Autor Wątek: Spamerskie reklamy  (Przeczytany 4327 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Spamerskie reklamy
« dnia: 22 Październik 2006, 12:05:46 »
Chamstwo konkurencji nie zna granic, dochodzi już do tego, że pewne jednostki rejestrują się na forum tylko po to by rozsyłać reklamy ich pseudo for znajdujących się na fora.pl czy innym pseudo hostingu dla 6 latków.
Nie wnikam czy owe osoby współpracują z serwisami do których do odwiedzania zachęcają...zapewne w większość przypadków administracja o tym nie wie...fanatycznych userów się nie wybiera...

Nie próbujemy siła utrzymać userów przy sobie jak robią to inne serwisy...jeśli komuś się podoba zostaje jeśli nie nikt go nie trzyma. Tolerujemy również inne tego typu rzeczy np. link jakiegoś serwisu w sygnaturce [jeśli nie jest chamską reklamą]. Jednak reklamy wysyłane na PW to przegięcie...wielu userom to przeszkadza i uznają to za spam...w innym przypadku nasz serwis jest oczerniany...a następnie dodawana jest reklama jakiegoś forum... Dla mnie zachowanie takich osób jest czystym debilizmem, widać ktoś nie dorósł do zdrowej konkurencji...

Zwrócę się z prośbą do userów jeśli którykolwiek z was otrzyma reklamę czegokolwiek na PW proszę to zgłosić publicznie w tym temacie . Wskazane jest zamieszczenie treści owej wiadomości. Osoby reklamujące zostaną ukarane zaś osoby zgłaszające wynagrodzone.


P.S.
Jeśli ktoś otrzymał taką reklamę nawet dawno temu niech również o tym napisze.

Offline Astral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 12:36:44 »
Cytuj
Witam! Jestem administratorem forum Królestwo Gothica. Z wielką przyjemnością widzielibyśmy cięna naszym forum. Możesz na luzie podyskutować i rozwiązać swoje problemy związane z grą gothic. Serdecznie zapraszam. Tu masz link: Królestwo Gothica

Tę wiadomośc wysłal mi MenThor 4 dni temu. Może to nie jest jakaś chamska wiadomosć typu "Zarejestruj sie na www.gothic.fora.pl !!!!!!! jest lepsze niż to forum" ale to i tak spam

Użytkownik został zawieszony na 30 dni, ze względu na swój wkład w rozwój forum nie został trwale zbanowany jednak jeśli sytuacja się powtórzy zostanie dożywotnio "wygnany". Dziękujemy za współpracę.
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 12:48:13 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2006, 12:36:44 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2006, 13:29:17 »
Powiem tak, z taką sytuacją prędej czy póżniej mogliśmy sie spotkać. Jest to jeden z najlepszych rodzaju reklamy, dla ludzi, którzy nie znają sie kompletnie na administratowaniu stron. No ale cóż poradzić. Jedynym pomysłem, aby to utępić, jak napisał Isentor jest wpisywanie sie w dany temat nick osoby, która spamuje waszą skrzynke odbiorczą. Każda z kolei osoba zostanie w odpowiedni osób ukarana.

Ostrzegam tych co zamierzają robić to dalej. My tego nie będziemy tolerować, wybraliście złe miejsce. Za nim spróbujesz to zrobić, a chcesz przebywać na tym forum, powstrzymaj się od tak bzdurnego pomysłu.

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2006, 15:10:13 »
Drogi Isentor!

Myślę że nie powinieneś przejmować się takimi osobami ponieważ nigdy ich strony nie będą tak dobre jak twoja, a i sami użytkownicy będą wybierać właśnie to. Nie oznacza to że nie myślę że to było bezczelne, bo było... Pozdrowienia.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2006, 13:02:08 »
Uważam, że jeżeli jakaś osoba, która rejestruje się na forum i po raz pierwszy się zaloguje powinna otrzymać Prywatną Wiadomość, jaka wyskoczy tej osobie na monitorze z treścią ostrzegającą przed rozsyłaniem reklam poprzez PW. Taki problem mógłby być rozwiązany właśnie w ten sposób. Jeżeli macie inne koncepcje proszę je tutaj prezentować!


Pozdraiwam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2006, 13:02:49 wysłana przez Sir_William »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2006, 13:07:05 »
No cóż, pomysł średni. Niektórym osobom może się to nie podobać i może je nieco zniechęcać, i deprymować, jednak jest to jakiś sposób na zniwelowanie PW z adresami innych for o Gothicu. Ja w dalszym ciągu pozostaję przy informowaniu administracji o tych niecnych uczynkach w tym temacie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Luty 2007, 10:52:18 »
No cóż do grona "%HDG#" dołączył użytkownik Czesio jednak ten typ został zbanowany na zawsze z jednego ważnego powodu najpierw kradł z TG materiały a upomniany o usunięcie ich wpadł na forum i zaczął bezczelnie reklamować swój serwis przez PW...szczyt chamstwa ?

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Luty 2007, 11:59:26 »
Cytuj
No cóż do grona "%HDG#" dołączył użytkownik Czesio jednak ten typ został zbanowany na zawsze z jednego ważnego powodu najpierw kradł z TG materiały a upomniany o usunięcie ich wpadł na forum i zaczął bezczelnie reklamować swój serwis przez PW...szczyt chamstwa ?

Mamy tutaj kolejny przykład, dziecka który chce zaistniec w internecie. Nie dośc, jak już Isentor napisał, beszczelnie kradli materiały z naszej strony, to teraz dopuścili sie złamania regulaminu, poprzez sprowadzanie użytkowników na swoje forum, przez spamerskie reklamy.

Ludzie opamiętajcie sie z tymi całymi "wielkimi serwisami o Gothicu". Jeżeli macie juz zamiar cos takiego zrobic, zastanówcie sie czy podołacie. Wortal, to nie tylko szkielet strony i jej grafika, ale przedewszystkim zawartośc, która najczęsciej jest "zapożyczana", bez pozwolenia. Szkodzice, przedewszystkim sobie bo prędzej czy póżniej i tak się wszystko wyda.

Co do tych reklam, również, apeluje do wszystkich, abyscie zaprzestali tego typu promocją swojej strony. To nic nie da. Co z tego że sprowadzicie 1, może 2 userów, jak za trzecim razem tak jak w przypadku Czesia zostaniecie zbanowani. Jeżeli bierzecie sie za robienie www, pomyslcie o stosownej i prawidłowej promocji strony.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marzec 2007, 18:11:23 »
Ja rownierz otrzymałem tego typu spamerską reklme strony o gothicu a jest treść pbrzmiała następująco:
''Wejdz na moje forum Link Usunięty i sie zraejstruj jest to nopwe forum o gothicu mamy juz 60 uzytkowników jest tam forumowa rpg.''
tę wiadomość dostałem od pana o nicku bartek95. Jest on zbanowany, jednak postanowilem dać kolejny przeykład za przeproszeniem debilizmu. Apeluję do wszystki userów żeby nie reklamowali przez PWW[a najlepiej wogole żeby nie reklamowali] innych stron o Gothicu. Wszystko prędzej czy pozniej się wyda i nie ma co się oszukiwać, pomyślcie czy opłaca się zostać zbanowanym przez reklamowanie stron?? Pewnie że nie więc ludzie zaklinam was nie róbcie tego!! I jeszcze jedno jak byście się czuli kiedy ktoś na waszym forum reklamował by inne? Wpadlibyście wszał i tempili to. Powieem jedno: nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2007, 18:39:41 wysłana przez Rajca »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marzec 2007, 18:30:56 »
Cytuj
''Wejdz na moje forum Link Usunięty i sie zraejstruj jest to nopwe forum o gothicu mamy juz 60 uzytkowników jest tam forumowa rpg.''
Wiesz, że tym samym Ty zareklamowałeś teraz inne forum o Gothicu?  

Cytuj
tę wiadomość dostałem od pana o nicku bartek95. Jest on zbanowany, jednak postanowilem dać kolejny przeykład za przeproszeniem debilizmu.
Sprawa została juz dosyć dawno temu wyjaśniona, a pan bastek95 pożegnał się z nami. Koniec, kropka.

Cytuj
Apeluję do wszystki userów żeby nie reklamowali przez PWW[a najlepiej wogole żeby nie reklamowali] innych stron o Gothicu.
Wątpię, by to coś dało, ale nikt Ci nie zabrania o to prosić.  

Cytuj
Wszystko prędzej czy pozniej się wyda i nie ma co się oszukiwać
Ma się rozumieć. Ale pogratulować inteligencji takiej osobie, która takie ,,zaproszenia" wysyła moderatorom. -_-'

Cytuj
pomyślcie czy opłaca się zostać zbanowanym przez reklamowanie stron??

Po prostu takie osoby nie wiedzą, co czynią, a potem będą z płaczem i skruchą wracają, by prosić o odbanowanie konta. Cóż, widocznie nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że jest to oficjalna polska strona o serii gry Gothic, i że nie wszyscy rozumieją to, że nie pozwolimy sobie na takie ,,cóś".

Cytuj
I jeszcze jedno jak byście się czuli kiedy ktoś na waszym forum reklamował by inne?
Zapewne kilka osób powiedziałoby, że im by to w ogóle nie przeszkadzało. Nie ma rady - niektórych osób nie da się przekonać do swojej racji w takiej kwestii.

Cytuj
Powieem jedno: nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.
A ja powiem dwie rzeczy:
- głupotą głupoty nie zwalczysz (więc nie warto tak szkodzić takim forom, tylko od razu pokazać, że mamy dość plagiatu oraz reklamówek i nie damy sobie w kaszę dmuchać).
- a co ich będą obchodzić takie powiedzonka?

Cóż, wniosek jest taki, że niektórzy się nie nauczą (a regulaminy mają gdzieś), a najlepszą, jak na razie, nauczką jest ten nieubłagany ban konta.

Respect with
Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2007, 19:23:42 wysłana przez Boba Fett »

Thoro

  • Gość
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marzec 2007, 19:19:33 »
Cytuj
pomyślcie czy opłaca się zostać zbanowanym przez reklamowanie stron??

Z reguły owe osobistości rejestrują się tylko po to aby cichaczem zareklamować swe nędzne fora. Dalsza działalność na forum ich zazwyczaj nie interesuje.

Ja również nie rozumiem takich osób. Zamiast pozycjonować stronę w wyszukiwarkach, wolą tracić czas na wysyłanie reklam na PW. Zazwyczaj jest tak, że osoba zarejestrowana na forum o Gothicu, znalazła to czego szukała czyli... forum o gothicu - pewien paradoks, aczkolwiek większość osób nie jest zainteresowana takimi reklamami bo odpowiednie forum znaleźli. Pomijając fakt, że reklamowane boardy bywają często kwestią czasu. Kwestia "być albo nie być", zazwyczaj jest to "nie być" bo oceniając zapał oraz zaangażowanie ich twórców widać że nie mają racji bytu i zwykle zostają zamykane po kilku miesiącach w porównaniu do np. takiej Tawerny która istnieje już ponad dwa lata i nie zanosi się na upadek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Marzec 2007, 19:30:59 »
Takie dzieci to trzeba banować i nie patrzeć na nic. Reklamowanie serwisów ( zwłaszcza na PW ) jest skandaliczne i nie wiem czy ja ( gdybym był modem ) póścił płazem takie coś. Tępić, tępić i jeszcze raz tępić... Takie moje zdanie na ten temat. Rozumiem, że można coś przeskrobać, przeklnąc z nerwów, ale żeby wysyłać rekalmy jakichś badziewiarskich forach ( tego fora nic nie pobije )? Wam powiem szczerze, że pierwszy raz stykam się z tematem, ale co do spamerów to pewne info mam. Jeżeli ktoś się zarejestruje i nie pisze postów i w końcu się okaże, że wysłał na PW jakąś rekalmę to bez zwracania na nic uwagi BAN! Tak samo powinno być z tymi co łańcuszki wysyłają ( może nie ban na stałe, ale na 30 dni to tak )

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marzec 2007, 23:23:45 »
Apeluje poraz kolejny do tych, którzy chcą się zarejestrowac, tylko po to, aby reklamowac swoje "anty serwisy", że niema to najmniejszego sensu, gdyż nie ośmieszacie tylko siebie, ale przy tym wasz zajefajny serwis, który będzie pewnie o Gothic'u. Pomyślcie czy warto. Tym bardziej że my czyli Tawerna Gothic, tępi tego typu zachowania, banując danego użytkownika. Więc apeluje poraz kolejny abyście pomyśleli za nim podejmiecie decyzje.

Forum Tawerny Gothic

Spamerskie reklamy
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marzec 2007, 23:23:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top