Autor Wątek: EURO 2008  (Przeczytany 1623 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
EURO 2008
« dnia: 02 Grudzień 2007, 14:56:12 »
No, Polska jest wreszcie na Euro 2008. Po ciężkich Eliminacjach, jesteśmy na turnieju marzeń Europy. Nie udało się Deynie, Bońkowi, ale dzisiaj się udało. Po znaliśmy także Grupy w jakich zagrają poszczególne Reprezentacje.

Oto one:

GRUPA A

1. Szwajcaria
2. Czechy
3. Portugalia
4. Turcja

GRUPA B

1. Austria
2. Chorwacja
3. Niemcy
4. Polska


GRUPA C

1. Holandia
2. Włochy
3. Rumunia
4. Francja

GRUPA D

1. Grecja
2. Szwecja
3. Hiszpania
4. Rosja

Oczywiście Grupą śmierci jest Grupa C, gdzie zapowiada się ciekawie, bo wszystkie Reprezentacje prezentują dobry poziom. Zresztą wszystkie szesnaście drużyn prezentuje dobry poziom, jedynie brakuje tu Anglii i mamy całą Europejską elitę piłkarską.

Los chciał, żeby Polska trafiła do Grupy B, gdzie zagramy z Niemcami, Chorwacją i Austrią. Zapewne faworytami są Niemcy i Chorwacja, ale Polska nie była też faworytem pod czas eliminacji do Euro, to może i tutaj też sprawią nam niespodziankę i wyjdą z Grupy, a może nawet powalczą o medal.

Powiedzmy też tak szczerze, że w chwili obecnej nasza Reprezentacja gra dobrze i skutecznie. A to za sprawą naszego trenera, który odbudował kadrę, a także udoskonalił ją. Polska, pod czas Euro może być Czarnym Koniem, tak jak Grecja w 2004. I nawet sięgnąć po złoto. Nie mówcie że to nie możliwe. Bo nie ma rzeczy nie możliwych. Tak samo było mówione przed Eliminacjami do Euro, że to dla nas za wysokie progi. Tutaj będzie tak samo.

Czytałem na wortalach, że nasi rywale się nas nie boją. Mówi się że nie wolno lekceważyć przeciwnika, mam nadzieję, że nasi gracze udowodnią im na boisku kto będzie górą.

Analiza Grupy:

Austria - znowu trafiamy na gospodarza, do tej pory przegrywaliśmy (z Koreą i Niemcami), ale w chwili obecnej może być inaczej. Oni prezentują gorszy styl gry, grają mało skutecznie. Ale czas pokaże kto jest lepszy na boisku. Gramy z nimi 12 czerwca o godzinie 20:45, na stadionie w Wiedniu.

Niemy - nie miłe wspomnienia z nimi, ale los dał nam szansę na zemstę z Mundialu 2006. Czy ją wykorzystamy? Oby tak, bo było by wspaniale wygrać z naszym zachodnim sąsiadem, zwłaszcza na pierwszym meczu naszej Reprezentacji na Euro. To oni są faworytami Grupy B, ale Polacy łatwo nie odpuszczą. Sądzę że możemy wygrać, wystarczy odpowiednia motywacja, jak w meczu z Portugalią.

Chorwacja - to oni pokonali i upokorzyli Anglię. Z nimi gramy pierwszy ostatni mecz Grupowy. Pytanie, czy teraz dadzą nam w kość? Tak, jak Anglii. Chorwaci potrafią grać dobrze, ale w tym czasie gdy wygrali z Anglią, to jedna reprezentacja dała by radę. Presja na Anglii, rozpad drużyny, nijaki trener. Są trudnymi rywalami, ale mam z nimi sporę szanse, nawet na wygraną dużą różnicą bramek.

W przypadku gdy Polska wychodzi z Grupy to gra tak:

19 czerwca (20:45) Bazylea zw. grupy A - drugi z grupy B
20 czerwca (20:45) Wiedeń zw. grupy B - drugi z grupy A

Co można jeszcze napisać? Już wiem. Wystarczy taka forma jak podczas eliminacji i mamy nawet złoto.

Piszcie chętnie po dyskutuje na ten temat  

Offline Defender

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2007, 10:45:16 »
Heh widzę, że póki co nie ma chętnych do dyskusji o futbolu, ale powiem Ci (a raczej napiszę), że też wierzę w Naszą drużynę, która obecnie prezentuje bardzo dobry poziom,a wszystkim Bońkom, Engelom i Gmochom sąd powinien zabronić w ogóle wypowiadania się na temat Trenera i Kadry (specjalnie piszę z dużych liter, zasługują na to  ).
A wracając do tematu sądzę, że mamy bardzo duże szanse na drugie miejsce w grupie, a i na pewno będziemy mogli powalczyć sobie z Niemcami o pierwsze, w tych mistrzostwach możemy zajść bardzo daleko jeśli tylko chłopaki będą grać na 150% i nie spoczną na laurach, a Leo rozpracuje taktykę (na początek) Niemiec tak jak rozpracował Portugalię.
AVE

Forum Tawerny Gothic

EURO 2008
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2007, 10:45:16 »

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 15:14:42 »
Hmm.... jak na moja ocenę Polska może wyjść z grupy do 1/8 finału ale szanse są małe żeby chociaż tam awansowali jedynie to zajmą trzecie miejsce i znów sie nie udało.Jakby nawet Polska wyszła to co wygrali by Euro 2008 ale trzymam kciuki za Polskę mam nadzieję że znów się nie zatrzymają na rozgrywkach grupowych.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
EURO 2008
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2007, 12:46:12 »
Nareszcie mam trochę czasu, zeby to skomentować ;p. W moim mniemaniu grupa jest bardzo ciężka, Polacy mają marne szanse na wyjście z grupy, ale ja zawszę w nich wierzę, jak i w to, że zdołamy wystąpić 1/8. Chociaż moją wymarzoną grupą byłaby grupa :
1. Austria
2. Czechy
3. Rumunia
4. Polska


Teraz trochę o naszych rywalach :
- Niemcy - tak jak autor nie mamy za miłych wspomnień z meczów z tym krajem, aczkolwiek uważam, że nie są nie do pobicia. Wszyscy twierdzą, ze przydałby się rewanż za mundial w 2006r. gdzie straciliśmy w ostaniej sekundzie meczu "bramkę na wagę złota" gdyż istaniałby jeszcze wtedy iskierka nadzieji na wyjście z grupy.
Chorwacja - dobry zespół. Ostatni mecz z nimi zakonczył się bodajżę wynikiem 1:0 dla naszych, a bramkę strzelił Smolarek. Bilans meczów jest na naszą niekorzysć gdyż z 3 meczów wygraliśmy jeden, a dwa przegraliśmy. Nie podawałem bilanus meczów z Niemcami, bo niemiałoby to najmniejszego sensu(chyba z 13 meczów 13 przegranych)

O Austri juz nie wspomnę, bo jest ona jak najbardziej najłatwiejszym naszym rywalem. Jedynym ich atutem będzie własne boisko, oraz najlepszy austriacki snajper Ivanschitz czy jakoś tam. To tyle mojej opini.

Forum Tawerny Gothic

EURO 2008
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2007, 12:46:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top