Autor Wątek: Dobro czy zło?  (Przeczytany 9525 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Winfrid

  • Gość
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Listopad 2006, 11:36:53 »
Stanąłem właśnie przed wyborem. Skumać się z Innosem, czy zniszczyć artefakty i przyłączyć się do Xardasa... Trudna decyzja :) zrobiłem sobie specjalny save i najpierw przejdę po stronie Xardasa, a potem Innosa :) zastanowię się jeszcze nad Beliarem, ale wyciąłem dużo orków, więc nie wiem czy to ma sens.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Listopad 2006, 12:40:31 »
Najpierw przejdę grając jako osoba neutralna, żeby zapoznać się z grą.
Następnie po stronie dobra, najlepiej magiem.
Na sam koniec przejdę Gothica 3 po stronie zła. ÂŻeby przejść ta grę na wszystkie możliwe sposoby
będę ją przechodził kilka razy, nie trzy   .
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 17:09:24 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Listopad 2006, 12:40:31 »

Offline pala2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Grudzień 2006, 18:44:45 »
Ja będę neutralny albowiem Adanos jest wielki i niezwyciężony.

Ale nie pomoże Ci, jeśli nie będziesz pisał bardziej rozbudowanych postów. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień 2006, 19:05:03 wysłana przez Boba Fett »

Offline Mr. Dudi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Grudzień 2006, 15:10:04 »
Cytat: zaj
A ja chciałbym być neutralnym myśliwym :P Czy jest może w gothic 3 taka gildia?? Chętnie bym się do niej przyłączył :D Na pewno spróbuje grać jako czarny charakter. W końcu chce odkryć wszystkie sekrety tej gry :) Jednak narazie gram tym dobrym(bo łatwiej niż neutralnym nie ? :) )

Jeżeli tak to może pasują ci gońcy leśni łatwo u nich zdobyć reputacje bo już przy pierwszym ich obozowisku za dwa zadania masz 25% reputacji. Poza tym u nich są druidzi mają zaklęcia wody i natury.

Ja najchętniej bym został asasynem (pociąga mnie walka dwoma mieczami i ją znam), ale na początku przejdę grę razem z buntownikami, a później asasynami lub orkami. W końcu przejdę grę na wszystkie możliwe sposoby, a wtedy wczytam zapis gry w którym moja postać jest najmocniejsza wpisze kod na nieśmiertelność i wyrżnę w pupę cały Nordmar Myrtane i Varant.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2006, 20:25:00 wysłana przez DODO »

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Styczeń 2007, 13:15:31 »
Ja na początku zagram po dobrej stonie. Nie będę wycinał od razu każdą złą postać, nie zabiję Laresa za to, że pracuje dla orków. Będę robił na tyle aby ciągnąć po woli do celu. Oczywiście będę oswabadzał wioski spod niewoli orków, ale po czasie. Praca dla buntowników też będzie. Dla orków też trzeba pracować, aby zdobyć reputację i więcej doświadczenia. Zła strona mnie też kusi, ale dopiero chcę zobaczyć po przejściu po d...... stonie. Każdą ze stron chcę przejść grę, ale od tej zacznę.  

Pużniej zacznę jako postać neutralna chodż to będzie myślę najtrudniejsza droga.

Na samym końcu złem. Może doświadczę czegoś nowego. Jak inni gracze. Lubiący tą stronę.
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2007, 12:55:30 wysłana przez Dydu »

Offline Kri$$

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Kwiecień 2007, 16:06:04 »
Ja jeszcze nie mam G3 ale zamierzam mieć(najlepiej będzie jeśli ściągnę). ale racze będę po stronie dobra . Mam taką prośbę czy ktoś mógł by mi wypisać wszystkie gildie do których można należeć. Z góry thx.

W Gothic 3 nie ma gildii - można albo pomagać orkom, albo buntownikom. Dodatkowo mogłeś podać jakieś argumenty, dlaczego akurat wybrałeś dobro.- [BF]
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 16:59:12 wysłana przez Boba Fett »

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Maj 2007, 19:48:42 »
Ja oczywiście będę służył miłościwie nam panującemu królowi Rhobarowi i to z bardzo prostego powodu - jestem rojalistą

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maj 2007, 10:55:45 »
Ja słuze dobru (buntownikom).Zawsze byłem tym dobrym.W kazdej czesci Gothica służyłem Innosowi i nie mam zamiaru nic zmieniać.Może potem (gdy bede przechodził gre drugi raz) przejde gre po stronie zła


P.S Według mnie poprostu fajniej sie kopie w tyłki orkow niz buntowników :P:P
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 10:56:12 wysłana przez Onar »

Forum Tawerny Gothic

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maj 2007, 10:55:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything