Autor Wątek: Crysis  (Przeczytany 2255 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Crysis
« dnia: 11 Grudzień 2007, 07:30:29 »
Crysis to, Crysis tamto... tyle sie o nim mówi. Gra ta wywołała wokół siebie wiele zamieszania. Czy aby słusznie? Otwórz przyznam się, że Crysis'a mam (wiem, wiem maniak ze mnie tak samo kupiłem już TimeShift'a i CoD'a 4, ale cóż nic nie poradzę na to, że lubię gry) i przeszedłem już jakiś tydzień temu. Przyznam Crysis'owi część racji. Po pierwsze jak na razie ma najlepszą grafikę jaka kiedykolwiek istniała (odpaliłem go na full 1024x768 + ten trick z podmianą plików) oraz nieźle dopracowaną fizykę i interakcję z otoczeniem, a także grywalność ni9czego sobie. Wszystko to dostaje 10/10. Jeśli chodzi o fabułę to tu jest nieźle, ale jako takiej rewolucji nie ma wszystko sprowadza się do tego, że dostajemy rozkazy i idziemy w to miejsce. Zgrabnie został uwikłany konflikt z obcymi, a zakończenie zapowiada sequel (twórcy planują trylogię). Za fabułę -9/10. Zastanawia mnie jaka jest wasza opinia o tym tytule? Ja do teraz nie mogę się zdecydować co mnie bardziej przykuło do monitora. CoD 4 czy Crysis. Oba tytułu to przecież rasowe FPS'y. Wypowiadajcie się

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Crysis
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 09:32:49 »
Gdyby nie ta grafika gra byłby kompletną klapą i nikt by o niej specjalnie nie mówił. Wolę pograć sobie w coda 4 z gorszym efektem ale z o wiele ciekawszą fabułą i ciekawiej zrobionymi misjami. Zawsze coś się dzieje i czuć, że bole bitwy żyje. Tymczasem w Crysisie mamy zadania typu dojdź do wioski "x" by wyłączyć nadajnik lub zdobyć jakieś dokumenty mordując przy tym cały bastion żołnierzy, a następnie udaj się do osady "y" by zrobić to samo. Jak dla mnie kompletna nuda, no bo ileż razy można zabijać kolejne zastępy wrogów w taki sam sposób. Pod koniec robi się trochę ciekawie ale wątek w ogóle nie trzyma w napięciu.

Moja ocena: 7/10

P.S.
Grę ukończyłem i jakoś specjalnie mnie nie zaciekawiła.
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2007, 09:34:28 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Crysis
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 09:32:49 »

Offline Yeed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Diabolique...zza miedzy :)
Crysis
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2007, 22:04:28 »
Myślę, że Jest on z deka przereklamowany..a tabloidy ciągle nadające o przełomie na PC,
który zależy od Crysisa są trochę przerośnięte....zwłaszcza, że gra nie jest tak porywającą jak myślałem
Oklepana fabuła...moim zdaniem mało przyjemności z tego typu dynamiki...i tragiczne animacje ruchów postaci....jednym zdaniem fizyka i grafika stoją na wysokim poziomie, jednak ostatnio byłem na Poznań Games Arena i na stoisku Crysisa pytaliśmy ile kosztuję sprzęt który potrafiłby uciągnąć go w max detalach i wycisnąć co się da....jak się okazało nie ma jeszcze takiej technologii sprzętowej, która w 100% wyciskałaby z gry 7 poty..a sprzęt, który pozwoli na prawdziwe odczucie potencjału kosztuje od 5000 tyś złotych wzwyż. Moim zdaniem gra przeceniona......mimo to warta zobaczenia

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Crysis
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2007, 11:55:40 »
O wiele bardziej interesująco zapowiada się FarCry 2, rówiesz dzieło Cryteka. Przeczytałem recenzje w CDA i stwierdziłem że nie ma się zbytnio czym fascynować. Do tego te skafandry, joł wyglądają jakby był to rok ok. 2300. Tutaj przesadzili. Mimo to gra pozostawia inne gry daleko w tyle jeśli chodzi o grafikę.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 11:57:59 wysłana przez Thorus15 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Crysis
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 12:10:15 »
O ile wiem Far Cry 2 nie jest dziełem Cryteka chłopcze.....tylko Ubisoft Montreal, więc wpierw poczytaj potem pisz...

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Crysis
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2007, 14:31:28 »
Mi Crysis osobiście bardzo się spodobał, przeszedłem całą grę w parę godzinek ;) Ale 2 raz już mi się grac nie chciało bo jak to powiedział Isentor, z deka nudne jest chodzenie i robienie w kółko. Ale się z tobą sprzeczę Isentorze, Crysis ma zajefajną fabułę, zresztą CoD4 też, ale jakoś bardziej mnie ciągnie do Crysisa :) Pierw przeszedłem CoD'a 4 później Crysisa i to właśnie Crysis mi przypadł do gustu. Bardzo podoba mi się motyw ze skafandrem, siła, szybkośc itd...

Forum Tawerny Gothic

Crysis
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2007, 14:31:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything