Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69442 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Kwiecień 2007, 21:00:12 »
Dobra, dobra, daj sobie już sobie spokój z tym przemądrzaniem się i przyjmij do wiadomości fakt, że tego tak nie zostawimy, bo już powoli wszyscy tracą już cierpliwość.

Dobrze wiem, kto tak naprawdę jest autorem tego artykułu i kiedy on powstał, niestety, ale kłamstwo ma krótkie nogi, a to działa tylko na waszą niekorzyść. Artykuł powstał jeszcze za starych czasów Gothic Up, kiedy to serwis ten był na innym serwerze i dobrze to pamiętam.

Prosiłbym jednak o zaprzestanie tej dyskusji i usunięcie pracy z waszej strony...
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 21:02:12 wysłana przez Arthas »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Kwiecień 2007, 21:09:12 »
Cytuj
1. Jestem tu w celach pokojowych. Nie zamiaru spamować ani obrażać innych userów.

Radze Ci się tego trzymac.

Cytuj
2. Nie jestem plagiatorem ani oszustem. Artykuły o których napisaliście, zostały sporządzone przezemnie, gdy nasza strona www.gothic-world.eu, istniała jeszcze pod nazwą G4ce. Nasz stary admin Necro, sprawdzał wszystkie artykuły czy nie są czasem skopiowane. Każdy artykuł skopiowany trafiał do kosza.

To bardzo dziwne. Jeżeli nie tolerujesz plagiatorstwa, dlaczego nie posądziłes "niby", nas o plagiat tego artu, który znajduje się już spory czas na stronie. Przecież to ty, go "niby" napisałes, nie dając nam przecież zgody. Niestety niechce mi sie coś wierzyc, że Boba Fett, od tak na was naskoczył bo niemiał co robic. On do takich ludzi nie należy. Dlatego też ktoś tutaj ma dziury w głowie. Z tego co wiem, wykorzystaliście artykuł Boba Fett, zmieniając jedynie pare słów. Ciekawe czemu dopiero po interwencji Boba Fett, zaczołes nas posądzac o jaki kolwiek plagiat. Coś mi tu nie pasuje.

Cytuj
ak więc JA mógłbym posądzić WAS o plagiat, a nie wy mnie.

Przemyśl nastepnym razem, jeżeli cos napiszesz. Bo to było, za przeproszeniem "chore", i nie przemyślane. Ale kazdy ma prawo do własnego zdania.

Cytuj
Mam nadzieję że sprawa zostanie wyjaśniona pokojowo.

To tylko zależy od Ciebie kolego z nowego "wogu"

Cytuj
Jeżeli tak twierdzisz że dziecinada to spójrz w lustro

Ktoś jednak jest tutaj dziecinny. Bo kto kopiuje, a nawet kradnie artykuły przypisując sobie autorstwo? Dzieci które chcą stworzyc wielki serwis(Oczywiscie wyjasnienie było ogólne).
Cytuj
Nie będe się kłócił z gorolami o głupi artykuł. Wiem że ten napisałem ja i tyle.
U nas nie będzie pisało się na nowo artykułu. Zostanie ten co jest, bo ja go napisałem. Koniec kropka. A wy róbcie co chcecie, ja mam swoich świadków i tyle.

Nie chodzi tu o głupi artykuł, ale o złamanie prawa, które nastąpiło. A to dwie różne sprawy. Napewno ktoś go napisał. Może modyfikując pare słów uznałes że to twój artykuł. Jeżeli tak, niemiałes tego prawa robic, gdyz nie otrzymałes na to zezwolenia. Tak bynajmniej przypuszczam. Swiadków, spokojnie ja znajde żetelne dowody, i to dzisiaj.
Cytuj
Ps. Najwięcej objawów dziecinady i zachowań psychicznych człowieka, odnotowuje się przy tym jak ktoś za dużo ma styczności z japońskimi i chińskimi artykułami ( bajki, miśki, kreskówki itp. )

Jeżeli masz pisac tego typu "prymitywne" aluzje, radze przystopowac. Pamiętaj ze ty prezentujesz "wog". A chyba to porządny serwis? Dlatego spróbuj przez własną osobe nas do tego przekonac, a nie kompromitowac sie pisząc tego typu posty.

Sprawa zostanie szybko wyjaśniona.



Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Kwiecień 2007, 21:09:12 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Kwiecień 2007, 22:18:44 »
Hm, jestem wszak weteranem Gothic UP więc mam prawo do wypowiedzi.

Otóż potwierdzam fakt że Boba Fett napisał owy artykuł dla serwisu Gothic UP. Miało to miejsce jak powiedział Arthas - na starym serwerze. Ale co jest najlepsze? Jak dobrze pamiętam [choc moge sie mylic], Gothic up znajdował sie na serwerze gothic.g4ce.pl, kiedy stracił owy serwer, to WoG otrzymał go. A Gothic UP przeszedł na vel.pl. Dziwne, nie?

Natomiast, jeżeli chodzi o kwestie moralną;

Cytuj
Ps. Najwięcej objawów dziecinady
Cytuj
Jeżeli tak twierdzisz że dziecinada to spójrz w lustro

Człowiek nim nauczy się ponościc odpowiedzialnosc za podjęte decyzje, ponosić konsekwencje za czyny, nim nauczy się pokory i przyznania do błędu, tolerancji i poszanowania dla innych osób, przekonań i poglądów uczy się jak dziecko, myśli jak dziecko i postępuje jak dziecko. Każdy z nas się jeszcze w jakimś stopniu uczy tych jakże przydatnych cech, więc wywyższanie się i pisanie "jesteś dziecko bo lubisz japońskie obrazki" etc, jest nie na miejscu i jedynie możesz być berbeciem  . No wybacz ale to kwestia gustu kto co lubi i nie masz prawa tego obrażać. Koniec kazania.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 22:19:33 wysłana przez Arkhan »

Offline Berserker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Kwiecień 2007, 23:57:03 »
Te zdanie o lustrze i dzieciniadzie kierowałem tylko i wyłącznie do użytkownika DODO, gdyż niech najpierw się dowie z jaką osobą rozmawia a pózniej mnie osądza. Domyślam się po sposobie jego wypowiedzi że uczęszcza on do ( góra ) 2 klasy gimnazjum, tak więc jest osobą ode mnie młodszą i wiekowo i wiedzą szkolną. Więc nie życze sobie by osoby które nie wiedzą co mówie i jakie mam intencje w moich wypowiedziach, rozmawiały ze mną na ten temat tutaj.
Ale dobrze. Jak chcecie to zniknie ten artykuł z naszej strony, choć ja nadal będe twierdzić ze jestem jego autorem.

Teraz sprawa Cassano, znam cię dłużej niż myślisz, choć ty zapewne nie wiesz kim jestem i wiem do jakich podstępków się posuwasz.

Co się tyczy zaś mojego podscriptum, to na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w mojej szkole o tym uczono. Na Wiedzy o Społeczeństwie w szkołach ponadgimnazjalnych tego uczą drodzy panowie.

Dzieci które chcą stworzyć wielki serwis
Tu trochę przegiąłeś bo ten serwis istniał wcześniej przez dwa lata i był jednym z największych. Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj. Znam wielu z was i jesteście.... no podarujmy już sobie to wszystko.

Jak chcecie to ten artykuł zostanie usunięty z naszej strony ale ja i tak wiem że ja go napisałem. A ten artykuł Bobby Fetta ( Feta - narkotyk - narkoman, w innym znaczeniu ćpun )( Feta - narkotyk o nazwie Amfetamina, silnie niszczy mózg i organizm człowieka po czym tenże staje się osobą chorą psychicznie ) mógł być podobny i chętnie bym go obejrzał bo na waszej stronce go nie widzę.

To tyle. Pozdrawiam i Żegnam.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 23:59:17 wysłana przez Berserker »

Thoro

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Kwiecień 2007, 00:13:32 »
No więc panie licealisto.
Szczerze nikogo nie obchodzi ile masz lat, do jakiej szkoły chodzisz i co ruchasz, ważne jest twoje zachowanie. W tym przypadku upomniałeś Doda i podsumowałeś jego styl wypowiedzi a sam obwieściłeś posta którego lekko mówiąc... składnia kuleje a całość nie trzyma się kupy. Rozumiem, że jest już dosyć późno, a mózg próbuje osiągnąć stan REM jednak jeśli jesteś zmęczony mogłeś się powstrzymać z tym komentarzem do rana  .

Cytuj
Co się tyczy zaś mojego podscriptum, to na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w mojej szkole o tym uczono. Na Wiedzy o Społeczeństwie w szkołach ponadgimnazjalnych tego uczą drodzy panowie.

Urzekła mnie twoja historia...  
Również nie wiem po co o tym wspomniałeś

Cytuj
Teraz sprawa Cassano, znam cię dłużej niż myślisz, choć ty zapewne nie wiesz kim jestem i wiem do jakich podstępków się posuwasz.

Tak Casano jest zafajdanym imperialistą, nieustannie dąży do usunięcia Waszej strony z internetu co też realizuje pogrążając Was poprzez posądzenie o plagiat którego przecież nie popełniliście. Ahh ten wredny i zły Casano. Ciekawe co jeszcze wymyśli aby utrudnić Wam życie...

Cytuj
Czego wy nigdy nie osiągniecie

Masz rację.
Może będę nie skromny, jednak uważam że jako oficjalna polska strona poświęcona grom Gothic jesteśmy dosyć dużym i popularnym serwisem - w przeciwnym wypadku owym oficjalem raczej byśmy nie byli.

Cytuj
Jak chcecie to ten artykuł zostanie usunięty z naszej strony ale ja i tak wiem że ja go napisałem. A ten artykuł Bobby Fetta ( Feta - narkotyk - narkoman, w innym znaczeniu ćpun )( Feta - narkotyk o nazwie Amfetamina, silnie niszczy mózg i organizm człowieka po czym tenże staje się osobą chorą psychicznie ) mógł być podobny i chętnie bym go obejrzał bo na waszej stronce go nie widzę.

Powtarzasz się, bo o ile pamiętam to samo tylko że w skrócie napisałeś na początku swego posta. Ohh, nie poskąpiłeś również wyczerpującej definicji części nicka Boby Fetta - wrednego forumowego ćpuna, któremu klej wycieka nosem i innymi częściami ciała.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2007, 00:21:51 wysłana przez Thoro »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Kwiecień 2007, 00:19:05 »
Cytat: Berserker
Te zdanie o lustrze i dzieciniadzie kierowałem tylko i wyłącznie do użytkownika DODO, gdyż niech najpierw się dowie z jaką osobą rozmawia a pózniej mnie osądza.
Może już wiele o tobie słyszał tak samo jak ty słyszałeś co nieco o nim i też z góry go oceniasz...


Cytat: Berserker
Co się tyczy zaś mojego podscriptum, to na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w mojej szkole o tym uczono. Na Wiedzy o Społeczeństwie w szkołach ponadgimnazjalnych tego uczą drodzy panowie.
Może cię tego uczono ale niewiele z tego zostałeś nauczony...widać to po twoim postępowaniu...


Cytat: Berserker
Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj. Znam wielu z was i jesteście.... no podarujmy już sobie to wszystko.
Eh taka argumentacja mnie po prostu dobija, oczywiście wielki wog jak i jego wielcy admini prowadzą najlepszy portal w sieci i cały czas odnosi on największe sukcesy...dlaczego tylko to wy je widzicie...eh...


Cytat: Berserker
Jak chcecie to ten artykuł zostanie usunięty z naszej strony ale ja i tak wiem że ja go napisałem.
Niemożliwe jest byś napisał ten artykuł wcześniej od Boby gdyż jego wersja ma już przeszło dwa lata. A jeśli dla ciebie czyste wzorowanie się na czyjeś pracy i zmienianie kilku epitetów nie jest plagiatem to potrzebna jest ci resocjalizacja. Poza tym to nie pierwszy kradziony art na waszym serwisie BA nie pierwszy kradziony art od nas oczywiście wszystko przypadkowo pisane jest niemal identycznie i wcześniej od oryginalnych wersji. Twoje argumenty są żałosne a dalsza dyskusja nie ma sensu ponieważ widzę, że zawsze będziesz trzymał się przy swoim absurdalnym zdaniu.

Offline Berserker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Kwiecień 2007, 00:36:01 »
Napisze tylko tyle :
Mówcie i piszcie co chcecie. To jest tylko wasze zdanie które nasz serwis wogóle nie obchodzi. Jeżeli nas obrażacie itp. to znaczy że sami jesteście tacy .
Jeszcze jedno. Nie napisałem że WoG JEST wielki. Tu znów ktoś musiałby udać się do okulisty lub psychiatry bo ma bzika.

Dziękuje, to tyle.
Pozdrawiam i ÂŻegnam.
I Do Niezobaczenia.

Thoro

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Kwiecień 2007, 00:44:30 »
Cytuj
Jeżeli nas obrażacie itp. to znaczy że sami jesteście tacy .

Ohoho, znowu jakaś nadinterpretacja. Podaj mi cytaty z których wywnioskowałeś, że ktoś z załogi Gothic.gram.pl obraził Twoją osobę bądź WOG. Chyba że subtelną ironię odbierasz jako ostrą obrazę.

Cytuj
Nie napisałem że WoG JEST wielki. Tu znów ktoś musiałby udać się do okulisty lub psychiatry bo ma bzika.

Ależ ja w ogóle nic nie wspominałem o reputacji Wszego serwisu. Poza tym miło, że wysuwasz tak śmiałe tezy. Ot 1/2 posty i już wg. Ciebie mam "bzika", wadę wzroku.
Zaiste, jesteś wielkim prorokiem...
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2007, 00:44:42 wysłana przez Thoro »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Kwiecień 2007, 00:44:31 »
Cytat: Berserker
Napisze tylko tyle :
Mówcie i piszcie co chcecie. To jest tylko wasze zdanie które nasz serwis wogóle nie obchodzi. Jeżeli nas obrażacie itp. to znaczy że sami jesteście tacy .
Może zacznijmy od tego iż to ty wpadłeś tutaj z bezsensownymi argumentami w łapie i zacząłeś wszystkim ubliżać my po prostu odpowiadaliśmy na twoje bezpodstawne oskarżenia i nie widzę by ktoś używał tu słów wulgarnych i obraźliwych w stosunku do ciebie.


Cytat: Berserker
Jeszcze jedno. Nie napisałem że WoG JEST wielki. Tu znów ktoś musiałby udać się do okulisty lub psychiatry bo ma bzika.
Zacytuje...
Cytuj
Tu trochę przegiąłeś bo ten serwis istniał wcześniej przez dwa lata i był jednym z największych. Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj. Znam wielu z was i jesteście.... no podarujmy już sobie to wszystko.

Nie chwaląc się sądzę, że oficjal to jednak jakiś sukces na polskiej scenie Gothic a skoro to twój cudowny serwis jest wielki i nikt mu nigdy nie dorówna... To chciałbym zobaczyć na to jakieś namacalne dowody niż opinia tamtejszego redaktora.

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Kwiecień 2007, 08:19:15 »
Osobiście na temat artykułu się nie wypowiadam, bo 2 lata temu to w Q3, a nie Gothica grałem. Zresztą co by nie mówić kłótnia o autorstwo artykułu jest ciężka, bo zazwyczaj ciężko je udowodnić - inna sprawa, że w temacie już kilka osób potwierdziło, źe napisał go Boba Fett.

Cytuj
Te zdanie o lustrze i dzieciniadzie kierowałem tylko i wyłącznie do użytkownika DODO, gdyż niech najpierw się dowie z jaką osobą rozmawia a pózniej mnie osądza. Domyślam się po sposobie jego wypowiedzi że uczęszcza on do ( góra ) 2 klasy gimnazjum, tak więc jest osobą ode mnie młodszą i wiekowo i wiedzą szkolną. Więc nie życze sobie by osoby które nie wiedzą co mówie i jakie mam intencje w moich wypowiedziach, rozmawiały ze mną na ten temat tutaj.

Wywyższanie się wiekiem na forum internetowym, gdzie takie dane (przynajmniej w założeniu) powinny być utajnione, jest nie na miejscu. Każdy jest tu traktowany równo i niech tak pozostanie.

Cytuj
Teraz sprawa Cassano, znam cię dłużej niż myślisz, choć ty zapewne nie wiesz kim jestem i wiem do jakich podstępków się posuwasz.

Uwielbiam takie zaszczucia :) "Znam cię dłużej niż myślisz", "pamiętasz nad czym pracowałeś w Związku Radzieckim?", "nie myśl że nie wiem co wyprawiałeś w kwietniu 97 roku!" - miód. Tylko, oświeć mnie, co kogo to obchodzi w publicznym temacie, że TY znasz JEGO. Są maile i komunikatory.

Cytuj
Co się tyczy zaś mojego podscriptum, to na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w mojej szkole o tym uczono. Na Wiedzy o Społeczeństwie w szkołach ponadgimnazjalnych tego uczą drodzy panowie.
Dziwne, u mnie na WOS uczą jednak czegoś o społeczeństwie. Norm kulturalnych, społecznych, czegoś o polityce. Widzę, że komuś rozszerzyli o pewne informacje na temat zachowań ludzkich. Swoją drogą zawsze mnie to śmieszyło - "obcinasz paznokcie u nóg co 3 dni, na 52% oglądasz regularnie wiadomości", "jesteś rozkapryszony, na 73% wychowywała Cię babcia". Ciekawy jestem na jakiej podstawie oni przygotowują te statystyki.

Cytuj
Tu trochę przegiąłeś bo ten serwis istniał wcześniej przez dwa lata i był jednym z największych. Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj. Znam wielu z was i jesteście.... no podarujmy już sobie to wszystko.

Nie będę komentował, a mógłbym. Wieem o Toobieee wieeeleee rzeeeeczyyy :>*

Cytuj
Jak chcecie to ten artykuł zostanie usunięty z naszej strony ale ja i tak wiem że ja go napisałem. A ten artykuł Bobby Fetta ( Feta - narkotyk - narkoman, w innym znaczeniu ćpun )( Feta - narkotyk o nazwie Amfetamina, silnie niszczy mózg i organizm człowieka po czym tenże staje się osobą chorą psychicznie ) mógł być podobny i chętnie bym go obejrzał bo na waszej stronce go nie widzę.
Interpretator się znalazł :) Teraz już wiem, że nie chodzi o Boba Fetta z serii "Star Wars", tylko o Boba Æpuna. Dzięki.

Berserker chwile się znaliśmy i pracowało się razem, co by nie powiedzieć - nieźle. Ja jedynie odbijam piłeczkę, nie chciałbym, żeby to jakaś kłótnia była. Wesołego jajka, przekaż reszcie ekipy, którą kojarzę :)

*tylko nie pisz "i vice wersa" ;) Poza tym jakby kto pytał to jest sarkazm, apropo Twojej wypowiedzi skierowanej w kierunku Cassano.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Kwiecień 2007, 10:33:44 »
Cytuj
Te zdanie o lustrze i dzieciniadzie kierowałem tylko i wyłącznie do użytkownika DODO, gdyż niech najpierw się dowie z jaką osobą rozmawia a pózniej mnie osądza.

Pan DODO, również należy do teamu Tawerny Gothic, i nie zważając na to ile ma lat i jaki iloraz inteligencji należy mu się szacunek, bynajmniej na serwisie Tawerny Gothic. Oczywiście ty "wielki" redaktor z Wog'u jesteś, lepszym userem od szanownego DODO. Ale nie martw sie o tym już wie każda strona.

Cytuj
Ale dobrze. Jak chcecie to zniknie ten artykuł z naszej strony, choć ja nadal będe twierdzić ze jestem jego autorem.

Nie będę wspominał o tym, że piszesz to już "piąty" raz, no ale cóż. Jestem pewny, że ty nie jesteś autorem tego artykułu od podstaw. Jak napisałem wcześniej, dlaczego to ty, lub wasz szanowny admin TOOL nie podał nas o plagiat? Dla mnie sprawa jest jasna. Wykorzystałeś nasz artykuł, który napisał BF, pozamieniałeś parę słów, poprzekręcałeś parę zdań, i myślałeś że nikt tego nie zauważy. Niestety słabo Ci to wyszło redaktorze.

Cytuj
Teraz sprawa Cassano, znam cię dłużej niż myślisz, choć ty zapewne nie wiesz kim jestem i wiem do jakich postępków się posuwasz.

Byłbym wdzięczny, gdybyś mnie oświecił? Ale załatwmy to na PW, bo po co nadal kompromitować się publicznie, i zaniżać poziom serwisu "Wog".

Cytuj
Co się tyczy zaś mojego podscriptum, to na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w mojej szkole o tym uczono. Na Wiedzy o Społeczeństwie w szkołach ponadgimnazjalnych tego uczą drodzy panowie.

Jaki był sens pisania tego? Na co to komu wiedzieć, czego w tej twojej "wielkiej" szkole uczą? Chodź szczerze mówiąc nie chce o tym wiedzieć, jak i większośc userów TG.

Cytuj
Tu trochę przegiąłeś bo ten serwis istniał wcześniej przez dwa lata i był jednym z największych. Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj. Znam wielu z was i jesteście.... no podarujmy już sobie to wszystko.

Przypominają sie stare "złote" czasy "wog'u". Wy to macie już we krwi. Zawsze będą dla was liczyć się cyferki, i tak już pozostanie wam. Jednak co macie z tego teraz? Wielki dla Ciebie wog, zniknął, nie pozostawiając po sobie nic ciekawego. No oczywiście nie wspomnę o nowym wogu, który wraz z nową administracją i redaktorami, którzy piszą całkiem nowe lepsze artykuły na stronce, nadal podbija scence Gothic'a. Na przyłosc, nie pisz tego typu nie przemyślanych postów. Kogo obchodzi przeszłość, liczy się teraźniejszość.


Cytuj
Jak chcecie to ten artykuł zostanie usunięty z naszej strony ale ja i tak wiem że ja go napisałem.

Wybacz 7 raz już napisałeś :). Dobrze że nam to gwarantujesz.

Cytuj
Mówcie i piszcie co chcecie. To jest tylko wasze zdanie które nasz serwis wogóle nie obchodzi. Jeżeli nas obrażacie itp. to znaczy że sami jesteście tacy

No i dziękujemy Tobie. Bo który serwis chciałby aby tak świetny wog, interesował sie jaką kol wiek stroną. Pamiętaj, każda strona pracuje nas swój koszt. A wy zdanie w internecie, o sobie już wyrobiliście.

Cytuj
Jeszcze jedno. Nie napisałem że WoG JEST wielki. Tu znów ktoś musiałby udać się do okulisty lub psychiatry bo ma bzika.

Ale najpierw chciałbym wiedzieć do jakiego ty się udajesz? Pytam sie, żebym nie wybrał się do identycznego.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2007, 11:14:23 wysłana przez IsentoR »

Respev

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Kwiecień 2007, 18:59:04 »
Cytuj
U nas nie będzie pisało się na nowo artykułu. Zostanie ten co jest, bo ja go napisałem. Koniec kropka. A wy róbcie co chcecie, ja mam swoich świadków i tyle.
Szczerze? Jeśli Casano by tylko chciał, mógłby skontaktować się z gram.pl, który to skontaktowałby się z Wami. Tawerna Gothic należy do gram.pl, wobec czego nie wykluczone było by nawet zaskarżenie administratora WoG'u o złamanie praw autorskich. Nawet gdybyś stał na głowie, popijając bawarkę i bawił się przy tym hulahopem, nikt kto miał styczność z waszym serwisem wam nie uwierzy. Nawet nazwę strony ukradliście niemieckiemu portalowy fanowskiemu. Necros głosił, iż ma pozwolenie na nazwę World of Gothic i jest oficjalną odsłoną tego portalu w Polsce. Oczywiście, to brednie. Kolejna rzecz - wyciąganie pieniędzy od użytkowników. Necros zbierał pieniądze niby na lepszy serwer oraz na skrypt IPB. Jak sie to zakończyło? Niby zbiórka się zakończyła, a on postawił forum bez licencji (mam wiele na ten temat dowodów razem z Thorem), a na serwer znalazł sponsora. Kto takim ludziom uwierzy? Nie wspominając już o tym, jak ty oraz TOOL wtargnęliście na forum GN, po czym obrażaliście administracje wulgaryzmami, chwaląc sie tym na dodatek na swoim forum dyskusyjnym.

Cytuj
Tu trochę przegiąłeś bo ten serwis istniał wcześniej przez dwa lata i był jednym z największych. Czego wy nigdy nie osiągniecie dzięki niektórym userom tutaj.
TG jest prawie największym serwisem o tej tematyce, więc w czym rzecz? Co mają do tego userzy? Myślisz, że stanowimy lud egipski? Tak, masz racje. Mamy mało pobożnych użytkowników, dlatego nasze modły do boga Re itd są słabe, w wobec czego jesteśmy trochę nisko w google, a strona nie ma multum artykułów. Ale to się zmieni, zobaczysz, znajdziemy gdzieś ludzi pobożnych, w wieku emerytalnym. Wtedy "spróbujemy opanować świat".
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2007, 19:00:05 wysłana przez Respev »

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Kwiecień 2007, 19:23:03 »
No cóż. Tym razem plagiatem popisał się serwis Gothic Up. Skopiował on artykuł "Ulumulu".

Tawerna : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=90
Gothic Up : http://gothic.org.pl/gothic/ulumulu.html

I inna mała pierdółka (pisze na prośbę Isentora). chodzi mianowicie o ustawienie działów na stronie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Kwiecień 2007, 19:28:52 »
Cytat: Visor
I inna mała pierdółka (pisze na prośbę Isentora). chodzi mianowicie o ustawienie działów na stronie.
No z tymi działami to żenada my coś wprowadzamy zaraz ma to gothic up to staje się już męczące panowie widocznie sami nie potrafią niczego wymyślić tylko cały czas czekają na nasz ruch, my mamy coś nowego oni również zaraz to mają bo w końcu trzeba wszystko ściągać z tawerny trudno samemu cokolwiek wymyślić. To już nie pierwsza taka mała zmiana, która została ściągnięta by stać się bardziej podobnym serwisem do tawerny.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Kwiecień 2007, 19:58:54 »
Z góry przepraszam że piszę drugiego posta.

Po dłuższym obejrzeniu strony znalazłem jeszcze inne skopiowane artykuły. :

ÂŚniący :

TG : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=105
GU : http://gothic.org.pl/gothic/sniacy.html

Recenzja Gothic I

TG : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=20
GU : http://gothic.org.pl/gothic/recenzja.html

UWAGA : Może was zdziwić to ze na GU recenzja jest krótsza. Jest krótsza dlatego że została skopiowana do połowy.

Kruk :

TG: http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=96
GU: http://gothic.org.pl/noc-kruka/kruk.html

Bonusy Gothic II :

TG : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=74
GU : http://gothic.org.pl/gothic-2/bonusy.html

Zapowiedź Gothic 2 : NK :

TG : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=93
GU : http://gothic.org.pl/noc-kruka/zapowiedz.html

Pewnie takich artykułów jest więcej lecz nie mam czasu na szukanie i porównywanie ich.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 09:05:07 wysłana przez Visor »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Kwiecień 2007, 20:36:21 »
Cytuj
No z tymi działami to żenada my coś wprowadzamy zaraz ma to gothic up to staje się już męczące panowie widocznie sami nie potrafią niczego wymyślić tylko cały czas czekają na nasz ruch, my mamy coś nowego oni również zaraz to mają bo w końcu trzeba wszystko ściągać z tawerny trudno samemu cokolwiek wymyślić. To już nie pierwsza taka mała zmiana, która została ściągnięta by stać się bardziej podobnym serwisem do tawerny.

Przyznam, ze administratora Gothic up, znam dosyć dobrze. Sam kiedyś ze mną prowadził stronę GE. Wracając do tematu, spróbuje z nim to osobiście załatwić, jeżeli tylko pojawi się na gg, bo nie sądzę, aby był w stanie skraść te arty, ale jeżeli tak się stało, będę miał zupełnie inne podejście do tego osobnika. Niestety prędzej czy później nie zdziwmy się jak ujrzymy kopię Tawerny Gothic.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Kwiecień 2007, 08:51:19 »
No nie to jest żenujące...
Popatrczcie sami....Właśnie przed chwilą zajrzałem na Gothic Up. Pierwsze co żuciło mi się w oczy to że ktoś dosłownie kilka minut temu napisał posta w Temacie Plagiaty i oskarżył nas o Plagiat, nie jaki Anioł Stróż
Oto Link do tamtego tematu KLIK
 A tu zacytuje jego posta....

Cytuj
No Kacperex.. Znalazłem plagiat.. Jest to serwis Tawerna Gothic. Jednak oni na forum piszą że to GothicUp bezczelnie kopiuje artykuły z ich strony. Odrazu daje link do tematu:
http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...=1136&st=60 . Nie wiem dlaczego ale zdaje mi się że tamte artykuły napisał Boba Fett i poprostu dał je na GUP i na TG.. Jednak nie jestem pewny. Lepiej to sprawdzić.. Odrazu dam linki do artykułów (nie wszystkich):

TG : http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=105
GUP : http://gothic.org.pl/gothic/sniacy.html

Czy nie są takie same? Są. Tylko teraz jest pytanie. Kto komu to skopiował. Czy G.up Tawernie czy na odwrót.. Czekam na twoje zdanie Kacperex..

Pozdrawiam.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Kwiecień 2007, 09:06:56 »
Cytat: MeGorT
No nie to jest żenujące...
Popatrczcie sami....Właśnie przed chwilą zajrzałem na Gothic Up. Pierwsze co żuciło mi się w oczy to że ktoś dosłownie kilka minut temu napisał posta w Temacie Plagiaty i oskarżył nas o Plagiat, nie jaki Anioł Stróż
Oto Link do tamtego tematu KLIK
 A tu zacytuje jego posta....
Hmm dziwna sprawa gość napisał, że te arty kiedyś zapodał im Boba Fett co prawda on kiedyś z nimi współpracował ale skoro już tam nie pracuje a bodajże jeden art jest dość nowy to coś tu nie gra albo Boba rozdaje swoje arty wszystkim serwisom albo serwis Gothic Up kopiuje jego arty bo ma w pewnym stopniu jak się z tego wyspowiadać używając powyższej argumentacji. Cóż trzeba zobaczyć co powie autor powyższych artykułów...Bobo ?



P.S.
Najlepszą obroną na oskarżenie o plagiat jest atak...już gdzieś to widziałem.


Dodano:
Przyjrzałem się dokładniej recenzji gothic ponieważ to ona daje najwięcej do myślenia ano dlatego, że ja ponad rok temu napisałem do gry-online.pl maila z prośbą o udostępnienie mi recenzji, gry-online zgodziło się na to ale oczywiście musiałem umieścić dopisek iż pochodzi ona od nich. Jeżeli ktoś nie wierzy wystarczy sprawdzić zasoby ich serwisu. Teraz pojawia się pytanie jakim cudem Kacperex udostępnił ją również u siebie skoro gry-online zawsze wymaga dopisku ? Może po prostu skopiował ją od nas ?

P.S. 2
Oto link: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=940
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 09:36:45 wysłana przez IsentoR »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Kwiecień 2007, 09:58:24 »
Kolejne dowody.

Cytuj
Niestety coraz bardziej uświadamiam sobie iż tutejsza administracja pozwoliła sobie na plagiat. Recenzja Gothic I jest skopiowana, ale tylko jej połowa. Na Tawernie zaś Isentor mówi że to Gry-Online udostępniło im w/w artykuł. Dowodem na to jest dopisek na końcu "Art pochodzi z serwisu Gry-online". A my skąd go mamy? Musiał zostać skopiowany. Przykro mi to mówić, ale trzeba być szczery w takich sytuacjach..

Zacznijmy od tego, że tą recenzje udostępnił mi serwis gry-online.pl jeszcze za czasów portalu gothic było to prawie dwa lata temu mało tego udostępnił nam całą recenzję na gry-online.pl jest ona udostępniona tylko w połowie by oglądnąć resztę trzeba mieć specjalny dostęp. Bardzo dziwne jest, że to my od początku posiadamy wymagany przez gry-online.pl dopisek wy zaś posiadacie sam skopiowany art do tego całkowity a całkowity art został udostępniony nam tak więc jakim cudem znajduje się również u was...eh żałosne. nie muszę chyba wspominać o dacie wystawienia artykułu u was...


Końcówka recki na gry-online:
Cytuj
Wszystko będzie miało istotny i odczuwalny wpływ na późniejszą rozgrywkę, a wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki.


Recka z Tawerny:
Cytuj
Gdy po raz pierwszy ujrzałem scereeny z Gothica, a było to na początku 2001 roku, akurat wtedy, gdy na rynku ukazał się Severance: Blade of Darkness, bardzo dobra produkcja typu „hack & slash”, pomyślałem, że będzie to kolejny tytuł w tym stylu. Po blisko rocznym oczekiwaniu (przynajmniej w Polsce) okazało się jednak, że niemiecki zespół Piranha Byte wie jak się robi gry cRPG, Wbrew początkowym oczekiwaniom, nie otrzymaliśmy gry zręcznościowej z liniową fabułą, lecz pełnokrwisty „roleplay” z bogatym rozwojem postaci, skomplikowanymi zależnościami rządzącymi fantastycznym światem i wielowątkowymi zadaniami do wykonania.

Akcja Gothic przenosi nas do fantastycznego świata Myrtany, której rozwój cywilizacyjny odpowiada mniej więcej naszemu wczesnemu ÂŚredniowieczu. Ludziom znane są już metody pozyskiwania rud metali i ich późniejszej obróbki. Oprócz znanych nam doskonale metali, takich jak żelazo czy miedź, kraina Myrtani obfitowała również w złoża magicznej rudy, której pokłady znajdowały się jedynie w dolinie Khorinis. W tamtejszych kopalniach pracowali wyłącznie więźniowie, pilnowani przez silny garnizon żołnierzy i strażników. Dzięki magicznej rudzie mieszkańcom żyło się dobrze i dostatnio przez wiele dziesięcioleci, aż do momentu, gdy inne krainy pozazdrościły Myrtańczykom ich bogactw. Myrtanię najechały hordy krwiożerczych orków, których nieprzeliczone oddziały zajmowały kolejne terytoria, niszczą i paląc wszystko na swej drodze. Powoli siły obrońców wyczerpywały się, brakowało uzbrojenia i zaopatrzenia. Król Rhobar postanowił za wszelką ceną bronić złóż magicznej rudy.

Zadanie to zlecił radzie dwunastu najpotężniejszych magów. Postanowili oni zamknąć cały obszar doliny magiczną barierą, której nie można już opuścić. Niestety czar wymknął się spod kontroli i przekroczył granice wyznaczone przez magów, na zawsze zamykając ich we własnej pułapce. Więźniowie szybko skorzystali z okazji buntując się przeciwko królewskim strażnikom. Pod przywództwem Gomeza skazańcy opanowali stary zamek i zaprowadzili własne porządki. Król Rhobar, potrzebując nieustannych dostaw magicznej rudy na potrzeby prowadzonej wojny, musiał rozpocząć pertraktację. W zamian za comiesięczne dostawy wszystkich potrzebnych sprzętów, żywności i kobiet, skazańcy przekazywali na zewnątrz wydobytą rudę.

Jednak nie wszyscy więźniowie zaakceptowali porządki zaprowadzone przez Gomeza i jego Stary Obóz. Część niezadowolonych z jego działań postanowiła opuścić stary zamek i przeniosła się w okolicę innej kopalnie. Tak powstał Nowy Obóz, którego przywódcą został Lares. Członkowie Nowego Obozu mieli własną wizję swojej przyszłości, a ich głównym celem stało się znalezienie sposobu na opuszczenie przeklętych kopalni. W tym samym czasie niektórych skazańców zaczęły nawiedzać dziwne sny i tajemnicze wizje. Pod ich wpływem narodził się kult ÂŚniącego, który w krótkim czasie rozprzestrzenił się wśród wielu więźniów. Założyli oni Bractwo ÂŚniącego, którego najwyższym kapłanem został Y’Berion. Członkowie Bractwa przenieśli się na pobliskie bagna, gdzie stworzyli trzeci obóz. Wykorzystując bagienne rośliny nauczyli się robić magiczne mikstury, które sprzedawali do pozostałych obozów. Podziały dotknęły również uwięzionych pod barierą magów. Sześciu magów ognia pozostało wiernych królowi osiadając w Starym Obozie, jednak pozostałych sześciu Magów Wody przeniosło się do Nowego Obozu, by tam wspólnie szukać sposobu na przełamanie magicznej bariery. Tak mniej więcej przedstawia się świat, w którym przyjdzie nam żyć.

Grę rozpoczynamy jako nowy więzień skazany na wzmocnienie siły roboczej w kopalniach magicznej rudy. Jeszcze przed nieodwracalnym przekroczeniem bariery otrzymujemy pierwszą misję. Magowie z zewnątrz zlecają dostarczenie zapieczętowanego listu do magów ognia. Od tego momentu zostajemy zdani wyłącznie na swoje siły i rozum. Co od pierwszej chwili fascynuje w Gothicu, to prawdziwa dowolność w postępowaniu oraz duży realizm zachowania postaci NPC. Już na samym początku musimy decydować, do którego obozu powinniśmy się udać. Co prawda najbardziej oczywistym pierwszym krokiem jest Stary Obóz, ale tak naprawdę dla przebiegu gry nie byłoby znaczenia gdybyśmy zaczęli od Nowego Obozu lub Bractwa ÂŚniącego. To charakterystyczna cecha dla całej gry, podczas której będziemy musieli wybierać nie tylko do którego obozu się przyłączyć, ale również jak rozwijać swoją postać, jakie rozwijać cechy i umiejętności, jakich zadań się podjąć, a z jakich zrezygnować. Wszystko będzie miało istotny i odczuwalny wpływ na późniejszą rozgrywkę, a wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki.

Jednak twórcom gry nie wszystko udało się dopracować jak należy. Niezbyt przemyślany, a właściwie zupełnie nietypowy jest interfejs sterowania postacią. Niemieccy programiści jakby zupełnie zapomnieli, że do naszych komputerów podłączone jest bardzo przydatne urządzenie zwane myszką. Do dyspozycji mamy więc wyłącznie klawiaturę, w dodatku z bardzo dziwnie zdefiniowanymi klawiszami sterującymi. Przynajmniej dla mnie, gdyż bez uważnego przestudiowania „klawiszologii” i zapamiętania specjalnych kombinacji klawiszy (np. CTR-GÓRA) nie byłem w stanie nic podnieść ani otworzyć. Podobnie jest z oknem handlu między postaciami, które z początku jest całkowicie niezrozumiałe i długo trzeba nabierać wprawy, aby cokolwiek kupić lub sprzedać. Walka, dla nie wprawionego gracza, też może przysporzyć o palpitację serca. Nawet ta najprostsza, gdzie musiałem zabić trzy żuki, których mięsa potrzebował kucharz do wspaniałej (ponoć) potrawy. Przez blisko dziesięć minut machałem mieczem nad biednym żukiem i za jasny gwint nie mogłem go ubić. Miecz cały czas mijał go górą, a ja długo szukałem odpowiedniej pozycji by go dosięgnąć, choć o ile łatwiej byłoby rozgnieść go po prostu podeszwą buta. Była to jedna z niewielu sytuacji gdzie bezkarnie mogłem używać miecza w mieście. Normalnie wystarczało wyciągnąć broń by od razu wszyscy wokoło rzucali się na mnie jak na przestępcę. Twórcy trochę w tym przesadzili, gdyż nawet będąc prowadzonym przez jednego z wyznawców ÂŚniącego do ich siedziby na bagnach, nie mogłem używać broni. Widząc, że mój przewodnik raz po raz przystaje i walczy z wrogimi potworami, również i ja postanowiłem być przydatny. Niestety moja pomoc okazała się nie tylko zbędna, ale i niemile widziana, gdyż następnym celem przewodnika okazałem się ja sam! Takich denerwujących drobnostek spotkać można jeszcze wiele i trzeba się z nimi pogodzić. Dopiero wtedy gra sprawi nam przyjemność.

Można uznać, że Gothic jest niezwykle udanym debiutem panów z Piranha Byte. Przemyślana fabułą i skomplikowane reguły rządzące tym światem tworzą zamkniętą całość, do której ciężko byłoby się przyczepić. Wykreowany świat nie jest co prawda zbyt wielki: zaledwie trzy centra cywilizacji, kilka podziemnych labiryntów, a wszystko w odległości przysłowiowego rzutu kamieniem. Czujemy się jak na mapie o pomniejszonej skali, gdzie wszystkie odległości uległy radykalnemu skróceniu. Spowodowało to jeszcze jeden niekoniecznie zamierzony efekt. Większość postaci NPC rozmieszczonych zostało gęsto na niewielkiej powierzchni, więc co krok spotykamy nowych mieszkańców pragnących po prostu porozmawiać czy też zlecających nam koleje zadania. Jest to z początku strasznie męczące, gdyż pierwsze kilka godzin gry trzeba poświęcić prawie wyłącznie na niekończące się rozmowy. Na dodatek te same dialogi można powtarzać w nieskończoność, co przyprawia niekiedy o ból głowy. Najgorzej poradzono sobie z nieistotnymi postaciami NPC (takimi bez imienia), którzy do znudzenia powtarzali te same kwestie, aż w końcu przestałem z nimi rozmawiać.

Czy Gothic jest grą watą uwagi? Z pewnością tak, szczególnie, jeżeli chodzi o miłośników gier cRPG, których producenci nie rozpieszczają trójwymiarową grafiką. Większość powstających „roleplajów” to grafika izometryczna na prerenderownych tłach lokacji (Fallout, Baldur’s Gate itd.). Pochwalić więc należy już sam fakt podjęcia się takiego wyzwania, które przecież nie zawsze do końca się udawało. Przypomnijmy choćby Ultimę IX: Ascension, w którą mogli grać wyłącznie posiadacze kart 3dfx, a i tak wydajność grafiki pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Gothic również posiada niepoślednie wymagania sprzętowe i bez szybkiego akceleratora grafiki 3D oraz wystarczającej ilości RAM-u (z moich doświadczeń wynika, że 128MB to raczej mało) możemy zapomnieć o podziwianiu wszystkich przygotowanych efektów wizualnych. Na szczęście twórcy pomyśleli o możliwości wyłączenia niektórych efektów przetwarzanych w czasie rzeczywistym, a w szczególności opcję deaktywacji widoku magicznej bariery nad naszymi głowami, która przepięknie mieni się wszystkimi barwami tęczy.

Chyba najbliżej Gothicowi do najnowszego rozdziału The Elders Scroll III: Morrowind, co wszystkim powinno wystarczyć za najlepszą rekomendację. Oczywiście świat jest znacznie, znacznie mniejszy, ale panowie z Pyranha Byte nie spoczęli na laurach. Pracują już nad drugą częścią Gothica, który nie tylko ma ustrzec się przed błędami z jedynki, lecz także rozmachem dogonić słynną serię zespołu Bethesda. Ja w każdym razie trzymam za nich kciuki!

Coraz więcej osób sobie to uświadamia...
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 10:04:29 wysłana przez IsentoR »

Offline K4nIb0L

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:06:09 »
Tak. Ja jestem Anioł Stróż. Teraz już wiem drogi panie IsentoR że to Gothic Up kopiowało te artykuły. Jestem tego niemal że pewne, ale z tamtąd nie odejdę. Skoro sam mówisz, iż recenzję masz z Gry-online no to czego się czepiasz? Sam to napisałem na Gup..
Cytuj
Zacznijmy od tego, że tą recenzje udostępnił mi serwis gry-online.pl jeszcze za czasów portalu gothic było to prawie dwa lata temu mało tego udostępnił nam całą recenzję na gry-online.pl jest ona udostępniona tylko w połowie by oglądnąć resztę trzeba mieć specjalny dostęp. Bardzo dziwne jest, że to my od początku posiadamy wymagany przez gry-online.pl dopisek wy zaś posiadacie sam skopiowany art do tego całkowity a całkowity art został udostępniony nam tak więc jakim cudem znajduje się również u was...eh żałosne. nie muszę chyba wspominać o dacie wystawienia artykułu u was...
No to plagiat nieprawdaż?  Pogadaj o tym z Kacperexem, a nie ze mną bo ja jestem tam zwykłym userem.. Jeśli uraziłem kogoś z tego serwisu - przepraszam. Wtedy gdy pisałem tego posta na Gup zaczynającego się na "Ja znalazłem plagiat.." niejasno sie wyraziłem. Chciałem przez to powiedzieć, iż to My (czyli gup) skopiowaliśmy prawdopodobnie z Tawerny..
Jeszcze raz przepraszam..

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:06:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top