Autor Wątek: Mocny jak Wrzód  (Przeczytany 3961 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Mocny jak Wrzód
« dnia: 28 Październik 2007, 12:13:31 »
Mam POMYSÂŁ na 2 nowe mody do Gothic 1:
1.Na Poczontek gry zamiast Diego pojawia sie Wrzód w zbroji magnata mowi nam o zagozeniu ze strony bestii ktore majom zadanie przez Beliara zniszczenie wszystkich liter i zaprowadzeniu chaosu w świecie alfabetu...Bedziemy mogli wybrac strone zła(zniszczenie liter) i dobra(ocalenie liter)...Wrzód oczywiscie bedzie po stronie dobra
2.Zamiast bezia do koloni wpada Wrzód,bardzo szybko zostaje przyjety do starego obozu(tylko do niego)i zaczynajom sie jego kłopoty...Na poczotku ma on statsy na 100 wszytkie oprocz życia  lecz z czasem grania staje on sie coraz słabszy i w końcu jest wiecie kim po prostu śmieciem...A ogulnie 2 pomysł opowiada historie wrzoda
Oceniajcie pomysły
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 12:21:22 wysłana przez Bela »

Offline kacper422

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 12:48:10 »
Szczerze mówiąc mi sie pomysł nie podoba :] Zbyt zakręcony i dziecinny :) Ale jeśli komuś sie spodoba ten mod. Czemu nie xD

Forum Tawerny Gothic

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 12:48:10 »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2007, 12:51:56 »
Mi to się wydaję strasznie GÂŁUPIÊ, jakie literki? To chyba dla przedszkolaków, już drugi lepszy ale też poco. Poco miało y się być z dnai na dzień słabszym, przecierz to trochę głupię. Ale jak komuś się podoba to proszę bardzo!

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2007, 13:02:27 »
to tylko pomysły naszły mi na głowe i napisałem a jeśli chdzi o 2 pomysł to dlatego ma być coraz słabszy bo jak w gothic 1 wejdziesz w jego cialó to ma on np. 0 siły...

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Październik 2007, 13:09:20 »
Raczej mi sie niewidzi przyszłość tego moda jest troche pokręcony nawet bardzo.No i ten alfabet troche głupi pomysł.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Październik 2007, 14:16:08 »
Bez urazy, ale taki pomysł, jak określili to moi przedmówcy... dziecinny. Jeżeli ktoś nie ma nic do roboty, to może się w coś takiego pobawić, ale wątpię, aby ktoś w ogóle na to ochotę. Po prostu dziecinada, jedynie ten drugi jest jako-tako, ale też mi nie podpadł
Bez urazy dla założyciela tematu

Ankh

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Październik 2007, 14:24:18 »
jak powiedzialem to mi sie nasunelo tylko na mysl...

rafalos890

  • Gość
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Październik 2007, 20:57:34 »
1.Zgadzam się z przedmówcami. LITERKI ALFABETU?! Człowieku, co to za pomysł?! Niby jak miałoby to się odbywać?! Zahamuj trochę - ten pomysł jest strasznie dziecinny   (ile ty mash lat?). No i kto by się zabrał za ten mod?!  

2.Już lepiej, ale też głupio. ÂŻe niby co? Na początku do kolonii wpada taki napakowany Pudzian (albo nawet silniejszy   ), że wszystko rozwala, a potem co? Podejdzie do chrząszcza i zniszczy go 100 hitami. No i jak by to było z broniami? Handlarze niby mieliby coraz gorsze bronie? A zadania? No o co miałoby w tym modzie chodzić? O zbieranie literek (czy fasolek jak w harrym potterze  )? Czyli ogólnie też słabo.

Pozdro. Rafalos890      

Ps. Kiedy premiera? Nie mogę się doczekać!!!  

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Październik 2007, 21:55:58 »
Cytuj
1.Na Poczontek gry zamiast Diego pojawia sie Wrzód w zbroji magnata mowi nam o zagozeniu ze strony bestii ktore majom zadanie przez Beliara zniszczenie wszystkich liter i zaprowadzeniu chaosu w świecie alfabetu...Bedziemy mogli wybrac strone zła(zniszczenie liter) i dobra(ocalenie liter)...Wrzód oczywiscie bedzie po stronie dobra

Ekhm człowieku widzę że chcesz dać pomysł o literkach alfabetu bo sam nie podtrawisz pisać po polsku xD. Tyle błędów.... btw Proponuję zrobić mod o ortografii.....

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Listopad 2007, 09:05:11 »
haha alfabet? Przecież Czarny Mag też czyta książki! Zamiast "literek" mogło by być "zaklęcia innosa" gdzie wybieramy sobie dobrą lub złą strone. Zła by chciała zniszczyć wszystkie zaklęcia innosa, a dobra je ratować. Co do drugiego pomysłu to mogłaby być historia Wrzoda po Koloni Karnej.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Listopad 2007, 10:07:19 »
Dziecko ile ty masz lat ???   LITERKI?? Ta gra to klasyka . Jak już mod to porządny i nie głupi . Jak chcesz sobie zrobić moda to nie bronię . Ale KTO by w to grał???

A w ogóle wiesz ile się robi takiego moda??? Nie wystarczy tylko zrobić dialogi. Sam robiłem .To nawet trudne.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2007, 10:09:19 wysłana przez Zabójca Orków »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Listopad 2007, 10:16:46 »
Jak dla mnie pomysły są do du*y, trzeba by było zrobić cała fabułę od nowa  Jeżeli chcesz to sam zrób takiego moda! Jak dla mnie te pomysły nie przejdą..

Forum Tawerny Gothic

Mocny jak Wrzód
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Listopad 2007, 10:16:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything