Autor Wątek: Ciekawostka Techniczna  (Przeczytany 2057 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ciekawostka Techniczna
« dnia: 13 Grudzień 2007, 16:31:50 »
No tak. Dziś dostałem w swoje łapki oryginalnego G3. Jakie wrażenia? Nowa animacja przy strzelaniu z kuszy, bohater napina cięciwę. Do tego (najważniejsze) duży wzrost wydajności. W porównaniu z piratem jest o wiele lepiej. Do tego dochodzi możliwość obrony przed salwą wilków, albo po postu są pokraczne. Porównywałem dwie wersje, 1.8. Jak widać, być może przez piractwo G3 ma złe zdanie. Zapewne, to pewne, że piratki chodzą gorzej, ale Gothic 3 to zupełnie inny przypadek.

Najważniejszy jednak jest wzrost wydajności. G3 chodzi płynniej, mimo wszystko potrafi przyciąć się na mgnienie oka dla doczytania pamięci. Być może wersje gier, to wytłumaczenie dla tego, że na podobnych PC'tach, u jednej osoby będzie chodził gorzej ( pirat ), a u innej lepiej ( oryginał ).

Co o tym sądzicie?

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ciekawostka Techniczna
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2007, 20:54:37 »
Cytat: Respev
Może dlatego, że zainstalowałeś po prostu patcha 1.5, a na piracie nie. Poza tym, oryginalna wersja od nielegalnej różni się tylko crackiem, a crack to nic innego jak po prostu taki sam plik wykonawczy (np. gothic3.exe), jak w oryginalnej wersji, tyle, że usunięta zostaje w nim linia dot. zabezpieczenia.

Mój drogi, nieczytający uważnie ~Respevie. Obydwie wersje mają numerek 1.8, do tego grałem w dwie piratki i były takie same, czyli brak np, tej animacji którą opisałem w moim pierwszym poście. Nie instalowałem żadnych patchów, ale myślę, że po instalacji 1.5, G3 w ogóle mi się nie przytnie.
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2007, 20:54:53 wysłana przez Arti »

Forum Tawerny Gothic

Ciekawostka Techniczna
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2007, 20:54:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything