Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69445 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Plagiaty
« dnia: 22 Październik 2006, 16:27:08 »
Człowiek, który skopiował owe arty został przeze mnie znienawidzony po wsze czasy...to już szczyt chamstwa.
Obecnie planuje okrutna plaga dzieci neo które to nie szanują cudzej pracy kopiując arty. Nawet [jak robią to inni] nie pofatygował się o zmianę treści artów. Po prostu są to czyste kopie pochodzące nie tylko z TG. By tego jeszcze było mało osoba ta skopiowała nasz układ menu oraz kategorii w nim...eh. O glaerii nawet nie będę wspominał bo szkoda gadać...

Wszystko zostało zgłoszone do odpowiednich organów...może kiedy któregoś porządnie się ukarze reszta nauczy się, że nie wolno tego robić.


P.S.
Nawet nie chciało mu się wrzucić obrazków na swój serwer...
http://www.gothic4all.info/viewpage.php?page_id=3
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 18:51:57 wysłana przez IsentoR »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 17:10:42 »
Cóż, szkoda słów. Istnieją granice, których nie powinien przekraczać nawet największy plagiator i złodziej cudzej pracy i trudu. To jest niedorzeczne i żenujące, a osoba, która dopuściła się kradzieży powinna zostać surowo ukarana, a jej strona powinna zostać usunięta. Widać, regularnie odwiedza naszą stronę i kradnie/kopiuje, co popadnie. Mało tego, z innych portali również "zapożycza"(delikatnie mówiąc) czyjeś prace. Totalny idiotyzm i szczyt głupoty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 17:10:42 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2006, 19:07:58 »
Gadałem dzisiaj z administratorem owego serwisu wywalił przy mnie arty z TG. Jednak jeśli coś mi umknęło a on nie usunął jakiegoś arta zgłoście mi to w tym temacie.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2006, 19:45:21 »
Gothic I
Recenzja, Postacie

Gothic 2: NK
Kruk


Wyżej wymienione arty znajdują się i na Tawernie i na tamtej stronie. Pewnie coś jeszcze pominąłem...
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 19:45:35 wysłana przez Arthas »

Offline woju

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik 2006, 21:07:08 »
To tylko pokazuje, że przy tym serwisie o Gothicu, pracują profesjonaliści i wiedzą o czym piszą i mają o tym pojęcie! A inni kopiując materiały z tej strony pokazują tym swoją niewiedze o tym co robią i mogą się tylko wstydzić, że niepotrafią napisać czegoś swojego, tylko idą na łatwizne kopiując czyjąś prace!!

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopad 2006, 19:11:29 »
Cytuj
To tylko pokazuje, że przy tym serwisie o Gothicu, pracują profesjonaliści i wiedzą o czym piszą i mają o tym pojęcie! A inni kopiując materiały z tej strony pokazują tym swoją niewiedze o tym co robią i mogą się tylko wstydzić, że niepotrafią napisać czegoś swojego, tylko idą na łatwizne kopiując czyjąś prace!!

Zgodze się z tobą, jednakże, wiem ze swojego doświadczenia, że człowiek chce, aby jak najszybciej jego strona badz forum było jak najlepsze, i najbardziej popularne. Niestety jest to niemożliwe. Trzeba przy tym pracować długo, a nawet i dłużej.

Dlatego nie polecam tego typu zachowań przyszłym webmasterom.

Offline Bovver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopad 2006, 09:31:30 »
No tak wiem Casano, sam sie o tym przekonałem, wtedy jeszcze niemyślałem nawet o modowaniu. Wyszło mi to na złe, miałem pecha , potem wszyscy mnie prześladowali i banowali. Ale odkąd jestem w grupie modderskiej Royal Paladins, i robie własne prace wszyscy mnie szanują, a nawet biorą moje prace, ja tam sie niegniewam, ponieważ ciesze sie że komuś moje prace sie podobają .

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopad 2006, 10:51:16 »
To, że młodzi admini biorą informacje ze starszych serwisów jest po prostu beznadzieja. Rozumiem najpierw się zapytać o pozwolenie, ale nie w taki sposób. Ten sposób co był napisany to jest po prostu kradzież. W takim wypadku można napisać do admina serwera o zablokowanie strony ( co już nie raz zrobiłem ).

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2006, 23:19:51 »
Noo wiecie co !!! takich to tylko wziąć zakatrupić bo innego wyjścia to ja nie widze jak można czyjąś prace kraść ? rozumiem jeszcze się zapytać lub poprosić o pozwolenie ale żeby kraść ? takich ludzi to powinno się pozabijać !  


Bez przesady... [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 15:14:18 wysłana przez Arthas »

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Listopad 2006, 17:42:38 »
Webmasterom poprostu się nie chce robić swoich rzeczy. Myślą że jak skopiują i zrobią na swoją strone/forum  to będą nieli popularną strone/forum. BZDURA!! Wręcz przeciwnie,tylko stracą popularność i userów.

Offline goliat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Listopad 2006, 23:32:06 »
Wszak najlepiej wychodzą strony tworzone przez własny wysiłek. Nie warto oszukiwać, bo stron o Gothicu trochę jest i prędzej, czy później ktoś oszustwo wykryję.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopad 2006, 21:48:57 »
Słowami nic wielkiego nie uczynimy. Poprostu jak zobaczymy kradzioną prace na czyjejś stronie, pozostaje nam tylko i wyłącznie zgłosić o tym administracji portalu, a ona zrobi to co do nich należy. Narazie w ten sposób musimy sobie radzić.

Thoro

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień 2006, 10:33:20 »
http://www.gothic4all.info

Niestety po raz kolejny jesteśmy świadkami wielkiej kradzieży. Większość artykułów, na tejże stronie pochodzi od nas jednak nie brak również przepisanych z gazet oraz portalów typu Strefa RPG czy Game EXE. Co więcej, "administratorzy" na stawiane zarzuty odpowiadają śmichem, wyzwiskami oraz żenującymi argumentami typu "inni też kradną, więc i my możemy".

Najgorsze jest to, że w tej sprawie nic nie możemy zrobić. Stosowny list, do administratorów serwera na jakim ta strona stoi poleciał jednak znając życie zostaniemy potraktowani tak jak zwykle. Czyli nikt nie zwróci na to uwagi, a banda gówniarzy którym brak szacunku do cudzej pracy nadal będzie robiła swoje w sposób całkowicie bezkarny  .

Na prawdę źle się robi, gdy artykuły nad którymi zarywało się noce widnieją na jakichś pomylonych stronach z dopiskiem "autora edzio489217"...
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 10:35:15 wysłana przez Thoro »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Grudzień 2006, 10:39:48 »
No co z tym można zrobić?   Zawsze tak będzie racja, ale nie można sobie na to pozwolić. Można też zastosować w ostateczności bardziej drastyczne rozwiązanie jakim jest zgłoszenie tego odpowiednim władzom. Porównałem część artykułów ich z tymi z Tawerny i rzeczywiście są one całkowicie skopiowane od nas. Oczywiście osobiście poinformuje znaną mi administracje strefyrpg. Nie ujdzie im to płazem ;]

Cytuj
Co więcej, "administratorzy" na stawiane zarzuty odpowiadają śmichem, wyzwiskami oraz żenującymi argumentami typu "inni też kradną, więc i my możemy"

Co można poradzić, że dzieci się zajmują sprawami, o których nie mają pojęcia  


Pozdrawiam

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Grudzień 2006, 17:32:50 »
Cytuj
Co więcej, "administratorzy" na stawiane zarzuty odpowiadają śmichem, wyzwiskami oraz żenującymi argumentami typu "inni też kradną, więc i my możemy"

Co prawda to prawda. Plagiastwo się tak rozrasta, że nie widzimy kiedy nas dopadnie. Każdy chce mieć coś dobrego wykorzystując prace innych bez żadnego pozzwolenia, oczywiście, musimy do tego przywyknąć, jednakże musimy działać w tych sprawach najbardziej jak możemy.

Offline n3gative

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Grudzień 2006, 17:47:10 »
Dziwi mnie fakt, że nie umiecie sobie poradzić z plagiatorstwem. Macie w końcu za sobą organizacje, które zrobią to, o wiele skuteczniej. Niech się tym zajmie gram.pl albo bowi

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Grudzień 2006, 17:50:20 »
Cytat: n3gative
Niech się tym zajmie gram.pl albo bowi
BOWI praktycznie upadło nikt się tym nie zajmuje a jeśli chodzi o gram.pl to trochę to potrwa jednak takie rzeczy są zgłaszane.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Grudzień 2006, 19:30:06 »
Jak oglądam te skopiowane artykuły itp. to nie mogę się nadziwić jak żałośni mogą być ludzie... ÂŻeby tylko żałośni, to już szczyt chamstwa. Nie mogę zrozumieć też tego co taki człowiek, który plagiatuje sobie wyobraża?
Myśli, że nikt nie zorientuje się, że to samo jest umieszczone na innej stronie? TO jest śmieszne, a za razem idiotyczne. Czasem brak mi słów do opisania ludzkiej głupoty, zatem powtarzam jeszcze raz, ÂŻAÂŁOSNE!
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 19:31:06 wysłana przez Khaleb »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Grudzień 2006, 22:13:32 »
Nic na to nie poradzimy, możemy jedynie interweniować, w taki spoósb jaki jest możliwy, a więc zgłaszać te problemy odpowiednim osobom, lub prosić pseudo administratorów, o zlikwidowanie materiałów.
Prosze już nie pisac, cały czas tych samych postów, jakie to beznadziejne, i żałosne. Praktycznie każdy pisze to samo, tylko w innym stylu, prosze przystosowac i powstrzymać frustracje. Tym tylko i wyłącznie my się zajmiemy. Jak zauważacie cos dziwnego, prosze o napisanie tego w tym temacie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Grudzień 2006, 16:35:48 »
Tego jeszcze nie było bezmyślność dzieci nie zna granic tym razem ktoś stworzył pseudo oficjala ściągając od nas między innymi kategorie oraz spis artów których i tak jeszcze nie skopiowali...eh po prostu takie działanie jest karygodne...szkoda słów.

http://gothic.uk.pl/

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Grudzień 2006, 16:35:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything