Autor Wątek: Stary Obóz , Nowy Obóz  (Przeczytany 9108 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« dnia: 03 Listopad 2007, 10:23:25 »
Właśnie ma zamiar pograć w G1 i nie wiem do kogo sie przyłączyć NO czy SO
O obozie sekty nie wspomne poniewaz nie za bardzo ich darze sympatia
Piszcie który obóz i dla czego
Pozdro

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2007, 10:28:19 »
Mi się podoba NO. Chociarz z początku może być ci tam cięszko. Chdźby z powodu tego Lewusa który karze ci roznosić wodę wszystkim zbieraczą ryżu. Ale można go minąć. W SO jest może nawet na początek łatwiej, jeśli zapłacisz Bloodwyn'owi. Bo jeśli tego nie zrobisz będzie podwujnie chciał cię zabić. Jest sjeszcze Szakal ale jeśli jemu nie zapłacisz to nic ci nie zrobi... Tak więc ja ci tylko powiedział który jest według mnie lepszy, decyzja jaki wybieżesz pozostaję dla ciebie...

Forum Tawerny Gothic

Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2007, 10:28:19 »

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad 2007, 10:41:34 »
Być moze przyłacze sie do starego obzu bo nie grałem jeszcze magiem ognia w G1 ale do nowego obozu czuje jakis sentyment...

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2007, 17:49:30 »
Najlepjej przyłączyć się do starego obozu ,bo tam zawsze ochronią cię strażnicy a w nowym obozie
możesz liczyć tylko na siebie.

rafalos890

  • Gość
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopad 2007, 18:49:49 »
Ja bym ci radził wybrać SO. Dlaczego? Już piszę:

1.Możliwość dołączenia do magów ognia (do magów wody też da radę, ale ja po prostu wolę magów ognia, bo jest wśród nich Milten).
2.W NO jest Lewus, który strasznie irytuje (potem jest dość łatwy do pokonania, ale na początku jeśli go przez przypadek nie wyminiesz to cię zabije)
3.Potem i tak dołączysz do NO (nie powiem  )

I to by chyba było na tyle.

Pozdro. Rafalos890  

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2007, 19:09:26 »
A wy? Jaki był wasz pierwszy obóz??  Mój SO i go polecam wszystkim na poczatek. Mojm zdaniem najłatwiej do niego dołaczyć. Chodżby omjać Blood'wyna i nic ci nie zrobi

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2007, 19:15:20 »
Cytat: Szabloząb
A wy? Jaki był wasz pierwszy obóz??  Mój SO i go polecam wszystkim na poczatek. Mojm zdaniem najłatwiej do niego dołaczyć. Chodżby omjać Blood'wyna i nic ci nie zrobi

Z tego co wiem to jest temat Adanosa92 więc nie wiem dlaczego zmieniasz jego temat... po drugie są tematy na for G1 o wyborze obozu, nie wiem po co pisać w tym!!

Ale żeby nie marnować posta, proponuje SO - jak dla mnie, to tam jest najfajniejszy klimat!! Zamek i Zewnętrzny Pierścień są świetnie wykonane (jak na tamte możliwości oczywiście  ) Proponuje też grę Magiem Ognia, tak chociaż dla tego, że nim jeszcze nie grałeś!! A dla mnie Mag Ognia to fajna gildia.

PzDr

Offline Antonis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2007, 18:47:44 »
Nowy Obóz rządzi. Ludzie są tam dla nas uprzejmi[no może po za Butem znaczy Butchem czy jak on sie tam zwał] nie to co w SO gdzie są ''uprzejmi'' dopiero jak zostajemy strażnikiem. NO jest dobrze ulokowany, mają lepsze pancerz[ z wyglądu bo staty takie same jak wszystkie inne pancerze] Co jeszcze moge powiedzieć to bla bla bla. Ogólnie najlepszy obóz w całej tej ''choler*** koloni''.

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2007, 19:02:11 »
Polecam nowy obóz. Jest tam fajniejszy klimat, a także fajniejsze qesty  . Ja nie potrafie dostosować się do zasad SO. W NO możesz obić szkodnika i nic ci za to nie zrobią>>   tosz to extra swoboda. Ludzie nie są może zbyt sympatyczni ale za to lepszy trening w magii jak i w Walce bronią białą  . Zdecydowanie polecam Nowy Obóz

PzDr i szacuneczek  

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Grudzień 2007, 17:06:23 »
Najlepiej dołączyć do nowego obozu. Jest tam ciekawa atmosfera, można zarobić i zostać magiem wody, a potem Xardas nauczy cię 6 kręgu i będziesz używać najpotężniejszych zaklęć.
Możesz też mieć 6 krąg i walczyć mieczem, ale to twój wybór.

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Grudzień 2007, 18:01:20 »
Szczerze polecam NO. W SO... no niby fajnie wygląda, jest najpotężniejszy z wszystkich, może i w końcu nawet jak dołączysz do SO to kiedyś zostaniesz w NO. Ja jednak polecam przyłączenie się do Nowego Obozu. Super klimat, dokładnie taki jaki powinien być w kolonii karnej. Tutaj nikt nie króluje, ani pomiata tobą. nie ma żadnego tłustego Gomeza   , który pomiata ludźmi. Samowolka, róbta co chceta itp. Lubię to. Poza tym, moim zdaniem zadania są ciekawsze (na przyłączenie się i dodatkowe od najemników i szkodników), możesz zasmakować życia zarówno Wojownika, jak i maga, bez potrzeby wyboru. No, to by było na tyle. Polecam Nowy obóz w imieniu Lee  

Kjamilex

Offline Defender

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Grudzień 2007, 20:48:18 »
Zdecydowanie wolę Nowy Obóz, właściwie to z tych samych powodów co poprzednicy, o wiele ciekawsza lokacja oraz możliwość bezkarnego obijania szkodników (wciągające zajęcie) to bardzo duży plus no i porządna ekipa od której można się wiele nauczyć.
W Starym Obozie najbardziej podoba mi się arena, jednak Najemnicy mają u siebie pub, więc wszystko jasne;)
AVE

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Grudzień 2007, 16:36:07 »
Nowy obóz oczywiście. Dlatego że niemasz większego wyboru, Przyłączysz się do Starego to w 4 rozdziale przejdziesz do Nowego Obozu. Ale lepiej jest w Nowym, a szczegulnie jak się jest najemnikiem, w końcu najemnicy trzymają się razem.




    Pozdrawiam

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Grudzień 2007, 16:51:17 »
Hymm....który obóz tak? No ja pamiętam mój wybór...zaczęło się od tego że pamiętałem zbroje z G2 jak się ładowało i chciałem ją mieć za wszelką cenę, więc poszedłem do SO co po krótce się okazało że jej nie dostanę:(. Wiesz nie wiem jak mam ci doradzić bo to zależy jak kto lubi. Ja bym się zapisał do NO gdyż według mnie to jest najlepszy obóz i daże sympatią tych obdartusów z tam tąd:D. A przede wszystkim cię nie zdradzą:P

Wybór należy do ciebię.  

PzDr:P

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Grudzień 2007, 17:33:03 »
Zrobisz jak chcesz, ja zapisałem się do SO i mi tam się podobało, lubię klimat tamtych stron, zresztą potem w IV rozdziale dostajemy sie do Magów Wody/Najemników... Zależy jeszcze od tego kim chcesz zostać np. super wojownikiem, mieś extra zbroję to zapisuj się do NO. Jeśli jednak chcesz być Magiem, to proponuję zapisać się do SO jako Mag Ognia potem i tak będziesz Magiem Wody ( IV akt) a fajnie gra się jako Mag Ognia... Decyzja i tak należy do ciebie...

PzDr
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2007, 17:34:08 wysłana przez ..::Gunses::.. »

Offline Zax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Grudzień 2007, 20:15:02 »
Tak samo jak wyzej jesli chcesz byc wielkim wojownikiem to wybierz Nowy Obóz,a jeśli Magiem to Stary Oboz .
W IV rozdziale i tak bedziesz mial tylko wybor Nowy Oboz i Sekta.Ale polecam Nowy Obóz

Forum Tawerny Gothic

Stary Obóz , Nowy Obóz
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Grudzień 2007, 20:15:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything