Autor Wątek: Guild Wars  (Przeczytany 1894 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Guild Wars
« dnia: 03 Listopad 2007, 19:49:58 »
Z pytaniem kieruje się do tych którzy grają w Guild Wars, otóż stworzyłem sobie konto z kodem, który otrzymałem wraz z grą. Mój brat chciałby w to też grac, ale gdy stwarza nową postać to ona już należy do gildii w której jestem ja (a tak grac nie chce), więc trzeba stworzyć nowe konto i tu zaczyna się problem, jest możliwe pobranie skądś tego kodu, chyba że istnieje możliwość stworzenia konta na tym samym kodzie (nie sprawdzałem, bo nie chcę aby przypadkiem skasowała mi się postać)?

Dzięki Zhai, no to temat można zamknąć
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2007, 21:43:06 wysłana przez Kondri_18 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Guild Wars
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2007, 21:07:44 »
1. Jedno konto = jedna gildia + ew guest w jakiejś gildii. Nie zmienia to faktu, że można być w pełnej krasie w 2 gildiach na raz. Guest daje tylko dostęp do Guild Hallu danej gildii, w której jesteś gościem. Reszta zależy od Guild Leadera, ile udostępni guestowi.
2. Keye można tylko kupić albo na stronie plaync.com albo w np. Empiku czy Media Markcie < ew. Trial key na 10h lub 14 dni co pierwsze minie >
3. Jeżeli brat nie chce gildii to musi sobie sprawić nowe GW w ten sam sposób, jak ty < pewnie ze sklepu >

Jak bys czegoś chciał/zrobić w GW to masz nick, nuż się przyda

Etill Stormbirger/Cynn Pl/Tyrande Wisterpind/Candella Gerttner/Meztzli Altenethen/Simone Abriattico/Selntta Vadenlly/Triesti Grispemet
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2007, 21:18:01 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Guild Wars
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2007, 21:07:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top