Autor Wątek: Zasilacz  (Przeczytany 2400 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Muro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zasilacz
« dnia: 26 Październik 2006, 20:07:31 »
Nie wiedziałem gdzie dać tego topica wiec tu go dalem , otóż moj problem zaczął sie raczej nie od teraz no ale zasilacz zaczął mi dziwnie "buczyć"=( miech temu ostre walenie w obudowe kompa skutkowalo ... potem przeczyscilem go i bylo wszystko OK , wczoraj zasilacz znow zaczął buczyc ... waliłem waliłem i nic ! przeczyściłem , I NIC !  , i tak mi buczy i buczy... zaraz mnie krew zaleje =( czy to juz nadszedl jego czas ?? moj konfig : geforce 6600 GT Gigabyte,AMD Athlon 3200+ 64 , 512 ,2 dyski po 80 i 40 ,1 dvd i cd rom a zasilacz bodajże nie jaki "take me 400"zdaje mi sie ze to coś nawet nie moze byc nazwane zasilaczem, jezeli wymaga wymiany to najlepiej jakbyscie polecili mi coś co : ,dziala cicho,jest dobrej jakości,cena do 80-90 zł i co najważniejsze podoła mojemu sprzetowi ,aha i niedlugo dla jasnosci kupuje kolejne 512 ram wiec chyba zasilacz bedzie musial miec wiekszą moc , z góry dzieki za odpowiedzi

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Zasilacz
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2006, 20:49:45 »
Nie znam się dokładnie na zasilaczach dla mnie to jeden i ten sam sprzęt tzn. czym droższy tym lepszy...

Jeśli chodzi twój problem to jest to typowy oznak przed nieszczęściem...jeśli zasilacz buczy najprawdopodobniej wiatrak w nim umieszczony już ledwo co zipie możliwe, że w najbliższym czasie po prostu się "przepali" i przestanie działać.

Forum Tawerny Gothic

Zasilacz
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2006, 20:49:45 »

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Zasilacz
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2006, 09:28:50 »
Ja proponuje ci kupic zasilacz firmy Modecom 400W sam taki mam kosztuje od 90-110 zl jest cichutki i duzo ci wytrzyma sam mam taki a moj komp to GeForce 7900GT, Intel Core2 Duo 2x 2.13Mhz , 1GB DDR2 533 Mhz i wszystko zawaliscie smiga i jeszcze bede dokupywal 1Gb ddr czyli powinien ci wytrzymac i bedziesz zadowolony pozdro

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Zasilacz
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2006, 07:20:35 »
hmmm zasilacze jedna z niby mało ważnych a tak naprawde jednych z ważniejszych częśći
by nie buczał wystarczy wykręcić wiatrzaczek,odkleić naklejke , wyjąć gumową ablo plastikową zawleczke i tam napchać tawotu(nie wd40 bo sie szybko zetrze)- takie cośpomaga na kilka miechów

a co do kupna nowego to polecał bym 450-500 watów i nie jakiś tani shit bo jak pzykłądowo bedziesz miał spięcie to pójdzie ci nie tylko zasilacz lecz np płyta i dysk twardy
te droższe(w granicach 200 zł ) zasilacze mają filtry antyprzepieńciowe itd. itp.

a jak nie wiesz jaki wybrać to idź do dobrego sklepu komputerowego i sie spytaj sprzedawce

a jak chcesz troche zaoszczędzić to www.skapiec.pl porównanie cek wszystkich sklepów internetowych

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Zasilacz
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2006, 21:04:13 »
Kupisz TO i bedziesz zadolony. To jest porzadny zasilacz a nie jakis szajs, starczy na wiele lat, przy tym jest bardzo cichy, ogromna moc i perfekcyjne chlodzenie.

EDIT: Dziś wmontowałem ten zasilacz i komp mi śmiga jak ta lala. Po prostu bajka.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 21:09:25 wysłana przez Turing »

Forum Tawerny Gothic

Zasilacz
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2006, 21:04:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top