Autor Wątek: Szafa grająca na Tawernie Gothic  (Przeczytany 5909 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« dnia: 05 Listopad 2007, 22:26:43 »
Na Tawernie zagościł dzisiaj nowy element, a jest nim szafa grająca. Na razie mieszczą się w niej 2 utwory z Gothica 3. Z czasem będziemy ją uzupełniać. Skina playera nie planuję na razie zmieniać, bo i tak służy do słuchania, a nie do oglądania. W szafe grającą możemy uruchomić klikając w link "Graj muzykę", który znajduje się w górnej części forum. Szafa gra dopóki nie zamknięmy okienka, w którym się znajduje. Okno można zminimalizować i przeglądając Tawernę, słuchać muzyki.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2007, 22:28:36 wysłana przez Respev »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2007, 23:10:52 »
Otrzymałem więc zaszczyt bycia pierwszą osobą, która skomentuje ten projekt.

Na początek chylę czoło przed inicjatorem takiego pomysłu. Ciekawe rozwiązanie z muzyką w tle o tej samej tematyce co cały portal (trudno, żeby było inaczej  ). Kiedy przeczytałem ten tekst:
Cytuj
Skina playera nie planuję na razie zmieniać, bo i tak służy do słuchania, a nie do oglądania.
Pomyślałem, że zobaczę obskurną, wręcz spartańską wersję odtwarzacza, a tutaj się okazuje, że Respev umilił nam życie ładnym zielonym desingiem, który nie rzuca się w oczy, nie przytłacza strony, ale jest po prostu elementem, zgodnie z jego przeznaczeniem.
Cieszę się, że Tawerna nabiera świeżego wiatru w żagle i pnie się w górę.
Jak na razie projekt wypada bardzo pozytywnie i myślę, że nie tylko moje uznanie zdobył, ale również pozostałe ponad 9,000 użytkowników osądzi tak samo  


Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2007, 23:10:52 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2007, 13:56:42 »
Pełen szacunek, audio jest na razie " podstawowe ", ale skoro będą dodawane nowe...  
Ja bym jeszcze polecił nie tylko kawałki z  Gothica, mimo, iż forum jest mu poświęcone, ponieważ wiele utworów nie wyjdzie z jego samego. Soundtracki z wielu gier RPG pasują do klimatu Gothica, tylko nie wiem, jak z udostępnianiem tych utworów...

PS Tawerna zmieniła się na dobre, tylko te zielone paski na bokach...   poza tym pełnia szczęścia.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2007, 13:57:20 wysłana przez Zhai »

Respev

  • Gość
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2007, 14:35:36 »
Cytuj
Soundtracki z wielu gier RPG pasują do klimatu Gothica, tylko nie wiem, jak z udostępnianiem tych utworów...
To jest sprzeczne z prawami autorskimi. Soundtracki są wydawane w formie płyt cd i nie są darmowe. Do odtwarzacza wrzucam tylko to, co udostępniła Piranha Bytes. Wieczorem, albo nawet za chwilę dodam jeszcze parę utworów.

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2007, 15:59:36 »
Respev jeżeli to był twój pomysł i realizacja to chyle czoło bardzo nisko. Muzyka nadaje stronce świetny klimat, a nowy skin cieszy oczy.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2007, 16:15:43 »
No, no... panu Respev'owi nalezą się brawa. Dzięki temu udogodnieniu z pewnością będę częściej zaglądał na TG. Może nawet zaczne znów tak często pisać jak kiedyś...

Offline Reiss

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2007, 16:21:35 »
To niesamowite. Bardzo dobry pomysł, bardzo. Jest to urozmaicenie, wzbogacenie forum. Pełen szacunek dla tego co to wymyślił. To jest strzał w dziesiątkę.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopad 2007, 16:26:05 »
Nie pozostaje mi nic innego jak poprzeć poprzedników. Pomysł trafiony a w szczególności w dobie zmian na Tawernie. Myślę że jeszcze czeka nas nie jedna niespodzianka ze strony całego składu Tawerny.

Pzdr.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Listopad 2007, 19:02:01 »
Naprawdę, wprowadzenie muzyki na TG to bardzo dobre posunięcie!! Został nadany klimat temu miejscu i to w najlepszym wydaniu  To był naprawdę, dobry pomysł, mam nadzieje że zostanie dodane jeszcze parę kawałków. Pomysłodawcy i twórcy wielkie "szapo ba" (czy jak to sie pisze xD)

PzDr

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Listopad 2007, 19:36:11 »
Cytuj
dajcie więcej utworów bo to to za mało!

Och tak, następny Kerth.

Utwory będą dodawane z poprzednich części gry. Z g3 można dodać tylko te, które zostały wydane publicznie, ponieważ wrzucenie tutaj całego soundtracku byłoby złamaniem praw autorskich. Poza tym wtedy inne mendy z innych portali mogłyby nadać specjalne info tu i tam i TG miało by kłopoty.
Jak ci za mało kup gre gdzie jest soundtrack i odpal w winampie. Tyle.

btw gdybyś czytał poprzednie posty jak posty Respeva...

Cytuj
To jest sprzeczne z prawami autorskimi. Soundtracki są wydawane w formie płyt cd i nie są darmowe. Do odtwarzacza wrzucam tylko to, co udostępniła Piranha Bytes. Wieczorem, albo nawet za chwilę dodam jeszcze parę utworów.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2007, 20:21:09 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Listopad 2007, 20:24:14 »
Paddy, mówiłem wyraźnie, że więcej utworów dodam wieczorem. Zaraz coś dorzucę.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Listopad 2007, 21:11:35 »
Cytat: Arkhan
Och tak, następny Kerth.

Utwory będą dodawane z poprzednich części gry. Z g3 można dodać tylko te, które zostały wydane publicznie, ponieważ wrzucenie tutaj całego soundtracku byłoby złamaniem praw autorskich. Poza tym wtedy inne mendy z innych portali mogłyby nadać specjalne info tu i tam i TG miało by kłopoty.
Jak ci za mało kup gre gdzie jest soundtrack i odpal w winampie. Tyle.

btw gdybyś czytał poprzednie posty jak posty Respeva...
mam kupioną każdą grę z seri gotchic'a (orginalną oczywiście) ale jak coś robicie to zróbcie to dobrze a nie 5 utworów które starczą na jakieś 10 minut.......... mogliście dodać więcej zanim to wprowadziliście, np. jakieś 20 utworów i wtedy opublikować tą "atrakcje" i przestańcie mówić "następny Kerth"!!!!!


edit; o teraz dużo lepiej!!!!
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2007, 21:12:36 wysłana przez Paddy »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Listopad 2007, 21:23:19 »
Przestaniemy tak mówić, jak przestaniesz zachowywać się jak on na początku swojego istnienia na TG ( chociaż do tej pory jego zachowanie ciężko nazwać chociaż przeciętnym ).

Tego nie byłem pewny, tych praw autorskich, ale prawdę mówiąc można spokojnie "obrobić" całe [a href=\"http://directsong.com/\" target=\"_blank\"]http://directsong.com/[/a]. Urywki bo urywki, ale do klimatu Gothica pasują, mimo iż nie są to soundtracki z niego.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2007, 21:24:24 wysłana przez Zhai »

Respev

  • Gość
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Listopad 2007, 21:50:29 »
W szafe grającej znajduje się teraz 25 utworów i myślę, że na razie wystarczy. Nie chcę, żeby serwer był obciążony tylko dlatego, że 100 osób na raz słucha w kółko muzyki (chociaż ta wgrywa się do pamięci podręcznej przeglądarki i odtwarza muzyke z komputera internauty).

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Listopad 2007, 12:12:49 »
To ja rowniez wypowiem sie na temat tej szafy. Pamietajcie drodzy uzytkownicy o tzm, ze my admini jak i reszta redakcji staramy sie robic wszystko, aby to wam sie podobalo na TG. Dlatego pierwszym krokiem bylo unowoczesnienie forum, dodanie muzyki oraz szaty graficznej, obiecuje ze na jednej sie nie skonczy. Mam nadzieje, ze forum jak i strona jeszcze nie raz was zaskoczy pozytywnie.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2007, 12:16:14 wysłana przez Casano »

Offline Didson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Listopad 2007, 16:18:56 »
A ja takie coś od siebie...
Dzieki tej muzyce znowu chcę powrócić do pisania postów na forach, napawa mnie ta hmm... duma tej o to melodii, bardzo dobry pomysł na urozmaicenie czytania Forum.

Pozdrawiam i pozdrawiam szczególnie Respeva za ten genialny pomysł.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Listopad 2007, 17:13:58 »
Super pomysł. Niestety niema mojego ukochanego utworu z G3(Prawa Autorskie)
Co do skinu jest on ładny i przejrzysty aczkolwiek nieklimatyczny (Jaki rym)
Nie pozostaje mi mi nic innego niż tylko pochwalić cię Respevie za ten pomysł bo TG z muzyką ma niepowtarzalny klimat. Czekam na kolejne bajery które nadadzą klimatu  

Z Poważaniem
BalloorT

Forum Tawerny Gothic

Szafa grająca na Tawernie Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Listopad 2007, 17:13:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything