Autor Wątek: Xardas nie chce oddać Uriziela  (Przeczytany 3185 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 110403

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xardas nie chce oddać Uriziela
« dnia: 16 Grudzień 2007, 01:31:54 »
Końcówka V rozdziału G1. Xardas przygotował Uriziel do naładowania. Dał mi księgę z zaklęciem do naładowania Uriziela. Poszedłem z Miltresem do kopca rudy w NO, ale okazało się że Xardas dał mi tylko księgę bez miecza. Wracam do Xardasa, Uriziel wisi na jego plecach, ale jak z nim rozmawiam to chce tylko handlować i nie wiem co mam zrobić aby mi go oddał do naładowania. Czy zetknęliście się z czymś takim i macie jakieś rady?
 

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2007, 08:09:46 »
Hmmm...Czy już poszedłeś do jego zatopionej wieży>>> Jeśli nie, to idź tam. zabij ożywieńców, a kluczykiem, który dał ci nasz Xardek, otwórz wszystkie skrzynie. Będzie tam m. in.Zbroja runiczna, teleportacja do starego obozu<Ciach ciach ;-]>. Wróc z tą zbroją do Xardka. Jak nie, to masz buga.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 08:10:04 wysłana przez Arthas95 »

Forum Tawerny Gothic

Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2007, 08:09:46 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2007, 10:58:48 »
No to użyj małego czitu :P Wciskasz literke B i wpisujesz MARVIN. Następnie targetujesz Xardasa (jakbyś chciał z nim pogadać) i wicskasz literke O. Wtedy pownienieś być już w ciele Xardasa. No to teraz wchodzi w ekwpiunek i wyrzucasz Uriziela na podłoge znowu zamieniasz się ciałami i zabierasz Bezim miecz.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 12:28:19 wysłana przez Dante »

Offline 110403

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2007, 11:34:18 »
Cytat: Arthas95
Hmmm...Czy już poszedłeś do jego zatopionej wieży>>> Jeśli nie, to idź tam. zabij ożywieńców, a kluczykiem, który dał ci nasz Xardek, otwórz wszystkie skrzynie. Będzie tam m. in.Zbroja runiczna, teleportacja do starego obozu<Ciach ciach ;-]>. Wróc z tą zbroją do Xardka. Jak nie, to masz buga.

byłem już wcześniej po tę zbroję, ale gość nadal nie reaguje - co prawda nie zabiłem wszystkich ożywieńców, tylko opróżniłem skrzynie i im uciekłem, ale to chyba nie ma związku...
Oświećcie mnie proszę co to dokładnie jest bug, bo mam o tym dość mgliste pojęcie i dlaczego mógł wystąpić tylko u mnie (przekopałem wszystkie fora i nikt nie pisze o takim problemie). Czy da się coś z tym zrobić czy tylko kody są ratu?nkiem

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 12:18:21 »
Skaor byłeś ubrany w tej zbroi i Xardas ci nic tam nie powiedział o tej zbroii, i nie masz żadnej takiej właśnie opcji rozmowy z nim<Urizjel>, to postępuj, jak radzi ci Dante.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 12:18:52 wysłana przez Arthas95 »

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2007, 12:35:01 »
Bug jest to poprostu denerwujący błąd w grze

Offline 110403

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień 2007, 00:30:01 »
I ukończyłem grę :-) Ostatecznie wpisałem kod i dodałem sobie 2 Uriziele, jeden zamieniając na czar. Innego wyjścia nie było. Przetestowałem też wejście w Xardasa i wyrzucenie miecza - także działa. Dzięki za pomoc.
Już kupiłem sobie na święta GII!
Wesołych ÂŚwiąt!

Forum Tawerny Gothic

Xardas nie chce oddać Uriziela
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień 2007, 00:30:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything