Autor Wątek: Poszukiwani chętni  (Przeczytany 20026 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwiecień 2007, 21:07:47 »
Cytuj
Miło by było, gdyby zgłosiły się osoby, które uprzednio zajmowały się czytaniem opowiadań i ich wyborem (Arthas; DODO).

Z przyjemnością podejmę się tego zadania. Poprzednim razem czytanie opowiadań zajęło mi sporo czasu lecz niektóre z nich były naprawdę niezłe. Chętnie poczytam nowe i ocenię według własnej oceny.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwiecień 2007, 21:25:44 »
Ja również z chęcią zajmę się oceną i lekturą nowych prac, które zagościły na forum. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, ale zbliża się wolne, więc powinienem znaleźć kilka chwil na wyłonienie najlepszej piątki.

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwiecień 2007, 21:25:44 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Kwiecień 2007, 13:58:21 »
Me serce raduje się widząc, że poprzedni jurorzy zgłosili się ponownie, by czytać taki nawał prac literackich i wybrać spośród nich te najlepsze.
Cóż, a więc mamy już trójkę. Pozostali chętni mają czas do jutra - czyli gdy przyjdę do domu po napisaniu egzaminu gimnazjalnego (część humansityczna), nabór zostanie zamknięty.
Data zakończenia czytania prac jest jeszcze nieokreślona.

A tak na uboczu do naszych modów.
Uprzednio nie wszystkie Wasze typy zostały wybrane, więc w takim razie MOÂŻECIE je jeszcze raz wytypować do kolejnej szczęśliwej piątki.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2007, 14:00:53 wysłana przez Boba Fett »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Kwiecień 2007, 15:12:24 »
Witam :) Ja także chciałabym się zgłosić do oceny opowiadań :)

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Kwiecień 2007, 11:48:56 »
Ostatni gwizdek, ale ja też chciałbym się zgłosić do oceny opowiadań. Mam nadzieję że się wyrobie. ;]

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Kwiecień 2007, 12:27:04 »
Dobrze, jak rzekłem, po przyjściu ze szkoły zaraz po egzaminych nabór zostaje zamknięty (tylko proszę tematu nie zamykać).
Razem jest Was pięcioro (Arthas, DODO, KOZÂŁOW, Dairin, momo). Mam nadzieję, że okażecie pełną odpowiedzialność i pracę, którą zaczniecie (tj. czytać opowiadania) zakończycie z sukcesem jak najszybciej.

Termin kończenia oceniania prac nie jest jeszcze ustalony, więc na razie nie musicie się śpieszyć. A i osoby, które zaczną czytać z małym opóźnieniem, całkowicie rozumiem i pozwalam na takie coś.

Cóż, pozostaje mi życzyć Wam miłych chwil podczas czytania i oceniania.
Swoje oceny najlepszych opowiadań podawajacie tak samo, jak były podawane podczas I wyborów.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Maj 2007, 20:09:42 »
Minęły już ponad 4 tygodnie, odkąd zgłosiliście się, by przeczytać i wytypować najlepsze opowieści w świecie Gothica z naszego działu Twórczość Własna.
Sądzę, że przez ten czas Wasza praca powinna przynieść efekty, które chciałbym zobaczyć jak najszybciej.
Czekam na oceny tych najlepszych prac - proszę się streszczać, jeśli ktoś jeszcze nie skończył czytać dzieł naszych userów.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 20:14:45 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj 2007, 21:12:35 »
Na początku chciałbym zauważyć, panie BF, że powiedział pan, że termin nie został ustalony, a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy wyskakuje pan i mówi, że już, teraz, szybko. (bez urazy)

Oto moje nominacja:

Historia o Rangusie 8/10
Opowiadanie nie ejst skończone, mimo to z braku lepszych dzieł skończonych typuję je na stronkę. Fabuła jest zbliżona do Gothoca i bardzo mocno z nią powiązana, aczkolwiek twórca zaczyna powoli rozwijać własny wątek w tej historii. Błędów jest dużo, ale jak już mówiłem wcześniej, każde opowiadanie zawiera błąd. Opowiadanie mimo znikomej ilości rzeczy od autora, posiada jak już wspomniał pan momo "to coś".

Zakon zła 10/10
Jest to według mnie jedno z najlepszych opowiadań i z całą pewnością zasługuje na umieszczenie go na stronie. Jako jedyny oceniłem te opowiadanie i po jego przeczytaniu w całości, dałem 5 gwiazdek. Historia człowieka przybyłego z kontynentu jest opowiedziana w sposób świetny. Mimo dosyć sporej ilości błędów i małych zawirowań czasowych nie psuje to efektu całości opowiadania, a jest ono długie nie ukrywajmy. Nominacja na stronę.

Gomez i Kolonia 8,5/10
Ha. Ktoś w końcu się wziął za Gomeza i okoliczności powstania jego rządów w kolonii. Mówię o Gomezie, gdyż w większości to jego losy są opisane w tym opowiadaniu. Humorystyczne watki poboczne jak ten z wrzodem (już wiadomo dlaczego za nami chodził ;]) są również świetnie napisane.  Fabuła jak w większości opowiadań na tym forum opiera się plecami o Gothica. Ale ja uwazam tytuł, jakim jest reczony Gothic, za grę, z której można czerpać garściami tysiące pomysłów, nie zrzynając głównej fabuły. można wymyślić bardzo wiele pobocznych wątków. To właśnie zrobił pan Assasyn. Błędy jak w każdym opowiadaniu - są, ale jakby miało iść te opowiadanie na stronę, to i tak zostaną poprawione.

Wojna o Nordmar 10/10
Ktoś w końcu zaczęrpnął z tak ciekawego według mnie pomysłu, jakim jest wojna Rhobara z Nordmarem i zrobił z tego dobre opowiadanie. Przedstawienie z perspektywy młodego zapaleńca wydarzeń w tejże wojnie udało się według mnie znakomicie. Panie William, mimo dosyć dużej liczby błędów, należą się panu brawa. Bo to fabuła, a nie pismo nadają opowiadaniu kolor :D Coś oryginalnego, choć wziętego z Gothica, a ściślej z historii Myrthany. Bardzo miło mi się to czytało. Nominacja na stronę :D  

Oczami Baala 10/10 *
Muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobre opowiadanie. Ciekawa fabuła, fajne dialogi, niezły opis wizji. Dopatrzyłem się kilku literówek. Nie było jakichś rażących błędów. Losy bezimiennego zostały przedstawione z ciekawej perspektywy. Bardzo orginalne opowiadanie, aczkolwiek plecami opiera się o historię z Gothica.

I to wszystko.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Lipiec 2007, 16:23:48 »
No cóż, przyszło mi powiedzieć, że druga edycja poszukiwań szczęśliwej piątki opowiadań nie wyszła. Ze swoich obowiązków wywiązało się tylko dwóch userów (jeden ze zgłoszonych po jakimś czasie zrezygnował, choć mówiłem, że takiego czegoś słyszeć nawet nie chcę :P), za co otrzymują moje wyrazy uznania.

Chciałbym powiedzieć, że całą tę akcję powtórzymy jeszcze raz - tylko w tym wypadku mam zamiar ją ukończyć, i to z pozytywnym skutkiem.
Poszukuję odpowiedzialnych ludzi, którzy mają dużo wolnego czasu (teraz są wakacje, więc o czas niezbyt trudno u wększości). Będą mieli za zadanie przeczytać wszystkie opowiadania z działu Twórczość Własna. Zacytuję:
Cytuj
Czytacie tylko opowiadania skończone, których akcja ma w większym stopniu związek ze światem Gothica.
Ludzie, którzy się zgłoszą muszą być pewni, że nigdzie nie wyjeżdżają (itp.) i skończą to, co zaczęli. Szukam osób, które w trakcie ,,roboty" nie powiedzą mi, że się wycofują, a także takich, które nagle bez wieści znikają i tyle ich widziałem. Proszę liczyć się z konsekwencjami oraz obowiązkiem, jaki będzie na Was ciążył.

Nabór otwarty - czekam na minimum trzy zgłoszenia.
Oceny proszę zapodawać w takiej formie, w jakiej były ukazywane w poprzednich edycjach.
Przeczytanie wszystkich prac należy zakończyć 25 sierpnia.

With respect
Boba Fett

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lipiec 2007, 21:37:40 »
Hm, ale czegoś tu nie rozumiem... Ode mnie nikt nie upominał się o ocenione prace, czyli że jest otwarty nowy nabór, pomimo tego, że ja jeszcze mam ocenione prace ze starego?

Hm, jeśli tak jest, to chciałabym się zgłosić ponownie (?) :)

P.S Ja nigdzie nie znikałam i grzecznie czekam :D:D

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Lipiec 2007, 21:45:26 »
Cytuj
Hm, ale czegoś tu nie rozumiem... Ode mnie nikt nie upominał się o ocenione prace,

Pomimo że do waszej ekipy oceniającej opowiadania nie należe nie pozwole sobie tego nie skomentować.

Jeżeli ktoś do czegoś się zgłasza, i jeżeli to wykona to należy to oddać a nie czekać jak osioł/lmao/ aż się ktoś po to zgłosi. Takie myślenie mnie wręcz zabija, a dzień robi się co raz ciekawszy...

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Lipiec 2007, 22:13:40 »
Tzn. może źle to ujęłam. Czekałam na Boba Fett'a , ale nie mogę go złapać żadnym cudem na gg, bo...

Cytuj
Szukam osób, które w trakcie ,,roboty" nie powiedzą mi, że się wycofują, a także takich, które nagle bez wieści znikają i tyle ich widziałem

...bo w zasadzie na ostatnie dwa miesiące sam zniknął i tyle go widziałam :) A że to On jest za to odpowiedzialny (za cały nabór, bo to On go ogłosił) czekam aż się pojawi, by mu przekazać, to co mam do przekazania :)

Pozdrawiam :)

Offline filix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Styczeń 2008, 20:17:52 »
Ja się zgłosiłem mam o czym pisać

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Styczeń 2008, 20:25:13 »
Po pierwsze NAUCZ się pisać i czytać, bo z tego co widzę, to kiepsko Ci to przychodzi, a myślenie jeszcze gorzej...

Po drugie nabór jest zamknięty.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2008, 19:24:22 wysłana przez Elrath »

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Styczeń 2008, 20:25:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything