Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69918 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #80 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:19:48 »
Zgoda na zostanie redaktorem na serwisie jest to swoista umowa ustna, nie koniecznie spisana, jeśli ktoś kto jest redaktorem np G.up pisze teksty dla niego, są one jego własnością ale są one tez własnością portalu dla którego je pisze. Wyobraźmy sobie sytuacje w piśmie takim jak np Cd-Action do którego napisał ktoś recenzje, i została ona opublikowana. Lecz nagle autor zmienił zdanie i nie chce żeby ona była w tym piśmie, co ma zrobić pismo, cofnąć nakład? Nie, ponieważ dając art do dyspozycji czasopisma tudzież portalu, autor daje mu także prawo do zamieszczenia go jak tylko czasopismo tudzież portal chce. Chcesz mnie uważać za śmiesznego, uważaj, nie interesuje mnie raczej twoja opinia.

Z wyrazami szacunku. Godfather
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:21:21 wysłana przez Godfather »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:23:14 »
Cytat: Godfather
Zgoda na zostanie redaktorem na serwisie jest to swoista umowa ustna, nie koniecznie spisana, jeśli ktoś kto jest redaktorem np G.up pisze teksty dla niego, są one jego własnością ale są one tez własnością portalu dla którego je pisze.
Jego arty są tam jedynie publikowane jeżeli on odchodzi zabiera je ze sobą...jeżeli sobie tego oczywiście zażyczy.

Cytat: Godfather
Wyobraźmy sobie sytuacje w piśmie takim jak np Cd-Action do którego napisał ktoś recenzje, i została ona opublikowana. Lecz nagle autor zmienił zdanie i nie chce żeby ona była w tym piśmie, co ma zrobić pismo, cofnąć nakład? Nie, ponieważ dając art do dyspozycji czasopisma tudzież portalu, autor daje mu także prawo do zamieszczenia go jak tylko czasopismo tudzież portal chce.
Zapomniałeś wspomnieć o tym, że poważne pisma podpisują umowy na wykorzystywanie tekstów ich recenzentów by, któryś z nich nie zapodał ich za miesiąc do konkurencyjnej gazety. Tak więc porównanie niezbyt odpowiednie...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:23:14 »

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #82 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:28:04 »
Porównanie jak najbardziej na miejscu, czy kiedy autor odchodzi z czasopisma ma prawo zabrać swoje teksty? Co ma zrobić? Wyrwać strony? Teksty napisane przez autora za czasu bycia redaktorem w czasopiśmie zostają w nim. To samo tyczy sie portalu, z tego co wiem Boba wtedy był redaktorem G.up kiedy pisał te teksty.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: oczywiście są one dalej jego własnością  i ma prawo publikowac je gdzie chce, ale nie może też zabronić korzystania z nich portalowi dla którego były one przeznaczone.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:30:15 wysłana przez Godfather »

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #83 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:30:49 »
Te kłótnie do niczego nie doprowadzą. Umowę "ustną" łatwiej zerwać niż pisemną. Więc może Boba wypowie się czy jego działy napisane kiedyś, za czasów gdy jeszcze Gup było dla niego czymś więcej niż teraz, powinny zostać czy może nie. Winniśmy uszanować jego decyzję, aczkolwiek nie do końca w porządku było by zabranie stamtąd tych artów, lecz to jego sumienie i jego decyzja.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #84 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:35:10 »
Cytat: Godfather
Porównanie jak najbardziej na miejscu, czy kiedy autor odchodzi z czasopisma ma prawo zabrać swoje teksty? Co ma zrobić? Wyrwać strony? Teksty napisane przez autora za czasu bycia redaktorem w czasopiśmie zostają w nim. To samo tyczy sie portalu, z tego co wiem Boba wtedy był redaktorem G.up kiedy pisał te teksty.
Masz problemy ze zrozumieniem tego...

Taki recenzent podpisał odpowiedni papierek w którym napisane było, że jego recenzje napisane dla jakiegoś pisma mogą być publikowane jedynie za zgodą gazety wyłącznie na jej łamach. Jeżeli ktoś podpisał takowy papierek nie ma już nic do gadania w tej sprawie. A z tego co pamiętam Boba Fett nic z wami nie podpisywał, był waszym redaktorem więc chciał by jego teksty znajdowały się na waszym serwisie później "poszedł gdzie indziej" i nie zezwolił wam na ich publikacje, skoro nie było żadnej umowy trzeba uszanować jego decyzję. Ale jeżeli ty nie możesz tego pojąć, uszanować etc. to dyskusja na ten temat nie ma dalszego sensu.



Cytat: Jodelko
Umowę "ustną" łatwiej zerwać niż pisemną. Więc może Boba wypowie się czy jego działy napisane kiedyś, za czasów gdy jeszcze Gup było dla niego czymś więcej niż teraz, powinny zostać czy może nie. Winniśmy uszanować jego decyzję, aczkolwiek nie do końca w porządku było by zabranie stamtąd tych artów, lecz to jego sumienie i jego decyzja.

Cytat: Boba Fett
Jednak co się tyczy moich artów, w sygnie mam wypisane te dzieła, które zostały napisane moją ręką.
Arty pt. Kamienie Ogniskujące oraz Magowie były stworzone uprzednio dla portalu G.Up. Jednakże po jego upadku i po moim odejściu z redakcji tamtejszej strony swoje prace zaproponowałem serwisowi G.Zyw (który prowadził Andre/Casano), a po fuzji - Tawernie (i aktualnie TYLKO jej).
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:37:07 wysłana przez IsentoR »

Offline K4nIb0L

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:42:38 »
Ho ho.. Co tu sie działo podczas mojej nieobecności.. Najlepiej będzie skończyć te wszystkie kłótnie bo one do niczego nie prowadzą. Czy tak trudno się pogodzić? Sam już nie wiem komu wierzyć. Zostawcie arty takie jakie są i zapomnijcie o wszyskim - myślę że przynajmniej skończyła by się ta "wojna". Myślę że na taki wariant zogdził by  się zarówno IsentoR jak i Kacperex. Wszystko było by ok, ale moje zdanie mało tu się liczy..

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #86 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:44:39 »
Masz racje, nie ma dalszego sensu, bo ty nie pojmujesz jednej rzeczy, on nigdy do tej pory nie zabronił publikacji swoich artów na naszej stronie, wiec umowa ustna zawarta z portalem nigdy nie została zerwana. Nie będę już odpowiadał na twoje pseudo mądre wywody, bo mam ciekawsze zajęcia, jeśli nie rozumiesz niektórych terminów, czy chociażby netykiety, to już twoja sprawa i ja nie mam zamiaru cię jej uczyć, bo nie sądzę żeby mi sie to udało. Chce jednak żebyś wiedział, nikt z autorów tekstów na G.up nigdy nie zabronił ich tam publikacji, wiec są one tam całkowicie legalnie. Zapamiętaj jeszcze jedno, umowę spisuje sie wtedy kiedy nie ufa się ludziom z którymi sie pracuje i podejrzewa o coś takiego jak sie w tym momencie dzieje. Mam nadzieje że nie żywisz do mnie złości, dzięki za dyskusje, ale pozwolisz że ja ze swojej strony ja już skończę.

Z wyrazami szacunku. Godfather
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:49:06 wysłana przez Godfather »

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #87 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:50:11 »
Tak Isentor, wiem napisał już to. Ale chcę żeby jeszcze raz to zrobił, zgodnie ze swoim sumieniem i świadomością czym było dla niego Gup. Przecież to dla tego portalu pisał te działy, więc chcę żeby podjął decyzję teraz w oparciu o wspomnienia dawne chęci itp., jeśli ma odwagę i siły powiedzieć że nie życzy sobie tych artykułów to ok. Ale to już sprawa jego "sumienia".
Mówię sumienia bo jak sądzę na Gothic Up dorósł jak wiele z dawnych userów także ja, więc Gup dało mu coś (z natury powinno się odwdzięczać) i nie wiem czy ma odwagę teraz "pokazać nam dupę".
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:51:40 wysłana przez Jodelko »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:58:32 »
Cytat: Godfather
Masz racje, nie ma dalszego sensu, bo ty nie pojmujesz jednej rzeczy, on nigdy do tej pory nie zabronił publikacji swoich artów na naszej stronie, wiec umowa ustna zawarta z portalem nigdy nie została zerwana.
Nie byłem tego świadkiem ale skoro napisał:

Cytat: Boba Fett
serwisowi G.Zyw (który prowadził Andre/Casano), a po fuzji - Tawernie (i aktualnie TYLKO jej).
To sądzić można iż do takiej rozmowy doszło...a jeśli nie doszło to trudno jak powiedziałeś "netykieta".


Cytat: K4nIb0L
Ho ho.. Co tu sie działo podczas mojej nieobecności.. Najlepiej będzie skończyć te wszystkie kłótnie bo one do niczego nie prowadzą. Czy tak trudno się pogodzić? Sam już nie wiem komu wierzyć. Zostawcie arty takie jakie są i zapomnijcie o wszyskim - myślę że przynajmniej skończyła by się ta "wojna". Myślę że na taki wariant zogdził by  się zarówno IsentoR jak i Kacperex. Wszystko było by ok, ale moje zdanie mało tu się liczy..
Ależ nikt się nie kłóci wyjaśniamy po prostu pewne rzeczy, zdanie każdego usera w tym temacie jest dla nas ważne.


Cytat: Jodelko
Przecież to dla tego portalu pisał te działy, więc chcę żeby podjął decyzję teraz w oparciu o wspomnienia dawne chęci itp., jeśli ma odwagę i siły powiedzieć że nie życzy sobie tych artykułów to ok. Ale to już sprawa jego "sumienia".
Taka jest prawda to jego arty więc niech przedstawi swoją decyzję w tym temacie a my ją uszanujemy...

Respev

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #89 dnia: 22 Kwiecień 2007, 13:41:10 »
Cytuj
Wasz serwis jest oficjalnym, G.up tez kiedyś nim
Kiedy? O Boże, czy ty sie dobrze czujesz? Oficjalnym polskimi stronami o Gothicu było tylko Gothic Net i Tawerna, nikt więcej.

A ty Kacperexie zawsze narobisz na chodnik, a potem nie dość, że po sobie nie posprzątasz, to jeszcze obwiniasz za to kogoś innego. Już nie raz przyłapano Cie na kradzieży newsów ze strefy. Admin strefy pokazał mi i Isaacowi na to dowód. Przepisywałeś newsa słowo w słowo, a na dodatek brałeś nawet te same grafiki z nich.

A teraz stane trochę w opozycji w stosunku do tawerny - artykuły nie są dzierżawione. Redaktor pisze je dla danego serwisu, a jego praca jest właśnością portalu, a nie jego samego. Chyba Isentorze poprzewracało ci się w głowie... To tak jakbym ja pracował w "Komputer ÂŚwiecie", napisał od groma artykułów, przeprowadził testy etc, a potem zmieniłbym miejsce pracy na "PC World Komputer", a oni słowo w słowo w swojej gazecie publikowali te same testy i artykuły, które napisałem w Komputer ÂŚwiat. Redaktor nie ma żadnego prawa na transferowanie swoich artykułów pomiędzy kilkoma serwisami.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 13:41:59 wysłana przez Respev »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:01:47 »
Czy nie można już zakończyć tej bezsensownej kłótni/sprzeczki na temat artykułów?
Było minęło. Artykuł o ÂŚniącym został usunięty, gdyż nie był on nasz, ok, i na tym powinniśmy skończyć.

Po opuszczeniu G.Up moje prace wysłałem Casano na jego stronę, a gdy doszło do fuzji, otrzymała je Tawerna Gothic i po dłuższej rozmowie uzyskała ona pracę na wyłączność. A co z tym idzie: prace, które napisałem są teraz ,,własnością" tegoż portalu, a publikowanie ich na innych stronach bez mojej zgody i wiedzy będzie równoznaczne z plagiatem.
Uprzednio artykuły były pisane dla G.Upa, jednakże, jak wspomniałem powyżej, swoje usługi oraz dzieła przekazałem zarządowi Tawerny i pragnę, by tak pozostało, a napisane przeze mnie arty nie był umieszczane na jakiejkolwiek innej stronie.

Proszę to uszanować i zastosować się do tego.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 14:02:18 wysłana przez Boba Fett »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:02:26 »
Cytat: Respev
A teraz stane trochę w opozycji w stosunku do tawerny - artykuły nie są dzierżawione. Redaktor pisze je dla danego serwisu, a jego praca jest właśnością portalu, a nie jego samego. Chyba Isentorze poprzewracało ci się w głowie... To tak jakbym ja pracował w "Komputer ÂŚwiecie", napisał od groma artykułów, przeprowadził testy etc, a potem zmieniłbym miejsce pracy na "PC World Komputer", a oni słowo w słowo w swojej gazecie publikowali te same testy i artykuły, które napisałem w Komputer ÂŚwiat. Redaktor nie ma żadnego prawa na transferowanie swoich artykułów pomiędzy kilkoma serwisami.
Nie jestem prawnikiem i nie znam idealnie prawa jednak w takich przypadkach podpisywana jest umowa w której można zawrzeć wiele postanowień między innymi takie mówiące o wyłączności publikacji. Jeżeli żadna umowa nie została spisana a jedynie sprawa została ustalone ustnie nie ma za bardzo o czym dyskutować.

Jeżeli tak uważasz to pokaż mi artykuł w którym napisano, że zamieszczone treści literackie na portalu bez spisania praw publikacji muszą na nim pozostać po wsze czasy a autor nie ma nic do gadania.

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #92 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:11:19 »
Isentor wybacz, ale nie popadajmy w paranoje. Za niedługo dojdzie do tego, że potrzebne będzie spisanie umowy, żeby wyjść z domu i kichnąć będąc poza nim. Powód kłótni zniknął, artykuł usunięty, dobrze by było, aby znalazł się ktoś mądrzejszy i dla świętego spokoju przyznał rację drugiej osobie.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:13:32 »
Cytuj
Witam,
zostałem zmuszony zarejestrować się tu, gdyż pewna sprawa wymaga natychmiastowego wyjasnienia.
Czy wam się coś w głowach nie po przewracało się? Bo mi się wydaje, że odkąd stoicie na gram.pl to uważacie, się za cool trendi . A może to Thora głupia wyobraźnia nie wiem.

Również Cie witam. Zle Ci sie kolego wydaje. To ty porostu widzisz w ten sposób nasz serwis. Ale to już nie mój problem. Jeżeli temat thora nie jest poruszany, to ty tym bardziej go zostaw. Bo każdy wie, jaki będzie koniec tej dyskusji.

Cytuj
Po pierwsze o żadnych kradzionych artach nie ma najmiejszej mowy. Artykuły na portalu g.up są jego własnością, juz od kilku lat. Wiec wasze teksty sa nie na miejscu. Kiedy my mieliśmy te artykuły, to w waszych sprytnych główkach nie było mowy o żadnej Tawerynie. Tak więc zaczynam uważać, że powinniście raczej przeprośić i o wszystkim zapomnę. Bo wasze teksty na prawdę mnie zirytowały. Jaką masz pewność, że tweoja redakcja lekko nie podkradła kilku artów? Ty zapewne masz 100% pewności.

Boba Fett, wyjaśnił całą sprawę, za którą wszystkich przeprosił. Dlatego uważam, że nie trzeba już kontynuować tego tematu.
Cytuj
Po pierwsze nie ma czego brać z waszego gównianego portalu....

No tak...Przecież to ty masz najlepszy portal na świecie. Nikt Tobie nie dorówna. Przecież jesteś administratorem strony z przeżyciami i historią. Co taka nowo powstała Tawerna, może liczyć się na waszym wspaniałym sajcie? To nie było mądre posunięcie.

Cytuj
Mam nadzieję, że uzyskam wybaczenie i że sprawa może już zostać uznana za rozwiązaną.

Człowiek przecież jest omylny. Jednak prosiłbym o większą uwagę w tego typu rzeczach.

Cytuj
Teraz widzę ze przepraszałem niepotrzebnie, człowieku arty napisane pod G.up nie są dzierżawione tylko dane serwisowi, nie ma czegoś takiego jak dzierżawa artykułu chyba ze autor przy podaniu artykułu zażyczy sobie prawa do ich usunięcia. Kac ma prawo do artykułów które były pisane na jego portal i może je wykorzystać jak tylko chce a tobie za przeproszeniem nic do tego. Poza tym o co ta kłótnia? Wasz serwis jest oficjalnym, G.up tez kiedyś nim było a nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zaczynał drzeć się z ludźmi o plagiaty ich artów.

Ehh, musiałeś to powiedzieć? I podlizać się swojemu panu, i pokazać że też nie odpuścisz? Tak jak pisałem kazdy jest omylny, w tym przypadku pomyłki dokonał BF.

Podsumowując, chciałbym aby wątek ten został zakończony. Sprawa została wyjaśniona, i zamknięta. W swoim imieniu również przepraszam za BF, i obiecuje że tego typu informacje się już nie powtórzą. A resztę proszę o zachowanie porządku w temacie, i zakończenie tej żenującej kłótni. Niema sensu tego kontynuować. Następne posty pokroju wcześniejszych będą kasowane, bądź temat zostanie zamknięty.

Cytuj
Isentor wybacz, ale nie popadajmy w paranoje. Za niedługo dojdzie do tego, że potrzebne będzie spisanie umowy, żeby wyjść z domu i kichnąć będąc poza nim. Powód kłótni zniknął, artykuł usunięty, dobrze by było, aby znalazł się ktoś mądrzejszy i dla świętego spokoju przyznał rację drugiej osobie.

Koniec tej kłótni, na niewiadomo jakie tematy. Sprawa została już wyjaśniona.

Respev

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #94 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:26:18 »
Apropo słów:

Cytuj
Po pierwsze nie ma czego brać z waszego gównianego portalu....
Wy nawet nie umiecie dobrze pociąć layouta pod tą Joomle ^^ Jeśli masz zamiar kogoś obrażać, najpierw popatrz na siebie.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 14:27:01 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #95 dnia: 22 Kwiecień 2007, 14:32:31 »
Cytat: Respev
Apropo słów:
Wy nawet nie umiecie dobrze pociąć layouta pod tą Joomle ^^ Jeśli masz zamiar kogoś obrażać, najpierw popatrz na siebie.
Może już skończymy z takimi tekstami bo to do niczego nie prowadzi...


Cytat: Fix
Isentor wybacz, ale nie popadajmy w paranoje. Za niedługo dojdzie do tego, że potrzebne będzie spisanie umowy, żeby wyjść z domu i kichnąć będąc poza nim. Powód kłótni zniknął, artykuł usunięty, dobrze by było, aby znalazł się ktoś mądrzejszy i dla świętego spokoju przyznał rację drugiej osobie.
Trzeba było udowodnić, że Boba ma prawo do swoich artów i nikt nie ma prawa do zawłaszczenia ich jeśli nie zostało to zapisane i podpisane przez obie strony.


Sądzę, że sprawa została wyjaśniona tak, że dalsze dyskusje na ten temat nie mają już sensu, jeśli chcecie sobie powytykać błędy zróbcie to prywatnie.

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #96 dnia: 22 Kwiecień 2007, 20:23:02 »
Cytuj
Ehh, musiałeś to powiedzieć? I podlizać się swojemu panu, i pokazać że też nie odpuścisz?
Ostatnie co chce tu dodać to że nie jestem psem żeby mieć swego pana, jeśli ty takiego posiadasz, to moge ci tylko współczuć.

Godfather

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #97 dnia: 24 Maj 2007, 22:23:38 »
Właśnie teraz zrobili sobie najgorszą reklamę jaką tylko mogli.. ÂŻenada przecież każdy z nas, fan Gothica chodzi też po innych stronach przegląda je i wogóle i automatycznie opowiada w swoim środowisku interesującym się gothic'iem gdzie można wejść poczytać, a gdzie jest totalna lameriada. A uzytkowników TEGO o to naszego forum jest dużo, i niech tak każdy poda dalej gdzie kradną to stropna upadnie, nikt nie będzie tam zaglądał, a webmaster, jeżeli to dotrze do odpowiednich kręgów, zostanie publicznie zlinczowany.

w sumie już jest.. na tym forum

i dobrze powinno się to piętnować.

BeluNiO

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #98 dnia: 25 Maj 2007, 23:45:51 »
Cytuj
w sumie już jest.. na tym forum

i dobrze powinno się to piętnować.

Na pewno nie chodziło nam o publiczne poniżenie kogo kol wiek. Dostawałem już takie sygnały od wielu osób. My jedynie staramy się wygarnąć zawsze prawdę w sposób najmniej drastyczny. Nie próbujemy poniżać kogo kolwiek tylko zmusić osobę do przyznania się do błędów i bronić oczywiście swojej działki.

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:36:20 »
Witam! Ostatnio trafiłem na stronę, która ma w swoich zasobach poradnik do G3. Admin jest na tyle bezczelny, że strona znajduje się w BOWI, a na końcu poradniku jest rozbrajający tekst "Poradnik jest integralną częścią serwisu Xen Games ® Kopiowanie oraz publikowanie bez zgody Xen Games ZABRONIONE."

http://www.xengames.ovh.org/downloads.php

do pobrania tutaj niestety trzeba się rejestrować.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Wrzesień 2007, 20:36:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything