Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69613 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #100 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:46:13 »
Ale to nie nasza sprawa, że ktoś okrada sobie gry-online (bo zapewne o ten poradnik ci chodzi) i zamieszcza sobie ich płatne materiały. Co innego gdyby to był poradnik z tawerny...no ale nie jest, więc chyba źle zrozumiałeś koncepcję tematu.

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:52:07 »
http://www.gothic4ever.jun.pl/

Wyraźnie widać iż splagiatowali Encyklopedię z forum (chociaż jest to plagiat forum a nie strony).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:52:07 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #102 dnia: 09 Wrzesień 2007, 21:44:18 »
Słuchajcie gdzieś na jakiejś stronie widziałem bardzo przydatne zabezpieczenie. Otóż jakimś sposobem nie można było używać na tej www opcji kopiuj. I tu pytanie do naszych adminów czy macie takie mozliwości?

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #103 dnia: 09 Wrzesień 2007, 21:49:55 »
Cytat: IsentoR
Ale to nie nasza sprawa, że ktoś okrada sobie gry-online (bo zapewne o ten poradnik ci chodzi) i zamieszcza sobie ich płatne materiały. Co innego gdyby to był poradnik z tawerny...no ale nie jest, więc chyba źle zrozumiałeś koncepcję tematu.

Chodzi o to, że na tej stronie którą podałem, koleś zamieścił w dziale "poradniki do gier" teksty żywcem zerżnięte z tawerny w jednym poradniku i przypisał to jako swoją prace.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Styczeń 2008, 13:21:50 »
Witam,
przeszukując strony poświęcone Gothicowi, w celu poszukiwania plagiatu, ale mojej strony   odnalazłem portal, który umieścił newsa słowo w słowo z kopiowanego z Tawerny Gothic. Chyba nawet tytuł jest ten sam. www.gothicvalley.com  - Pierwszy news, a na TG jest on drugą nowością...

PS. Ja bym ukarał newsmana a nie portal, w końcu to on umieścił. Chociaż z drugiej strony admini mogli sprawdzić czy on to sam napisał...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #105 dnia: 03 Marzec 2008, 18:49:09 »
Gothic Up znów w akcji...  

Nic od dawna się nie zmieniło - znowu Kacperex w roli pani lekkich obyczajów która kradnie pomysły.

Cytuj
Witam
Na forum dzięki pomocy Demonical Monka mamy losowy cytat - na razie na szacie gothic - ale dziś i na reszcie będzię.
Idąc tym wydarzeniem potrzebne są cytaty - najlepiej z gry gothic , oraz mogą być inne ciekawe sentencje.
jeśli macie jakieś to dwać w tym temacie.

Tylko na Tawernie losowe cytaty istnieją. Skoro kacperex mysli że jak poczeka i znów coś podpierd*oli i będzie ok to się grubo myli...
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 19:05:44 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #106 dnia: 03 Marzec 2008, 18:58:44 »
Oj tam niech sobie kopiują co mnie to obchodzi, nie każdemu bozia dala tyle pomysłów co nam. Mam nadzieje, że czysto i cytatów nie skopiują bo to byłby już wyjątkowy przejaw lenistwa.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #107 dnia: 03 Marzec 2008, 19:16:56 »
Na specjalną prośbę administracja może portalowi Gothic Up przekazać wszystkie skrypty, i dodatki do strony ze specjalną dedykacją

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #108 dnia: 12 Kwiecień 2008, 22:38:04 »
A z tym skopiowanym newsem nic nie zrobicie ?

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #109 dnia: 12 Kwiecień 2008, 22:47:45 »
Może będziesz taki miły i powiesz jakim lub tak w ogóle pokażesz go? Bo wiesz, ostatnia wróżka z zarządu wzięła sobie wolne, a czasy ciężkie, nie stać nas na kilka...

Edit
Flint:
Ostatnia wiadomość w tym temacie została napisana miesiąc temu. Jeśli administracja nic nie zrobiła - widocznie miała powód. W takim razie ,,ja myślałem, że userzy na tym forum potrafią myśleć". Dodatkowo sądzę, iż lepiej by było spytać admina o taką błahostkę na PW, niżby ,,odkurzać" sprawę sprzed miesiąca.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2008, 20:06:46 wysłana przez Boba Fett »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Kwiecień 2008, 19:46:50 »
A ja myślałem, że Administracja tego forum potrafi myśleć. Boba opieprzasz go zupełnie bezpodstawnie, wystarczy zajrzeć kilka postów wcześniej i gotowe. Niesamowite, jest link? Nie wierzę po prostu...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Kwiecień 2008, 21:58:55 »
Cytat: Flint
A ja myślałem, że Administracja tego forum potrafi myśleć. Boba opieprzasz go zupełnie bezpodstawnie, wystarczy zajrzeć kilka postów wcześniej i gotowe. Niesamowite, jest link? Nie wierzę po prostu...
Do tamtego zapodanego linku otrzymał odpowiedź, że nie mamy zamiaru zawracać sobie głowy kilkoma 12 latkami.


Oj tam niech sobie kopiują co mnie to obchodzi, nie każdemu bozia dala tyle pomysłów co nam.Tekst ten tyczył się ostatnich wypowiedzi, poza tym jaka administracja?

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #112 dnia: 02 Maj 2009, 21:34:45 »
Cytuj
Bo i tak znałem mój wyrok przed napisaniem posta w tym temacie. Więc cokolwiek nie zrobię to i tak nie dostanę. No chyba że kupie spółkę gram.pl
Jak kupisz spółkę gram.pl to też nic nie dostaniesz bo jesteśmy na osobnym serwerze - rootnode.net. Możesz co najwyżej wtedy odłączyć nam domenę i sprowokować 13240 użytkowników.

Cytuj
Główna domena jest tama sama czyli gram.pl czyli jakby nie patrzeć to są dwa pod serwisy. Czyli jakby nie patrzeć to nie jest reklama konkurencyjnej strony.
dupy-z-obwislym.cba.pl i perfumeria.cba.pl to też to samo?

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #113 dnia: 02 Maj 2009, 21:38:35 »
Zresztą i tak ten portal jest cienki jak dupa węża. (nie nasz) ;D

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #114 dnia: 02 Maj 2009, 21:43:59 »
Cytuj
Jak kupisz spółkę gram.pl to też nic nie dostaniesz bo jesteśmy na osobnym serwerze - rootnode.net. Możesz co najwyżej wtedy odłączyć nam domenę i sprowokować 13240 użytkowników.

aha


Cytuj
dupy-z-obwislym.cba.pl i perfumeria.cba.pl to też to samo?

aha



Cytuj
Zresztą i tak ten portal jest cienki jak dupa węża. (nie nasz) Duży uśmiech

aha


Jestem prorokiem. Przed napisaniem już posta znałem swój wyrok :D

Dobra przyznajcie się że po prostu jestem z konkurencji i nawet jakbym Wam napisał 1000 artykułów, 200 newsów to bym nie dostał. Bez owijania w bawełnę.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #115 dnia: 02 Maj 2009, 21:46:06 »
Cytuj
Przed napisaniem już posta znałem swój wyrok
Czyli jakby nie patrzeć temat skończony.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #116 dnia: 02 Maj 2009, 21:47:19 »
Jakiej konkurencji przecież to kolektyw. :lol: A to, że do niego należysz nie oznacza lepszego lub gorszego traktowania.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #117 dnia: 02 Maj 2009, 21:50:11 »
Cytuj
Czyli jakby nie patrzeć temat skończony.

A był zaczęty ?


Cytuj
Jakiej konkurencji przecież to kolektyw. cheesy A to, że do niego należysz nie oznacza lepszego lub gorszego traktowania.

To mi odblokujcie możliwość edycji konta :) skoro teraz twierdzi że to kolektyw.

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #118 dnia: 03 Maj 2009, 10:46:32 »
Cytuj
To mi odblokujcie możliwość edycji konta Uśmiech skoro teraz twierdzi że to kolektyw.
Przeczytaj to raz, drugi, trzeci, czwarty i jeszcze kilka razy. Złamałeś regulamin, ponieważ twoja strona została przeze mnie uznana za konkurencyjną, gdyż zawiera ogromne zasoby dotyczące poprzednich części nad którymi pieczę stanowimy my jako oficjalny portal.

Może mam Ci wyliczać ile masz artów?
Proszę bardzo.

Gothic I - 14 artykułów
Gothic II - 14 artykułów
Gothic II: Noc kruka - 6 artykułów
Gothic III - 10 artykułów
Gothic III: Zmierzch Bogów - 5 artykułów

ÂŁącznie napisaliście 49 artykułów o tym, czym MY się w tym kolektywie zajmujemy, a ty przewodzisz temu bajzlowi. Nie jesteś więc godny aby otrzymać rangę zasłużonego, tj. weterana na tym forum ponieważ nie zrobiłeś nic pozytywnego dla tego forum, a wręcz przeciwnie - próbujesz stworzyć nam konkurencję.

Dobitnie świadczą o tym też tytuły newsów:
Gothic 3 - Patch 1.70
Gothic 3 ZB - Patch 1.08 Wersja Angielska
Gothic I - Texturepatch
Gothic 3 - Edycja Rozszerzona

Nie liczę już tego że mnie oszukałeś wcześniej. Takie jest moje oficjalne stanowisko w tej sprawie, tak więc zalecam Ci iść sobie stąd i nie wracać.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #119 dnia: 03 Maj 2009, 11:26:27 »
Cytuj
Przeczytaj to raz, drugi, trzeci, czwarty i jeszcze kilka razy. Złamałeś regulamin, ponieważ twoja strona została przeze mnie uznana za konkurencyjną, gdyż zawiera ogromne zasoby dotyczące poprzednich części nad którymi pieczę stanowimy my jako oficjalny portal.

Ale ja chcę dać sobie avatar i nie mogę. Bo zablokowałeś edycje całego profilu. A tylko sygnaturka łamał hmm regulamin. Więc czekam na odblokowanie.


Cytuj
Może mam Ci wyliczać ile masz artów?

Jeszcze modyfikacje ; )  Jak jeszcze u nas byłeś to sam zachęcałeś do pisania. Nie pamiętasz już ?


Cytuj
Dobitnie świadczą o tym też tytuły newsów:

Bo to ważne informacje. A ponadto upominają się oto ludzie i pewien Pan z CD Projekt(on raczej zachęca).


Cytuj
Nie liczę już tego że mnie oszukałeś wcześniej. Takie jest moje oficjalne stanowisko w tej sprawie, tak więc zalecam Ci iść sobie stąd i nie wracać.

Oszukałem Cię ? A gdzie ?  A dlaczego mam sobie iść, chyba mnie nie zbanujesz za nic.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #119 dnia: 03 Maj 2009, 11:26:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top