Autor Wątek: Poszukiwany redaktor  (Przeczytany 7063 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Poszukiwany redaktor
« dnia: 22 Październik 2006, 13:24:50 »
Jako, że Gothic 3 jest bardzo obszerny i szykuje się wiele pracy...a w obecnym składzie posiadamy małą liczbę osób które będą miały możliwość grania na max detalach poszukujemy jednego lub jeśli trafią się porządni kandydaci to dwóch redaktorów.

Od takiej osoby wymagamy:
- aktywności
- częstej dostępności
- podstawy min. 2 języków (wskazane: Angielski, Niemiecki)
- szybkiej i rzetelnej pracy
- znajomości zasad języka polskiego
- wyłączności na współpracę
- posiadanie Gothic'a 3
- poprawne działanie Gothic'a 3 na sprzęcie redaktora

Posty w stylu "Ja chcę być redaktorem" będą ignorowane...każdy kandydat musi napisać "list motywacyjny" czyli między innymi swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz umiejętności.


Osoby chcące zgłosić swoją kandydaturę na redaktora muszą napisać swoje zgłoszenie pisząc posta w treści którego zamieszczają swój adres email bądź numer/id komunikatora [np. gg].  Jeśli ktoś poda "komunikator" wskazane jest by napisał w jakich godzinach jest dostępny, gdyż skontaktuję się z każdym kandydatem by ustalić warunki współpracy bądź podziękować mu.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 13:29:28 wysłana przez IsentoR »

Offline woju

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 18:43:12 »
Witam!!!

Byłbym zainteresowany pomocą w prowadzeniu Waszego serwisu! Może niekoniecznie posadą redaktora, ale w jakimś stopniu chciałbym pomóc np. pisząc teskty itp. Moja znajomośc języka angielskiego jest średnia (nadal się ucze), niemiecki na poziomie podstawowym (nadal się ucze). Bede posiadał swojego Gothica 3, po premierze w Polsce (mam nadzieje, że mój sprzęt udźwignie go:P)  Prosze o kontakt na xwoju@op.pl lub gg: 6258296 (w godzinach popołudniowych do puźnego wieczora) W tematyce świata gry Gothic sądze, ż jestem obeznany na tyle, że moja pomoc może się przydać (każda para rąk się chyba przyda). To jest moje nowe kont o w serwisie.

Pozdrawiam i licze na pomyślne rozpatrzenie mojej prośby!
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 21:00:36 wysłana przez woju »

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 18:43:12 »

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2006, 20:05:30 »
Witam Serdecznie!

Od dawna staram się o tę posadę. Własnego Gothica 3 spodziewam się pod koniec roku, co nie znaczy, że nie zdobędę go wcześniej. Staram się być aktywny i dostępny mimo łącza modemowego, które w najbliższym czasie zamienię na stałę łącze. Redakcja zna mój styl pisania artykułów i mam nadzieję, że się podoba :). Znam dwa języki: polski i angielski na poziomie bardzo zaawansowanym, więc z tłumaczeniem nie powinno być problemu. Jeśli chodzi o sprzęt, to jest dobrze, posiadam TES IV Oblivion i bez większych problemów w niego gram ( co nie zmienia faktu, że jestem maniakiem Gothiców :) ). Z pisaniem artykułów o starszych grach serii Gothic też nie będzie kłopotu, gdyż wszystkie części sagi ukończyłem kilkanaście razy bez najmniejszych problemów. Po ewentualnym otrzymaniu posady starałbym się rzetelnie wypełniać powierzone mi zadania i nie przynieść stronie hańby. Prosze o dokładne rozważenie mojego wniosku. Mój numer gg: 4793552, mój e-mail: matius.gate@gmail.com.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2006, 19:04:34 wysłana przez Matius »

Offline Torlof

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2006, 22:04:25 »
Witam !!!

Chciałbym zostać redaktorem aby poszeżać wiedze którą posiadam i przekazywać ją innym którzy niemieli styczności ze światem Gothica. Jestem osobą której nieobce są inne tytuły RPG, a także poprzednie części Gothica które wielokrotnie przechodziłem. W wysokim stopniu opanowałem język angielski co pozwala mi w pełnym rozumieniu G3, którego posiadam. Jeśli chodzi o język niemiecki to jestem początkujący. Jeśli to pomoże to znam podstawy języka rosyjskiego. Jestem często dostępny na gg pod numerem 7521625 (po 16), jak i pod adresem wojcik89@interia.pl który regularnie sprawdzam. Nie jestem związany z innymi serwisami o Gothic'u. Aby niebyło wątpliwości co do sprzętu to posiadam Athlon 64 3800+, 1 GB, Radeon 9800 Pro.

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej oferty.

Pozdrawiam!!!

Offline Iveragorn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik 2006, 22:21:19 »
Serdecznie witam!
 Gdy trafiłem na tego posta strzasznie sie ucieszyłem i bo zawsze mażyłem o pracy redaktora, a że to jeszcze wiąże się z graniem w najnowszą odsłone Gothica to pomyślałem, że musze spróbować bo może nie trafic mi się taka druga okazja. A więc od początku. Jeśli chodzi o moją aktywność to jestem na komputerze ok. 3 - 4 godziny dziennie mniej więcej od godziny 15 - 16. Znam język angielski na poziomie zaawansowany i nie mam problemu z tłumaczeniem tekstów na język polski z angielskiego i na odwrót. Jeśli mi na czymś zależy to potrafie zrobic to jak najszybbciej potrafie i nie znaczy to że robie to ,, po łebkach". Jeszcze nie posiadam Gothica 3 ale już zamówilem edycje kolekcjonerska i jak przyjdzie to od razu zainstaluje. Mój komputer spełnia wymagania sprzętowe Gothica 3 i myśle że bedę grał na maksymalnych detalach! Jeśli chodzi o kontakt ze mną to GG: 2828618 i email: izzy_@onet.eu.

Pozdrawiam całą redakcję i prosze o pomyślne rozpatrzenie mojej prośby.

 PS. Wole mieć tego Gothica 3 dopiero 3 listopada niż sciągać go z internetu lub kupic na giełdzie jak robią to niektórzy. Jeszcze raz pozdrawiam!

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2007, 23:34:50 »
Niewiem, czy propozycja wciąż aktualna, ale ja chciałbym spróbować.
-Mam Gothic 3 i przeszedłem go na 3 sposoby.
-Znam Niemiecki na poziomie śrd-zaawansowany(ale bez przesady)
-Angielski znam podstawowo
-Lubię pisać opowiadania i artykuły i zwykle dobrze mi wychodzą (fantazja)
-Dobrze znam język polski
-Znam wszystkie części Gothica
-Często wchodzę na forum (stały dostęp, chyba że mnie niema w domu lub jestem zajęty)
-Mam nadzieję , pomagam użytkownikom
Jakby propozycja była aktualna to pisz na adres

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2007, 14:22:37 »
Czyli ja również chętnie się zgłoszę, jeżeli propozycja jest nadal aktualna, tylko nie wiem jakie artykuły mam pisać skoro, jest już bardzo dużo w portalu. Czyli po kolei według punktów jest tak:

- aktywność: od nie dawna jestem na forum, ale jak widać moja aktywność jest dość spora
- częsta dostępność: na komputerze jestem średnio 3 godziny na dobę plus może jeszcze ze 2 godziny jak nie jestem na dworze
- podstawy min. 2 języków (wskazane: Angielski, Niemiecki): znam podstawy języka niemieckiego, angielski jestem na poziomie średnio - zaawansowanym
- szybka i rzetelna praca: zawsze potrafię się szybko i dobrze wywiązać z postawionych mi zadań, dodatkowo motywuję to tym, że jestem obowiązkowy
- znajomość zasad języka polskiego: jestem zdobywcą szkolnego Złotego Pióra Pelikana, czyli krótko mówiąc jestem dość dobry w ortografii, gramatyce i fonetyce, no ale ona się nie przyda :)
- wyłączność na współpracę: jestem do dyspozycji, zawsze, wystarczy tylko poprosić
- znajomość gier z serii Gothic: przeszedłem wszystkie części gier po kilka razy, nie wyłączając z tego Gothic 3, dodatkowo jestem jednym z lepszych zawodników pojedynków na Gothic Site.

Dodatkowo chciałbym poprzeć moją prośbę tym, że jestem rzetelny i obowiązkowy. Wykazuję się inwencją twórczą w każdym calu. Potrafię nawet napisać coś za innego redaktora, jeżeli będzie miał problemy z jakimś artykułem.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2007, 21:50:16 »
Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko redaktora. Uważam, że spełniam podstawowe warunki:

1) Jestem dostępny o każdej porze;
2) Nie mam problemów z językiem angielskim;
3) Posiadam całą sagę gry Gothic;
4) Potrafię szybko wykonać powierzone mi zadania;
5) Mam stały dostęp do internetu i szybkie łącze.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

Z poważaniem Khaleb

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2007, 22:46:38 »
Odpisze tobie to samo co odpisuje każdemu, byś wysłał mi na pw swoją prace - byle jaką. Musimy sprawdzić jak piszesz i czy nam to odpowiada w ciemno nie bierzemy, chyba rozumiesz.

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2007, 15:33:20 »
 Witam.
Ja też chciałbym dołączyć do grona redaktorów. Jestem na forum dostępny prawie codziennie. Znam na poziomie średnio zaawansowanym język angielski, mam nadzieję że to wystarczy. Każdą pracę jaką mi przydzielicie postaram się wykonać jak najszybciej i jak najlepiej. Zasady języka polskiego znam także dość dobrze. Nie jestem redaktorem na żadnej innej stronie. Jak mnie przyjmiecie to pracuje tylko dla was. A co do znajomości serii Gothic grałem w każdą część. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.

Forum Tawerny Gothic

Poszukiwany redaktor
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2007, 15:33:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything