Autor Wątek: G4 bez muzyki Kai'a. ;(  (Przeczytany 10090 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« dnia: 13 Grudzień 2007, 14:14:02 »
Otóż mam pewną obawe. Jako, że klimat gier Gothic wspierała genialna muzyka co jest niepodwarzalnym faktem co będzie z gothiciem 4? Za muzyke w Pb odpowiedzialny był geniusz moim zdaniem Kai Rosenkranz. Czy dla was też będzie to dużą stratą, że Kai nie stworzy już dla Gothica żadnego utworu? Wkońcu Kai wiedział jak dopasować odpowiednią muzykę co teraz bardzo rzadko zdaża sie w obecnych grach...

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:52:22 »
Nikt nie umie robić TAKIEJ muzyki jak Kairo. Mam nadzieję że muza w G4 jeśli gorsza, to niech chociaż tylko trochę niż w G3. Tak na marginesie, ciekawy jestem jaka muzyka będzie w tej nowej grze PB.

Forum Tawerny Gothic

G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:52:22 »

Respev

  • Gość
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2007, 15:03:06 »
Szczerze powiedziawszy dla mnie jest to obojętne, gdyż w każdej grze wyłączam muzykę. Wolę się skupić na rozgrywce, a nie muzyce. Muszę tutaj wspomnieć, że jedynym fragmentem muzycznym jaki słyszałem w Gothic 3 była muzyka w menu głównym :)

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2007, 16:55:25 »
Zapewne bez muzyki Kaia Rosenkranza nowy Gothic nie będzie już miał takiego klimatu jak Gothic 3. W trójce muzyka jest genialna tak jak wszystkie kawałki w wykonaniu tego pana. Ale może nie będzie aż tak żle, w końcu nie powinniśmy tej gry odrazu skreślać.

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2008, 19:59:40 »
Mam nadzieję, że muzyka nie będzie taka, jak w Gothic 3... W trzeciej części była tak genialna i tak charakterystyczna, że za 50 razem podczas walki człowiek miał już jej dość xD Ale to oczywiście zaleta  . W każdym razie muzyka w G4 będzie pewnie zlepkiem starych kawałków w nowej wersji  . Przynajmniej mam taką nadzieję... W każdym razie podobno nowy developer utrzymuje kontakt z PB  . Może Kai zrobiłby im kilka kawałków
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2008, 20:06:02 wysłana przez Quarior »

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 13:23:30 »
szkoda że go nie będzie. Jeśli SB wykupił gothica to może muzyka pozostanie taka jak w gothic 3. Bardzo bym tego chciał bo lepszej muzy nigdy nie słyszałem. jeśli muyzka bdyie nowa to choc kawaleleczki będą te same co w gothic 1, 2 i 3.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty 2008, 14:05:11 »
No jak każdy z fanów serii, żałuję, że KaiRo nie zajmie się już soundtrackiem. Jego utwory nadawały Gothic'owi tego niesamowitego klimatu, którego niektórym grom takowego brakuje. No ale jak już ktoś powiedział. Nie skreślajmy tej gry, bo muzyk Spellbound może się okazać dobrym i nagra całkiem dobrą muzykę.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Luty 2008, 21:38:13 »
Mi to wali szczeże powiedziawszy. W rozgrywce mam zawsze muzę włączoną ale się w nią nie wsłuczorte, przez co klimat jest odpowiedni. Theme przez wszystkie części części było jedno i to same. Jedynie zmieniało się wykonanie. I co i to ma byc geniusz? Precz z takią monotonnią. W jednym przyznam rację. Reszta jest FupeÂŁ.

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2008, 10:52:15 »
mysle ze nie moze byc ta muzyka tak samo jak bezimiennt bo nie maja uprawnien do tych rzeczy moze tylko wykupili projeckt od jowood i pirani (nie pamietam jak sie pisze pirania bytes czy jakos tak wiec napisalem pirani)

Offline Jango

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lipiec 2008, 01:15:44 »
Przecież z góry wiadomo że gothic 4 nie będzie miał prawa nazywać się gothiciem. Nawet się tak nie nazywa... Kai robi dobrą muzykę, fajny koleś, z jego muzyką dobrze się gra. Wg. mnie to będzie tylko gra na podstawie gry a nie kolejna część serii. A muzyka najbardziej ze wszystkiego buduję klimat. To już nie będzie ten sam gothic w który gramy...

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudzień 2008, 20:19:44 »
To bedzie juz jakies radio maryja a nie klimatyczna muzyka. No coz obiecuja klimatyczna muzyke itd. ale po tych setnych objetnicach jowood trace juz nadzieje na to ze gothic 4  (czy ta idiotyczna nazwa "arcania") bedzie dorownywac chocby trojce.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Grudzień 2008, 01:07:21 »
Mnie to osobiście nie robi różnicy, przykładam dużą wagę do muzyki w grach bo ona głównie buduje klimat. W G1 i w G2 była dobra muzyka natomiast w 3 części muzyka jest naprawdę chu<cenzura>owa i po chwili namysłu mogę stwierdzić, że nawet lepiej będzie jako ktoś inny będzie komponować muzykę do 4. 

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sierpień 2009, 12:27:31 »
Uwazam ze bez muzyki Kaia Rosenkranza gothic straci klimat

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Październik 2010, 11:42:33 »
Kai i tak odszedł z PB. Więc w R2 i tak nie będzie jego muzyki.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Październik 2010, 12:05:26 »
A ja się pytam jak gra może stracić coś czego nie miała od początku? Jeżeli demo pokazało wszystko co będzie w Arcanii to znaczy, że klimatu G1,G2 NK tam nie znajdziecie. Poza tym w demo można było usłyszeć kawałki ścieżki dźwiękowej. Osobiście uważam, że jak na Gothica jest ona zbyt dynamiczna i brak jej typowego gotyckiego przytłoczenia, które towarzyszyło nam w Khorinis.Będę podkreślał o na każdym kroku, że kojarzy mi się z grą innego niemieckiego studia, a mianowicie SpellForce od Phenomic.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Październik 2010, 20:43:38 »
SpellForce jest mniamuśne !

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Październik 2010, 16:02:42 »
Nawet w G3 był mało wyczuwalny klimat, nie ma na co liczyć w G4, nie wydam pieniędzy na tą grę.

Nic nie pobije klimatu w Starym Obozie(G1).

Forum Tawerny Gothic

Odp: G4 bez muzyki Kai'a. ;(
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Październik 2010, 16:02:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything