Autor Wątek: Fajny sposób na zdobycie pieniędzy  (Przeczytany 5235 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gorn99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« dnia: 26 Listopad 2007, 20:44:12 »
W 4 rozdziale, kiedy mamy zająć się smokami po dostaniu się do zamku, pomocy Janowi w zostaniu miejscowym kowalem, mając umiejętność pozyskiwania smoczej krwi [uczy ten w pancerzu pełzacza] podchodzimy do Jana i mówimy mu, że mamy trochę ów materiału. Zainteresowany smoczy łowca powie nam, że zapłaci nam za każdą fiolkę. Kiedy uzbieramy kilka fiolek oddajemy mu je (za każdą z nich dostajemy +200 exp & 200 $). Oddajemy mu wszystko co mamy idziemy do spiżarni kładziemy się i wybieramy opcję "śpij do północy". Kiedy się budzimy spostrzegamy, że obok nas leży kowal Jan. Paladyni siedzący przy kominku w ogóle nie przejmą się jego losem, bo jak dobrze wiemy nie darzą łowców sympatią. Podchodzimy do Jana i zaczynamy go okładać. Po kilku ciosach [lub ognistych kulach etc] powinien paść. Wyjmujemy z niego wszystko co ma i oczywiście smoczą krew. Kiedy wstanie proponujemy mu ponownie fiolki i o dziwo znów z chęcią je przyjmie. Można tak robić do znudzenia, chociaż jest to w jakimś sensie oszustwo, ale jeśli ktoś na gwałt potrzebuje kasy a nie chcę używać modu Marvina, to polecam sposób.


Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 17:34:38 »
Ja mam naprzykład inny pomysł na kasę, bierzesz smocze jajo i dajesz je Bennetowi on proponuje za każde 200 sz., ale ty mówisz do niego ,,To smocze jajo, a nie jajko od kury", wtedy oferuje ci za nie 250 sz. przyjmójesz ofertę i dajesz mu jajo, potem kupujesz od niego za 200 sz., a potem sprzedajesz za 250 i tak w kółko. Nabędzie przy tym kasę i doświadczenie.




        Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 17:34:38 »

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2007, 08:58:15 »
 ja mam teraz kolejny sposób (niepamietam czy zato sie dostaje zloto ale sie dostaje z 200+ doswiadczenia) kiedy hyba w piatym rozdziale mozemy otworzyc brame do zamku w górniczej dolinie to ja otwieramy...kiedy wybijemy przynajmniej wiekszosc orkow idziemy do takiej malej kuzni tam jest straznik miejski(nie pamietam jak sie nazywa) i jak z nim agadamy zmienia sie w poszukiwacza dziekuje za otwarcie bramy i mówi ze jak cie zabijemy w nagrode postawimy ci ladny grób.Zabijalmy go i bierzemy od niego almanach opetanych............kiedy wyruszylismy juz na dwór  irdorath (czy jakos tak-UWAGA ALMANACH ODDAJEMY VATRASOWI DOPIERA NA DWORZE IRDORATH) lecimy do vatrasa i dajemu mu ten almanach i dostajemy kase i 200+ doswiadczenia potem odkupujemy go ZADARMO OD NIEGO ( poniewaz mozna z nim handlowac dopiero w 6 rozdziale) i znowu mu oddajemy i tak w kólko      

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2007, 10:12:11 »
Cheaterzy.... Jak się umie grać to sie ma kasy w PiS%#. No ale jak sie nie umie grać to polecam jednak ten browar bo najmniej cZItOwaTY. Ja wam mówię żeby po spełniać jak najwięcej questów w 1 rozdziale i nabić jak najwięcej expa. I nauczyć się myślistwa to kasy macie w bród.W drugim rozdziale to samo. W trzecim raczej nie bo poszukiwacz was rozjedzie. Jednakże jakąkolwiek ścieżkę obierzecie to ja wam mówię żebyście nie cheatowali.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2007, 10:17:01 wysłana przez .:AngaR:. »

wojtekgalecki

  • Gość
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Styczeń 2008, 08:18:30 »
Ja mam jeszcze inny sposób: Idziesz do jakiegoś handlarza w porcie (może to być np.Halvor). Sprzedajemy mu jakąś cenną rzecz, a potem go zabijamy(nie dobijamy). Bierzemy od niego rzecz, którą sprzedaliśmy i czekamy aż wstanie. Potem znów robimy to samo. I tak w kółko dopóki   nie będziemy mieć wystarczającej ilości złota.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Styczeń 2008, 09:08:52 »
Ja mam sposób, że robimy u Harada 2 miecze, jeden zakładamy, potem on kupuje za 150 a nasz zrobiony oręż dalej jest w ekwipunku :D. Ponownie możemy go sprzedać i dalej mamy go w ekwipunku. Można zdobyć sporo kasy jak na dobry początek :P.

Cytuj
Cheaterzy.... Jak się umie grać to się ma kasy w PiS%#. No ale jak się nie umie grać to polecam jednak ten browar bo najmniej cZItOwaTY. Ja wam mówię żeby po spełniać jak najwięcej questów w 1 rozdziale i nabić jak najwięcej expa. I nauczyć się myślistwa to kasy macie w bród.W drugim rozdziale to samo. W trzecim raczej nie bo poszukiwacz was rozjedzie. Jednakże jakąkolwiek ścieżkę obierzecie to ja wam mówię żebyście nie cheatowali.

No ale my mówimy w temaecie jak można cheatować, a nie żebyśmy cheatowali.:P poza tym dla mnie to nie jest cheat tylko bład w grze. Nie używamy marvin mode.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Styczeń 2008, 19:27:46 »
Najlepszy sposób na kasę bez kodów to kucie mieczy. Wystarczy pójść na farmę Onara i od Beneta kupić stalowe pręty. Potem pozwalamy mu raz uderzyć młotem czy skorzystać z pieca i znów wybieramy opcję zakupów. Stalowe pręty znów są do kupienia. Tak można robić w nieskończoność. Wykute miecze sprzedajemy komu chcemy, lecz najbardziej opłacalne jest to u Harada. Pozdrawiam

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Styczeń 2008, 19:53:14 »
Cytat: Onar
Ja mam sposób, że robimy u Harada 2 miecze, jeden zakładamy, potem on kupuje za 150 a nasz zrobiony oręż dalej jest w ekwipunku :D. Ponownie możemy go sprzedać i dalej mamy go w ekwipunku. Można zdobyć sporo kasy jak na dobry początek :P.



No ale my mówimy w temaecie jak można cheatować, a nie żebyśmy cheatowali.:P poza tym dla mnie to nie jest cheat tylko bład w grze. Nie używamy marvin mode.



Ten sposób u Harada działa tylko w Noc Kruka a to jest dział Gothic 2, musisz patrzeć gdzie piszesz tematy

dobrze tez można zarobić kase w gurnym mieście , nauczymy się skradania i otwierania zamków i możemy okraść wszystkie domy :)

POzDRo Russel

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Luty 2016, 22:00:30 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Fajny sposób na zdobycie pieniędzy
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Luty 2016, 22:00:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top