Autor Wątek: Kierunek - Leyanoi  (Przeczytany 25529 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #260 dnia: 05 Listopad 2007, 15:39:53 »
- A może i to dobry pomysł...dobra polecę po jeszcze jedną maszynę i spotkamy się u Assasyna - po wypowiedzeniu tych słów Chabacik zmienił postać na nietoperza i wyruszył w stronę maszyn. Po chwili lotu znalazł się koło maszyn.
- Dobra - powiedział do siebie łowca - to jak się tym kieruje? - Gdy to mówił już znalazł się w maszynie. Przez pierwszą chwilę nie miał pojęcia co z tym zrobić, lecz po chwili przypomniał sobie jak to robił Sado. Po pięciu minutach znalazł się już w mieście, w dzielnicy w której ukrywała się grupa Assasyna. Chabacik szybko wymierzył w jedną z wież i wystrzelił z maszyny dwa potężne pociski które zabiły 5 jaszczurów...


Bagul: 12
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa: http://img204.imageshack.us/img204/1895/ma...wstawienae8.jpg

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #261 dnia: 05 Listopad 2007, 19:30:51 »
Elrath przez dłuższą część walk nie wiedział co ze sobą zrobić. Stał jak wryty i patrzył jak inni walczą. Jakaś dziwna siła trzymała go w bezruchu. Teraz jednak postanowił powstrzymać w sobie ową bezczynność i dołączyć do walk. Pobiegł za Elrondem, który w Lesie ostrzeliwał Bagule. Przygotował Lodową Lancę i wystrzelił w kierunku Bagula, który zamrożony stał się posągiem lodu. Teraz to tylko kwestia czasu, aż całkowicie zamarznie. Bez wahania trafił w kolejnego, który od razu dobił Ognistą Strzałą...

Bagul: 10
Balur: 1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa: [a href=\"http://img413.imageshack.us/img413/5184/mapadoedytacjiiwstawienai5.jpg\" target=\"_blank\"]http://img413.imageshack.us/img413/5184/ma...wstawienai5.jpg[/a]

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #261 dnia: 05 Listopad 2007, 19:30:51 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #262 dnia: 05 Listopad 2007, 19:32:37 »
Jak tam Assasynie?. Niedługo zjawią się następne partie do strzyżenia... z resztą albo one przyjdą do nas albo my do nich, czekamy na Chabacika i jego zabawkę prawda?, w tym czasie można by z patrolować kawałek terenu, czy na pewno jest on oczyszczony, co wy na to?.

Bagul: 12
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa zostaje ta sama, jak chcecie, to macie ją u Chabcia.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #263 dnia: 05 Listopad 2007, 20:55:25 »
Kondri wybiegł przed dom i dołączył do reszty oddziału odsieczowego powiedział do nich:
Ciesze się że was widze. To co ruszamy odbijac następną częśc miasta, bo muszę rozprostowac kości i wykosic paru moim łukiem?
Elf później dodał: I jak znaleźliście Balura czy po nim ani śladu, jeśli nie to pewnie gdzieś się tu ukrywa?

Bagul: 12
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa: http://img158.imageshack.us/img158/73/dadsym9.png

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #264 dnia: 05 Listopad 2007, 21:05:54 »
Assasyn ledwo co wypił zawartość flakonika, gdy usłyszał odgłosy sojuszników. Wstał i odpowiedział na zawołanie Zhaia.
- Jeśli pieprzenie wspaniale - rzekł Szef Klanu na chwilę wychylając się przez okno. Przy okazji odsłonił liczne ubytki w jego mithrilowej zbroi. - Nadstawiałem tyłka na Numenorze, żeby mieć pieniądze na to g*wno. Sado powinien mi to wysadzać diamentami, a teraz pewnie podrożeje to parę razy. Byłem raz podczas ataku o krok od śmierci i dwa razy byłem nieprzyotmny. Oprócz tego - zaczął kasłać - Wspaniale. Musiałem sobie zaaplikować cztery mikstury lecznicze, żeby dojść do siebie. Radziłbym wam teraz zamknąć wszystkie pieprzone bramy tutaj i niedopuścić żeby jakikolwiek patałach stąd się wydostał. Zniszczyliście ładny kawałek miasta i teraz jest łatwe do ponownego podbicia, a nie sądzę, żeby nagle podczas świętowania zwycięstwa wyleciało z okopów stado wściekłych gobilnów.
Odszedł od okna kierując się do drzwi mieszkania. Dwa metry od drzwi zatrzymał się.
- Może jakieś cholerne leczenie - rzekł do Isgarotha - Już mam dosyć pieprzonego chlania.


Bagul: 10
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

http://img413.imageshack.us/img413/5184/ma...wstawienai5.jpg

//Eah, a ta mikstura co mi dałeś to była moja czy twoja ;p
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2007, 21:07:09 wysłana przez Assasyn »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #265 dnia: 05 Listopad 2007, 21:19:16 »
Tkoron podszedł do reszty członków klanu.
-No i jak? Chyba niedługo koniec tej bitwy?
Klanowicze pokiwali głowami.
-Wstyd się przyznać ale to była moja pierwsza taka poważna wyprawa. Bee ją dobrze wspominał.


Bagul: 12
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa zostaje ta sama.


Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #266 dnia: 05 Listopad 2007, 21:32:56 »
-Wygląda na to, że jeden problem sam się rozwiązał - mruknął Isgaroth widząc odsiecz. Spojrzał na nią z nutką zawiści w oczach.
-Gdy my siedzieliśmy tutaj kryjąc się przed strzałami, oni świetnie się tam bawili - dodał z nutą rozdrażnienia w głosie.
-Może jakieś cholerne leczenie - usłyszał głos Assasyna - Już mam dosyć pieprzonego chlania.
-Sam sobie winnyś - Dałeś się zranić  w wyjątkowo idiotyczny, trącący amatorszczyzną sposób. Popytaj innych, ja nie znam zaklęcia na tyle silnego, by uleczyć twoje rany - mruknął z mieszaniną śmiechu i rozdrażnienia w głosie, po czym wstał.
-Dobra, czas ruszyć dupsko i wstać z tego barłogu. W tym zapchlonym mieście z pewnością są jeszcze jakieś stwory do poszatkowania - rzekł dziarskim głosem, po czym wyszedł z domu i szybko dołączył do reszty.


Bagul: 12
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 15
Jaszczurzy Jeździec: 11
Leśny Troll: 52
Targon: 0

http://img130.imageshack.us/img130/2900/ma...wstawienzu2.jpg

//Assasyn: Możliwość bezczelnego pogrzebania w twojej sakiewce była zaiste kusząca, jednakże jakoś się przemogłem i dałem ci swoją miksturę :]

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #267 dnia: 05 Listopad 2007, 21:44:51 »
Sado wsiadł ponownie do maszyny. Zostało jedynie 10 Baguli, trzy wieżyczki i sześciu jeźdźców. - Chabacik... Elrond... Crisise chodźcie - powiedział Dracon - czas wybićresztę wrogów. - dodał p ochwili i czwórka towarzyszy wyruszyła dalej. Trzy maszyny i wampir powoli zbliżali siedo celu - ostatniego bastionu wrogów. 
 - Na początku niszczymy wieże... późnie strzelamy do jeźdźców, a na końcu do Baguli... taka kolej rzeczy. Pamiętajcie jednak, że gdzieś w pobliżu ukrywa siedowódca wojsk i leśne leśne trolle, gobliny i paru jeźdźców. - powiedziałÂ Dracon jadąc. Wreszcie znaleźli się w bezpiecznej odległości. 
 - Jest noc i możemy meić trudności z trafianiem...tak wiec dokładnie celujcie. - dodał i zaczął celować w wieżę. Jego towarzysze - próćz Crisisa -  zrobili dokładnie to samo. Po krótkiej chwili wystrzeliły 3 pociski, zabijając wszystkich jaszczurocz
łeków.
Jeźdźcy i Bagule momentalnie zorientowali się gdzie jest przeciwnik i wyruszyli 
w jego 
stronę. Trzej towarzysze wystrzelili jeszcze raz, zabijając przy tym 4 jeźdźców 
i 7 Baguli.
 Szybko wysiedli z maszyn i przygotowali się do walki. Elornd szybko naciągnął cięciwę, wypuszczajac momentalnie 5 strzał, którymi zabił jeźdźca i Bagula. Crisis wystawił przed siebie tarczę, blokując cios Bagula. Następnei wyprowadził uderzenei mieczem, przebijając  wroga i dobijając go ciosem w głowę. Następnie wampir pożywił
się krwiąÂ zmarłego. Następny Bagul biegł wprost na Chabacika. Ten wydałÂ mu polecenie za pomocąÂ czaru "Rozkaz" by zaatakował ostatniego żywego jeźdźca. Jednak ten zorientowałsie szybko i skończyłżywot towa
rzysza ciosem w głowę. 
Został ostatni jeźdźciec. Lord Sado, który przygotował zaklecie "Dużej Kuli Ognia" (starożytna). Zamachnąłsięi rzuciłzaklęcie wprost w tors przeciwnika. 
 Jaszczura odrzuciło do tyłu, a ogień sparzył go doszczętnie. Pozostała bestia. Elrond szybko naciągnął cięciwę i władowałÂ w jej pysk dwie strzały zabijająć ją od razu.
 - No to... wszyscy zabicia... prócz dowódcy wojsk i jego resztek... bądźcie czujni - powiedział Dracon i wraz z grupą wrócił do innych.
- Wszyscy okupańci zabici! Pozostał jeszcze Balur i resztka jego armii. Musimy być czujni, bo w każdej chwili mogą sietu zjawić! - powiedział Dracon do wszystkich.

Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa: (czysto) http://img253.imageshack.us/my.php?image=m...wstawienzi8.jpg

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #268 dnia: 06 Listopad 2007, 17:08:18 »
Tak wszystko zabito to co się ruszyło. - powiedział elf z nutką sarkazmu. - Ale jak dotąd te pokraki jeszcze się gdzieś kryją. Według mnie powinniśmy wszyscy ruszyć do Drzewa ÂŻycia. Wszyscy, czyli mówię również o grupie Asasyna. Tam powinniśmy czekać na resztę wrogów i Balura we własnej osobie. Jeśli oczywiście nie przestraszył się i uciekł. Aaa... zamawiam sobie jego czerep! - krzyknął Elrond.
- Więc jak ruszamy Sado? - powiedział ktoś z tyłu...


Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #269 dnia: 06 Listopad 2007, 18:20:23 »
- Ja sądze iż powinnyśmy podzielić się na kilka grup, i patrolować całe miasto, zablokować wyjścia z Leyanoi. Jeśli te potwory są jeszcze w mieście to nie powinniśmy pozwolić im z niego uciec. Zbyt wiele naszych elfich przyjaciół tu zginęło, żebyśmy pozwolili teraz tym jaszczurom uciec. Najlepiej żebyśmy podzielili się na cztery grupy. Każda z grup pilnowałaby bram Leyanoi(w tym brama do gaju, oraz wyłom w murach).


Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #270 dnia: 06 Listopad 2007, 20:20:17 »
- Jeśli mam być cholernie szczery - rzekł Assasyn - To według mnie nie powinniśmy siedzieć jak małpy na drzewach, tylko pomyśleć gdzie faktycznie mogą się ukrywać wrogowie - powinniśmy szukać w okopach, albo na drzewach. Taaa... przecież napewno doszli do wniosku, że lepiej jednak zostawić paru narwańców w dołach, na wszelki wypadek żeby nikt nie wyszedł z miasta. Balur musi się znajdować w jakiejś najbliższej jednosce dowodzenia, a może Leśna Forteca, albo Drzewo Magii jest takim miejscem. Na koniec  niech ktoś wdrapie się na wieże i zamknie te przeklęte bramy. Przecież nie mogą się wspinać na mury... Apropo je też powinniśmy zobaczyć.

Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #271 dnia: 06 Listopad 2007, 20:20:28 »
- Otóż, kiedy Balur sie zjawi musimy go osłabić. Najlepiej nafaszerować go strzałami i magią. Zabijemy wszystkich... a Balura... potraktuję osobiście... mam zamiar "pobawić" się z nim, zanim wyślemy go do Beliara. Sądzę, że powinniśmy siętrzymać w jednej grupie. Balur i jego szmaty gd
zieśÂ tu są... na pewno. Otóż... niech paru z was pójdzie po Dracońskie maszyny.  Musimy je przetransportować do miasta. Jeżeli jużmamy podzielićsięna grupy, to w jednej powinien być chcociaż jeden, który obsługuje takową maszynę. - powiedziałÂ Dracon i pociągnąłÂ łyhka z piersiówki... napoju było coraz mniej.  - Ehh - wstchnąłÂ Sado. "Wybyliśmy jak na razie wszystkich wrogów, lecz gdzieśÂ w pobliżu ukrywa sie ten śmierdzący Balur i reszta wojsk... i Darialowi dzięki, że słabszych..." - pomyślałÂ Gubernator i wzdychając po raz kolejny schowałmeicz do pochwy.



Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #272 dnia: 06 Listopad 2007, 22:46:41 »
- Nie, nie podzielimy się na grupy, które będą w różnych częściach miasta. Najpierw musimy przeszukać cały gaj i Drzewo ÂŻycia. Jeśli ktoś ukrywa się jeszcze w mieście, to będą robić to właśnie tam. Każdy się rozdziela po domach i to wystarczy. Domy są blisko siebie i w razie czego szybko przyjdzie odsiecz. Ja, Sado, Antelius, Hakner i Assasyn pójdziemy do Drzewa ÂŻycia tam sprawdzić. Elrond i Chabacik będziecie czekać w gaju i jeśli coś wyjdzie wrogiego, to macie strzelać. Macie jeszcze dwie osoby do ochrony. Teraz ruszajmy, mówcie o wszystkim niezwykłym. - powiedział Crisis  do wszystkich. Po chwili wszyscy byli w gaju. Sado zaparkował swoją maszynę przed drzewem życia i czekał na resztę swojej grupy. Elrond i Chabacik stanęli i zaczęli czuwać obok maszyny pozostawionej przez gubernatora, a dwie osoby zostały ich ochraniać. Po paru minutach wszyscy rozeszli się po domach i zaczęło się wielkie przetrząsanie gaju i Drzewa ÂŻycia. Crisis, Sado, Hakner, Assasyn i Antelius weszli przez bramę do najważniejszej dzielnicy miasta i zaczęli ją przeszukiwać.

Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

MAPA!

_________________________________________
Ten post został uzgodniony z Lordem Sado, który dowodzi w tej wyprawie w tym momencie.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #273 dnia: 07 Listopad 2007, 19:09:55 »
Elrath stał obok Elronda przy maszynie, czekając aż w końcu cała drużyna wykończy resztki wroga. Poczuł też, że coś nie tak dzieje się z jego czarami, nie mógł już wezwać swojej magii na pomoc. Wykorzystując chwilę, że wroga nie ma w pobliżu rzekł do Elronda:
- Słuchaj, jeśli chodzi o Twoją rangę maga... to tylko ranga. Certyfikat przyzna Ci król, jeśli uzna, że jesteś tego godny. Chciałem po prostu złagodzić nastrój. No, dość gadania, bo wróg może być w każdym miejscu.
Arcykapłan się uśmiechnął i przygotował broń, aby ta otarła o któregoś z najeźdźców...


Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa zostaje jak u Crisisa
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2007, 19:33:58 wysłana przez Elrath »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #274 dnia: 07 Listopad 2007, 20:02:38 »
Tkoron, przeszukał jeden z domów i uznał, że tam się już nie przyda.
Poszedł teraz w kierunku Drzewa ÂŻycia.
Zobaczył w oddali sylwetki Assasyna, Haknera, Lorda Sado, Anteliusa  i Crisisa. Przyspieszył kroku.
Po chwili był już przy Assasynie.


Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0


Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #275 dnia: 08 Listopad 2007, 07:02:45 »
-Uspokój się Assasynie, jestem z tobą. - Rzekł Tkoron z paskudnym uśmiechem zastygłym na twarzy.
Jednak sam odruchowo trzymał ręce przy broni.
Teraz jednak kiedy szli przy Drzewie ÂŻycia rozluźnił się podziwiając piękność sztuki elfów.


Bagul: 0
Balur:1
Goblin Tyreński: 40
Jaszczuroczłek: 0
Jaszczurzy Jeździec: 5
Leśny Troll: 52
Targon: 0

Mapa taka sama

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #275 dnia: 08 Listopad 2007, 07:02:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top