Tawerna Gothic > Serwis

Plagiaty

(1/28) > >>

Isentor:
Człowiek, który skopiował owe arty został przeze mnie znienawidzony po wsze czasy...to już szczyt chamstwa.
Obecnie planuje okrutna plaga dzieci neo które to nie szanują cudzej pracy kopiując arty. Nawet [jak robią to inni] nie pofatygował się o zmianę treści artów. Po prostu są to czyste kopie pochodzące nie tylko z TG. By tego jeszcze było mało osoba ta skopiowała nasz układ menu oraz kategorii w nim...eh. O glaerii nawet nie będę wspominał bo szkoda gadać...

Wszystko zostało zgłoszone do odpowiednich organów...może kiedy któregoś porządnie się ukarze reszta nauczy się, że nie wolno tego robić.


P.S.
Nawet nie chciało mu się wrzucić obrazków na swój serwer...
http://www.gothic4all.info/viewpage.php?page_id=3

Arthas:
Cóż, szkoda słów. Istnieją granice, których nie powinien przekraczać nawet największy plagiator i złodziej cudzej pracy i trudu. To jest niedorzeczne i żenujące, a osoba, która dopuściła się kradzieży powinna zostać surowo ukarana, a jej strona powinna zostać usunięta. Widać, regularnie odwiedza naszą stronę i kradnie/kopiuje, co popadnie. Mało tego, z innych portali również "zapożycza"(delikatnie mówiąc) czyjeś prace. Totalny idiotyzm i szczyt głupoty.

Isentor:
Gadałem dzisiaj z administratorem owego serwisu wywalił przy mnie arty z TG. Jednak jeśli coś mi umknęło a on nie usunął jakiegoś arta zgłoście mi to w tym temacie.

Arthas:
Gothic I
Recenzja, Postacie

Gothic 2: NK
Kruk


Wyżej wymienione arty znajdują się i na Tawernie i na tamtej stronie. Pewnie coś jeszcze pominąłem...

woju:
To tylko pokazuje, że przy tym serwisie o Gothicu, pracują profesjonaliści i wiedzą o czym piszą i mają o tym pojęcie! A inni kopiując materiały z tej strony pokazują tym swoją niewiedze o tym co robią i mogą się tylko wstydzić, że niepotrafią napisać czegoś swojego, tylko idą na łatwizne kopiując czyjąś prace!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej