Tawerna Gothic > Serwis

Solucja

(1/1)

borntobewild:
Witam wszystkich :) Dzisiejszego słonecznego dnia naszedł mnie pomysł na solucję. Istotą rzeczy jest to, że każdy mógłby mieć swój wkład (coś ala' encyklopedia na tym forum). Na bieżąco zainteresowani pisaliby rozwiązania do poszczególnych zadań, które rozwiązują. Bez zbędnych zobowiązań do pisania tego itp. Zapobiegło by to setkom zbędnych postów, pytań i spamu jak to bywało kiedy każdy się zastanawiał jak wygląda smok albo o co chodzi w próbie maga... Ponadto kiedy dwoje graczy napisze opis tego samego zdania będzie to na rękę potrzebującego pomocy, ponieważ może z drugiego opisu więcej zrozumie... takich zalet i zaletek można by było pisać multum, także nie ma sensu ich wymieniać wszystkich, bo każdy homosapiens rozumie o co mi chodzi :) Byłbym hepi gdyby administracja rozpatrzyła to pozytywnie.

Disturbed:
Ale do czego ta sojuca ma być?

Arthas:
Cóż, domyślam się, że solucja byłaby do któregoś z Gothiców. Wnioskuję, że do "dwójki", gdyż mówisz o próbie maga i smokach, jednak jeśli chodzi o samą solucję(tylko zadania główne i związane z ukończeniem gry), to znajduje się już ona na stronie. Co do zadań pobocznych i innych, również niedługo mają zostać napisane przez BF, więc sam nie wiem, co myśleć o tym pomyśle.

Thoro:
Przecież wszystko to znajdziesz na naszej stronie, a jeśli nie to możesz zadać pytanie o forum. Mi to wygląda jako przygotowanie artykułu, do którego upchniemy wszystko co się da. Naprawdę nie ma sensu a wszystkie potrzebne informacje masz odpowiednio pokatalogowane na stronie.

Isentor:

--- Cytat: Xavier ---Eheh mówie oczywiście o Gothicu III dla tych którzy się nie domyślili... nie jestem przecież idiotą mówiąc, żeby robić solucję od nowa do któregoś ze starych Gothiców kiedy takich jest od groma... problem smoków i magów podałem tylko za przykład mnogości pytań i spamu... nie rozumiecie chyba mojej ideii.. :)

--- Koniec cytatu ---
Nie widzę sensu tworzenia nowego działu do takich celów...identycznie jak to opisałeś postępują niemcy pisząc porady do Gothic'a 3. Zakładają sobie zwyczajny temat w zwyczajnym dziale pomoc/porady/problemy czy jak by to inaczej nazwać i piszą tam solucje oraz różne tego typu rzeczy. Na naszym forum również możecie to stosować jeśli opiszecie to w postaci ładnego posta wszystko będzie OK.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej