Autor Wątek: Gildie G4  (Przeczytany 14857 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Gildie G4
« dnia: 15 Grudzień 2007, 07:57:09 »
Jak myślicie? Jakie gildie będą w nadchodzącym do nad s G4 ?

Ja uważam, że z pewnością będzie gildia Magów Ognia.

Magowie Ognia, muszą tam być, gdyż byli oni byli porostu w każdej części Gothic.
Najemnicy - mogło by to być wojsko w miastach (Jak w Gothic 3).
Paladyni - konieczność. (G2NK,Gothic 2,Gothic 3(zbroja palka))
Strażnicy miejscy - (Nie mam pojęcia, co tam tak bardzo mnie do nich ciągnie. Hmmmm. Pewnie zabardzo się w Noc Kruka zagrałem palkiem ;))
Hmmm... i co dalej?Nic nie przychodzi mi do głowy... Może wy pomożecie mi coś wymyślić. ;]
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2008, 06:53:42 wysłana przez Eregrin »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gildie G4
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2007, 17:47:04 »
Ja bym chciał, żeby byli najemnicy, ale tacy jak w G2, najlepiej, aby im też przewodził Lee
Przydaliby się jacyś barbarzyńcy z gór, lud pustyni, paladyni, magowie ognia i wody, gońcy leśni, nekromanci, orkowie, wojownicy, coś takiego jak arabowie, bandyci, piraci, łowcy nagród( coś takiego jak wiedźmini, tylko że braliby zlecenia i na potwory, i na rasy myślące[ fajnie by było, gdyby było zlecenie na zabicie jakiegiś ważnego polityka i napadałoby się na konwój w lesie  ])
Dużo tego bym chciał.

Forum Tawerny Gothic

Gildie G4
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2007, 17:47:04 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Gildie G4
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2007, 17:57:15 »
Może gildia AA ? xD A tak na poważnie to of corse Armia Królewska (Palaydni oraz straż ), najemnicy , magowie ( Wody , Ognia , Wiatru , Ziemi i Nekromanci ), ludzie lasu ( ala gońce i Druidzi z G3 ), łowcy smoków jako regularne oddziały , jakieś tajemnicze oddzaiły w górach ala zabójcy czy coś... na razie tyle jak coś wymyśle to dopisze :D

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gildie G4
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2007, 23:26:23 »
Coś ala Assasyni, łowcy głów, dziewic, smoczych pęcherzów, żółwi morskich, żeglarze, rybacka gildia O.o Poniosło mnie.
Ciekawi mnie czy będą inne rasy oprócz orków i ludzi. Oczywiście powinni być Magowie tacy jak wspomniał Dante, elita najróżniejszych rycerzy, począwszy od paladynów i błędnych rycerzów, skończywszy na czymś takim jak wiedźmini i łowcy orków. Koniec.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 01:38:42 »
No rzecz jasna Assassyni, ale nie tacy jak w G3, tylko lepsi:D Chodzi mi o takich co wygladają jak w Assassin's Creed, wyspecjalizowani, z różnymi zabawkami pod ręką służącymi do zabijania. I nie całe ich miasta tylko małe wioski lub oboziki, gdzieś daleko w górach lub za wodospadami, w których się ukrywają i odpoczywają:P A w mieście da sięich spotkać np. w jakiś zaułkach jak kogoś mordują:D. A tak po za tym to taki wojsko przypominające Templariusza z "Knight of the Temple"....to na potencjalnej pustyni:P

Na potencjalnej mroźnej krainie chętnie bym spotkał coś jak Nordmarczyk, tylko że lepiej doprawieni, cali zarośnięci i dużo więksi niż reszta ludzi. Z wielkimi chełmami z rogami:P..... .

Na nizninach był chciał spotkać całkiem inne wojska niż paladyni.....podobne, ale nie paladyni. Oni mi już sięserdecznie znudzili.....magowie ognia, ale nieliczni i jako przybysze w tym kraju, a wody jako panowie:D Ludzie lasu, coś jak Gońcy Leśni, ale szaty mają z wilczych skór i mieszkają w wielu obozach. Druidzi mogli by też być.....najemnicy jako obrońcy jakiegoś miejsca(jak w G2)

Piraci to na nizinach i na pustyni:P Ale dużo ich główni w portach i na plażach....
Barbarzyńcy pochodzenia nie wiadomego:D na nizninach i na oblodzonych terenach, wielcy z toporem, ale zbroja nie taka potężna...:D

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2007, 18:31:31 »
Jest kilka bardzo prawdopodobnych i kilka przezemnie wymyślonych
- Paladyni (Muszą być)
- Magowie Ognia (Muszą być)
- Magowie Wody (Nie koniecznie ale mogą być)
- Najemnicy (Koniecznie)
- Assasyni (byli w G3 czemu w G4 nie?)
- Orkowie (Król Robar walczył z nimi jeszcze przed wydarzeniami nam znanymi a w G3 byli)
- Sekta?(Pomysł z G1 tam też była tylko, że z lekka schrzaniona a tu mogła by być lepsza)
- Leśniczy?(Nie wiem skąd to wziąłem, Uczyli by strzelać z łuku, z kuszy a zadania były by związane z polowaniem)

Mógł bym jeszcze trochę wymieniać ale zanudzilibyście się na śmierć

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2007, 19:00:45 »
Moim zdaniem będzie jak zwykle, zależy gdzie sie będzie toczyła akcja. Mozę jakieś zaginione miasto i jakiś odłam np. magów zła cza światłości.

Ja bym chciał aby sie pojawiły smoki i ich obrońcy  (strażnicy).
Sekta, która by sie zmagał bohater.
Do tego bym dodał wojnę pomiędzy magami. Nowe zakony.

ÂŁowcy demonów, a na jej czele stojąca jedna z postaci z fabuły. Nowy elitarna grupa powołaną do walki ze złem nadciągającym ze strony..............


Nowy ład po zarazie prawie wszystkie stare organizacje zginęły lub żyją w ukryciu.

Offline jarem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudzień 2007, 21:01:38 »
Moje propozycje:
-magowie (ognia, wody, nekromanci, druidzi i może coś ala elitarny, tajny i potężny tajny zakon)
-żołnierze króla (straż miejska, paladyni i jacyś oficerowie w zbrojach ala pancerz ceremonialny z G3)
-ludzie południa (asasyni, koczownicy, zabójcy na zlecenie z różnymi bajerami jak np. jakieś wielostrzałowe kusze czy wysówane ostrza  )
-północ (Nordmarczycy ale też wikingowie czyli napakowani, w wielkich zbrojach, z ogromnymi toporami na plecach i łamiących orkom karki gołymi rękami  , bo Nordmarczycy to dla mnie jacyś tacy bardziej barbarzyńcy niż wikingowie  )
-źli (czarni rycerze, orkowi najemnicy, demony)
-bandyci, piraci i złodzieje (oooooo tak!!!  )
-najemnicy różnych rodzajów (wiedźmini, tacy jak w G2 czyli rębacze za kasę i możę jako oddziały królewskie czyli lekko opancerzeni z dobrą bronią, dobrze wytrenowani)
-ludzie lasu (Gońcy Leśni i coś bardziej wojowniczego, tacy bezszelestnie ganiający po lasach, których strzały zawsze trafiają w cel, a w walce na miecze nie mają sobie równych, troche taki Robin Hood  )
-i jakaś klasa robotnicza (drwale, myśliwi, rybacy)

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Gildie G4
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Grudzień 2007, 00:19:56 »
Mozemy się spodziewać, że tym razem autorzy również nas zaskoczą. Nie bede tu wypisywał nazw gildii, gdyż nie ma to sensu. Na pewno dalej bedziemy mieli okazje spotkać strażników, magów itp. Najważniejsze jest aby obozy/gildie posiadały klimat jaki nie wątpliwie panował w Gothic 1. O reszte jestem spokojny, uważam że czwarta część okaże się dużo lepszym produktem niż ostatnia trzecia

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudzień 2007, 03:01:27 »
Przydali by się wg mnie Templariusze. Byliby jak Strażnicy ÂŚwiątynni w G1, i pracowali by dla magów. Używali by np długich lanc, i ewentualnie słabych czarów (np. ÂŚwiatło, Leczenie). Oraz przydali by się też Klerycy. Tacy co np mają słabszy atak ale np leczą się i innych, dodają sobie obrony, dodają sobie liczbe punktów hp itd.  

pozdr all

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Styczeń 2008, 16:56:00 »


WOJSKA KRÓLEWSKIE:główne siły zbrojne w Myrtanie posiadają ekspedycje i w Nordmarze i w Varancie.

-Strażnicy-straż w miastach
-Rycerze-jednostka wojenna
-Paladyni-nadjednostka wojenna

WOJSKA PUSTYNNE:siły zbrojne w Varancie-obojętni do Myrtany i wrodzy do Nordmaru.

-Rekruci-straż w miastach Varantu
-Skorpiony-wojownicy pustynni
-Asasyni-ÂŁowcy Koczowników

WOJSKA GÓRSKIE:siły zbrojne Nordmaru-pokojowo do Myrtany i wrodzy do Varantu

-Wojownicy-siła wojenna i strażnica w Miastach Nordmaru
-Gladiatorzy-Elitarna jednostka Nordmaru

INNE:

=NAJEMNICY=najmują się do wojny--obecnie po stronie Nordmaru
=KOCZOWNICY=lud pustynii

MAGOWIE:

-OGNIA:po stronie Myrtany i Nordmaru,mieszkają w kalsztorze
-WODY:razem z koczownikami
-DRUIDZI + GOÑCY LE¦NI-lud lasu

i inne gildie
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2008, 13:07:10 wysłana przez hunter19 »

Offline HeadHunter91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Styczeń 2008, 19:38:41 »
Wojownicy Monarchii-wojownicy służący królowi,jego armia strażnicy w miastach. Za swoją służbę mogliby awansować coś jak strażnicy w Gothic 1 (mieliby bardzo podobne zbroje jak strażnik miejski w Gothic 2).
Wewnętrzny podział:
-Strażnik miejski ( 3 rodzaje zbroi zależnie od zasług )
-Rycerz ( 2 rodzaje zbroi )
-Gwardzista króla ( 2 zbroje )

Najemnicy-wojownicy służący "temu kto więcej zapłaci" mieli by swoje związki gildyjne w których mogliby się szkolić i kupować wyposażenie.Przewodził by nimi nieformalnie Lee. Mogliby służyć i złym i dobrym panom.
Wewnętrzny podział:
-Najemnik ( 5 typów zbroi, zależnie od stanu majątkowego ,można też otrzymać za questy )

Paladyni-poddawani bardzo rygorystycznemu kodeksowi wojownicy w służbie Innosa, zabójcy nieumarłych mogący używać magii (często gwardia arcymagów ognia)
Wewnętrzny podział:
-Młodszy paladyn ( 2 zbroje )-Paladyn Innosa ( 3 zbroje )
-Gwardia Innosa (1 zbroja )

ÂŁowcy Smoków- osobna gildia w G4, smoki znów istnieją choć mniej potężne.Oni zajmują się polowaniem na nie głównie dla zarobku jaki mają ze sprzedaży skóry, krwi i łusek.Ulepszają też za pomocą nich swoje zbroje i bronie ( tylko oni mogą się nauczyć tych sztuk ).Stawali by się sławni w miarę zabijania kolejnych smoków (za to też otrzymywaliby też rangi i wyposażenie ).
Wewnętrzny podział:
-Spopielony (2 zbroje )
-Płonący ( 2 zbroje )
-Zabójca Smoków ( 1 zbroja)

ÂŁowcy Orków-szeregi najbrutalniejszych ludzi na kontynencie, nie mają nic do stracenia ( wyroki )w ich szeregach są dawni mordercy,bandyci ale są też ludzie sprawiedliwi którzy szukają pomsty na orkach np. za zamordowane rodziny. Doskonali w walce zarówno wręcz jak i na dystans ( od tego zależy ich życie ).Otrzymują zbroje za oddane swojemu wodzowi pierścienie hersztów orków i inne łupy.
Wewnętrzne podziały:
-Formalnie nie istnieją (tu liczy się siła, 5 typów zbroi )

ÂŁowcy Trolli-nowa gildia zajmująca się zabijaniem i oprawianiem trolli (tworzą zbroje z ich skór-tylko oni)
Wewnętrzny podział:
-Nowy ( 3 zbroje)
-ÂŁowca Trolli ( 2 zbroje)

Bandyci-struktura podobna do łowców orków (tylko że oni nie polują na orków tylko na ludzi)
Wewnętrzny podział:
-Szkodnik ( 2 zbroje )
-Bandzior ( 2 zbroje )
-Wódz Bandziorów ( 1 zbroja )

Piraci-to chyba wiadomo :)
Wewnętrzny podział:
-Szczur lądowy ( 1 zbroja)
-Pirat ( 2 zbroje )
-Kapitan ( 1 zbroja)


Magowie:

Ognia
-Nowicjusz ( 1 szata )
-Mag ( 2 szaty )
-Arcymag ( 1 szata)

Wody
-Nowicjusz ( 1 szata )
-Mag ( 2 szaty )
-Arcymag ( 1 szata )

Druidzi-brakuje ich lasom Myrthany
-Nowicjusz ( 1 szata )
-Druid ( 3 szaty )
-Arcydruid ( 1 szata )

Mroku-wyznawcy Beliara,niewiele ich pozostało ale są.
-Czarny Nowicjusz ( 1 szata )
-Sługa Beliara (2 szaty )
-Nekromanta ( 1 szata )


Fiuuuuu......zmachałem się a to dopiero jakieś 50% tego co mam we łbie.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 19:43:05 wysłana przez HeadHunter91 »

Offline Jaszczur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:09:15 »
Na pewno spotkamy magów wody i wodny krąg bo pamiętam że w Nocy Kruka ktoś mówił że wodny krąg istniał jeszcze przed barierą

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Gildie G4
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Styczeń 2008, 23:33:50 »
Osobiście chciałbym żeby pojawiła się gildia piratów i Wodnego Kręgu. Jeśli chodzi o piratów podoba mi się ich styl życia. A jeśli chodzi o Wodny Kręg to uważam iż ta tajemnicza gildia nie powinna zniknąć.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gildie G4
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Styczeń 2008, 20:24:18 »
Czy wam ludzie już się nie znudziły ciągle te same gildie ? Gothic 4 najprawdopodobniej będzie niezłą wtopą, więc wole już żeby czymś mnie to jednak zaskoczyło. Niech będą sobie tam jakieś gildie jak w poprzednich częściach, byle by nie były głównymi. Jak i w innych przypadkach licze, że nowe studio czymś zaskoczy.

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Styczeń 2008, 15:03:46 »
Armie Króla:

Strażnik
Elitarny Strażnik
Paladyn

Armie Najemników(Lee):

Złodziej
Szkodnik
Najemnik

Armie Pustyni:

Wojownik
Asasyn
Elitarny Asasyn

Armie Lasu:

Nowicjusz
Leśny Goniec
Druid
ArcyDruid

Magowie:

Magowie Wody
Magowie Ognia
Magowie Powietrza
Magowie Ziemi
Nekromanci

Sekta:

Nowicjusz
Strażnik Swiątynny
Guru

Specjalne Rangi:

ÂŁowca Zwierząt
ÂŁowca Głów
ÂŁowca Orków
ÂŁowca Smoków

Gdyby były takie rangi Gothic IV Byłby najlepszą częścia :D


Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:04:09 »
Moim zdaniem powinny być takie gildie:
ÂŻołnierz Królewski>>>Paladyn
Nowicjusz Ognia>>>Mag Ognia
Nowicjusz Wody>>>Mag Wody
Najemnik>>>ÂŁowca Smoków

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gildie G4
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:59:45 »
ÂŹli:(od najnizszego stopnia)

-Zwiadowca

-Skrytobójca

-Assasyn

-Adept

-Mistrz Cieni

-Czarny Strażnik

-Nekromanta

Dobrzy:

-Knecht

-Wojownik

-Mag Ognia

-Paladyn

-Mistyczny ÂŁucznik

-Naznaczony

-Arcymag Ognia

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:00:05 »
Cytat: ThiefPL
Armie Króla:

Strażnik
Elitarny Strażnik
Paladyn

Armie Najemników(Lee):

Złodziej
Szkodnik
Najemnik

Armie Pustyni:

Wojownik
Asasyn
Elitarny Asasyn

Armie Lasu:

Nowicjusz
Leśny Goniec
Druid
ArcyDruid

Magowie:

Magowie Wody
Magowie Ognia
Magowie Powietrza
Magowie Ziemi
Nekromanci

Sekta:

Nowicjusz
Strażnik Swiątynny
Guru

Specjalne Rangi:

ÂŁowca Zwierząt
ÂŁowca Głów
ÂŁowca Orków
ÂŁowca Smoków

Gdyby były takie rangi Gothic IV Byłby najlepszą częścia :D

Takiej głupiej rzeczy dawno nie przeczytałem:
A) Sekta powstała dopiero pod magiczną barierą
B) Skąd łowca smoków? jak powiedział sam Lord Hagen mówił że te tajemnicze istoty nie pojawiały się tysiące lat a Gothic 4 ma być za panowania któregoś z Rhobarów a myślę że człowiek nie wyżyje paru tysięcy lat:/
C)Armia najemników?- najemnicy i nowy obóz powstali dopiero po powstaniu bariery.
Coś widzę że wiedzą o Gothicu nie grzeszysz.

Krassus> Piraci... pozostawię bez komentarza
Krassus> Wodny krąg- powstał dopiero po opuszczeniu Saturasa i magów wody bariery więc BZDURA!
Jaszczur>^patrz wyżej^
Vatar>ÂŹli- no to się uśmiałem, z tego co wiem(i jest to potwierdzone w stu procentach) to Nekromanci a raczej czarni magowie istnieli tylko w Varancie. Czarny strażnik i mistrz cieni?

hunter19>Wojska górskie- to nie jest precyzyjne określenie, wojskiem nie można nazwać mniej niż 70 ludzi którzy samotnie założyli klan, wojsko to nieco szersze pojęcie ehhh

Headhunter91>łowcy trolli?- hahahahah po pewnym czasie by zabrakło trolli, coś takiego by nie miało racji bytu, nie lepiej myśliwych?


Na prośbę Vatara od Zuych:P

Na pewno magowie ognia
Na pewno ludzie króla
Assasyni?
Opcjonalnie jacyś druidzi
Zakładając że wszystko działo by się w myrthanie za panowania któregoś z Rhobarów
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 21:15:23 wysłana przez Myrtir »

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Gildie G4
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Styczeń 2008, 22:04:40 »
Powinny być gildie:
-Złodziei
-ÂŁowców
-Magowie ognia
-Paladyni
-Jakaś gildia zabójców
-Strażnicy miejscy
-Jakaś sekta
-Nekromanci
-Nekrofile i zoofile  
I to chyba na tyle.Jak coś pominąłem to trudno.

Forum Tawerny Gothic

Gildie G4
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Styczeń 2008, 22:04:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top