Autor Wątek: Windows XP Professional  (Przeczytany 1536 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Windows XP Professional
« dnia: 11 Grudzień 2007, 21:24:40 »
Cześć

Ostatnio kupiłem gazetę o programach itp. na jakiejś stronie była napisana straszna wieść pisali tam coś takiego podobno główny wydawca Microsoft Windows XP zrezygnował z tego systemu i nie można będzie mieć go na kompie już za rok obowiązywać natomiast będzie drogi i srogi następca WINDOWS VISTA byle jaki tam nie ważne że ma wysokie wymagania sprzętowe dla kompa zarówno jak i dla gier ale będzie trzeba kupić a może ściągnąć ale wątpie lecz zarówno istnieje sposób żeby mieć XP i się cieszyć który jest opisany w gazecie.

Chce tylko wiedzieć co o tym myślicie bo moim skromnym zdaniem to bardzo źle dla przyszłości Microsoftu  

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Windows XP Professional
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 21:39:33 »
MS po prostu przestanie wydawać poprawki do XP ;) Zajmie się teraz tylko i wyłącznie Vistą. Mimo to według mnie źle robią bo XP nadal jest popularniejszy.

Jeśli komuś się nie podoba to co się dzieje w MS, zawsze ma wybór ;) Istnieje takie coś jak wolne oprogramowanie. Chodzi mi tu oczywiście o Linux'y ;) Do pracy są bardzo dobre, sam korzystam ;)

Forum Tawerny Gothic

Windows XP Professional
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 21:39:33 »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Windows XP Professional
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 22:39:00 »
Linux nie obsługuje plików .exe więc......(chyba nie muszę dalej pisać, prawda?) chyba że kupicie sobie droższą wersje.......

A co da XP na pewno nie siądzie do czasu kiedy wyjdzie 7, więc radzę się nie przejmować...... a jak już będzie tak źle to na stronie MS jest łatka która z XP zrobi taką mniej wydającą Vistę, ale te wszystkie bajery ma więc nie wiem czym się to różni.... To by było na tyle.

Respev

  • Gość
Windows XP Professional
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2007, 23:26:42 »
Cytuj
Linux'y
Ekhm, po pierwsze pisze się "Linuksy", po drugie Linux jest jeden.

Cytuj
chyba że kupicie sobie droższą wersje.......
Czego droższą wersję? Linux jest tylko jeden.

Cytuj
podobno główny wydawca Microsoft Windows XP
Jaki główny wydawca? Wydawca jest tylko jeden - Microsoft. Gratuluję autorowi wzorowego czytania ze zrozumieniem.

Cytuj
Linux nie obsługuje plików .exe więc......(chyba nie muszę dalej pisać, prawda?)
To zapewne to, że gram w Obliviona i CoD2 na moim Debianie, to cud Boski spełniony dzięki pewnej osobie z Torunia. Zamiast siać kolejne ziarno bzdur, najpierw poczytaj o tym systemie, bo widać jaką masz o nim marną wiedzę.


Forum Tawerny Gothic

Windows XP Professional
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2007, 23:26:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything