Autor Wątek: Pierwsze screny z Gothic 4  (Przeczytany 3785 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diego_Zabrze

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Pierwsze screny z Gothic 4
« dnia: 16 Grudzień 2007, 10:58:48 »
Na necie znalazłem pierwsze screny Gothica 4:
Screny z Gothic IV - galeria GothicMad
Co o tym sądzicie??

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2007, 11:06:17 »
Drogi panie to cie zaskocze...Na początku sam sądziłem i nawiedzałem Isentora, że są screeny G4. A otóż każdy gothic sajt w Polsce oprócz naszego opisał to jako screeny G4. Natomiast większe portale nic nie mówiły o screenach itd. Nawet same Spellbound milczy. No to skąd te screeny? Jest to pokaz mozilwości next-genowego silnika Spellbound a przykład masz tutaj: http://www.meaning-of-art.de/vision_flyer.jpg
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 12:22:27 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2007, 11:06:17 »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2007, 13:08:41 »
Tak to by mogły być screeny od G4 (klimat), i pokazują że jednak gra wyjdzie lepsza niż myślimy a jak nie to zorganizujcie pochodnie i widły a ja zorganizuje bilety  ..........
ale teraz na serio, jak firma zaprzeczy/potwierdzi że to są screeny z G4 to uwierzę a tak nawiasem  skąd taki pomysł że to od tej firmy a nie np. ea? (firmę wybrałem losowo)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2007, 13:40:36 »
Cytat: Paddy
ale teraz na serio, jak firma zaprzeczy/potwierdzi że to są screeny z G4 to uwierzę a tak nawiasem  skąd taki pomysł że to od tej firmy a nie np. ea? (firmę wybrałem losowo)
Nie zrobi tego bo nie opublikowała screenów do gry gothic 4. W jednym z wywiadów ktoś zapodał materiały prezentujące ich nowy silnik i nie koniecznie musi on przedstawiać g4, może to być po prostu pierwsza lepsza losowa animacja ukazująca jego możliwości. A poza tym czytamy ze zrozumieniem "by Spellbound Entertainment AG". Po prostu polski serwis wpadł na to by przypisać opublikowane screeny gothicowi 4. Czy trafie, nie wiem. Przekonamy się gdy spellbound coś opublikuje.

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 16:48:18 »
ÂŚmieszne ale ten klimat wygląda strasznie znajomo   Nie wiem co o tym sądzić. Musimy chyba poczekać na pierwsze oficjalne informację, żeby mieć jakąkolwiek pewność.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2007, 16:51:06 »
Osobiście screeny są bardzo podobne do stylu z Wiedźmina. Przypomne tylko, że screeny to niby pokaz gry ale zazwyczaj są obrabiane i wyglądają lepiej niż sama gra :D Więc nie buchajcie tutaj podnieceniem....

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2007, 16:52:54 »
No nie wiem sama firma może nic nie wspomina o nowym produkcie. Mam namyśli G4. Może nie chcą wypuszczać kolejnej części za szybo i chcą ja lepiej dopracować, aby nie miała sobie równych.

Grafa wygląda wspaniale, test nowego silnika możliwe.

Jestem zdania ze to jest prawdopodobnie screen z g4 bądź bardzo coś duszy bliskiemu.



Do boju

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Grudzień 2007, 20:17:55 »
Bardzo ładna grafika, jaśli tak będzie wyglądać G4, to zapowiada się obiecująco.
Jeśli naprawdę są to screny z G4, to ta postać to chyba nowy bohater? Gdyby tak było naprawdę, to wyglądać będzie głupio( dla mnie jak jaskiniowiec  ).
Zresztą ci ze Spellbouldu mówili, że grafika ma być bardziej mroczna, więc może...
Chciałbym jeszcze dodać, że widok na tą postać jest taki jak w jakiejś przygodówce.

Przed chwilą wszedłem na Game Exe, i tam piszą, że jakiś gość z JoWoodu potwierdził, że te screny nie są z gothic 4Zobaczcie TUTAJ.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2007, 20:27:45 wysłana przez Bela »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudzień 2007, 20:55:47 »
Cytat: bemol05
Bardzo ładna grafika, jaśli tak będzie wyglądać G4, to zapowiada się obiecująco.
Jeśli naprawdę są to screny z G4, to ta postać to chyba nowy bohater? Gdyby tak było naprawdę, to wyglądać będzie głupio( dla mnie jak jaskiniowiec  ).
Zresztą ci ze Spellbouldu mówili, że grafika ma być bardziej mroczna, więc może...
Chciałbym jeszcze dodać, że widok na tą postać jest taki jak w jakiejś przygodówce.

Przed chwilą wszedłem na Game Exe, i tam piszą, że jakiś gość z JoWoodu potwierdził, że te screny nie są z gothic 4Zobaczcie TUTAJ.
Co ty nie powiesz, od wczoraj masz newsa na TG z dokładnym wyjaśnieniem...eh. Temat zamykam.
http://gothic.gram.pl/

Forum Tawerny Gothic

Pierwsze screny z Gothic 4
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudzień 2007, 20:55:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything