Autor Wątek: Jarkendar  (Przeczytany 3014 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Jarkendar
« dnia: 20 Listopad 2007, 17:53:07 »
Co byście chcieli zobaczyć wychychodząc z portalu, bo ja chciałbym zobaczyć Jarkendar z przed wieków, w którym było by miasto przed zniszczeniem, wtedy można by dołączyć np do Kasty wojowników czy do Uzdowicieli czy do kogoś innego.



     Pozdrawiam

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2007, 19:07:55 »
Ja tak samo jak Paweł Mag Innosa wychodząc z portalu chciałbym zobaczyć Jarkendar z przed wieków.Byłby o wiele fajniejszy i było by więcej gildii   .Nie było by tych bandytów  i piratów  którzy tylko piją i piją swój Grog.Ale najlepsze by było to że była by kasta wojowników  .







      Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2007, 19:07:55 »

Offline Grigorius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Jarkendar
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2007, 21:33:01 »
Nie rozumiem po co ten temat .
Może ktoś napisać o co się w tym rozchodzi.

Ludzie zagrajcie w Noc Kruka!

Offline MichalElektryk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Jarkendar
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2007, 21:59:33 »
Ja bym chciał widzieć to co jest w orginale, ale też aby Magowie Wody odkryli jakiś sposób cofnięcia do przyszłości czyli aby zapobiec katastrofie(zatopienie miasta) wtedy ten dodatek byłby wspaniały. Naprawde cofniecie się do czasów jeszcze wcześniejszych byłoby doskonałe :)

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jarkendar
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopad 2007, 22:27:42 »
Kolejny temat z serii "Co czujesz gdy grasz w Gothica"

Temat tak samo jwk w.w. jest idiotyczny, bez sensu inei mający racji bytu, przechodząc po raz pierwszy nie mamy pojęcia co zobaczymy - ja np chciałbym zobaczyć suto zastawione stoły, dobrą kapelę, pełno beczek z piwem i mnóstwo napalonych 19letnich pięknych kobiet.. Dno i tyle.. 

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Jarkendar
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Listopad 2007, 12:55:17 »
Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie jest kolejny temat z "Co czujecie gdy gracie w gothic", czy ty w ogóle  czytałeś co tam napisałem, ja się pytam co CHCIELI byście zobaczyć w tym mieście. Jak ktoś chcę się naprawdę dowiedzieć co tam było niech przejdzie przez portal.






        Pozdrawiam

Offline gorn99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Jarkendar
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2007, 20:37:13 »
Ja wychodząc z portalu kiedy grałem w Noc kruka po raz pierwszy liczyłem na to, że pojawimy się tak jak było nieco spóźnieni i zastaniemy na pół żywego jednego z członków wody, który powie nam że gdy zjawili się w Jarkendarze, bandyci już na nich czekali, bo kruk miał wizję i pojmali wszystkich magów wody, których musimy uwolnić. Bardzo mi się podobał motyw, że trzeba się przebrać za bandytę aby dostać się do obozu, jednak mogli nieco rozwinąć ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Jarkendar
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2007, 19:57:27 »
Tak samo jak większość, miasto przed gniewem Adanoas. Pewnie nowe kasty, dużo postaci, coś sto razy większego od Khorinis. A tu tylko i wyłącznie ruiny... ach...

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Jarkendar
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2007, 21:51:27 »
To miasto to już historia. Chciałbym zobaczyć świnkę morską która próbuje znokałtować dziąsłem ucho jednego z uzdrowicieli.   A tak na serio to nic. No fajnie by było zobaczyć ten cały szmelc ale po co??

Zamykam temat ponieważ spam w nim jest niemiłosierny a topic niczemu nie służy
-Chabacik
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2007, 23:03:14 wysłana przez Chabacik »

Forum Tawerny Gothic

Jarkendar
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2007, 21:51:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top