Autor Wątek: Wrażenia z gry  (Przeczytany 12405 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Wrażenia z gry
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Maj 2007, 13:57:49 »
Cytat: Maciomaniak

 Co oni zrobili z orkami? Kto widział orków praworządnych, dobrych i jeszcze gadających po naszemu? Ale kicha...

W pierwszej części zabijaliśmy sługe beliara, w drugiej części również, a w trzeciej możemy zostać sługą beliara... No i jaki to ma sens, ta fabuła? Jest chaotycznie w ogóle nie zorganizowane, na dodatek nie wciąga... To na pewno nie jest Gothic 3. To nie może być prawda... to nie ta gra.

4/10 :(


ech.. Maciomaniak...Obrażasz Gothic!

Po pierwsze: Sługa Beliara. W 3 części mogliśmy nim zostać ale to się zgadza z fabułą! Byliśmy dobzi, ale zrozumieliśmy że zło jest lepsze! Rozumiesz?
Po drugie:Któryś z Khorinis mówił że orkowie z kontynentu są bardziej rozwinięci! Widzisz? Są bardziej rozwinięci! I mówią bo są wykształceni, a na Khorinis wysłali dzikusów z toporami:P.
Po trzecie:
Coś się kończy, coś zaczyna. A w Gothic2 kończy się brzydka grafika, a w Gothic3 zaczyna się nowa grafika, ładniejsza. Dlatego masz urojenia że Gothic3 to nie Gothic.

Wady Gothic3:
AI NPC-nów
wczytywania
Zalety Gothic3:Wszystko oprócz wad  


« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2007, 14:09:27 wysłana przez Akil »

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Wrażenia z gry
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Maj 2007, 13:59:29 »
Ja i mój Gothic 3. Historia prawdziwa...
Najpierw pośpiech w sklepie i ten, żeby dostać się do domu z grą.... Potem instalacja... Z każdym procentem puls mi wzrastał aż nadszedł moment uruchomienia. Potem już przycisk Nowa gra... i byłem wyłączony... ÂŚwietne intro i wreszcie rozgrywka. Od razu skok adrenaliny na początku a dopiero po niej mi opadła szczęka... Podziwiałem ten wspaniały świat, potacie, świetny system walki, dialogi, muzykę, itd., itd. Zacząłem sobie tylko chodzić i zwiedzać teren nie wykonując żadnych questów. I tak sie ocknałem jak mi sie alarm w telefonie włączył że to już szósta rano i trzeba sie do szkoły zbierać...
Czyli w skrócie Gothic 3 jest dla mnie grą wielką... Nie przeszkadzał mi nawet sprzęt. Na AthlonieXP 2500+ @ 2,0 GHz 512 MB RAM i karcie Radeon 9200 128 RAM/128 bit gra się cieła bardzo ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Po przejściu odłożyłem grę na pare miesięcy (jakoś wytzrymałem) żeby mi nie było za łatwo przechodzić ją drugi raz.
Teraz mam GF 6600 GT i w końcu planuję ponowną rozgrywkę...

Forum Tawerny Gothic

Wrażenia z gry
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Maj 2007, 13:59:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top