Autor Wątek: Gdzie magowie wody?  (Przeczytany 1317 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rumun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gdzie magowie wody?
« dnia: 05 Grudzień 2007, 15:14:35 »
witam znalazlem na necie mapke gdzie powinni byc magowie wody i z tej mapki zgadzalo sie 3 miejsca
Merdorian
Saturas
Myxir

i jak bylem w miejscu gdzie powinien byc jeden z nich  bodajze Riodrian to nie bylo go tam ale koczownicy byli o co chodzi tam gdzie znalazlem ta mapke to pisalo ze jak juz wczesniej ich widzialem i zrobilem dla nich misje to beda oni tam gdzie ich zostawilem ale ja ich jeszcze nawet nie widzialem w tej czesci gothica czyli poszukuje

Vatrasa
Nefariusa
Cronosa
Riodriana

aha i jeszcze tam gdzie niby powinien byc Vatras to bylo z 30 piaskowych pelzaczy
i jesczze przy jakims bylo duzo potworow a jaskinia byla pusta a moze jakas misje musze zrobic zeby oni sie tam pokazali bo robie misje zeby ich zabic bo potrzebuje reputacji u asasinow bo chce zlozyc dar na oltarzu beliara z tych rzeczy adanosa a nie mam tego kostura od Zubena plz powiedzcie co mam zrobic rzeby oni tam byli albo gdzie oni sa bo moze ktos na tej mapce sie pomylil

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Gdzie magowie wody?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2007, 15:22:06 »
Vatras jest w lago. Naucz sie umiejętności sciągania pazurów bo bedą ci potrzebne, w zadaniu. Jak sie bedziesz chciał się dowiedziec kim on jest.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie magowie wody?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2007, 15:22:06 »

Offline Rumun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gdzie magowie wody?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2007, 15:45:34 »
ok mam juz mapke znalazlem dokladna mozna zamknac

Forum Tawerny Gothic

Gdzie magowie wody?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2007, 15:45:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything