Autor Wątek: Kolonia - Zapomniana Kraina  (Przeczytany 2395 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Kolonia - Zapomniana Kraina
« dnia: 11 Grudzień 2007, 16:00:12 »
http://rapidshare.de/files/38024719/Pierwsza_Cz___.JPG.html

Nie wrzuciłem na fotosika o za duże by było ;)

Po rozpakowaniu - najlepiej wpakować do Painta - wtedy nie będzie się ciąć przy przewijaniu ;)


I proszę nie czepiać się tych pasków życia - postanowiłem że to będzie mój znaczek x)


Pozdro, Laskos :)

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:00:28 »
Cytat: laskos
<a href="http://rapidshare.de/files/38024719/Pierwsza_Cz___.JPG.html" target="_blank">http://rapidshare.de/files/38024719/Pierwsza_Cz___.JPG.html</a>

Nie wrzuciłem na fotosika o za duże by było ;)

Po rozpakowaniu - najlepiej wpakować do Painta - wtedy nie będzie się ciąć przy przewijaniu ;)


I proszę nie czepiać się tych pasków życia - postanowiłem że to będzie mój znaczek x)


Pozdro, Laskos :)

Eh no więc tak widze nim wiele błędów a równiez wyglądem graficznym sie nie popisałeś:

Minusy:

- Czasami w wypowiedziach są po 3-4 powtórzenia
- screeny nie są od siebie oddzielone nawet cienką linią poprostu zlepiłes to
- Nie są ponumerowane (ale to akurat u ciebie nie zmienia nic ponieważ wszystkie obrazki są takiej samej wielkosci)
- Zmiany czcionki (głownie wielkość liter) mnie denerwują, wg. mnie wogóle to fajnie nie wygląda i wtedy to jest mało przejrzyste
- Hmm niewiem może to zbieg okolicznosci ale ten komiks jest podobny do jednego komiksu piotra_pl
- Czasami fabuła nie trzyma sie kupy niektore rzeczy poprzestawiałes
- Ta linia "ziem" między starym a nowym obozem mnie powaliła xD
- Mowiłes zebysmy sie nie czepiali paska... no coz wg. mnie poprostu nie wiesz jak go zlikwidowac aby go nie było
 jezeli sie myle to sory ale to troche smieszne ze to niby to twoj jakis znaczek (toggle desktop bodajze sie robilo by poznikały podpisy i paski)
- Ogolnie... no cóż jak to twoj pierwszy komiks no to średni

Plusy:

- Pomysł (o ile moje podejrzenia są nieprawdziwe)
- Długość, no cóz przynajmniej nie jest bardzo krótki...

No cóż może nie bardzo pozytywnie ale następnym razem gdy sie bardziej postarasz to kto wie ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2007, 17:02:45 wysłana przez Vertex »

Forum Tawerny Gothic

Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:00:28 »

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:59:05 »
No... to dzięki za radę :)

Faktycznie, ta część nie wyszła najlepiej.... dałbym tu od razu 3, ale mi sie coś zwiesiło :P

Cóż... Z tymi paskami to po części miałeś rację(chociaż po części mi się nie chciało tego robić....)...

Są jeszcze dwie podobne części... Ale teraz zabieram się za drugi komiks w G2... Zastosuje się x)

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2008, 14:55:59 »
hmm... jestem w trakcie czytania...

znalazłem 1 błąd -
Lee: "1. No trudno trzeba iść na tą impreze..."
Najemnik: "2. ZWARIOWA£E¦? ZABIJ¡ CIÊ!
Lee: "2. A co wolisz teraz wywołać wojnę? Teraz, kiedy jesteśmy nieprzygotowani?"

napisałeś koło Lee "2" a powinno być "3"    ale to tam taki malutkii błędzik to sie pomija i tak nikt nie zauważa... jak narazie super... czytam dalej...

znalazłem 2 błąd -
przy rozmowie Lee z Enkharem, gdy ten był w więzieniu nie napisałeś "1","2","3" itd... ale to też można pominąć i uznać za mało ważne   czytam dalej...

skończyłem    więc moja opinia taka: dostrzegłem tylko te 2 malutkie błędy, pozatym komiks jest świetny. Fabuła mi sie podoba, pomysł z granicami też. Moja opinia brzmi - świetny    10/10... nie moge się doczekać części drugie, jeżeli wyjdzie i umieścisz ją na forum, napisz mi na PM    czekam...

pozdr all


Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2008, 15:40:00 »
Komiks mi się nawet bardzo podoba... Powiedz mi tylko - jak to robisz, np. 10 postaci z takimi samymi pyskami, podobnych do skorpiona albo co.ś w tym stylu!

Co do komiksu: zasługuje tak 5-/6. Taki mini minusiik przy tej piątetcze, ponieważ Były tam podpisane przedmioty itd. To wszystko rozwala estetykę komiksu, ale i tak i tak dobrze.

Cytuj
No... to dzięki za radę :)

Faktycznie, ta część nie wyszła najlepiej.... dałbym tu od razu 3, ale mi się coś zwiesiło :P

Cóż... Z tymi paskami to po części miałeś rację(chociaż po części mi się nie chciało tego robić....)...

Są jeszcze dwie podobne części... Ale teraz zabieram się za drugi komiks w Gothic 2... Zastosuje się x)

BINGO!

Forum Tawerny Gothic

Kolonia - Zapomniana Kraina
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2008, 15:40:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything