Ankieta

Jaki jest poziom trudno?ci Nocy Kruka ?

Bardzo
18 (4.3%)
18 (4.3%)
36 (8.7%)
92 (22.2%)
114 (27.5%)
Trudny
100 (24.2%)
Bardzo Trudny
27 (6.5%)
Niemo
9 (2.2%)

Głosów w sumie: 401

Autor Wątek: Poziom trudności  (Przeczytany 68152 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Luty 2007, 16:41:15 »
Jak dla mnie w NK jest średni stopień trudności. Niejest ani za łatwy ani za trudny. Mi taki w każdym razie pasuje. Jest trudniejszy od Gothic II  to fakt. Ale co z tego?? A otóż NIC. Do NK ten poziom trudności pasuje!!Jest dobry dla tych co nieumieją grać i dla tych co umieją. Każdy znajdzie w tym poziomie coś dla siebie.

Pozdro
Tristram

Offline Zielony_Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty 2007, 21:32:37 »
Cóż-wszystko zależy od grającego(alem odkrywczy jest  )Ja zaznaczyłem poziom średni.NK zdecydowanie jest trudniejszy np. od jedynki,no i te otrudnienia związane z płaceniem większą ilością PU,ale z drugiej strony można jednocześnie przechodzić fabułę dwójki i NK więc jak już ktoś napisał-jakoś sie to wyrównuje.No i w sumie nie jest AÂŻ tak trudny.ÂŚredni-taki mój wybór

Forum Tawerny Gothic

Poziom trudności
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty 2007, 21:32:37 »

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Marzec 2007, 17:50:44 »
Zalerzy poniewarz dla kogoś kto ma doświadczenie w tej części gry, to dla niego bedzie łatwe, lecz dla kogoś kto gra pierwszy raz , będzie trudniejsze.

Ja Noc Kruka przechodze 17 raz i dla mnie ta gra zroniła się łatwa.    



                                                               

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Poziom trudności
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:45:47 »
Ja dałem ocene ÂŁatwo-ÂŚredni bo wprowadza pare nowych potworów, które są troche trudne. Trudno też jest przedrzec się przez pułapki w świątyni no wiecie tej z Krukiem. Szpon Beliara zdecydowanie ułatwia grę dlatego dałem tą ocenę  

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Kwiecień 2007, 16:51:50 »
Moim zdaniem średni. W Khorinis jest dosyć dużo słabych potworów. Problem stanowią dla mnie tylko Polne Bestie, Cieniostwory i ożywieńcy których zresztą i tak jest mało.Na początku grało mi się łatwo. Nie zapuszczałem się nigdzie w dzikie tereny.Większość potworów jest łatwo pokonać jeśli się umi. Trzeba wiedzieć co jest dobre na co, a gra nie będzie trudna. np. z kuszy wystarczą 1-2 celne strzały które zabijają Krwiopijce.To zależ też od gildii. Magiem gra się łatwo a strażnikiem Miesjkim/Paladynem trudniej. Może wybrałem poziom "średni" ponieważ nie zapuszczałem się za daleko w lasy na wschodzie i nie byłem w Jarkendarze.Ale z tego co wiem, to podobno w Jarkendarze są  niemal takie same potwory jak w Khorinis. Poziom trudności zależy też od aktualnego wyposażenia.Przecież w stroju farmaera ze szyletem nie zabijemy Orka. Co innego być Paladynem w dobrej zbroji i z dobrym mieczem. Wiele czynników przyczynia się do poziomu trudności. Jednak na tym etapie na którym moja gra została nieszczęśliwie przerwana grało się tak średnio.  
Ah zapomniałem napisac, że gram z dodatkiem.Z dodatku Noc Kruka potwory są trudniejsze do pokonania i w ogóle gra jest trudniejsza.Więc do zależy też od tego czy gramy z dodatkiem czy bez.
Jak gramy z dodatkiem do potwory wszędzie są silniejsze nie tylko w Jarkendarze.

Podrawiam,
Galeria Ciastek

PS: Właśnie byłem w Jarkendarze, gdybym był tam przed głosowaniem dałbym "Trudny" ale już zapóźno.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2007, 20:29:47 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Poziom trudności
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Kwiecień 2007, 20:55:44 »
YES, YES YES

Ja uważam, że to świetny pomysł, Gothic II był grą w miarę łatwą, ale z Nocą Kruka ta  gra przechodzi olbrzymią  ewolucje, podchodze do pierwszego wroga - wilka i go z miecza, i co ??!! Ledwo skrawek życia mu zabrałem, ale następny cios był śmiertelny. I wreszcie Gothic stał się czymś trudnym, normalnie Palkiem skosił bym trzech orków w GD, ale w NK albo ledwo przeżyłem, albo to oni mnie zabili...
Myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie, nic dodać nic ująć :D ÂŚwietny zabieg.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Maj 2007, 15:48:22 »
Jak dla mnie NK jest bardzo trudny ale jest możliwe ukończenie go bez kodów.
Wystarczy znaleźć sposób na coś czego nie możemy pokonać np.
smoki odnawiają swoje HP kiedy nie dostają po kościach - ja zawsze kupowałem
zwoje szkieleta goblina i smok nie miał ze mną szans.

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj 2007, 16:23:02 »
Uważam że poziom w NK jest średni dla doświadczonego gracza,dla laika lub kogoś kto nie miał styczności z żadną częścią Gothic,NK może wydawać się bardzo trudny ale tylko do czasu,myślę że mogli zrobić jeszcze trudnej, choć trzeba przyznać że poziom jest przez całą grę raczej dobrze zrównoważony,co było mankamentem GI i GII które są za łatwe.

Offline Mikesz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Maj 2007, 09:53:18 »
Dla mnie Gothic 2 NK był bardzo trudną grą. Jestem początkującym graczem i ta gra wymagała odemnie nie lada zdolności. Miałem problemy z załatwieniem zwykłego wilka

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Maj 2007, 15:40:22 »
Ja osobiście myśle że G2NK jest łatwy, z poczatku myślełem że jest trudny lecz po kilku chwilach gra zrobiła się łatwiejsza. dlatego oddałem głos na "ÂŁatwy"

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Poziom trudności
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Czerwiec 2007, 11:39:27 »
Bardzo dobrze że został zwiększony poziom trudności bo sie w Gothica dłużej gra dla mnie to on był średnio-trudny a momentami średni do przejścia. Ci którzy nie umieją przejść gothic to niech robią na początek łatwe misie aby sie wzbogacić i żeby mieć więcej doświadczenia a na koniec trudne (mam kolegę który nie mógł zabić topielca na samym początku i żalił mi sie że jest za trudno  )
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 12:15:04 wysłana przez DODO »

Offline Niqo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Czerwiec 2007, 13:33:01 »
Nom to tak, na początek chciałem powiedizeć ,że bardzo miło jest mi być w szanownym gronie fanów gothica   i oto jest mój pierwszy post na tym forum   .
Ale przejdźmy do tematu ,w porównaniu do G2 ,G2: Noc Kruka ,przynajmniej w moim przekonaniu,
wymaga od gracza  sporego wysiłku przedewszystkim jeżeli chodzi o umiejętności naszego bohatera...
No ale niezapominajmy ,że dodane zostały pasy podwyższające nasze umiejętności,lecz wg. mnie i tak nierekompensuje pktów które trzeba wydać (w początkowej fazie gry ) na siłę i zręczność.
Dlatego wydaje mi się ,że najodpowiedniejszym stopniem dla NK byłby stopień 'trudny'.
Nom to mam nadzieje ze moje info. sa bardzo dokładne (własnie w trakcie przechodzniea NK,4 raz   )Pozdrawiam.

Edit:@Kurgan
Przecież w zdobyciu ornamentu w północnym lesie pomaga nam lares .
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 13:35:49 wysłana przez Niqo »

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Czerwiec 2007, 13:44:45 »
Gothic 2 był stanowczo za łatwy w porównaniu z jedynką.noc kruka jest duzo trudniejsza, ale niemożliwa do przejscia nie jest. Zwiększono ceny za bron, ilośc punktów nauki żeby sie czegos nauczyc i są trudniejsze potwory do pokonania. Ale w ten sposób gra jest ciekawsza i mamy większą satysfakcję gdy nauczymy się zręcznosci na 200 punktów.
Trzeba jednak zauważyc ze zwiększono poziom trudnosci własnie na prośbę graczy, którzy uważali że dwójk była za łatwa.

 Według mnie poziom jest średnio-łatwy

Offline Metfan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Lipiec 2007, 20:05:49 »
Jak dla mnie NK jest grą trudną, a to ze względu na zawyżenie ilości punktów nauki na szkolenie. Jest ich 10 na każdy lvl a idą jak woda.

Offline Nowik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Lipiec 2007, 09:24:43 »
Myślę że gothic 2 NK jest łatwą grą chociaż kiedy go kupiłem napisali w instrukcji że poziom trudności jest zwiększony na początku się przeraziłem ale kiedy w niego zagrałem już tak nie myślałem bo ta gra jest łatwa i można w niej nabić dużo expa:)

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Poziom trudności
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Lipiec 2007, 17:19:13 »
dla mnie poziom trudności w nocy kruka to:łatwy-średni,ponieważ na początku jest bardzo ciężko(silne potwory,wymagana siła i zręczność do broni,oraz ich ceny  )ale gdy już się uporamy z dodatkiem i zdobędziemy wyposażenie(szpon beliara,dosyć dobre zbroje)to puzniej jest bardzo łatwo  więc dlatego zagłosowałem na poziom trudności:łatwy-średni  






pozdrowienia .:KERTH:.  





""ręka która ich karmi,i pięść która ich bije"

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lipiec 2007, 11:19:20 »
Na początku gry poziom jest średnio - trudny (potwory są silniejsze, nauka atrybutów bardzo zwiększona - najgorzej z maną jest) Jednak jak grasz wojownikiem to po zdobyviu szponu beliara gra się staje łatwa, a nawet bardzo łatwa

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Wrzesień 2007, 16:55:00 »
Oddałem głos na "średnio/trudny" ponieważ w porównaniu do G2 gra jest znacznie trudniejsza i to mi się zdecydowanie podoba, jak dla mnie bez dodatku gra się zbyt łatwo, tutaj trzeba się dobrze nagłowić jak rozwinąć naszą postać, żeby pod koniec rozgrywki była prawdziwym herosem:)

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Październik 2007, 10:26:52 »
Ja uważam że gothic II noc kruka jest trudny, ale tylko na początku, gdyż gracz za szybko "rzucony na głębokie wody", mam na myśli zdania związane z Jarkendarem, ta chmara wargów, błotnych węży, bagiennych golemów, bandytów, orków i co tam jeszcze w Jarkendarze żyje, to za dużo na początkującego gracza. Potem Gothic jest łatwy, nawet zbyt łatwy! Twórcy nie dostosowali poziomu do siły postaci! Jednak przeżycie na początku jest trudne, więc stawiam na trudny.

Pozdowienia!

Offline Gorn04

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Październik 2007, 13:37:25 »
Ja stawiłem na trudny, ponieważ początek jest kolosalnie trudniejszy od zwykłego GII, ale jest do przejścia. Pierwszy raz grania w NK nie dałem rady i grałem z kodami, ale teraz jestem w trakcie grania w to bez kodów  . Ostatnio załatwiły mnie trzy gobliny  , gdy miałem wykopać skarby tego przywódcy piratów(nie pamiętam imienia)  . Mam zamiar grać magiem i to chyba zły pomysł, ale nie lada wyzwanie  .

ÂŻyczcie mi powodzenia

Forum Tawerny Gothic

Poziom trudności
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Październik 2007, 13:37:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything