Autor Wątek: Sims  (Przeczytany 2874 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sims
« dnia: 30 Październik 2007, 17:30:39 »
Pomyślałam sobie ,ze coniektórzy grają też a simsy. W tym temacie zadajecie pytania, przedstawiacie problem dotyczący gry: sims. Może ja w czyms pomogę a moze ktoś inny będzie wiedział jak wam pomóc. Ja załozyłąm ten temat ponieważ mam pewien problem. Szukam dodatków do sims 1 i nie mogę znaleść. Proszę aby wszyscy ci którzy wiedza na jakiej stronie mogę te dodatki ściagnać za darmo podali mi tę stronkę. Proszę też wszystkich tych którzy wiedza na jakiej stronie można ściągnać sims 2 (ze wszystkim, tak żeby działały) o podanie tych stron. Z góry pięknie dziękuję! Walentin.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Sims
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2007, 17:33:59 »
Cytuj
Szukam dodatków do sims 1 i nie mogę znaleść. Proszę aby wszyscy ci którzy wiedza na jakiej stronie mogę te dodatki ściagnać za darmo podali mi tę stronkę. Proszę też wszystkich tych którzy wiedza na jakiej stronie można ściągnać sims 2 (ze wszystkim, tak żeby działały) o podanie tych stron.

Forum nie promuje piractwa, polecam wejść na google.pl i lub jakieś forum warezowe.

Forum Tawerny Gothic

Sims
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2007, 17:33:59 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Sims
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Październik 2007, 22:21:57 »
Cytat: Arkhan
Forum nie promuje piractwa, polecam wejść na google.pl i lub jakieś forum warezowe.
A od kiedy to ściąganie dodatków i modyfikacji do gier jest piractwem...  

Wklepałem kilka razy w google "sims 2 exchange", "sims 2 stuff", "sims 2 mods". I...
http://www.thesimsresource.com
http://www.thesimsresource.com
http://www.pimp-my-sims.com

Z tego co widziałem wystarczy założyć konto. Ludzie czy używanie google jest aż takie trudne?
« Ostatnia zmiana: 30 Październik 2007, 22:23:01 wysłana przez IsentoR »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Sims
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Październik 2007, 04:19:32 »
Cytuj
A od kiedy to ściąganie dodatków i modyfikacji do gier jest piractwem...

Pan Arkhan zapewne miał na myśli ściągnięcie oficjalnych dodatków do sims 1, a jest to piractwo, bo dodatki nie są darmowym softem. Tak samo Walentin poprosił o linki do Sims 2, a gra nie jest darmowa, tak samo jak dodatki.

Cytuj
"sims 2 mods"

Jemu nie chodziło o modyfikacje..

Jedyne czym możemy Ci tu pomóc w tej sprawie, to zlokalizowanie najbliższego empiku w twoim mieście.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2007, 04:28:05 wysłana przez Aeskel »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Sims
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Październik 2007, 10:07:37 »
Niezawodne Allegro.pl się kłania.

Jeżeli się nie mylę The Sims ujrzało oficjalnie światło dzienne ok. 2000 roku po Chrystusie. Ten czas spowodował, że możemy zakupić te dodatki w śmiesznej cenie! Podkreślę jedynie, że pierwotnie kosztowały one 79,90 zł, zaś kiedy przeglądałem zasoby aukcji - dodatki do pierwszej części Simsów nie przekraczają 30 zł. Wystarczy wejść w ten oto link: The Sims na Allegro.pl i poszukać interesującej nas oferty.
Legalnie, prosto i tanio.


Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Sims
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Październik 2007, 16:17:53 »
Cytuj
A od kiedy to ściąganie dodatków i modyfikacji do gier jest piractwem... blink.gif

Nawiązując do postu Aeskel'a, owszem chodziło mi o oficjalne dodatki do gry (Balanga, Abrakadabra) i ta cała reszta cegiełek. Autorowi, domyślam się że też.  

Cytuj
Jeżeli się nie mylę The Sims ujrzało oficjalnie światło dzienne ok. 2000 roku po Chrystusie.

xD

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sims
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Październik 2007, 16:37:54 »
Najbardziej mi pomógł Isentor. Choć nie do końca bo nie znam angielskiego i się go nie uczę. Wiem ,ze to piractwo ale do empika mam kupe kilometrów. Proszę o dodatki do sims 1 jesli ktoś zna strone na której można je ściagnać. Ja proszę pomóżcie. (w końcu kto jest taki ,że wszystkie gry i dodatki kupuje ,trochę popiratować mozna

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Sims
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Październik 2007, 17:26:44 »
Hmm . może przez Sharezę ?? Jest to dobry program powinnaś spróbować . Jeśli jej nie masz to radzę zainstalować!!

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Sims
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Październik 2007, 17:52:23 »
Ja polecam ci program "Ares"  . Dzięki niemu można pobierać nuzykę, filmy, gry( w tym także te simsy  ). Wystarczy wpisać w Google "Ares Download" i tyle. Jeżeli nie chce ci się go ściągać to radze po prostu kupić na allegro  .

PzDr i szacuneczek  

Forum Tawerny Gothic

Sims
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Październik 2007, 17:52:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top