Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69427 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:09:59 »
Ehhhh.... to już jest jakaś kpina. Użytkownik Anioł Stróż/Sługa Adanosa czy jak mu tam jeszcze po prostu bezczelnie i bezpodstawnie atakuje nasz serwis, gdyż to najpierw my oskarżyliśmy ich o rzekomy plagiat, na który mamy niezbite i niepodważalne dowody. Nie wiem, w jakim celu to robi, może chce popisać się przed adminami G up? Mniejsza z tym.

Jeśli chodzi o sprawę z Bobą, pracował on kiedyś dla G Up, ale było to wieki temu i z pewnością od dawna nie rozdaje nowych artykułów temu serwisowi.


Edit
Może sam troszkę przesadziłem, ale jestem już powoli sfrustrowany wszelkimi typami plagiatów, które stają się plagą na dzień dzisiejszy. Nie zobaczyłem twojej wcześniejszej wypowiedzi, więc stąd ten niepotrzebny atak na ciebie. Jeśli cię uraziłem, przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 10:17:52 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:12:53 »
Cytat: Arthas
Ehhhh.... to już jest jakaś kpina. Użytkownik Anioł Stróż/Sługa Adanosa czy jak mu tam jeszcze po prostu bezczelnie i bezpodstawnie atakuje nasz serwis, gdyż to najpierw my oskarżyliśmy ich o rzekomy plagiat, na który mamy niezbite i niepodważalne dowody. Nie wiem, w jakim celu to robi, może chce popisać się przed adminami G up? Mniejsza z tym.
Jest po prostu oddanym userem swojego serwisu i chce go bronić teraz gdy przedstawiłem mu odpowiednie dowody zrozumiał kto tak naprawdę posiada oryginalną wersję.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:12:53 »

Offline K4nIb0L

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #62 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:14:51 »
Panie Arthas - wcale nie chce popisać się przed adminami.. Bo niby po co? Takiego zamiaru nie mam . Może nie widziałeś mojego poprzedniego posta w tym temacie.. Napisałem wyraźnie że niejasno się wyraziłem mówiąc że znalazłem plagiat.. Waszego serwisu nie atatkuje, aczkolwiek nie ma to najmniejszego sensu. Wracając jeszcze raz do Boby Fett'a to dochodzę do wniosku, iż on nie dawał dla serwisu GothicUp artykułów. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i nie będe u was "niemiło" traktowany .

Pozdrawiam, Anioł Stróż.

Edit:
Cytuj
Jest po prostu oddanym userem swojego serwisu i chce go bronić teraz gdy przedstawiłem mu odpowiednie dowody zrozumiał kto tak naprawdę posiada oryginalną wersję.

Potwierdzam

Cytuj
Może sam troszkę przesadziłem, ale jestem już powoli sfrustrowany wszelkimi typami plagiatów, które stają się plagą na dzień dzisiejszy. Nie zobaczyłem twojej wcześniejszej wypowiedzi, więc stąd ten niepotrzebny atak na ciebie. Jeśli cię uraziłem, przepraszam.
I ja odpuszczam tobie winy . Nie ma za co ;]
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 10:21:17 wysłana przez K4nIb0L »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #63 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:19:38 »
Próbowałem wczoraj, rozmawiać z osobami z redakcji Gothic.up. Oczywiscie nie udało mi się porozumieć z wszystkimi osobami. Po tych rozmowach, można stwierdzić, tylko tyle, że dane artykuły zostały zapożyczone z Tawerny bez pytania, a recenzja, zapożyczona nie legalnie z serwisu gry - online.

Ehh nie przypuszczałem, że tak wielki portal, z tyloma tradycjami i przeżyciami zajdzie aż do tego stopnia. Dokładniej chodzi mi o administracje, która nie podporządkuje się pewnym zasadom. Szkoda, bo administratora serwisu znam dosyć dobrze. Oczywiście, jestem przekonany że to oni "skradli" nam artykuły, a my poraz kolejny musimy ruszać dupy, aby wszystko znowu wróciło do normy. To wszystko robi się nienormalne. Szkoda w ogóle słów na to.

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #64 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:30:11 »
Proponowałbym pod koniec każdego artykułu dodawać notkę, że artykuł został wykonany przez członka Tawerny i jego kopiowanie jest zabronione. Oczywiście nie powstrzyma to zwyczajnych złodziei, ale jeżeli ktoś (a myślę, że i tacy się znajdą) robi to, bo uważa że artykuł, pod którym nie widnieje nawet nick autora może zostać skopiowany.

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:31:21 »
Witam.

Może niektórzy mnie kojarzą, jestem modem na G.up'ie. Chciałbym oficjalnie przeprosić w imieniu serwisu któremu poświęcam już ponad rok swojego życia. Niw wierze jednak że Kacperex mógł  mógł dopuścić sie kradzieży waszych artykułów. Uważam że to wina nieuwagi i zapracowania naszego administratora, może po prostu nie dokładnie sprawdził autentyczność autorstwa danych prac. Nie bronie tu nas, serwisu, bo uważam że  , to co sie stało jest nie do przyjęcia, mam tez nadzieje że redaktorzy odpowiedzialni za to zostaną należycie potraktowani. Pozwolę sobie wyrazić nadzieje że ten incydent nie zostawi w was złości i zawiści, względem naszego portalu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 10:33:47 wysłana przez Godfather »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:43:34 »
Cytat: Fix
Proponowałbym pod koniec każdego artykułu dodawać notkę, że artykuł został wykonany przez członka Tawerny i jego kopiowanie jest zabronione. Oczywiście nie powstrzyma to zwyczajnych złodziei, ale jeżeli ktoś (a myślę, że i tacy się znajdą) robi to, bo uważa że artykuł, pod którym nie widnieje nawet nick autora może zostać skopiowany.
Taki tekst można zawsze dodać ale czy to coś da jeśli praktycznie każdy nowy serwis kradnie arty od tych większych nie zastanawiając się nad legalnością tego procederu. Teraz kradną już nawet nasze grafiki do swoich artów by tego było mało umieszczają lokalizację z naszego serwera. Tych ludzi powinno się resocjalizować w szkole ponieważ to tam nie nauczono ich, że kopiowanie czyjeś pracy jest karane.

Raz na jednym serwisie znalazłem zlepek oryginalnych kopii artów z trzech innych serwisów ochrzaniony admin odpowiada "Przecież nie zrobiłem nic złego" - to się już w głowie nie mieści od kiedy kradzież nie jest czymś złym...

Wracając do g.up być może zapodał to jakiś redaktor i nie mam zbytniej pretensji do Kacperexa, że zamieścił art ponieważ nikt nie może sprawdzić czy zapodany przez redaktora artykuł jest na 100% jego, chociaż ja ufam moim redom i wiem, że piszą swoje arty samodzielnie.



P.S.
Spis osób które pomogły Tawernie zamieszczony jest w arcie Redakcja.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #67 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:51:59 »
Jako weteran serwisu Gothic Up również chciałbym zabrać głos w tej sprawie.

Osobiście znam Kacperexa bardzo długo i szczerze wątpie by mógł od kogoś ukraść dane zamieszczone na stronie jednak jeżeli tak się stało to nie wiem co powiedzieć, ALE bardziej bym rozpatrywał wersję zamieszczoną przez IsentoR'a

Cytuj
Wracając do g.up być może zapodał to jakiś redaktor i nie mam zbytniej pretensji do Kacperexa, że zamieścił art ponieważ nikt nie może sprawdzić czy zapodany przez redaktora artykuł jest na 100% jego

Tak więc poczekajmy na wypowiedź Kacperex'a, oraz BF'a bo już nie jedna sprawa plagiatów kręci się wokół Boby.

Z wyrazami szacunku...
GF.

Offline Kacperex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #68 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:17:26 »
Cytuj
Kacperexa, że zamieścił art ponieważ nikt nie może sprawdzić czy zapodany przez redaktora artykuł jest na 100% jego, chociaż ja ufam moim redom i wiem, że piszą swoje arty samodzielnie.

A ja ufam mojej redakcji :)

Witam,
zostałem zmuszony zarejestrować się tu, gdyż pewna sprawa wymaga natychmiastowego wyjasnienia.
Czy wam się coś w głowach nie po przewracało się? Bo mi się wydaje, że odkąd stoicie na gram.pl  to uważacie, się za cool trendi . A może to Thora głupia wyobraźnia nie wiem.

Po pierwsze o żadnych kradzionych artach nie ma najmiejszej mowy. Artykuły na portalu g.up są jego własnością, juz od kilku lat. Wiec wasze teksty sa nie na miejscu. Kiedy my mieliśmy te artykuły, to w waszych sprytnych główkach nie było mowy o żadnej Tawerynie.  Tak więc zaczynam uważać, że powinniście raczej przeprośić i o wszystkim zapomnę. Bo wasze teksty na prawdę mnie zirytowały. Jaką masz pewność, że tweoja redakcja lekko nie podkradła kilku artów? Ty zapewne masz 100% pewności.  Po pierwsze nie ma czego brać z waszego gównianego portalu....
Więc wszelkie takie głupie uwagii i domysły zachować możecie dla siebie.
W przeciwnym razie każdy wie jak może się to skończyć.
Sąd ds. Cywilnych wita :) Nie mam już 15 lat, mam żonę, i swoje prywatne życie.
Nie mam ochoty na kłócenie się o jakies 3 artykuły. Ja na pewno nic nie będę usówał, bo to nasza własność. Tak więć zapominam, że tu byłem i żyjemy długo i szczęsliwie.

P.S. moje arty także sa u Was jeszcze za czasów GE :)
Pozdro Andre i IsentoR

BTW:L Widzę, że połowa gnid - wyrobiła się na jak .... tutaj.
GratulaCJE DLA ADMINóW, żE MAJą TAK DOBRY WPłYW NA ROZWUJ CZłOWIEKA :)

pozdrawiam

A co do artykułu sniący - pisałem go kurwa własnoręcznie. Więc ten kto go skopiował ma przejebane. Nie za to, że go wziął. Tylko za bezczelność.

Aha i Krukl - był napisany przeze mnie dla GE i sie tu znalazł :) A na g.up tez on był. Kurwa macie tak zwiat, a nawet nie wiedzą skąd jest artykuł.
No nie Andre? Ty na pewno pamiętasz.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 11:22:21 wysłana przez Kacperex »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #69 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:21:43 »
Heh, widzę, że pojawiło się tu nie małe zamieszanie spowodowane przez mój błąd.
Od razu powiem, że chciałbym gorąco przeprosić za ten ,,plagiat", gdyż tak naprawdę to nie jest moja praca (ÂŚniący). Tu popełnilem błąd, bowiem nie zrobiłem tego umyślnie (plagiatu). Po prostu posiadałem w swoich plikach kilka artykułów na temat Gothica i zapodałem te trzy (wtedy jeszcze nie napisałem zadań do G2, a w arcie o ÂŚniącym bodajże wprowadziłem tylko korektę tekstu).
Jeszcze raz gorąco przepraszam administrację Tawerny Gothic, G.Up oraz autora artykułu (Kacperexa) za mój błąd i proszę o wybaczenie.

Jednak co się tyczy moich artów, w sygnie mam wypisane te dzieła, które zostały napisane moją ręką.
Arty pt. Kamienie Ogniskujące oraz Magowie były stworzone uprzednio dla portalu G.Up. Jednakże po jego upadku i po moim odejściu z redakcji tamtejszej strony swoje prace zaproponowałem serwisowi G.Zyw (który prowadził Andre/Casano), a po fuzji - Tawernie (i aktualnie TYLKO jej).

Mam nadzieję, że uzyskam wybaczenie i że sprawa może już zostać uznana za rozwiązaną.


Edit. Nie wiem, jakim cudem ten artykuł znalazł się na stronie. Przypominam sobie, że ten opis ÂŚniącego dawałem tylko tutaj. Jeżeli dobrze interpretuję, to ktoś po prostu skopiował ten tekst i wstawił jako arta na stronę.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 11:34:27 wysłana przez Boba Fett »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #70 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:36:15 »
Cytat: Kacperex
Czy wam się coś w głowach nie po przewracało się? Bo mi się wydaje, że odkąd stoicie na gram.pl  to uważacie, się za cool trendi . A może to Thora głupia wyobraźnia nie wiem.
Mnie nie ale tobie chyba tak...

Cytat: Kacperex
Po pierwsze o żadnych kradzionych artach nie ma najmiejszej mowy. Artykuły na portalu g.up są jego własnością, juz od kilku lat. Wiec wasze teksty sa nie na miejscu.
Artykuły są własnością ich autorów serwis je tylko, że tak powiem dzierżawi...


Cytat: Kacperex
Kiedy my mieliśmy te artykuły, to w waszych sprytnych główkach nie było mowy o żadnej Tawerynie.  

Tak więc zaczynam uważać, że powinniście raczej przeprośić i o wszystkim zapomnę. Bo wasze teksty na prawdę mnie zirytowały.

Po pierwsze nie ma czego brać z waszego gównianego portalu....

Więc wszelkie takie głupie uwagii i domysły zachować możecie dla siebie.
Kocham taką argumentację...szkoda komentować aczkolwiek później przytoczę co nieco odnośnie usunięcia tego i owego.



Cytat: Kacperex
W przeciwnym razie każdy wie jak może się to skończyć.
Sąd ds. Cywilnych wita :) Nie mam już 15 lat, mam żonę, i swoje prywatne życie.
Nie mam ochoty na kłócenie się o jakies 3 artykuły. Ja na pewno nic nie będę usówał, bo to nasza własność. Tak więć zapominam, że tu byłem i żyjemy długo i szczęsliwie.

BTW:L Widzę, że połowa gnid - wyrobiła się na jak .... tutaj.
GratulaCJE DLA ADMINóW, żE MAJą TAK DOBRY WPłYW NA ROZWUJ CZłOWIEKA :)


A co do artykułu sniący - pisałem go kurwa własnoręcznie. Więc ten kto go skopiował ma przejebane. Nie za to, że go wziął. Tylko za bezczelność.
Ja również nie mam 15 lat ty zaś masz 18, również strasznie dużo ale wiek tutaj nie ma znaczenia...
Sąd powie ci byś usunął arty prawnie należące do ich autora nam również to powie a autor czyli Boba i tak później zapoda je nam. Znam mniej więcej przebiegi takich rozpraw i mało kiedy kończą się sensownie dla któreś ze stron.


Cytat: Boba Fett
Magowie były stworzone uprzednio dla portalu G.Up. Jednakże po jego upadku i po moim odejściu z redakcji tamtejszej strony swoje prace zaproponowałem serwisowi G.Zyw (który prowadził Andre/Casano), a po fuzji - Tawernie (i aktualnie TYLKO jej).

Mam nadzieję, że uzyskam wybaczenie i że sprawa może już zostać uznana za rozwiązaną.
Tak więc jak widzisz powyższe artykuły nalezą do Boby Fetta prócz tego jednego i to chyba ty nie masz prawa publikować jego dzieła bez jego wiedzy tak więc proszę cię o usunięcie nie swoich prac. Ja usuwam twój artykuł i przepraszam za błąd mojego redaktora.


Tak na zakończenie, każda nasza innowacja pojawia się u was czystko kopiowałeś pliki z naszej glaerii nie zmieniając nawet ich nazw cóż może i bym to przeblał ale co jeśli ktoś kopiuje nasze screeny lub prace trochę nie ładnie. Oczywiście o wzorowanych newsach trzeba wspomnieć również o tym układzie menu my ustawiliśmy sobie go w takiej kolejności wy również musieliście bo przecież skoro my tak robimy i to ładnie wygląda to również trzeba tak mieć. Małe rzeczy lecz tak naprawdę odzwierciedlają to kto tak naprawdę od kogo zapożycza innowacje.

Offline Kacperex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #71 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:40:01 »
Cytuj
Tak więc jak widzisz powyższe artykuły nalezą do Boby Fetta prócz tego jednego i to chyba ty nie masz prawa publikować jego dzieła bez jego wiedzy tak więc proszę cię o usunięcie nie swoich prac. Ja usuwam twój artykuł i przepraszam za błąd mojego redaktora.


magowie? By Jodełko ....
Lol przeczytaj dział zanim karzesz usunąć :)

Pozdrawiam Cię. I mam nadzieje, że kiedy pogadamy po przyjacielsku. Wydajesz się być rozsądnym.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 11:47:05 wysłana przez Kacperex »

Offline Godfather

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #72 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:49:53 »
Teraz widzę ze przepraszałem niepotrzebnie, człowieku arty napisane pod G.up nie są dzierżawione tylko dane serwisowi, nie ma czegoś takiego jak dzierżawa artykułu chyba ze autor przy podaniu artykułu zażyczy sobie prawa do ich usunięcia. Kac ma prawo do artykułów które były pisane na jego portal i może je wykorzystać jak tylko chce a tobie za przeproszeniem nic do tego. Poza tym o co ta kłótnia? Wasz serwis jest oficjalnym, G.up tez kiedyś nim było a nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zaczynał drzeć się z ludźmi o plagiaty ich artów.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:50:05 »
Cytuj
magowie? By Jodełko ....
Oj, przepraszam bardzo, ale teraz Pan Jodełko przegiął. Jakiś czas utrzymywaliśmy dobry kontakt oraz gdy byliśmy w redakcji G.Up współprocowaliśmy. Także przy arcie ,,Magowie". Jednakże Twoja pomoc ograniczyła się tylko do zrobienia screenów magom z G1. Pamiętam to tak dobrze, jak to, że byłem szpiegiem w Wojach na zlecenie Zbójów.
Dlatego nie wkręcaj, że cały art jest Twojego autorstwa, bowiem wtedy ,,przeleje się już krew".
Przyznałem, że praca o ÂŚniącym nie jest moja, bo to szczera prawda i nie w głowie mi plagiatowanie czyichś dzieł robiąc to chcący (mam swoją godność). Jednak jeżeli Ty podobnie jak Pan Berserker zamierzacie mi tu udowadniać, że to wyście pisali teksty, to wtedy sięgnę po inne środki. Bodajże utrzymuję jeszcze kontakt z osobą, która mi przypominała co nieco na temat samych magów i sądzę, że gdy zobaczy art, wtedy przyzna mi rację, a być może i zapoda jakieś ciekawe screeny z naszych rozmów na temat czarodziejów. Więc jak? Dalej zamierzasz utrzymywać, żeś jest prawowitym twórcą tegoż artykułu?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:56:15 »
Cytat: Godfather
Teraz widzę ze przepraszałem niepotrzebnie, człowieku arty napisane pod G.up nie są dzierżawione tylko dane serwisowi, nie ma czegoś takiego jak dzierżawa artykułu chyba ze autor przy podaniu artykułu zażyczy sobie prawa do ich usunięcia. Kac ma prawo do artykułów które były pisane na jego portal i może je wykorzystać jak tylko chce a tobie za przeproszeniem nic do tego.
Człowieku jesteś śmieszny zanim zaczniesz cokolwiek pisać radzę ci zapoznać się z polskim prawem.
Prawo do artykułu ma jedynie jego autor on wystawia swoje dzieła za pośrednictwem serwisu. Portal w takiej sytuacji zaczyna nim operować wprowadzać pewne zmiany za pozwoleniem autora jednak artykuł nadal należy do niego i jeżeli zażąda jego usunięcia artykuł musi zostać usunięty. Boba Fett nie podpisywał żadnej umowy z portalem g up w którym zawarłby treść traktującą o zrzeknięciu się jego dzieł na rzecz serwisu tak więc twoje teksty są jak najbardziej nie na miejscu.


P.S.
Nawet nie ma możliwości zrzeknięcia się praw może jedynie podpisać umowę na wyłączność publikacji.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:08:13 wysłana przez IsentoR »

Offline Kacperex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #75 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:58:33 »
Cytuj
I wiele więcej...
Poprostu straszne, a najgorsze jest to że to tylko jeden z wielu plagiatów a co dzień dopatrujemy nowych -,-. Przecież to całkowity brak poszanowania dla cudzej pracy, szczyt chamstwa, zuchwałości i debilizmu a najbardziej rani mnie KRADZIEÂŻ tego nad czym ciężko pracujemy od kilku tygodni:

Masz zajebistą racje ;) Pierwszy raz się z toba zgodzę.
jest to nie fair i w ogóle. Takich wystrzelac. I po raz ostatni twierdzę, że  g.up nic Wam nie ukradło ani nic.
ÂŻycze wam szerokiego rozwoju. No i powodzenia .

Pozdrawiam was serdecznie.

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #76 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:07:47 »
Panie Boba Fett. Może nie zauważyłeś, ale nie ma na Gup działu Magowie w kategorii Gothic 1. Jest za to artykuł takowy w kategorii Gothic 2 i to ja go napisałem. Pamiętam nasz dobry kontakt, pamiętam robienie screenów dla ciebie, ale pamiętam też w której części Gothica je robiłem. A, chyba to nie jest aż tak wielki trud, żeby sprawdzić treść działów?!
Nigdy nic nie kopiowałem, więc proszę KUR** nie oskarżać mnie o plagiat. Moje działy są czyste.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:10:58 wysłana przez Jodelko »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #77 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:12:08 »
Hmm, zaistniało małe nieporozumienie, Jodełko. Byłem przekonany, że sprawa tyczy się magów z Gothic 1. A więc wybacz za pomyłkę. A żeby nie było dalszych problemów spytam od razu: czy życzysz sobie, by screeny tychże czarodziejów, które są Twoim dziełem, zostały usunięte z mojego artykułu na stronie Tawerny Gothic?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #78 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:13:26 »
Cytat: Jodelko
Panie Boba Fett. Może nie zauważyłeś, ale nie ma na Gup działu Magowie w kategorii Gothic 1. Jest za to artykuł takowy w kategorii Gothic 2 i to ja go napisałem. Pamiętam nasz dobry kontakt, pamiętam robienie screenów dla ciebie. A, chyba to nie jest aż tak wielki trud, żeby sprawdzić treść działów?!
Nigdy nic nie kopiowałem, więc proszę KUR** nie oskarżać mnie o plagiat. Moje działy są czyste.
Może poustalajcie to między sobą w bardziej prywatnych okolicznościach a gdy dojdziecie do porozumienia skontaktujcie się ze mną na komunikatorze.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 12:19:57 wysłana przez IsentoR »

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:14:20 »
Możesz je zostawić, zrobiłem je dla przyjaciela i póki nim będziesz to możesz z nich korzystać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Kwiecień 2007, 12:14:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything