Autor Wątek: Ścieżka i Profesja  (Przeczytany 58282 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Październik 2006, 09:01:55 »
Moją ulubioną ścieżką, jest ścieżka pośrednia. Uwielbiam stawać się "Mrocznym Paladynem", chodzić i mordować niewinnych, niszczyć miasta,farmy i osady. Moją ulubioną bronią jest broń jednoręczna. Często też lubie pościągać stworki z kuszy. Magii palladyńskiej rzadko kiedy używam. Jedyną runą którą biore jest runa mniejszego leczenia. Moglibyście powiedzieć: Czemu gram Palem a nie ÂŁ.S, bo to do nich by to bardziej pasowało? Po prostu bardziej lubie Palków. Mają świetne zbroje i wogóle. A co do ÂŁ.S., to raczej za nimi nie przepadam. Nie podobają mi się główni ich zbroje. Bezi wygląda fajnie tylko w lekkiej zbroji ÂŁ.S.

Z poważaniem
Garret

Offline Brodzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Październik 2006, 15:28:14 »
Najbardzej lubię nawalankę mieczem, ale zawsze łączę ją ze zwojami albo kuszą - liczy się fszechstronność  

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Październik 2006, 15:28:14 »

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Październik 2006, 15:58:24 »
Ja zazwyczaj używam magii, w GI zazwyczaj (nie zawsze) przyłanczam się do Nowego Obozu, aby zostać magiem Wody, co prawda itak na koniec zostaje się Nekromantą, ale jednak ... W GII przyłanczałem się do Klasztoru magów Ognia, ale itak biegałem w stroju Vatrasa jak juz grałem na kodach, a jak bez kodów no to zwykłą szte maga, a potem arcy maga, nieukrywam ze grałem na kodach, ale po przejsciu bez kodów. Najlepiej gra mi się magią ponieważ zadaje spore obrażenia na dość duże odległości.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2006, 16:03:18 wysłana przez Nefarius »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Październik 2006, 14:22:00 »
Moją ulubioną ścieżką jest ścieżka pośrednia a profesja Paladyn. Dlatego że jak się gra Paladynem to można walic z miecza albo topora (co kto lubi) i też z magi. Może runy Paladyna nie są aż tak potężne jak magów ognia lub czarów Beliara lub Adanosa ale sa nawet dobre. Moja drugą ulubioną ścieżka jest walka i profesją ÂŁowca Smoków. Taką mam dewizę.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2007, 13:09:40 wysłana przez Daedagor »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Grudzień 2006, 21:49:41 »
 Oczywiscie Najemnik.Jestem bardzo związany z ta rangą.Droga walki, gdyż jest o wiele trudniejsza od magii i ciekawsza.Ewentualnie pasuje pasuje mi ranga ÂŁowcy Smoków.


G1-Szkodnik,Najemnik;Mag Ognia
G2-Najemnik,ÂŁowca Smoków;Strażnik,Paladyn
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 10:14:33 wysłana przez Najemnik Gorn 15 »

Offline TOOL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Grudzień 2006, 21:56:22 »
Ja wybrałem Magię w pierwszym ponieważ magia to najprostyszy i najciekawszy sposób do zabicia każdej osoby. W drugiej nic nie wybierałem ponieważ nie ma uspecjalizowanych rang np. ÂŁucznik ponieważ uwielbiam być łucznikiem, łucznictwo najbardzije spodobało mi się w Gothicu 3 chodź na czasy Gothica I i II tez było całkiem dobre.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Grudzień 2006, 22:36:55 »
Ja zawsze staram się podążać ścieżką walki, chwytam miecz jednoręczny w dłoń i staram się rozprawić z wszystkim co się rusza i na drzewo nie ucieknie. Nigdy nie walcze honorowo dlatego nigdy nie gram paladynem.
"cała ta gadka o honorze to jedna wielka brednia" - Pirat z  G 2 NK
Walcze na wszystkie możliwe sposoby aby osiągnąć swój cel a gdyby w grze była opcja gryzienia to w sytuacji kryzysowej nie zawachał bym się jej użyć.
"Bo kto kombinuje ten żyje"

Moja ulubiona ścieżka to ścieżka łowcy smoków, stara paczka dobrych znajomych i na dodatek te wiejskie klimaty, dotego ta zbroja, grając łowcą smoków poczułem się wolny i tak naprawde tylko tutaj jesteśmy kowalami swego losu ( rzadnych odgórnych rozkazów poprostu freedom ).

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Grudzień 2006, 02:37:49 »
Zdecydowanie sciezka walki. Typowe wyuczone umiejetnosci to: Kusza zawsze na poziomie mistrzowskim, (poza TYM, jest lepsza od łuku) Oczywiscie bron ciezka: topor ewentualnie miecz dwureczny. Takie zestawienie sie sprawdza, zadaje bardzo duzo obrazen bestiom.
Co do Magii, zawsze uwazalem ze w bezposrednim starciu zaden Mag nie ma szans aby stawic czola wojownikowi gdy ten znajdzie sie obok na wyciagniecie topora, taka jest tez i bolesna prawda. Co do drugiego aspektu gdy uzyje kuszy, to juz w ogole nie musze do niego podchodzic. Fakt faktem 3 strzaly i pada, ale szanse dac kazdemu trzeba :)
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 02:38:12 wysłana przez Ksardax »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Grudzień 2006, 09:21:41 »
Ja zdecydowanie wybieram ÂŚcieżke walki. Najlepiej sprawdzam się w następujących profesjach:

G1-Szkodnik, Najemnik lub Cień Strażnik

G2-Najemnik, ÂŁowca Smoków lub Strażnik, Paladyn

A gdy już znudzi mi wymachiwać dwuręcznym toporem to lubie czasami sobie zagrać Magiem Ognia i pożucać kulami ognia w przeciwników.    

Offline Aora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:50:18 »
Ja wybieram raczej ścieżkę walki. Lubie bronie jednoręczne i dwuręczne. Lubię byc palladynem , taki rycerz   Hmmm... wybieram tą scieżkę bo sama jestem jakby wojownikiem   , i zawsze pociągali mnie rycerze  

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:19:12 »
Ja na samym początku grania w Gothica wybierałem ścieżkę walki ale potem przerzuciłem się na magie gdyż jest silna i razi wrogów jak diabli. A jak ma się w Gothicu runę ÂŚwięty promień (chyba tak to się pisało nie wiem dawno nie grałem)    to klękajcie narody
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2007, 16:58:28 wysłana przez Thrall »

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Styczeń 2007, 17:40:21 »
Moja ulubiona profesia to Nekromanta
Potężne czary i czarna toga to znak Nekromanty
Wolę krzywdzić ludzi niż ich ratować a w dodatku Nekromanta nie musi się męczyć wystarczy że wezwie parę demonów i po kłopocie

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Styczeń 2007, 12:44:46 »
Ja zwykle wybieram ścieżkę walki. Interesuję sie trochę bronią białą i do tego miecze i topory w Gothicu się ładnie prezentują. Oczywiście miecz ma swoją wady w stosunku do magi bo nie da się na dystans zadawać takich obrażeń jak magią ale za to łatwiej się walczy w zwarciu.

A ulubiona gildia to ÂŁowca Smoków. Lubię ich za możliwość wykucia naprawdę potężnych broni oraz najwytrzymalsze na ataki smoków zbroje.

Offline WaldeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Styczeń 2007, 12:51:55 »
Ja tam zawsze wolałem ścieżkę walki i profesję paladyna. Fajnie jest sie wybrać w zbroi paladyna i z jakimś dobrym mieczem dwuręcznym na małe polowanie :)


Proszę następnym razem bardziej przyłożyć się do wypowiedzi. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2007, 12:59:30 wysłana przez Arthas »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Kwiecień 2007, 18:37:19 »
Hmmm...Tutaj miałem różnie.W GI miałem ÂŚCIEÂŻKE POÂŚREDNIÂĄ bo miałem duuuużo cech NAJEMNIKA i 6 kręgów magii od MAGÓW WODY ;].W GII zdecydowanie wolę ÂŚCIEÂŻKÊ WALKI jako ÂŁOWCA SMOKÓW.Ale ogólnie bardziej wolę ścieżke walki [łowcą smoków ,lub najemnikiem] ,bo fajnie jest siekać dużym mieczykiem ,zabijać z zaskoczenia z łuku/kuszy lub podrzynać gardło zeskakując z drzewka czy czegoś tam xD
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2007, 18:39:31 wysłana przez Celeb »

Offline Akil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Maj 2007, 13:45:14 »
Ja wybrałem Nekromantę. Dlaczego? Bo w każdej części gry, już pod koniec zarzynam wszystkich niepotrzebnych. No i używam kodów. Biorę w dwójce szmatę nekromanty i biorę "nekromanckie zaklęcia" Magów Ognia, takie jak tchnienie śmierci i mroczną armię(czy jakoś tak) i jestem niepokonany!

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Czerwiec 2007, 15:55:19 »
Ja wybierałem ścieszke magii a najczęściej Magów Wody bo ich bardzo lubiłem lubie ich magie i artefakty. Mag Wody jest świetny, ma faine szaty i wogóle jest najlepszy. Dlatego ci którzy nie grali Magiem Wody to gorąco zachęcam  .

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Czerwiec 2007, 23:08:51 »
Ja wybieram ścieżkę walki ponieważ w gothicu najfajniej sie walczy wręcz szczegolnie jakąś wielką bronią dwureczną   A najlepsza według mnie profesja to ÂŁowca Smoków ponieważ nikomu nie podlega i robi co chce.

Hagen13

  • Gość
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lipiec 2007, 10:49:50 »
Ja zawsze w Gothikach podążam ścieżką wojownika.Lubię po prostu przywalić orkowi wielkim toporem na początek dnia   .Często gdy przechodzę Gothic,dołączam do najemników,bo to ludzie,którzy walczą o swoje.Fakt,że banda Syliwa z farmy Onara to odpowiedniki współczesnych dresiarzy,ale ludzie Lee są w porządku.Nie lubię grać magiem,ponieważ nie ciągnie mnie za bardzo do magii,obwisłych szat i ksiąg w klasztorze itp.Wolę grać postawnym wojownikiem,w wytrzymałej zbroi i z wielkim toporem na plecach



PS:Nie tylko w Gothicu gram wojownikiem,ja tak gram w każdej grze RPG.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 10:51:03 wysłana przez Hagen13 »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec 2007, 12:29:28 »
Ja wybrałem ścieżkę pośrednią ponieważ w walce lubie używać broni ręcznej jak i magii.Bo lubie atakować z bliska jak i z dystansu.

W G1 wybrałem ścieżkę maga ognia-mają dobre czary potrzebne do pokonania niektórych potworów oraz uczą magicznych kręgów.
W G2 też wybieram ścieżkę maga ognia lub paladyna(bo paladyn też używa czarów

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec 2007, 12:29:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything