedział to z swoich wizi

Offline Andrew

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Styczeń 2010, 13:29:43 »
Moze zapomnieliscie ale bezi jest wybrancem o czym mowi przepowiednia orkow i wizji mogl go zobaczyc

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Luty 2016, 21:55:16 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: O co chodzi Y'Berionowi
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Luty 2016, 21:55:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top