Autor Wątek: Ulubione lokacje  (Przeczytany 83632 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Styczeń 2008, 20:31:38 »
Moją ulubioną lokacją jest Mora Sul. Podobało mi się także w Starym Obozie i w Obozie sekty oczywiście  . Lubię wszystkie odmienne miejsca w których misje nie ograniczają się tylko do obrębu miasta. Lubię też wszystkie mroczne miejsca np. jaskinie,  świątynie itp.

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #81 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:43:53 »
Moim zdaniem Najlepszym miejscem jest klasztor mnichów.Ale też lubie okolice Wieży Xardasa

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #81 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:43:53 »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #82 dnia: 27 Styczeń 2008, 00:01:02 »
ja lubie oboz bandytów w kanione troli zabijam bandytów nastepnie po tych pełzach atakuje z niego stara kopalnie i SO to jest tez moja baza do polowan na zwierzeta  

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #83 dnia: 08 Luty 2008, 10:30:11 »
Właściwie, to mogę powiedzieć, że cała Kolonia w Gothic'u mi się bardzo podobała, i jest moją ulubioną lokacją, :D Jednak, jeśli mam napisać jakieś miejsca, które szczególnie utkwiły mi w pamięci, to napiszę:

Stary Obóz - Dlaczego? Po rozpoczęciu gry od razu tam się udałem, jak zresztą trzeba był. Jako, iż Gothic jest moją ulubioną grą, toteż i pierwszy obóz mi się wielce spodobał... Miał mury zamku wewnątrz, oraz palisadę, która chroniła jego mieszkańców od ataku z zewnątrz, który w grze nie nastąpił, xD
ÂŚwiątynia ÂŚniącego - Jedna z pierwszych i ostatnia lokacja najbardziej mi się podobały. W samej świątyni czekało na nas spore niebezpieczeństwo. Wewnątrz trzeba było być nie tylko dobrze uzbrojonym, ale i posiadać odpowiednie umiejętności. A żeby zabić takiego Orkowego Ożywienia, czy też Demona lub Nieumarłego Szamana nie wystarczy mieć 10 Siły, czy też być Zielonym we władaniu jakąkolwiek z broni. Była tam też fajna atmosfera, która pasowała do klimatu Gothic'a, przez co ÂŚwiątynia ÂŚniącego bardzo mi się spodobała...

Wieża Mgieł - To też bardzo intrygujące i tajemnicze miejsce. Oczywiście, chodzi mi tutaj o podziemia Wieży Mgieł, gdzie możemy sobie napatoczyć biedy. Może Szkielety nie są, aż tak silne, ale nie ma tam ich trzech, czy czterech, jest ich znacznie więcej, do tego dochodzą Szkielety Magowie, którzy mogą strzelać w nas Lodową Strzałom, podczas gdy my walczymy z ów Szkieletami. Tak, więc Wieża Mgieł bardzo mi się podoba, :)
Kamienna Forteca - Hmm... Golemy pilnujące jej wraz z Harpiami nie są chyba łatwe do pokonania. Jednak nie pamiętam, abym tam kiedykolwiek zginął. Kamienna Forteca jeszcze bardziej zaczęła mi się podobać w Gothic 2, kiedy to mamy do czynienia z Kamiennym Smokiem, który właśnie to miejsce obrał za swoją siedzibę. Forteca ma także swoje tajemnice: Co się stało z ów właścicielem, który ją posiadał i okoliczne tereny? Co w środku robiły Szkielety?...
Wieża Xardasa - Nie mogę także pominąć miejsca zamieszkania mojego ulubionego bohatera gry, Xardasa. Wewnątrz panuję taka, Gothic'owa atmosfera. Nie wiem dlaczego, ale dobrze się tam czuję. Na parterze w wieży znajduję się Demon, który służy Xardasowi, fajnie mieć takie zwierzątko... W okolicach, no jest dość niebezpiecznie. Same Golemy wszystkich, trzech żywiołów może nie jest trudno pokonać, ale w okolicy znajdują się stada Brzytwiaków, a są one silniejsze, niżeli, np. Zębacze.
To na razie wszystko...


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 23:42:08 wysłana przez Medivth »

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #84 dnia: 09 Luty 2008, 09:41:48 »
moje ulubione dwie to ta gdzie spotykamy się z miltenem w celu odnalezienia kamienia ogniskującego. Uwielbiam także kanion trolli i wszelkie inne odludne i tajemnicze miejsca w grze

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Luty 2008, 19:30:59 »
Mi najbardziej podobała się kamienna forteca.

Offline Najemnik009

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Luty 2008, 16:36:43 »
Mam 2 ulubione lokacje jedną z nich jest kamienna forteca jest bardzo tajemnicza i ciekawa.Chciał bym zobaczyć ją kiedy była zamieszkiwana.A 2 lakacją jest Stary obóz poniewaz jest tam najleprzy klimat w człej koloni karnej.
 

Offline Rygo Volloso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Luty 2008, 14:37:26 »
Najciekawszym miejscem pod względem klimatu jest według mnie obóz bractwa szczególnie nocą. Z każdym krokime jest coraz bardziej tajemniczo, nieprzenikniona noc poza terenem obozu bliskość bagien klimat obozu jest to coś fenomenalnego moim zdaniem. Groźne i niebiezpieczne są także tereny orków. Na początku gry jest to swego rodzaju temat tabu gdyż nie słyszymy żeby ktoś się tam zapuszczał polował czy przebywał. Nawet w późniejszych etapach gry jest to miejsce w którym łatwo stracić życie a klimat jest mroczny i przerażający.

Offline Takeo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #88 dnia: 15 Luty 2008, 09:06:46 »
Wieża Mgieł jest najciekawszą lokacją w GI wg. mnie. Ciekawe czym była kiedyś? Latarnią morska? Kopalnią ( katakumby ) ? ÂŻeby wyjść z niej żywym trzeba być jednak trochę napakowany. Sporo nabija się exp'a i znajdujemy tam Almanach, czyli najciekawsze zadanie w GI :).

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #89 dnia: 15 Luty 2008, 23:34:34 »
Hmm ulubione miejce? No na pewno wszystkie obozy na czele z "gomezowym" :P Najlepszy klimat chociaż obóz zielarzy najciekawiej wygląda:P Chociaż w sumie "najciekawsze" (bo rozbudza ciekawość:P) jest to święcące i latające COÂŚ na bagnach :P

Pozdrawiam,

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #90 dnia: 16 Luty 2008, 01:13:55 »
Pierwszą moją najlepszą lokacją jest stary obóz a drugą kopalnia rudy w nowym obozie jest tam bardzo ciekawie i można sobie nabić dużo exp

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #91 dnia: 16 Luty 2008, 08:28:28 »
Ja lubię świątynie śniącego. Sami wiecie wiele pułapek, przeciwników, zagadek itp. Trzeba się sporo natrudzić aby przejść tę lokacje.

Nie pogardzę także Wieżą Mgieł, Stara i Wolna Kopalnia też są fajne.

POZDRAWIAM
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2008, 23:18:18 wysłana przez Grison »

Offline krystianxdd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Luty 2008, 17:36:28 »
JaK Dla MnIe CałA KoLoNia Jest DoBrzE StWorzoNa .. Ale Jako Naj Lokacje wybieram Cmentarzysko Orków :P

Offline Karol_PL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Luty 2008, 23:04:07 »
Jak dlamnie najciekawszym miejscem jest stary obuz jest tam fajna atmoswera i strażnicy mają fajne zbroje!
a tak powaznie żlałuje że to nowy obuz nie atakuje starejkopalni tylko na odwrut mogł bym w tym obozie spedzać całe dnie w tej grze!

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #94 dnia: 20 Luty 2008, 21:13:28 »
Ja musze przyznac ze caly swiat gothica jest cudowny :P.Czasami lubie sobie postac przy ognisku i napawac się tym nastrojem ach... :D                                            "Precz z pomiotami  Beliara!"

Offline Rumcajs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #95 dnia: 21 Luty 2008, 13:26:26 »
Moim zdaniem cały świat gothic jest piękny. Ale najlepsze są wszystkie trzy obozy (szczególnie nocą)  oraz świątynia śniącego.

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #96 dnia: 15 Marzec 2008, 23:14:58 »
Moją ulubioną lokacją z gry jest Górska Forteca oraz tereny wokół niej.Dlaczego?. Dlatego, że jest to najlepiej ufortyfikowany obszar w grze i trudno się do niego dostać. Doskonale nadawałaby się na stanowisko obronne Starego Obozu w razie ataku ludzi z Nowego Obozu oraz z Sekty na Bagnie  


_____________________________________
"Chroń nas Innosie"

Offline sluga bogow

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #97 dnia: 29 Marzec 2008, 17:33:28 »
Mi podoba się większość koloni:
- stary obóz( to mój ulubiony obóz  )
- bagno i okolice bractwa śniącego( szczególnie najbardziej lubię przyglądać się pracy nowicjuszy)
- stara kopalnia( jest bardzo duża )
- świątynia śniącego( wile pułapek i pomieszczeń )
- ruiny cytadeli
- górska forteca( tajemnicza   )
- kamienny krąg ( też tajemniczy)
- wieża mgieł( tyle tych korytarzy)
- zatopiona wieża Xardasa( ciekawe rzeczy w środku)
- wioska w kotle( nieźle ukryta )
- jaskinia nowego obozu( imponująca wielkość )

Offline BuryZenosław

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #98 dnia: 29 Marzec 2008, 20:07:40 »
Lubie wieże Xardasa i podziemną świątynie ÂŚniącego

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #99 dnia: 08 Kwiecień 2008, 14:22:47 »
Moimi ulubionymi lokacjami są:
-jaskinia w skale, w drodze z placy wymian do Starego obozu(baaardzo trudno ją znaleźc)
-Wszystkie trzy obozy-Stary obóz na nietypowe towary ze świata, za chaty i ludzi; Nowy obóz za karczmę na jeziorze; Obóz Bractwa za jointy i klimat w nocy
-Wieżę Xardasa za ta, że jest tam dużo książek, no i Xardas
-Morze, Morze i jeszcze raz Morze!
-Malutki obozik, niedaleko chaty Cavalorna, oraz obóz z Aidanem
-I już ostatnia lokacja-ławka w drodze do Nowego Obozu, gdzie są gobliny-tamtędy prowadził nas Mordrag
ogólnie, cała kolonia jest super


Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #99 dnia: 08 Kwiecień 2008, 14:22:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything