Autor Wątek: Poszukiwani chętni  (Przeczytany 20018 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« dnia: 25 Październik 2006, 15:30:25 »
A więc uznam, że pomysł odnośnie opowiadań na stronie został zaakceptowany. Jeżeli nie, proszę adminów o odpowiedź tutaj (edit: zostało jednak zatwierdzone).

A więc do rzeczy.
Jak w tytule tematu, są poszukiwane minimum dwie osoby, które przeczytałyby wszystkie opowiadania, których akcja dzieje się w świecie Gothica. Ze wszystkich dzieł dwóch chętnych wybierze 5 (w późniejszym czasie, gdy tych opek przybędzie zostanie wybranych kolejnych 5) opowiadań, które według nich są NAJLEPSZE i godnie reprezentowałyby stronę.

A więc czekam na zgłoszenia chętnych.  

Ps. Miło by było, gdyby zgłosiły się osoby, które same piszą opowiadania. Wtedy po prostu mamy większą pewność co do ich wyboru.

Pozdrawiam

Solitary Predator from Mandaloria
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2008, 20:56:09 wysłana przez Boba Fett »

Offline Elanor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2006, 17:51:44 »
Chętnie przeczytam opowiadania chociaż sama nie tworzę. Poza tym przyda się opinia osoby ,która bardzo dobrze zna Gothica oraz ma zmysł artystyczny.

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2006, 17:51:44 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Październik 2006, 18:16:36 »
Ja również jestem skory podjąć to zadanie. Już wcześniej wspominałeś i sugerowałeś, bym oceniał i sprawdzał opowiadania i prace napisane przez forumowiczów, więc również zgłaszam się.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2006, 18:16:45 wysłana przez Arthas »

Offline Corax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2006, 14:53:17 »
Moze zechcecie podpiąć pod to... dziennikarza, gazeciarza i osobe która sama co nieco coś tam nie zobowiazująco pisze?

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2006, 17:37:22 »
Cytuj
Moze zechcecie podpiąć pod to... dziennikarza, gazeciarza i osobe która sama co nieco coś tam nie zobowiazująco pisze?
Prosiłbym trochę jaśniej, bo jeśli to jest tak, jak zrozumiałem ten post, to uznałbym to za spam.


Na razie nie widzę kolejnych zgłoszeń. Cóż, szkoda, jestem chyba zmuszony powierzyć to zadanie pani Elanor oraz panu Arthsowi. Bardzo dziękuję wam obojgu za chęć pomocy.
Dalsze informacje co do wybierania prac już niebawem (napiszę tu posta). Wciąż czekam na zgłoszenia (do następnego poniedziałku). A więc jeszcze jest szansa zaciągnięcia się.  

Pozdrawiam

Solitary Hunter

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad 2006, 21:26:27 »
Jako, że mam naprawdę mało czasu, a w mojej rodzinie jest żałoba pragnę poinformować, że Elanor i Arthas mogą już zacząć swoją pracę. Chcę wam podziękować za zgłoszenia i życzyć wielu miłych godzin przy czytaniu.  

A teraz trochę na temat oceniania.
- Najważniejszą rzeczą jest to, byście wszystkie opowiadania oceniali tak samo, czyli musicie zachować bezstronność.
- Podczas krytyki musicie brać pod uwagę stylistykę samego dzieła. Jeżeli opowiadanie ma wciągającą fabułę a pisownią jest już bardzo kiepsko, to takie opowiadanie raczej odpada. Nie chcemy umieszczać słabych prac.
- Opowiadanie musi mieć związek ze światem Gothica!
- Opowiadanie musi być w pełni skończone (przynajmniej jedna część, nie brać pod uwagę kolejnej części opka, któa jest dopiero pisana). Czyli jak widzicie, że praca ma tylko jeden rozdział, to odpuście sobie czytanie i oszczędźcie czas na inne dzieła.
- Bierzcie też pod uwagę dzieła wytypowane w konkursie na najlepsze dzieło pisemne (wiem, wiem, mało było typów, ale taki jest regulamin).

Wymagane jest od was, byście czynnie czytali te opka i nie obudzili się za kilka miesięcy z tym. Gdy już dokonacie ocen, wysyłacie mi PW z zawiadomieniem, że skończyliście.

Ps. Prosiłbym Cię też Arthasa, byś pozłączał rozdziały całych opek w jedność (dla porządku).

Pozdrawiam  

Boba Fett

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2006, 23:08:03 »
Spróbuje również, w między czasie pomóc, naszym pracownikom...:)

Temat zamykam do odwołania. Są już wybrani a czas naboru już się skończył. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2006, 19:28:47 wysłana przez Boba Fett »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Listopad 2006, 14:59:33 »
Temat otworzyłem na pewien czas.
Chciałbym się bowiem dowiedzieć, jak wam idzie czytanie opowiadań? Minął już tydzień i chciałbym się spodziewać jakichś efektów (PW żadnych nie odstaję...). Bardzo proszę dwie osoby wybrane do tego zadania, by tutaj odpowiedziały i napisały:
- Ile już na oko opowiadań przeczytały
- Czy mają już jakieś na oku, by dać je w tej piątce?

Chciałbym tylko dodać, że panią Elanor bardzo rzadko widuję na forum. Mam skrytą nadzieję, że już coś zrobiła, gdyż sama się zgłosiła. A jeśli nic, to znaczy, że to była obietnica bez pokrycia (i szczerze się zawiodę na naszej pani).

Ps. Proszę (!!) nie odpoisywać tutaj, ze jesteście chętni do wybierania prac, bo skład już mamy.   Za takie niepotrzebne zgłsozenia osobiście ukarzę.

Pozdrawiam

Fett

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopad 2006, 10:52:03 »
Ja w sumie mógłbym kogoś zastąpić jeżeli nie wywiązywał by się z tego obowiązku. Sam napisałem jedno opowiadanie i chętnie przeczytam wszystkie.


Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj post wyżej dokładnie, skład już jest wybrany, BF wyraźnie to podkreślił. [Arthas] Umiem, ale ty raczej nie. Napisałem że jakby ktoś nie wywiązał się z obowiązku to jestem chętny.

Przykro mi kolego - dostajesz warna, nie będziesz mnie pouczał i obrażał, zwłaszcza, iż dobrze wiesz, że to ja mam rację. Jeżeli myślisz, że jesteś nietykalny i możesz pisać, co Ci się żywnie podoba, to się grubo mylisz. [Arthas]
Ale mi wcale nie jest przykro, powiem inaczej, mało mnie to obchodzi
Twoja sprawa. Ciekaw jestem, czy po banie założysz sobie 2 konto. [Arthas]
Nie potrzebuję drugiego, bo po co. Jedno to za dużo.
Skończ już te odpowiedzi na moje komentarze, co do twojego postu. To do niczego nie prowadzi, a jedynie pogarsza twoją sytuację. Jeżeli dla ciebie jedno konto to za dużo, to po co się zarejestrowałeś? Tym samym wszystkie twoje odpowiedzi, będą kasowane, więc daruj sobie. [Arthas]
To ty odpowiadasz na moje wypowiedzi debilu...
Bardzo kulturalny jesteś. Typowy przykład użytkownika neo. Widzę, że lubisz być z siebie dumnym, człowiek z manią wyższości. Doskonale wiem, iż założysz sobie 2 konto, bowiem masz neostradę i tak bardzo prosisz się o ban. Koniec tego dobrego, nie będziesz już tu więcej odpisywał, a ja udzielę ostatniej odpowiedzi. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 22:45:50 wysłana przez Arthas »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopad 2006, 18:37:34 »
Dobra, czas zakasać rękawy już tak na serio.
Panna Elanor pokpiła sobie najwyraźmniej sprawę, której chciała się podjąć (nie powiadomiła nawet o swojej nieobecności długiej (czyli, że jej nie będzie)).
Na jej miejsce wszedł znany nam DODO. Mam nadzieję, że Ty bardziej się sprawdzisz w tym zadaniu.
Oczywiście Arthas zostaje (jeśli chce ofcr), choć wiemy, że ma mało czasu.
A więc, jak pisałem wcześniej:

Cytuj
Bardzo proszę dwie/trzy  osoby wybrane do tego zadania, by tutaj odpowiedziały i napisały:
- Ile już na oko opowiadań przeczytały
- Czy mają już jakieś na oku, by dać je w tej piątce?


Za równy tydzień chciałbym tu zobaczyć wasze odpowiedzi.  

Edit.  Do grona oceniających dołączyła również panna Dairin. ÂŻyczę miłych chwil przy czytaniu.  

Edit. 2  Dostałem wiadomość od Elanor i zwracam jej honor.  
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 21:41:09 wysłana przez Boba Fett »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudzień 2006, 16:33:41 »
A więc warto napisać kolejny post w tym temacie.
Nawet nie patrzę na pamiętną sprzeczkę Ciernia z Arthasem, którą można zobaczyć powyżej, przejdę po prostu od razu do dwóch rzeczy.'

1. Panna Dairin, ku mojemu zawodowi, chyba nie sprostała zadaniu. W tym wypadku muszę Ci zabrać z barków tę odpowiedzialność.
Tak czy inaczej - czytjaącymi opka są nadal DODO i Arthas. Nie szukam także żadnych chętnych (Pisze, że nabór zamknięty), ta dwójka na dzień dzisiejszy nam wystarczy.  

2. Minęło trochę ponad dwa tygodnie, a efekty waszej pracy miałem zobaczyć tydzień wcześniej. Ale to nie ważne. Mam nadzieję, że wciągu najbliższych trzech dni zdacie mi relację, w której powinno się znaleźć ofcr:

Cytuj
- Ile już na oko opowiadań przeczytały
- Czy mają już jakieś na oku, by dać je w tej piątce?


Oraz także proszę napisać, czy już są gotowe powiedzieć, że wszystko zrobiły i że na tym etapie ich praca się kończy.

A na końcu wypada mi powiedzieć, że jestem wam bardzo wdzięczny, panowie DODO i Arthas. Mało osób by się znalazło, które by z odpowiedzialnością przeczytały tyle opowiadań bez narzekań.
Mam nadzieję, że przy kolejnych wyborach (najpóźniej za pół roku) znów się zgłosicie.  

Pozdrawiam

Mandalore

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Grudzień 2006, 17:32:37 »
Opowiadania przeczytałem na czas. Czekałem tylko, aż otworzycie temat  Tak więc oto moje oceny opowiadań.

Oczami Diego   4/10
Samotny ÂŁowca 10/10
Oczami Mltena 6/10
Historia z gry Gothic :D tu nie będę się wypowiadał /10
In the Begin of Gothic, Początki Gothic'a 8/10
Nowe zagrożenie, opowiadnie związane z gothic'iem 9/10
Opowieści z Górniczej Doliny 9/10
Upadek Bohatera, Moje (arcy)dzieło :P 9/10
Mróz, Opowiadanie 6/10
Dalsze Losy Bezimiennego – opowiadanie 8/10

Inne opowiadanie nie zajęły dogodnego stanowiska. Wypadło by również napisać dlaczego moje wybory są takie a nie inne a więc tak:

Oczami Diego - Trochę błędów stylistycznych oraz ortograficznych. Najbardziej nie podobało mi się jednak to, że Diego w tym utworze miał zupełnie inny charakter niż dotychczas poznany z gier.
Samotny ÂŁowca - Do tego opowiadania nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest po prostu piękne i tajemnicze. Jednak jest niedokończone.
Oczami Mltena - Lekkie błędy ortograficzne.Niewątpliwym plusem tego opowiadania jest jego długość. Jednak możecie się zapytać dlaczego taka niska ocena. Otóż stylistyka utworu daje wiele do życzenia.
Historia z gry Gothic - pozwólcie może, że nie będę się wypowiadał na temat tego utworu.
In the Begin of Gothic, Początki Gothic'a - Opowiadanie bardzo pomysłowe. rzadko się widzi opowiadania przedstawione przed pierwszą częścią Gothic'a.  Jednak trochę za, krótkie.
Nowe zagrożenie, opowiadnie związane z gothic'iem - Pisze świetne opowiadania. żadnych błędów ortograficznych. treść bardzo ładna i zagadkowa. Jednak jedno mi się nie spodobało, była to ostatnia walka. Wyglądało to tak jakby ci się nie chciało dalej pisać i urwałeś opowiadanie w połowie.
Opowieści z Górniczej Doliny - Opowiadanie jest bardzo dobre. Bardzo dobrze są odwzorowane zachowania bohaterów. Zastrzeżenia mam tylko do Szakala, gdyż uważam ,że on by się raczej nie zmienił ( no chyba, że pod dużym napływem ryżówki ).
Upadek Bohatera, Moje (arcy)dzieło - Opowiadanie mnie urzekło swoją innowacją. Bardzo dobrze skomponowana fabuła utworu powodowała, że chciałem się dowiedzieć co jest dalej. Jednak z Angara uczyniłeś tępego, porywczego maniaka, który za wszelką cenę chciał udowodnić swoje racje.
Mróz, Opowiadanie - Mimo licznych błędów interpunkcyjnych jak i ortograficznych muszę przyznać, że  opowiadanie było nawet fajne. Zabrakło jednak dużej części opisów oraz akcje były zbyt krótkie. ÂŚnieżnego Trolla pokonali w bardzo słabym stylu. Powinieneś dodać tam nutkę grozy.
Dalsze Losy Bezimiennego – opowiadanie - Opowiadanie bardzo mi się podobało. Ma pewno nie mogę powiedzieć, że było za krótkie  ÂŚwietnie odwzorowane zachowanie postaci. Było kilka niedociągnięć jak np. przyprowadzenie magów przez Bezimiennego do stolicy mimo, że chwilę wcześniej był on w sali tronowe a wcześniej trasa zajęła prawie cały dzień. Kilka drobnych literówek nie rzucających się w oczy.

A oto moje 6 typowane na stronę główną:


Nowe zagrożenie, opowiadnie związane z gothic'iem
Historia z gry Gothic :D
Opowieści z Górniczej Doliny
Upadek Bohatera, Moje (arcy)dzieło :P
Dalsze Losy Bezimiennego – opowiadanie
In the Begin of Gothic, Początki Gothic'a
Jednak w tytule pierwszego opowiadania jest błąd  
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2006, 14:00:50 wysłana przez DODO »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Grudzień 2006, 13:59:30 »
Dziękuję za bardzo dobrą opinię na temat wszystkich opowiadań. Uwierz mi, to na pewno pomoże nam dokonać wyboru.  
Dziękuję także za ocenę (tutaj) Samotnego ÂŁowcy. Ku mojemu nieszczęściu nie skończyłem go jeszcze. Ale może jednak kiedyś ta pozycja do czytania znajdzie się na portalu.   Wszystko jest możliwe.

Teraz czekam na podobną opinię pana Arthasa, a potem pozostanie już tylko wszystko zsumować i porozmawiać z IsentoR'em na temat umieszczenia wybranej piątki na stronie.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Grudzień 2006, 17:31:22 »
A oto moja lista opowiadań, które powinny zostać zamieszczone na stronie:

Terder - by BF, ocena +8/10
Nowe Zagrożenie - by DonSpideRro, ocena 8/10
Opowieści z Górniczej Doliny - by BF, ocena 10/10
Człowiek z Kontynentu - by Lord Viqux, ocena -10/10
Nowe Zagrożenie I - by BF, ocena 10/10


Uzasadnienia wyborów:

Terder - opowiadanie krótkie i wydawać by się mogło mało znaczące, jednak cechuje się ono oryginalnością, innowacyjnością i jest nietypowy. Sam terder to ukazanie kunsztu pisarskiego poprzez nadanie całej pracy tajemniczości i klimatu. Tekst jest napisany umiejętnie i bardzo wciąga. Szkoda, że nie ma w nim nic o Jarkendarze.

Nowe Zagrożenie(DonSpideRro) - dość treściwe i ciekawe opowiadanie. Choć chaotyczne i zawierające sporo błędów, ciekawe i wciągające. Główny atut pracy to wspaniała fabuła, której świetność warta jest podkreślenia. Przydałoby się wyeliminować błędy i liczne powtórzenia...

Opowieści z Górniczej Doliny - wyśmienite i świetne opowiadanie. Jedna z najlepszych prac, jakie dotąd czytałem. Jest ono samo w sobie czymś niezwykłym i doskonale napisanym. Chyba raczej nie mam do niego zastrzeżeń, po prostu po mistrzowsku napisane. Należy zwrócić uwagę na to, że praca przedstawia historie przedstawione z czasów Bariery, co bardzo mi się podoba.

Człowiek z Kontynentu - co prawda, opowiadanie nie jest do końca skończone, jednak jego część zasługuje, bez wątpienia na umieszczenie wśród "najlepszych". Przedstawiona w nim została bardzo interesująca i wciągająca historia, której nie sposób nie chwalić. Bardzo ważnym faktem jest fakt, że fabuła i akcja stoją na najwyższym poziomie, a całe dzieło niemal wolne jest od różnych błędów.

Nowe Zagrożenie I(JF) - nic dodać, nic ująć, opowiadanie napisane wyśmienicie. Bardzo interesujące połączenie Predatora i Obcego ze światem Gothic. Ogromną rolę w opu odegrał właśnie klimat i szybko rozwijające się wydarzenia/akcja, które w większym stopniu wpłynęły na ocenę pracy. Ogólnie, "Nowe Zagrożenie" zasługuje na moje najwyższe uznanie i jest notabene bardzo wyróżniającą się i oryginalną pracą  na forum.


Myślę, iż z biegiem czasu, gdy przybędzie opowiadań i prac, zostaną umieszczone przeze mnie kolejne tytuły, które mogłyby znaleźć się na stronie.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Grudzień 2006, 17:53:04 »
A więc zacznę od tego, że chyba pozwolimy udostępnić te opowiadania, które są niedokończone. Ale warunek jest taki, że muszą mieć przyzwoitą długość.

Ale do sedna sprawy nawiązując.
Panowie Arthas i DODO zrobili kawał dobrej roboty i należą im się brawa i Czarny Rhobar.  
Dzięki wam na stronie pojawią się wybrane opowiadania, i to już niedługo.
Na razie muszę skombinować kogoś, kto zająłby się korektą opowiadań, które niebawem ja z adminem wybierzemy do ,,sławnej" piątki.
Gdy wybór zostanie już dokonany, zetyduję ten post i podam ,,wybranych".

Osoby chętne do korekty prosiłbym o kontakt na PW lub na gg. Nie grymasiłbym, aby dwie osoby, które oceniały opka, spróbowały swoich sił i w tej sprawie. Dlaczego? Bowiem mam do nich zaufanie i wiem, że znają się na gramatyce.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2006, 18:04:12 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Grudzień 2006, 17:22:03 »
Chciałem potwierdzić swoje zgłoszenie, jeśli chodzi o korektę prac wymienionych wyżej przez Bobę.

W zasadzie, mniej więcej zakończyłem już poprawę opowiadań i wysłałem je do twórcy i pomysłodawcy całego projektu(BF oczywiście). Mam nadzieję, że cała piątka opowiadań wkrótce zawitają w postaci działu na stronie.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Grudzień 2006, 14:39:16 »
A więc wreszcie udało się doprowadzić do końca ten projekt.  
W dzień świąt Bożego Narodzenia, pan admin - IsentoR, zamieścił na stronie głownej dział, w którym będzie można ujrzeć wybraną piątkę, która jest wolna od błędów za sprawą pana Arthasa. Nasz super moderator zrobił do nich także bardzo dobre opisy, by każdy gość mógł się oreintować, czego może się spodziewać po danej pracy.
Jeszcze raz dziękuję za współpracę. Wypada mi żczyć wesołych świąt oraz chęci do pisania kolejnych dzieł.*

Pozdrawiam

ÂŁukasz ,,Boba Fett" Majewski

*O tak, na pewno będą kolejne wybory. W końcu jak pisałem wcześniej: na stronie w swoim czasie będzie widnieć 10 dzieł literackich związanych z Gothic'iem. A więc wysilcie swoją wyobraźnię i piszcie, bowiem następne wybory odbędą się dopiero wtedy, gdy tych prac przybędzie.  


Dodam jeszcze, że z pewnością wszystkie opowiadania nie są w całości wolne od błędów i mogą zdarzyć się w nich jakieś błędy interpunkcyjne czy innego rodzaju byki. Starałem się by były one mniej więcej bezbłędne, ale nie jestem nieomylny. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 14:44:59 wysłana przez Arthas »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Kwiecień 2007, 20:11:25 »
Cytuj
*O tak, na pewno będą kolejne wybory. W końcu jak pisałem wcześniej: na stronie w swoim czasie będzie widnieć 10 dzieł literackich związanych z Gothic'iem.

Razem z administratorem IsentoRem stwierdziliśmy, że nadszedł już czas, by na stronę dodać kolejne pięć prac literackich, które mają związek ze światem Gothica.

Cytuj
Jak w tytule tematu, są poszukiwane minimum dwie osoby, które przeczytałyby wszystkie opowiadania, których akcja dzieje się w świecie Gothica. Ze wszystkich dzieł dwóch chętnych wybierze 5 opowiadań, które według nich są NAJLEPSZE i godnie reprezentowałyby stronę.
Oczywiście należy pominąć prace, które zostały już wykorzystane i wstawione na stronę.

Cytuj
Ps. Miło by było, gdyby zgłosiły się osoby, które same piszą opowiadania. Wtedy po prostu mamy większą pewność co do ich wyboru.
Miło by było, gdyby zgłosiły się osoby, które uprzednio zajmowały się czytaniem opowiadań i ich wyborem (Arthas; DODO).

Ale dla tych, którzy są zainteresowani...
Nie będę tolerował osób, które się zgłoszą i po prostu oleją sobie sprawę, jak przyjdzie co do czego (tacy userzy poniosą odpowiednie konsekwencje, dlatego radzę się zastanowić, zanim się tu odpisze). Praca, którą zaczniecie (tj. czytanie wszystkich prac na forum) ma zostać skończona. Radzę także patrzeć na krytyki user'ów, gdyż to bardzo uprości Wam sprawę podczas wyboru (jeżeli jakaś praca miała średnią ocen 5 lub mniej, to po prostu takiego opowiadania już nie czytajcie, zajmijcie się kolejnym). Dodatkowo nie czytajcie prac, które nie są skończone.

A więc zapraszam chętnych.
Jeżeli ktoś chce zaistnieć w znaczący sposób na tym forum i czegoś się ,,dorobić", to właśnie jest ku temu okazja. Takim sposobem dowiemy się, kto jest odpowiedzialny i na kogo można w razie czego liczyć.

Pozdrawiam
<-[ChE]-> Predator
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 20:35:18 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Kwiecień 2007, 20:34:29 »
Ja bym sie mógł zgłosić. Ale zająłbym się tym dopiero po 24 kwietnia, bo są egzaminy. Sam psizę opowiadanie Bitwa o Geldern, ale za względów czasowych dawno nie pisałem. ale jakby przyszło co do czego to mogę się zgłosić.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwiecień 2007, 20:59:50 »
Cytuj
Ja bym sie mógł zgłosić. Ale zająłbym się tym dopiero po 24 kwietnia, bo są egzaminy.
Nie sprawy. Twój ,,współpracownik" także zacznie to przedwsięzięcie z lekkim opóźnieniem, więc nic się nie stanie. Ale ostrzegam - jeżeli w to wchodzisz, to spodziewam się od Ciebie odpowiedzialności, która przekłada się na to, że wykonasz robotę do końca.

Jeszcze jacyś chętni? Na razie mamy dwóch.

Ps Dla ciekawych - zabieram się za pisanie 4 rozdziału ,,Samotnego ÂŁowcy". Cóż, jednakże sama praca liczyć ma razem 5 rozdziałów, a co z tym idzie, nie będzie Wam dane przymusowe przeczytanie go. =P

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwani chętni
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwiecień 2007, 20:59:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything