Autor Wątek: Teorie spisku  (Przeczytany 11872 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lesterek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« dnia: 24 Listopad 2007, 13:21:08 »
A więc w temacie chodzi o to aby wymyślać różne teorie spisku np. to co przyszło mi do głowy gdy wymyśliłem ten temat
Pyrokar współpracuje z poszukiwaczami oni opętują ludzi którzy mają wstęp do klasztoru a on sprzedaje tym ludzią lekarstwo na opętanie :D później dzielą się kasą. O takie absurdalne połączenia chodzi mi w tym temacie. Fajnie może wyjść.

Offline gorn99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2007, 20:45:59 »
wchodzimy do kanałów z gildią złodziei, a tam dowiadujemy się że ich przywódcą jest lord Andre, który chce zlikwidować Hagena i przejąć władzę w mieście.

Forum Tawerny Gothic

Teorie spisku
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2007, 20:45:59 »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Teorie spisku
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2007, 17:02:29 »
Mam pewien absurdalny pomysł  
Bezi z ekipą odpływają na Irdorath. Lord Hagen organizuje wyprawę do Gorniczej Doliny. Tam dogaduje się z orkami i razem napadają na Myrtanę.

ale wymyśliłem

Leviatan

  • Gość
Teorie spisku
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2007, 17:59:47 »
Ja mam kilka pomysłów, ale przedstawię póki co jeden.
Najemnicy zajmują całe lasy Khorinis, szykują dużą bazę na farmie Onara, sprzymierzają się z wszelkimi bandytami. Po wytrenowaniu wojsk i wyszykowaniu dobrego uzbrojenia przebierają się za farmerów, którzy po przyjściu do Khorinis udają farmerów, którzy uciekli od Akila, Bengara itd. do lasu i nie mogli wyjść ponieważ nie umieli się bronić, ale w końcu zebrali się na odwagę :D :D. No a druga grupka wpływa do portu i mówi, że pochodzą z małej wysepki niedaleko Khorinis. Zaczynają przekabacać na swą stronę złodziejaszków z dzielnicy portowej. Wiedząc, że nie mają szans na walkę w zwarciu mordują w nocy po cichu znane i poważane osobistości Khorinis :D, czyli Hagena, Vatrasa, magów wszelkich, Andre i resztę ważnych, po czym opuszczają Khorinis, co noc przychodząc i mordując kolejnych obywateli, aż Khorinis będzie w rękach najemników i bandytów. Zbierają ekwipunek i ruszają na górniczą dolinę. W dolinie Lee zostawia bandytów, którzy pod przywództwem Dextera odbudowują zamek i obozy a także świątynię śniącego, która od tego momentu posłuży za siedzibę magów. Potem budują statki i ruszają na kontynent, pomagają Rhobarowi w wojnie no i to by było na tyle. A Bezimienny idzie i sprząta po nich.

Ps. No i smoki zabija. :D

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:08:25 »
J mam taki pomysł  
Garond się wkurzył i postanowił że pomorze orkom zdobyć Khorinis i Myrtane przekonuje paladynów w zamku a jeśli kory odmawia od razu egzekucja każe kowalom wykuć miecze z rudy i daje je orkom  
co o tym sądzicie

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Teorie spisku
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:55:30 »
Teoria spisku? hmmm... Po dostaniu się do lorda Hagena okazuje się że ten w zamian  za złoto wpuścił na teren miasta Poszukiwaczy. Kiedy przychodzi nasz bohater gry do Hagena nagle ze wszystkich  stron atakują go Poszukiwacze!

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:24:12 »
Gdy w 6 rozdziale przypływamy na Irdorath, w sali orka-półkownika siedzi Lord Hagen i każe nas uśmiercić.

Offline MasterThief

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 14:42:11 »
Rozdział 6 dwór Irdorath (czy jak to się tam pisze :D ) , po zabiciu smoka ożywieńca zjawia się Xardas , który przejmuje jego moc i okazuje się z jest zdrajca i cały czas nas robił w h*** że jest po naszej stronie i zaczyna nas atakowac :D

Dziękuje :D

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń 2008, 10:38:03 »
Edda współpracuje z gildią złodzieji. Ona cały czas gotuje zupę i  wszystkim ją rozdaje. Jak już ugotuje zupę to daję ją Meldorowi, a w środku jest jakiś kradziony przedmiot od Rengaru.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugą moją teorią jest to, że Boltan jest wtyką gildii złodzieji. Cały dzień siedzi w koszarach i podsłuczorte o tajnych planach straży miejskiej i paladynów. Potem przekazuje te informacje Hann'nie,
która rozmawia z Cassią.

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń 2008, 21:07:36 »
Thekla rozdaje gulasz najemnikom, a Bullko zanosi swój Gulasz do Inubisa, a Inubis daje mu bilet do WC po drzewkiem    

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Teorie spisku
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maj 2008, 22:51:58 »
Teoria spiskowa: Babo to nie zwykły nowicjusz, a magowie nie są tacy święci. Ileż można się modlić i modlić? Tak więc... w dzień wszyscy w klasztorze zachowują się normalnie, ale Babo zostaje wysłany do Khorinis i w Czerwonej Latarni kupuje od Bromora hurtowe ilości róznych fajnych gazetek i szkiców, o tematyce wiadomo jakiej...  Potem w nocy wszyscy magowie schodzą do skarbca w podziemiach klasztoru i tam oddają się jakże przyjemnej lektórze owych dokumentów... Babo też ma w tym swój udział, jako, że to on dostarcza towar. A że nikt nie może się dowiedzieć o niecnych postępkach ,,cnotliwych" wyznawców Innosa, to później Babo trząsł portkami, kiedy nakrył go Igaraz i wykradł mu kolejną dostawę dla Pyrokara, której użył do szantażu. Z tą mroczną stroną życia w klasztorze wiąże się quest, który Babo zleca Bezimiennemu-odzyskanie ,,ważnych dokumentów" od Igaraza.  

Pozdrawiam!

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Teorie spisku
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maj 2008, 10:44:36 »
Ja mam tak: Poszukiwacze współpracują z Xardasem wzamian Xardas chroni ich w swoich piwnicach wieży, a oni dają mu prenumeratę Małego Spawacza.
Lord Andre współpracuje z orkami i wzamian za "namówienie" swoich ludzi na otwarcie bramy w GD orkowie przewożą go do Myrtana.

Offline !Rafaello!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Teorie spisku
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Maj 2008, 23:36:08 »
Innos postanowił nagrodzić Lorda Hagena. Wymarzony numer "Jak dbać o ogród" został niestety w Górniczej Dolinie . Postanawia wysłać jakiegoś narwańca, by mu go przyniósł. Wypada na bohatera gry, pod warunkiem że dostanie Oko Innosa, czyli breloczek z bazaru za pięć złotych. Nazywa to jak wiemy "dowodami". Garond jako że nie przeczytał do końca, wysyła Bezimiennego pod pretekstem zbadania "dostaw rudy". Po wykonanej misji Garond oddaje "dowody", i Bezio nareszcie je dostarcza. Po drodze okazuje się, że sam Beliar wysłał Poszukiwaczy, by zdobyli gazetkę. Dalej już wiemy jak to się potoczy - Xardas wchłonie moc  smoka Ożywieńca i będzie miał najbardziej zadbany ogród .

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Teorie spisku
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Maj 2008, 18:13:07 »
Dobra no to i ja oddam się mojej wyobraźni. Więc Serpentes jest tak na prawde Magiem Wody, których jest szpiegiem. Jego zadaniem było podsłuchać Plany Magów Ognia i dowiedzieć się czy ten zapluty Milten wciąż żyje (to on beziemu pomaga w ponownym odzyskaniu mocy Uriziela przy pomocy rudy magów wody). W końcu planuja zrobić wielkie !BUM! i rozwalić Miltena, ch*ja jednego.  
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2008, 18:16:44 wysłana przez Hyperion »

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Czerwiec 2008, 20:14:54 »
A Wiec Stoimy Sobie W Dworze Irdorath Z Smokiem Ozywiecem Gdy Xardas Wlasnie Sie Teleportowal Mysli Sobie "Chyba Ten Idiota Zalatwil Juz Go" A Tu Niespodzianka Smok I Bazi Zabijaja Xardasa :D

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Lipiec 2008, 22:32:37 »
Nurtuje mnie pewna księga z piwnic klasztoru (ta w której pisze że król w swej naiwności myśli że magowie stworzyli magiczną barierę, aby ochronić pokłady rudy)
Jeżeli tak to jaki był prawdziwy cel stworzenia bariery (może tam było napisane ale zapomniałem)
By mieć czas, na przygotowanie się do walki z Beliarem, czy coś takiego
Cytuj
kto to napisał, Xardas, a może Pyrokar? Czekam na wasze propozycje
Może i Xardas, ale kto to może wiedzieć...?

Ciekawy temat. Wymienię trzy pomysły, które mi wpadły do głowy:
- Bezi zabiera swoich przyjaciół na Dwór Irdorath i po dopłynięciu mówi: ,,No panowie! a teraz czas na dwie niespodzianki. Pierwsza - dogadałem się z orkami, druga - zamierzam was zabić. A więc - GIÑCIE'' i Bezi z orkami rzuca się na swoich przyjaciół.
- Bezi zabija smoka-ożywieńca i wraca, a statku już nie ma
- Mówimy Vatrasowi, że Oko Innosa zostało zniszczone przez poszukiwaczy, a Vatras: ,,Wiem, przecierz ja im kazałem''. Bezi jest bez radny.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2008, 22:41:15 wysłana przez Roben »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lipiec 2008, 22:54:43 »
5 rozdziale kiedy niby mamy się pożegnać bezi idzie spać rano wstaje na wyspie nie ma nikogo nawet orków wszyscy po wsiadali w nocy do łódek i statków małych i dużych i popłyneli na podbuj Myrtany razem z orkami a Smok ożywieńiec się wk***ił i poleciał do odnaleść beziego kiedy się dowiaduje że bezi miał popłynąc do niego ale go o
"opuscili wszyscy" wyrusza razem z Smokiem-Ożywieńcem do Myrtany i razem podbijają cały świat niszcząc wszystko i wszystkich bez wyjątku a w trakcie niszczenia żeby było śmieszniej wzywają ÂŚniącego poownie do naszego świata. THE END :).

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lipiec 2008, 08:30:29 »
fajny wątek to ja może tak orkowie napadli na górniczą dolinę bo im się nudziło i chcieli najnowsze wydanie Harrego Pottera część siódma.Ale aktualnie czytał go Garond więc wpadł bezi zabrał książke i spalił.I całe Khorinis,Myrtana,Varant ( tylko nie Nordmar bo oni czytają Kubusia Puchatka ) chcieli go dorwać bo nie znali zakończenia tej książki

Offline Croc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • I kto mi podskoczy
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipiec 2008, 14:02:15 »
Dobra a więc Smoki poszły się spotkać i wychodzi z za gór bezi i krzyczy hej smoki moim zdaniem przywódca powinien być Smok ognisty.Chłop  dobrze gada . Nie to ja jestem przywódcą.I nagle smoki zaczęły się nawalać aż wszystkie zginęły.To było łatwe powiedział
bezi         

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:16:41 »
Xardas sie dowiaduje ze jego wnukiem jest bezi, synem Gomez a matką beziego Pamela Anderson. Nie wytrzymał tego ze bedzie pradziadkiem bo on twierdzi ze jes na to za mlody ( ma około 123 lat ). A poniewaz nie chcial zeby jego prawnuka zabraly orki przeteleportowal sie do swojej wiezy w GD, stanąl na szczycie i puscil fale smierci. Wykorzyawszy do tej fali dwiesztuki magii znacznie ja powiekszyl rozmiarem, mocą i skala. Zabił smoki orki i nawet paladynów w zamku ( to bylo nie chcacy ). Został bohaterem i przestepca nr 1. Złapali go i wysłali na dwór irdoath myslac ze tak go zgladza. To bylo jego wiezienna wiecznosc - tak mysleli paladyni co go tam wrzucili. Xardas zaprzyjaznil sie ze szkieletami i poszukiwaczami, orkami, jasczuroczlekami i smokami. I odnalazl swojego brata : tego co stał przed wejsciem do smoka ozywienca. Ze smokami gral w karty, ze szkieletami w głowe nozna a z jaszcuroczlekami i orkami bawili sie w nianki. Po 2 tygodniach Xardas nauczyl sie poteznej magii od swojego brata, i smoka ozywienca i poszukiwaczy. Stał sie arcymagiem takim pradziwym który mogłby zabic Beliara ale zapraszal go na kawke bo jakas rownowaga musi byc! w końcu Beliar pomogl mu sie dostac do Khorinis do swojego wnuka i prawnuka. Beliar byl ciekawy jak mocny jet ten Bezi. THE END.

PS
Dla niezorientowanych: szkielet dawal wlasna glowe do grania bo nie bylo pilki. I byl sietnym sedzia.

Używaj opcji edytuj - Tid
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 17:23:55 wysłana przez Tidus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Teorie spisku
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:16:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top