Autor Wątek: Własność Lestera  (Przeczytany 4972 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Własność Lestera
« dnia: 25 Listopad 2007, 00:53:09 »
W G1, podczas poszukiwania kamienia ogniskującego w górskiej fortecy, Lester szuka dokumentu własności Górskiej Fortecy i okolic. No i znajduje go   . A w G2 Lester nawet słowem nie wspomina o tej sprawie. Jak dla mnie jest to kolejne niedopatrzenie twórców gry. A wy co o tym sądzicie?

P.S. Mógłby przynajmniej powiedzieć coś w stylu: "Cholera, po co mi teraz ten papier, skoro mieszka tam smok"  

Jak szedłem zabić smoka nie gadałem z Gornem, bo taki ze mnie koks że sam sobie poradziłem     , więc nie wiedziałem że Gorn coś takiego mówił
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2007, 22:28:57 wysłana przez Boba Fett »

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Własność Lestera
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2007, 04:13:36 »
No niby masz rację. Jednak jakby pomyśleć to mogli mu go ukraść bandyci, mógł go zgubić  . Mogło stać się tak, że uznał że ta forteca nie jest już mu potrzebna (Zaatakowana przez smoka, przez potwory i zniszczona  ). Chyba poprostu uznał, że o tej ruinie nie ma sensu wspominać. Lub tak jak powiedziałeś to niedopatrzenie   .

PzDr i szacuneczek  

Forum Tawerny Gothic

Własność Lestera
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2007, 04:13:36 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Własność Lestera
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2007, 09:41:54 »
Grunt to słuchać dialogów i kojarzyć fakty...
a) Lester na samym początku gry mówi że uciekł w popłochu z doliny, mówi też że wydawało mu się że widzi smoka
b) Górska Forteca - Bezi idzie tłuc smoka i spotyka Gorna, Gorn mówi o błyskach i łunach, Bezi stwierdza że to może być Lester, na co Gorn odpowiada, że "Lester już się stamtąd wyniósł"
Po co Lester ma o tym opowiadać, skoro ani o to nie pytamy ani nic, nie będzie się nam zwierzał z tego że się wyprowadził skoro ma ważniejsze rzeczy na głowie. Wspomniał że uciekł z doliny i to ma wystarczyć, Gorn jeszcze sytuacyjnie stwierdziłÂ że Lester się wyniósłÂ więc
 nie wiem nad czym się głobicie? nie ma jak szukać we wszystkim niedociągnięcia..

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Własność Lestera
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2007, 17:15:25 »
Jak gadasz z Gornem przy ognisku, to można mu powiedzieć: "Może Lester wrócił na swoje śmieci". Jednak może to jakieś niedopatrzenie twórców gry. Nie mam pojęcia...

;-(

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Własność Lestera
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Maj 2008, 21:48:09 »
W Gothic 2 Lester nie wspomina o swoim dawnym domku bo ma wazniejsze sprawy na głowie. Po prostu mieszkał tam sobie spokojnie, ale pewnego pięknego dnia zjawił się Pedrakhan i nasz znajomy nowicjusz musiał spirzać czym prędzej z doliny, także i po to, żeby nie stać się Poszukiwaczem. Smok zajął fortecę, więc Lester nie miał już co marzyc o powrocie do niej. Koniec.

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Własność Lestera
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj 2008, 22:17:46 »
Przypuszczam taką wersję,że mógł zgubić te papier,lub bandyci mu go ukradli,albo Lester bał się smoka z górskiej fortecy.

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec 2008, 15:19:00 »
Wydaje mi się, że Lester zgubił ten akt własności tuż po upadku bariery, kiedy wszyscy członkowie bractwa zostali opętani

Offline Purple Haze

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie powinieneś tego mówic przy obcych...
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec 2008, 16:45:38 »
Miał ważniejsze sprawy na głowie?! Bzdura, przecierz on sobie siedzi spokojnie przy ognisku pod wieżą Xardasa. Uważam że to niedopatrzenie.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwiec 2008, 17:01:50 »
Po prostu kolejne niedopatrzenie twórców.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Czerwiec 2008, 17:53:13 »
Nie no co wy :]
Lester musiał się stamtąd wynieść, bo jak sam wspomniał "Wydawało mi się że widzę [...] smoka".
Czyli zobaczył smoka lecącego do jego fortecy i uciekł. Proste XD
Albo wersja Airyxa jest możłiwa, bo sekciarze stali się poszukiwaczami :P

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Czerwiec 2008, 15:34:14 »
Może Lester mieszkał przez e kilka dni w swojej fortecy,jak zaobaczył że bariera pęka postanowił prysnąć jak pryskał zobaczył smoka który ''wprowadza'' sie do jago fortecy

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lipiec 2008, 20:48:59 »
Jak poszliśmy do świątyni ÂŚniącego, to Lester nadal przebywał w fortecy i jak bariera padła, wyniósł się stamtąd po kilku dniach. Dostawał koszmarów, halucynacji (jak wspomniał), a w końcu zobaczył smoka, który wlatuje w fortecę i jak najszybciej uciekł. Po drodze jeszcze spotkał pewnie poszukiwaczy (bo jak Lester jest u Xardasa, to ten wspomina, że widział ludzi w czarnych kapturach). Zatem Lester nie myślał o tym papierze, bo nie był wstanie, więc dlatego o tym nie wspomina, a poza tym, od tamtego czasu miną miesiąc. Lester myślał, że będzie żył spokojnie po zniszczeniu bariery, ale miał pecha :D.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2008, 20:50:25 wysłana przez Roben »

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2008, 10:56:30 »
Myśle ze to kolejne niedopatrzenie tworców przynajmniej tak mysle i to by bylo tyle

Offline byszkinpiotr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2008, 12:56:23 »
pewnie kiedy Lester uciekał niezdążył wziąść papieru i tyle

właściwie to po co mu był ten papier obejmował własnościom starom i zawalonom kopalnie,a wiemy że stara kopalnia została zalana
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2008, 19:35:05 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Własność Lestera
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2008, 12:56:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top