Autor Wątek: fajna akcja  (Przeczytany 6546 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« dnia: 03 Grudzień 2007, 16:09:25 »
wie zrobiłem fajna akcje znalazłem kody w necie na orkowych zwadowców i postacie wiec wyprodukowałem 80 akilów uzbroiłem ich w miecze paladyna przebrałem ich w zbroje paladyna i wszytkie postacie nastepnie wyprodukowałem 90 orków zwiadowców strzeliłem do jednego z nich i zaczołem uciekac na farme gdzie było to wojo i widzałem walke fajnie było wygrali orkowie  potem zaczeli chodzic po domu akila i zabrali wszytko co mozna zabrac i uciekli potem poszedłem do tawerny a patrze a tu to samo wszyscy sa martwy zabrali jedzenie co lezało na stołach wiem ze oni bo lezał jeden matwy ork potem udałem sie ze strachu na farme onara patrze a tu najemnicy matwi  i wszyscy na ziemi nie ma nic zadnej broni przeszykałem ciała i nic nie było ale wielu orków padło wiec bawiłem sie dalej wyprodukowałem orków i dzieki o zanieniłem sie w orka i razem niemi zaczołem isc patrze oni ida w strone klasztoru  zarem z niemi walczyłem i zbobyliśmy ten obiekt ale musiałem długo wpisywać kody na orków potem udałem sie z orkami na khorinis ale było fajnie ludzie uciekli na farme lobarta a ja razem z niemi ale była rzeznia  super  paladyni zgnieli a ludzie i straznicy miejscy dali noge zrobiliscie kiedys cos takiego lub cos podobnego?

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2007, 20:07:24 »
W gothicu to nietrudno o taką akcję, wystarczy tylko znać kody i trochę popracować  
Ja tam kodów do przechodzenia gry nie używam, ale właśnie do takiej zabawy jak nie mam co robić. Save -> kody -> zabawa  
Raz postanowiłem zobaczyć, jak to by było, jakby smoki zaatakowały Khorinis. Wpisałem kody, zapodałem parę tych bestii i patrzyłem. A te, ni z tąd ni z owąd, smoki poszły w cholerę za miasto. Poszedłem za nimi, a one kiedy dotarły na farmę Onara, wyzabijały najemników i stanęły jak przymurowane do ziemi. Szczerze mówiąc, tego się nie spodziewałem... że smoki nie lubią najemników xD. Było jeszcze wiele takich akcji, np. napad Najemników na Khorinis, odwrotnie (paladynów na farmy) itp. Niezła przy tym nieraz zabawa, ujawniają się najśmieszniejsze bugi gry.

Kjamilex

PS. Popracuj trochę na swoją pisownią, nie żeby jakaś tragedia, ale niektóre rzeczy ciężko wywnioskować z tekstu.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2007, 20:09:03 wysłana przez Kjamilex »

Forum Tawerny Gothic

fajna akcja
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2007, 20:07:24 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:25:32 »
Hymmm.....<mysli>

Po pierwsze: Wiesz co to jest zdanie?! Zazwyczaj ono nie ciągnie się od początku do końca tylko po paru słowach!

Po drugie: Może byś był miły używać alta jak jest jakieś słowo ze znakiem polskim takim jak ż, ź, ć, ó dalej chyba nie musze wymieniać?!

A co do twojego posta to szczerzę mówiąc chciałbym to zobaczyć:P ale dziwi mnie że orkowie sobie tak po prostu chodzili po całym Khorinis, a nie stali w jednym miejscu. Ale przy użyciu odpowiednich kodów nie trudno o taką akcję wież mi:P

PzDr i popracuj nad budową zdań!!!!

A ty nie baw się w moderatora, bo jak na razie to nim nie jesteś. - Bela
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2007, 17:41:25 wysłana przez Bela »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

fajna akcja
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:58:54 »
A mi to się podoba, fajnie takie coś można zrobić. Lubie właśnie bawić się ( nie czytaj grać) na kodach. Tylko to trochę nie fair. Jeżeli chcesz zobaczyć czy np. 90 orków pokona 90 paladynów to nie dodawaj orków, bo jak czytam że walcząc z Magami Ognia dodawałeś orków a to nie jest fair. Ogólnie pomysł fajny, jak możecie dać mi kody na smoki i orków oraz jakiegoś chłopa to też bym się w takie coś pobawił.

PzDr

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2007, 12:58:30 »
Takie akcje to metoda na nudy. Raz jak grałem w gothica zrobiłem walkę ludzie z portu vs krwiopijce, wtedy było super krwiopijce przegrały, ale wtedy zrobiłem bijatykę, przemieniłem się w obywatelkę i zamordowałem człowiek, potem przemieniłem się w siebie, obywatelka zaczeła uciekać, a ludzie ją gonić i wszyscy wpadli do morza w porcie, wtedy było nieźle ludzie pływali w około, a niektórzy biegali pod wodą.



    Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2007, 13:00:30 wysłana przez Paweł Mag Innosa »

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudzień 2007, 13:48:17 »
Ja nigdy nie miałem przyjemności tak sie zabawić. Nie szukałem takich kodów. Znalazłem inne koleś wielki jak budynki i inne. Walka orków z Paladynami musiała być fajna i w dechę. Chciałbym zobaczyć tą rzeźnię. To samo co sie tyczy co napad najemników na Korinis.

Zabawa pierwsza klasa.

P.S podaj kod.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

fajna akcja
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Grudzień 2007, 14:54:46 »
No przyznam , że fajna akcja . Ja zrobiłem taką samą tylko , że z jaszczuroczłekami   .  Niezły to sposób na nudę .
I oni ni zatrzymali się ? U mnie jaszczuroczłeki to tylko biegali jak kogo zobaczyli i zasiekali . Naprawdę z kodami można WSZYSTKO !



P.S. Z jakiej strony ten kod ?

Offline Dudu4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
fajna akcja
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudzień 2007, 15:43:49 »
Jak ktoś chce kody na orki lub smoki oto one:
Ork elita - insert orcelite_roam
Ork wojownik - instert orcwarrior_roam
Ork szaman - instert orcshaman_roam
Ognisty smok - instert dragon_fire
Lodowy smok - instert dragon_ice
Kammieny smok instert dragon_rock
Bagienny smok - instert dragon_swamp

Offline mag kręgu płomyczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń 2008, 16:26:34 »
Sorki że tutaj o to pisze, ale czy moglibyscie napisac kody na pladaynow, orkow, najemnikow itd. plis

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
fajna akcja
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń 2008, 16:53:00 »
ja zawsze w G1 za pomocą zwojów Armia Ciemości przywołuje armie szkieletów (około 100) i zaczynam atakować wszystkie obozy. Najpierw SO od środka gdzie zresztą ta armia powstaje potem OS, następnie NO i wkońcu obóz orków zarąbista zadyma.  

Offline arts1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Styczeń 2008, 19:21:40 »
Jesli chodzi o mnie to zrobiłem walke w Khorinis  
"(Ludzie vs  Orki )
To wtedy byla wspaniala wojna głównie jak Lord Hagen wałił do 90 orków

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Styczeń 2008, 13:51:12 »
Ja jak mi się nudzi, to wpisuję sobie kody na zbroję miecz, ustawiam sobie siłę itp.
A potem wybijam wszystkich z Khorinis

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
fajna akcja
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Styczeń 2008, 16:28:23 »
Cytat: ..::Bezimienny::..
Hymmm.....<mysli>

Po pierwsze: Wiesz co to jest zdanie?! Zazwyczaj ono nie ciągnie się od początku do końca tylko po paru słowach!

Po drugie: Może byś był miły używać alta jak jest jakieś słowo ze znakiem polskim takim jak ż, ź, ć, ó dalej chyba nie musze wymieniać?!

A co do twojego posta to szczerzę mówiąc chciałbym to zobaczyć:P ale dziwi mnie że orkowie sobie tak po prostu chodzili po całym Khorinis, a nie stali w jednym miejscu. Ale przy użyciu odpowiednich kodów nie trudno o taką akcję wież mi:P

PzDr i popracuj nad budową zdań!

A ty nie baw się w moderatora, bo jak na razie to nim nie jesteś. - Bela
Hmm, żal...budowa zdań? Polonista się znalazł.Ty to byś mógł popracować nad ortografią i też byś używał polskich znaków a nie czepiasz się innych, bo to "wież mi" bardzo ciekawie wygląda, a jeszcze lepiej "musze" i "PzDr".
Sam nie jesteś lepszy więc się nie czepiaj.Używaj polskich znaków, czyli nie żadne "musze".
Pisz pełnymi zrozumiałymi słowami, czyli bez "PzDr"
Zwracaj uwagę na wymianę "RZ" na "R", czyli w tym przypadku nie pisz czegoś takiego jak "wież mi"
I widzisz jak to jest?Polonisto...

@Topic
Więc co do fajnych akcji w Gothic'u to może być wiele możliwości i zabawy, a wszystko opiera się na MARVIN, F2 no i komendzie INSERT #
A swoją drogą to dopiero po wpisaniu kodu na smoki w Khorinis zauważyłem że te gady nie latają 0_o tylko się przenoszą w powietrzu (takie niby latanie).

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:32:28 »
Kiedy mi się nudzi wpisuje ody na Lee okło 100 potem na 00 smoków i ściągam te smoki do Lee jadka jakich mało t samo robie w mieście  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
fajna akcja
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:37:57 »
Cytuj
Kiedy mi się nudzi wpisuje ody na Lee okło 100 potem na 00 smoków i ściągam te smoki do Lee jadka jakich mało t samo robie w mieście

Czy ty masz jakieś problemy? O co Tobie chodzi? Czy ktoś coś Ci zrobił? Lepiej dla Ciebie i twojej przyszłości na forum będzie, jeżeli przystopujesz z pisania tego typu postów, które w ogóle się nie prezentują, a jedynie ośmieszają twoja osobe. Taka rada na przyszłość

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
fajna akcja
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:45:10 »
Nigdy nie wiedziałem że można coś takiego zrobić! Muszę spróbować. W końcu samemu można przygotować swoją wielką batalię!

Offline Tik-tak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:23:27 »
 LOL zabawa na alego ja kiedys a golym polu stworzylem 50 orkow i 2 ogniste smoki zatakowalem smokami orkowie i byla walka ja się zamienilem na jednego z orkow jadka na calego itak orkowie przegraly ahhh robie tak zawsze jak mi się nudzi!!! (polecam)

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
fajna akcja
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Styczeń 2008, 10:49:06 »
Ja chcę zrobić smoka lodowego piszę insert icedragon i gra się wyłącza. Tak samo jest z Lee, Archolem, Thorbenem...

Offline darek7109

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
fajna akcja
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Luty 2008, 07:57:31 »
a ja dopiero byłem magiem szkieletem i poszedłem na zamek przyzwałem gdzieś ze stó szkieletów porozwalali orków a potem zamek smoki nawet:dwarf:

Moc Innosa

  • Gość
fajna akcja
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty 2008, 16:51:33 »
Ja robie akcje takie na codzien bo lubie trud
Najczesciej robie armie orkow i paladynow więcej niz 200 potem dodaje smoki,demony,w Khorinis dorabiam pelno zolniezy i obywateli i walcza.Polecialem na mury i postawilem tam kusznikow.

Forum Tawerny Gothic

fajna akcja
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty 2008, 16:51:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything