Autor Wątek: Pomoc w tworzeniu.  (Przeczytany 1525 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Pomoc w tworzeniu.
« dnia: 28 Październik 2007, 20:29:57 »
A więc tak. Pewnie słyszeliście o komiksach Gothic tworzonych przez fanów na podstawie screenów. Kilka oglądałem i zaciekawiło mnie takie właśnie tworzenie. Mam parę niezłych pomysłów i w ogóle ale jak każdy wie dobre chęci nie wystarczą. A więc w czym problem?  A no w tym że potrzebuje kilku porad. Na forum nawet jest kilku twórców może oni coś doradzą. Chodzi mi o jakiś program do robienia screenów (wiem że można klawiaturą bez programu ale to zajmuje kupę czasu), przydatne kody, może jakiś dobry program do robienia dialogów (chmurek) i inne przydatne rzeczy z tym związane. Możliwe że nie tylko ja skorzystam z tych informacji. Nawet najdrobniejsza porada jest dla mnie dużo warta. Pozdrawiam.

Ps. Jeżeli stworzyłem temat w złym temacie (   ) to proszę moderatora o przeniesienie.


Edit. Przepraszam zapomniałem użyć opcji szukaj. Nie myślcie że spamuje czy coś naprawdę przepraszam. Znalazłem już taki temat. Mój pierwszy temat i od razu porażka proszę moda o zamknięcie albo skasowanie tematu.
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 21:11:58 wysłana przez Farvan »

Forum Tawerny Gothic

Pomoc w tworzeniu.
« dnia: 28 Październik 2007, 20:29:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top