Autor Wątek: Gothic III - Intro  (Przeczytany 8537 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Gothic III - Intro
« dnia: 17 Październik 2006, 17:55:12 »
Cytuj
Od niedawna internet aż huczy materiałami na temat Gothic'a 3. Niespełna kilka dni temu w serwisie YouTube zamieszczono intro z gry. Wszystkie osoby, które nie mają możliwości  zagrania w grę bądź czekają na jej Polską wersję zapraszam do oglądnięcia filmiku.

gothic.gram.pl

http://gothic.gram.pl/news.php?id=88

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2006, 19:13:10 »
Co do wprowadzenia, mam naprawdę mieszane uczucia. Autorzy mogli się lepiej postarać. Głównie nie podobala mi się to że strasznie krótko był widoczny logo gry Gothic III, oraz muzyka początkowa...przy tej wodzie, kompletnie nie dopasowana, już lepiej wyszło z orkami. Dla mnie strasznym odepchnięciem będzie to jeżeli będziemy od nowa musieli rozwalić magiczną barierę, bo autorzy mogli zdobyć sie na coś bardziej orginalnego. Zobaczymy jak to będzie podczas gry, choć jeżeli wejdziemy na ten link, co dał autor tematu, następny filmik nazywa się Gothic 3 - Endlich da , podczas którego można zobaczyć dokładnie walke mieczem oraz bronią dystansową. Warto na to zwrócić uwagę.

Forum Tawerny Gothic

Gothic III - Intro
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2006, 19:13:10 »

Thoro

  • Gość
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Październik 2006, 19:41:23 »
Cytuj
Dla mnie strasznym odepchnięciem będzie to jeżeli będziemy od nowa musieli rozwalić magiczną barierę, bo autorzy mogli zdobyć sie na coś bardziej orginalnego.

Jednym z głównych założeń, było przestawienie świata zniszczonego i splądrowanego przez orków. Widać autorzy, nie oszczędzili nawet stolicy. Przy takiej skali zniszczeń, nie wyobrażam sobie innej wydajnej formy obrony niż stworzenie bariery bądź czegoś podobnego.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gothic III - Intro
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Październik 2006, 19:49:53 »
Mnie tam intro się podoba...muzyka w nim również...chociaż jest zbyt krótkie i może być trudne do zrozumienie dla nowych graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z sagą Gothic. Brak jakiegokolwiek przypomnienia poprzednich wydarzeń po prostu bezi przypływa na kontynent i tyle tego...  

Co to tej waszej bariery...B...Z...D..ura...magowie wywołali po prostu porządny wybuch magicznej energii, który zabił większą część armii wroga...twórcy musieli coś wymyślić jak wyobrażacie sobie walkę beziego z kilku tysięczną armią orków.
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2006, 19:50:04 wysłana przez IsentoR »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Gothic III - Intro
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Październik 2006, 20:13:42 »
Cytuj
Co to tej waszej bariery...B...Z...D..ura...magowie wywołali po prostu porządny wybuch magicznej energii, który zabił większą część armii wroga...twórcy musieli coś wymyślić jak wyobrażacie sobie walkę beziego z kilku tysięczną armią orków.

Dokładnie. Przecież w G1 Magowie Wody chcieli wywołać taki właśnie wybuch.

Mi intro nawet się podobało. Ta muzyka i ta świetna grafika. Naprawdę jak je oglądałem to postanowiłem że chyba sobie G3 kupie.

Offline alles3

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Październik 2006, 16:38:25 »
Jeszcze wrócę do "magicznej bariery" eksplozja spowodowana aby odepchnąć orków spod miasta (jak widzimy na filmiku przed bramami stoi jeden dość duży pluton wroga) Król Robar II nie spodziewał się Bezimiennego  dlatego postanowił wywołać ogromną magiczną falę, która miała zabić pierwszy ogień blężenia.
Intro jest b. dobre! Ciekawi mnie tylko, co też orkowie robią przy tym stoliku na dziedzińcu tamtego miasteczka. Z ostatnich zdjęć wynika, że szykuje się mała burda - mianowicie - to spojrzenie Orka i Bezimiennego wzbudziło we mnie pewien niepokój. Jednak wszyscy sobie bezpiecznie dopłyneli do kontynentu w jednym kawałku i możemy rozpoczynać grę!

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Październik 2006, 20:04:25 »
Cóż... intro znacznie odbiega od tego, do czego przywykliśmy jeśli chodzi o intra z sagi Gothic. Po pierwsze i najważniejsze: nie ma gadki Xardasa, który zawsze w intrach Gothic'ów mówił, co i jak. Jest to wada intra, w końcu gracze, którzy dopiero co zaczynają poznawać sagę Gothic są pozbawieni informacji, co się działo w G1 i G2. Drugą wadą jest długość intra. Trochę za krótko, ale nadrabia to jakością. Oprócz tych wad Intro jest praktycznie doskonałe. Grafika po prostu powala na kolana. Ta woda na początku jest po prostu nie do odróżnienia z prawdziwą. Reszta grafiki też jest wspaniała. Co do muzyki, jest niezła, choć w niekiedy jest niedopasowana do miejsca, w którym gra.

Co do tej bariery... Według mnie to nie jest żadna bariera tylko potężna eksplozja energii magicznej, która miała zabić orków, którzy mieli na celu podbicie zapewne ostatniego miasta ludzi na Myrthanie. To coś w rodzaju ostatniej deski ratunku dla tego miasta. Zapewne wybuch ten zrobił jakieś nieodwracalne szkody, najpewniej poważne zaburzenie struktury magicznej, ale król nie miał już wyboru. Musiał wywołać ten wybuch, żeby uratować miasto od orkówi.

Pozdro  .
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2006, 20:05:22 wysłana przez Isgaroth »

Offline Tommy1986

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Październik 2006, 22:37:24 »
Mi się podobało bardzo powiem że klimatyczne i ładne a szczególnie mi się podobało spojrzenie bezimiennego na orka:D

Offline Haskis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Październik 2006, 17:16:38 »
Brakuje mi tu waznej rzeczy: LEKTORA. Bez niego intro jest takie puste jakieś. I ta muzyka na końcu to niezbyt klimat gotika, ale ogólnie może być...



Panowie Haskis i Tommy1986 otrzymują słowne upomnienie za powyższe posty. Następnym razem może się to skończyć inaczej /// Reinmar.
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2006, 20:23:13 wysłana przez Reinmar »

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Październik 2006, 18:54:43 »
Hmm... jeśli chodzi o samą grafike filmiku to jest bardzo cienka porównywając z Warcraft'em 3, który wyszedł już dawno temu. Ponad to statek wygląda jakby stał na wodzie (powinien być mocniej zanużony) Treść jest troche nie jasna, bo widać jak król Robhar z magami tworzy jakieś zaklęcie, które potem wyzwala bariere :/ przynajmniej tak to wygląda, ale to może być jakieś zaklęcie typu fala uderzeniowa. Podoba mi się głos orków ;) lecz odczówam brak reszty bohaterów w filmiku jak np. Lee, który chyba ma być częściął Gothic'a 3.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik 2006, 11:53:40 »
Intro zapowiada grę świetnie. Już nie moge się doczekać 30-31 listopada
(zamówiłem Gothic3:EK w pre-orderze), gdy wreszcie wytne tych orków stojących na placu. Grafika wygląda nieźle, muzyczka też fajna. Jednymi słowy - wszystko czego nam potrzeba. Mam  tylko nadzieje że nie zawiodę ię na fabule.


Z poważaniem
Garret

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Październik 2006, 15:23:48 »
Cóż, intro bardzo mi się podobało i przypadło mi do gustu. Rozbudziło me nadzieje, które łączę z Gothic III, wzmogło pragnienie i chęć zagrania w tego w spaniałego cRPGa. Muzyka będąca w tle intra wydawała mi się bardzo dobra, podtrzymała klimat "trójki" i urzeczywistniła to, co dzieło się na ekranie podczas oglądania samego intra. Jak już ktoś wspomniał zabrakło nekromanty Xardasa, który jest postacią kluczową dla wszystkich cześci Gothic, cóż, zobaczymy jak to z nim będzie.Ogólnie mówiąc, całkiem ciekawe intro.

Offline NomenOmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Październik 2006, 17:06:12 »
To intro wprowadza nas do gry Gothic 3. A gdzie jest czesc przypominajaca poprzednie przygody? Grafika spoko nie wiem o co sie czepiacoe. A i ktos pisal ze statek jest za malo zanurzony: wyjasnienie ->
drewniany statek unosi sie na wodzie wyzej niz taki sam statek zbodowany z metalu. Nie widziales statku? to tak na marginesie:)
A wracajac do intro: dziwi mnie trioche zaloga bo chyba wiecej wiary sie bralo. Jak ktos ma G3 to niech napisze co sie ztalo z reszta zalogi i gdzie jest lee i jak sie dostal na kontynent jak go na statku nie ma:) (a chyba byl;/) wydaje mi sie ze powinny byc jakies filmiki przypominajace khorinis - szczegulnie dla nowych graczy. Moze takie przypomnienie bedzie poniej ?<_<

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Październik 2006, 10:40:32 »
A ja intra nie obejrzalem, gdyz chce ja obejrzec jak zainstaluje G3 na kompie...beda lepsze wrazenia (jakosc na pewno bedzie lepsze) no i juz po intrze bede mogl grac, a o to chyba chodzi.
Takie rozwiazanie polecalbym graczom, no, ale niektorzy nie moga wytrzymac i musza obejrzec. ;]

Offline ligo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Październik 2006, 15:56:01 »
Mnie się intro bardzo podoba muzyka pasuje, do klimatu  Gothica 3. Brakuje mi tam dawnych znajomych jak lee, ktoś musiał przecież być kapitanem statku więc pasowałby jeszcze Torlof. Trochę dziwne to z tą barierą ponieważ widziałem screen na którymszysc bariera istniała. Ale czekam jak wy do 30-31 października ponieważ też zamówiłem Edycje Kolekcjonerską Gothica 3 na www.gram.pl ale z tego co wiem już sie rozeszło aż 1500 sztuk EK.  Dodaje fotke tej bariery http://www.4players.de/4players.php/screen...3/Gothic_3.html[/img]

Offline GaJdAtOr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Październik 2006, 18:23:52 »
Dla mnie INTRO z GOTHICA jest fajne widac na nim przyjaciól naszego glownego bochatera ktorzy wyruszyli z nim w podroz, wszystko jest fajne, tylko nie ma nic wspomniane o Xardasie i tutaj malu minus. I jeszcze czego brak w samym intrze to BRAK jakiego kolwiek słowa ktory opisal by podroz naszych bochaterów i oczxywiscie o samej wyspie. Są tylko walki ludzi z orkami,tworzenie bariery przez magów  
no i oczywiscie tee groźne spojrzenie naszego beziego na ORKA na samym koncu FILMU  

Offline bartek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Październik 2006, 20:21:03 »
hmmm co tu duzo mowic jak na intro do tak popularnej i zaawansowanej graficznie gry nie jest to czego zapewne oczekiwalismy wszyscy, mimo to nie stracilem ochoty ani sympatii do tego tytulu ze wzgledu na to iż jestem wielo letnim fanem bezimiennego. Dobra rada dla wszystkich nie sugerujmy sie intrem ta pozycja zachwyci nas jeszcze nie raz.

Offline borntobewild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Październik 2006, 21:32:22 »
Zuploadowałem na Megaupload Intro z Gothica III. Wiem , że każdy może sobie obejżeć na YouTube ale gdyby ktoś by chciał mieć to na swoim HDD... :) do oglądania niestety niezbędny jest specjalny program ponieważ film jest w jakimś dziwnym formacie... Odrazu prosze o komentarze co do tego demka ;) Mnie ono tak jakoś 'wyrywa do walki' i bierze mnie ochota żeby w to pograć natychmiast... troche jeszcze poczekam, zresztą jak każdy, ale może nie ma się co napalać bo tylko i wyłącznie demko jest fajne, a gra denna:P

Gothic III - Intro

format: flv
format dźwięku: mp3
rozmiar: 320x240
waga: 8.4 MB
czas trwania: 3:32

www.megaupload.com/?d=ORB9B7LB

pass: xavier_upload

FLVPlayer
http://wcarchive.cdrom.com/pub/simtelnet/win95/mmedmisc/flvplayer_setup.exe
edit: kurcze nie zauważyłem, że dyskusja na ten tamt odbywa sie gdzie indizej :P nie pozostaje mi nic wiecej jak pozostawienie odsyłacza :) ->> DYSKUSJA

To nie żaden problem. Obydwa tematy już zostały połączone... // Thoro
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 22:17:03 wysłana przez Thoro »

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Styczeń 2007, 13:17:49 »
Mnie się intro podobało, ale brakowało w nim czegoś. Podczas gry w jedynke i dwójkę oczekiwałem na intro z wielką niecierpliwością a tego tu nie czułem. Nie ma już klimatu jak z jedynki. Muzyka była dobra grafika b. dobra. Sam początek nie pokazuje tak jak w G2 czy G2NK ich odpłynięcie na kontynęt. Tak jak w poprzednich częścia wprowadzenia były dłusze a i zakończenie które zapowiadało dalszy ciąg dalszy opowieści. Robar bał się i stwożył tą barierę, ale czy nie mogli tego czymś innym zastąpić.  

Ten widok Bezimiennego mówił coś za siebie ,gdy spoglądał w stronę orka. Zawiedziony jestem, że demo jest takie krótkie.

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Gothic III - Intro
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Styczeń 2007, 03:16:18 »
Intro mi się bardzo podobało, poniewarz znam poprzednie części na pamięć i wiem, co było przed przypłynięciem Esmeraldy :P. Myuzyka pasuje, taka tajemnicza i mroczna, trochę, jak sam Gothic. Teraz pewnie wszyscy już więdzą, zę to jest bariera. Ja tak myslałem od razu, bo skojarzyło mi się to z filmikiem z pierwszej części, gdyż tam też powstawała bariera i wyglądało to podobnie. A najbardziej mi się podoba spojrzenie Bezimienngeo na Orka pod koniec flimu, eh, nasz cwany szpenio nie dał sobie. PzDrO :].

Forum Tawerny Gothic

Gothic III - Intro
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Styczeń 2007, 03:16:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top