Autor Wątek: .....D  (Przeczytany 2562 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
.....D
« dnia: 01 Listopad 2007, 01:24:37 »
Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem. Zaraz jak wyjdziemy z wiezy Xardasa są bandyci któryś z nich ma wiadomosć:
bla bla bla
o jakims starcze(xardasie)który miał przekroczyć przełecz, nie dajcie sie zwiesć
bla bla  szukamy meszczyzny który prawdopodobnie jest z nim (bezi)

.....D

Pierwsze o czym to zkojarzyłem to GAROND  , tam pisze żeby głowe (beziego) przynieść do strarej kopalni czyli (chyba) do kolonii a w kolonii jest Garond. Tylko co Garond mógł by chcieć od beziego???

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
.....D
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2007, 01:33:36 »
Cytuj
Pierwsze o czym to zkojarzyłem to GAROND unsure.gif , tam pisze żeby głowe (beziego) przynieść do strarej kopalni czyli (chyba) do kolonii a w kolonii jest Garond. Tylko co Garond mógł by chcieć od beziego???

Eh.. Tu chodzi o Dextera. Jakbyś grał uważniej i wdał się w odpodni dialog z bandytą to za 10 sztuk złota by Ci wyjawił jego imię i miejsce położenia.

Forum Tawerny Gothic

.....D
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2007, 01:33:36 »

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
.....D
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2007, 14:09:24 »
Ale on chyba nie ma D na końcu imienia?

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
.....D
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad 2007, 14:13:31 »
No na samym końcu niema, ale na początku. A jeśli nie wierzysz do dowiedz się, ze to Dexter, tylko dowiedz się w grze i wtedy do niego pójdź, to ta wieża, niedaleko farmy gdzie są najemnicy. Będzie tam strażnik, jeśli się dowiedziałeś to powiedz, że to Dexter, a on cię wpuści i idź do ostatniego domu, on tam siedzi, dalej ci opowiadać nie będę!

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
.....D
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2007, 18:56:57 »
Cytuj
A jeśli nie wierzysz do dowiedz się, ze to Dexter, tylko dowiedz się w grze i wtedy do niego pójdź, to ta wieża, niedaleko farmy gdzie są najemnicy. Będzie tam strażnik, jeśli się dowiedziałeś to powiedz, że to Dexter, a on cię wpuści i idź do ostatniego domu, on tam siedzi,

Wiem przeszłem g2nk kilka razy różnymi drogami,  

Cytuj
dalej ci opowiadać nie będę!

Nie musisz.   Wiem ze Dexter szuka beziego z rozkazów Kruka...Ale ten bandyta mówi o liście gończym a nie o tej wiadomości

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
.....D
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2007, 19:07:56 »
Ok krótko ale zwięźle:

List Gończy to jest nic innego jak portret Bezia (po co go szukają to już chyba wiesz). Jeżeli zapłacisz 1 bandycie 10 sztuk złota sprzeda ci twój portret

A ten list a raczej rozkazy to nic innego jak rozkazy które pan tajemnicze D rozsyła po Korrinis. Wiesz po co.

Więc już chyba wszystko jasne co nie?

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
.....D
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad 2007, 19:12:36 »
Cytuj
A ten list a raczej rozkazy to nic innego jak rozkazy które pan tajemnicze D rozsyła po Korrinis. Wiesz po co.

Cytuj
Więc już chyba wszystko jasne co nie?

..Nie?    

Dobra można zamknąć temat

Forum Tawerny Gothic

.....D
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad 2007, 19:12:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything