Autor Wątek: Far Cry  (Przeczytany 2055 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Far Cry
« dnia: 01 Grudzień 2007, 20:32:21 »
Gra weszła na polski rynek w marcu 2004 roku, o kurde to już prawie 4 lata. Swoją przygode ze FC zaczołem jakieś pół roku temu, we ferie. Mój sprzęt nie pozwalał mi na super płynne granie(Win xp, Cel 1,1 GhZ, 256 MB RAM, Radeon 92 SE), miałem utrudniną grę w kilku momentach, poniewasz nie mogłem zerkać na samolot czy helikopter więc musiałem biegać na oślep. Ale pewnie zadziwię was że ukończyłem cała grę na poziomie normalnym. Narazie trzymam FC na półce i tylko czekam na nowego pieca.

Far Cry był przybyszem z nikąd, miałbyć tylko nowym pokazem silniku graficznego CryEngine. Swoją popularnością pobił dwa największe FPS: Half-Life 2 i Doom 3. Nie ma się co dziwić skoro w grze nie chodzimy po jakiś przyciemniałych pomieszczeniach (morze czasem), tylko po raju na ziemi zamieszkałych przez uzbrojonych po zęby zabójców, którzy pracują dla doktora Krigera, najemnicy jednak okazali się strażnikami piekła jakim są Trigeny-zmutowane zwierzęta i ludzie, są szybcy i silni. Pamiętam ja adrenalina mi skakała kiedy goniły mnie mutanty z rakietnicami. Mamy możliwość korzystania z różnych pojazdów jakimi są samochody, motrówki i lotnie. Mamy dużą ilość broni po karabin maszynowy po rakietnice, mi najbardziej do gustu przypadła strzelba. Misjie są długie i rozbudowane, jest ich w sumie 20. Zazwyczaj mamy coś wysadzić gdzieś dojść.  Moja ocena gry to 10/10. Grę obecnie można dostać za 25zł (KK).

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Far Cry
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2007, 20:57:07 »
A ja pierwszy ras zagrałem w ta gre rok temu, ale miałem ją jeszcze wcześniej tylko wtedy niemogłem jej odpalić bo miałem Zintegrowaną karte grafiki gdy sobie kupiłem GF7300GT 128x2 to dopiero mogłem sobie pograć.

Moim zdaniem jest to dobry shoter osadzony "raju" że tak się wyrażę, który dobrze odzwierciedla rużnego rodzaju wyspy i puszcze.
Grafika jest na wysokim poziomie , nowy silnik graficzny zdał sprawdzian na 5.

Jeśli chodzi o ocene gry daje jej 10/10 bardzo dobra gra.


Pozdro: diego16

Forum Tawerny Gothic

Far Cry
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2007, 20:57:07 »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Far Cry
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień 2007, 21:13:59 »
ja pierwszy raz grałem w kafejce 4 lata temu w multiplayera i mi się podobał. Niedługo będzie Far Cry2 który zapowiada się lepszy od crisisa...... a czy przebije 1  pożyjemy zobaczymy....

Offline Grigorius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Far Cry
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień 2007, 10:27:30 »
Ja w FC grałem (ostatnio) 2 lata temu   .
Pierwsze spotkanie z mutantami nie było przyjemne.
Gra jest lekką strzelanką z podchodzeniem.

ÂŁadna grafika , SI , zabawa w podchody.
10/10
Polecam każdemu kto ma czas na rozwalanie hordy wrogów

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Far Cry
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 17:17:30 »
Szczerze mówiąc ja swoją przygodę wraz z Jack'iem zacząłem na tych wakacjach. Za 25zł kto by się nie pokusił zagrać w tak bajeczną grę. Nieźle się spociłem w środku gry a w szczególności 13 misja.
Tam na MAÂŁÂĄ sekundkę się zatrzymałem    Far Cry to gra naprawdę warta wydania tak dużej kasy jak 25zł    i cieszenie się nią przez długie parę tygodni.

Forum Tawerny Gothic

Far Cry
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2007, 17:17:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top