Autor Wątek: Call Of Duty 4 - Modern Warfare  (Przeczytany 3797 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« dnia: 27 Listopad 2007, 11:23:49 »
Witam.

No i właśnie. Call Of Duty 4 - Modern Warfare. Miałem już okazję tę grę przejść i... nie wiem co powiedzieć! Gra jest zniewalająca! Ale postaram Wam to powiedzieć bardziej rozbudowanie. Wchodzimy, bardzo ładne i estetyczne menu, w tle amerykańscy żołnierze pod ostrzałem helikoptera... No ale przejdźmy dalej. Dajemy oczywiście New Game. Gra się bardzo szybko wczytuje (oczywiście gdy mamy dosyć dobry sprzęt). Bardzo dobry motyw jest też taki, że jak gra się wczytuje, nie musimy np. czytać książki, ponieważ Dowodzący pokazują nam cele misji. No dobra, gra się wczytała. Ku naszym oczom ukazuje się przepiękny teren; drzewa, zieleń, ciężarówki z niezwykłymi szczegółami.
Idziemy dalej, bierzemy broń i mamy trening. No ale dobrze, już nie będę Wam mówił dalej, co się będzie działo. Po prostu pierwsza misja, to wprowadzenie do gry. Jesteśmy w helikopterze, na otwartym morzu, fale jak z filmu, obijają się o statek...

Jest o wiele więcej takich momentów, misji, czy strzelanin!

W grze przychodzi nam grać amerykańskimi żołnierzami (U.S. Marines) i oddziałami Brytyjskimi (S.A.S)
Wcielamy się w postać Sop'a Mac Tavisha i Sgt. Davis'a (nie jestem pewien). Walczą one przeciwko terrorystom, pod władzą ÂŚrodkowo-Wschodnich dyktatorów. Wojna po prostu będzie toczona na całym świecie.

Gra również zadziwia swoją realistycznością, mamy do wyboru parę poziomów trudności, w tym Veteran, w którym jeden strzał od wroga i giniesz.
Rozgrywka oferuje nam wiele możliwości, poprzez odrzucanie wrogich granatów, po niszczenie czołgów, czy wysadzanie drzwi. Co tu jeszcze mówić? Gra ma niesamowitą grafikę, grywalność... Ahh... Ponadto, po przejściu całej gry, mamy dostępne kody(  ) i niejaki Arcade Mode. Cóż mogę więcej powiedzieć, gra jest zniewalająca, naprawdę polecam, polecam, polecam!

Ocena 10/10!

Pozdrawiam

Respev

  • Gość
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2007, 14:04:22 »
Bleh, więc tak:
- Single player łatwy i krótki - przeszedłem w 5 godzin na najtrudniejszym poziomie gry.
- Multiplayer - matko, mapy mniejsze niż w Call of Duty 2. Jeśli na mapie gra więcej niz 14 osób, to praktycznie nie da się grać. Ponadto jak zwykłe już wyszły wallhacki i aimboty, a punkbuster oczywiście z aktualizacją się nie śpieszy. Wszelkie odgłosy typu wstrzymanie oddechu, upadek z wysokości i wybuch granatu podchodzą z Call of Duty 2. Dużo pomysłów zostało ukradzionych (no chyba tak to mogę nazwać?) z modu Extreme+ dla Call of Duty 2. Najgłupsze z tego wszystkiego są karabiny snajperskie. Nie wiedzieć czemu, w terenie otwartym przeciwnika trafiam bez problemu z 500 metrów, a jeżeli jest to teren zamknięty, to tak jakby snajperce nagle zmniejszył się zasięg tak, że nie trafiam z 200 metrów. Wiem, że tu działają prawa fizyczne, wilgotność wiatru itd, ale na litość boską, nie trafić kogoś z 200 metrów celując chociażby w nieruchamy cel i w jego brzuch, to jest to czyste przegięcie. Najfajniejsza rzecz, którą wykrozystuję, to ładunki C4. W multiplayerze robią u mnie po prostu za podstawową broń przy obronie pozycji.

Gra mi sie nie podoba. W multiplayerze dodali tylko parę rzeczy. Nie zmienia to nadal sensu trybu wieloosobowego - zeto taktyki.

Forum Tawerny Gothic

Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2007, 14:04:22 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2007, 14:16:16 »
Cytuj
- Single player łatwy i krótki - przeszedłem w 5 godzin na najtrudniejszym poziomie gry.


No, muszę też to przyznać, niektóre misje są krótkie, ba, za krótkie, mogli się bardziej postarać, tutaj masz rację. 5 godzin gry na Veteran? Nieźle musiałeś pociskać, ja na Hardened dopiero co dawałem radę :P

No, Javelin jest super ^^ Leci w górę, a potem niszczy wszystko xD Rzeźnia! Tylko, że trochę za długo namierza :P
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2007, 18:57:47 wysłana przez Boba Fett »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2007, 19:30:57 »
Powiem krótko! Grałem w demko! Noorrmalnie SZOK! W taką grę to nie grałem! Grafika... No nie moge o niej zawiele powiedzieć, ponieważ na 512 RAM i Radeonie 9550 niewiele widać. Modele żółnierzy robią wrażenie, jak i uliczne walki.
Respev-> Różne snajpy, różna celność.  Dla przykładu. Grałem w Delte (Helikopter w Ogniu). Jeśli z odległości 800 m. strzelałeś z karabinu snajperskiego M21 to pocisk uderzał kilka metrów poniżej celu. Natomiast jeśli strzelałem z Tacticala, pocisk trafiał tylko pół centymetra poniżej celu. I tak samo jest prawdobodobnie w CoD 4. Poprostu wybierz inną snajperke. Jeśli wystkie się tam samo sprawują jak ta którą opisałeś, to mamy błąd autorów.
Wracając do samej gry. Bardzo mi się spodobała bazooka Javelin. Cud techniki poprostu! Ale dalej jest okryte czarną sławą "Strzelanie do swoich nie będzie tolerowane" :(

8.5/10

Ps. Ile jest misji? I zna ktoś oficjalną polską strone o CoD 4 gdzie bedą opisane bronie, misje itp?

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudzień 2007, 22:26:21 »
Ehh... Panowie... Właśnie doszłem do 3 aktu. A grałem 3 i pół godziny! To parodia prosze panów! Macie racje, single cieniuteńki. Po za tym, na moim kompie jest tak: Patrze się w głąb ulicy- tnie sie, patrze się za siebie-nie tnie sie. Upgrade kompa jak nic. Singel cienki. Za dużo misji SAS'u. Na końcu I aktu już nie pogramy Paul'em :( A szkoda, bo misje Amerykanów też były dobre. Za to multiplayer... massacra, mapy maciupeńkie! O żesz! Resperovi przyznaje racje. Nie trafiam z odlegołości 300 m gościa. No ba! ze 100m! Pocisk nie wybuchał, co dobrze widać. Snajpera już wykluczyłem :| No niestety.... Kiszka. Mam nadzieje, że mi jeszcze przypadnie do gustu ;) 6,5/10

Pozdrawiam,
Ciastek.

Respev

  • Gość
Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Grudzień 2007, 01:10:21 »
Cytuj
Niedawno w sieci ukazała się wzmianka, iż w pierwszym tygodniu grudnia pojawi się już trzecia łatka 1.3.

Kolejna odsłona łatki ma mieć już w sobie dwa poprzednia patche co oznacza, że poprzednie błędy zostaną wyeliminowane. Chodzi tu o wprowadzenie zmian do karabinów snajperskich i celownika ACOG. Innymi słowy, zostanie poprawiona celność.
No, to się doczekaliśmy ;]

Forum Tawerny Gothic

Call Of Duty 4 - Modern Warfare
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Grudzień 2007, 01:10:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top